Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszty eksploatacji wersji RS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Katalogowo sporo lepsze od rs. No i haldex. A na ponad 350 sie zaboxuje. Do tego kilka fajnych bajerow ktorych nie mamy u siebie.
    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

    Komentarz


    • Zamieszczone przez maro rs
      Katalogowo sporo lepsze od rs. No i haldex. A na ponad 350 sie zaboxuje. Do tego kilka fajnych bajerow ktorych nie mamy u siebie.
      Zobaczymy jakie ceny wstawią do katalogu, a powyższa kombinacja, może by wystarczyła na dłużej, czyli gdzieś tak na 1 rok frajdy

      Komentarz


      • ten 280 konny Superb będzie zapierdalał coś czuje że za 4 lata go kupię :P

        Komentarz


        • By kogoś interesowało, to właśnie wymienili mi drugą żarówkę xenonową (pierwsza wybuchła i przy wymianie wymienili tez przetwornice, druga zaczęłą mrugać i świecić na różowo) - na gwarancji. Cena w ASO pod 900PLN /szt podchodzi (D3S), na alledrogo wiadomo - można sprawdzić.
          "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

          Komentarz


          • Enriquez,

            5,8 s do 100 - to o sekundę lepiej od RSa

            [ Dodano: Sro 22 Kwi, 15 13:27 ]
            JacekRS,

            mam przedłużoną gwarancję na 4 lata.

            Jakby kogoś interesowało - to obejmuje też xenony

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Sebastian75
              mam przedłużoną gwarancję na 4 lata.

              Jakby kogoś interesowało - to obejmuje też xenony
              to jest gdzies w warunkach gwarancji?
              myslalem ze xenon jest czescia eksploatacyjna
              Black magic

              Komentarz


              • greg505,

                sprawdzali mi to - ale nie pamiętam, czy w Tarnowie, czy w krakowskiej Emidzie.

                Komentarz


                • greg505, jak sie przepali to pewnie tak.. Ale skoro Ci wybucha zarnik albo zaczyna mruga i dziwnie sie zachowywac, to to juz na zuzycie nie wyglada...

                  Moja O3 RS

                  Komentarz


                  • W serwisie mi mowili ze centrala mozeim tego nie uznac na gwarancji i potraktowac jako "zuzycie", ale powiedzial, ze to juz bedzie jego problem. Btw mimo wszystko polecam chlopakow z Lemir DG, nie pieprza sie tylko chca dogodzic klientowi.
                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                    Komentarz


                    • A po ilu kilometrach Ci to wybuchło? Jakieś nietypowe symptomy wcześniej?
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • Jeden xenon wybuchl po 45kkm (18mcy), doszlo do zmiany przetwornic i wymiany jednego zarnika, po zmianie przetwornic, po 2 dniach (na nowej przetwornicy) oszalal drugi (gasniecie i zalaczanie sie, az wreszcie swiecenie na zolto i potem rozowo) i generalnie zdechl. Trochu slabo zmieniac zarniki co 18 miesiecy w ASO po prawie900 pln sztuka....? Oczywiscie po gwarancji zrobie to sam i zarniki beda z "innej dystrybucji", bo troche to chore placic co 1,5 roku prawie 2 kola za dwa zarniki :/ fakt xenony w OIII swieca ponadprzecietnie, ale biorac xenony i doplacajac w chooj pieniedzy czlowiek nie spodziewa sie, ze to tak szybko pada
                        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                        Komentarz


                        • W klekocie wybuchaja od wibracji
                          Black magic

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez greg505
                            W klekocie wybuchaja od wibracji
                            I nateżenia burz magnetycznych na Słońcu????

                            [ Dodano: Czw 13 Sie, 15 14:17 ]
                            58 500km przebiegu i zaświeciły się "klocki" :evil: W serwisie za same klocuszki chcą pona 700PLN, a gdyby do tego tarcze też wymieniać to każda też ponad 700 PLN... o zgrozo.... :twisted:
                            "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X