Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia RS 2.0 TSI CHHB

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ARTUR N1990, 335 koni i 450 nm, nm nie wzrosly po stage 2 natomiast sie max wyplaszczyly i idzie od dolu do 6000 ponad 400 nm. Nie wiem czy masz boxa czy serie , jak seria to nawet nie ma co startowac, pamietam jak moja jezdzila.
    RS Stage 2 335/450

    Komentarz


    • adamwo, :diabelski_usmiech Nie seria i nie box .. sam program w moim przypadku .Zabawne bo druga osoba nie zauważa podpisu (link do showroom) :P Tak że tylko 3 KM :wink: wiec porównał bym z chęcią jak z różnicą w praktyce .
      ..... OCTA 3 VRS .... 332HP -450 NM

      image hosting without registration

      Komentarz


      • wlasnie sprawdzilem ze masz stage 1 CS, nie jezdzilem z tym setupem, ale to cos musi dawac, byles w bb czy gdzie indziej takie cyfry wyrosly bio w BB robia max 310 koni na stage 1, moze inna hamownia inne pomiary.

        [ Dodano: Sob 11 Lip, 15 22:34 ]
        zapraszam na śląsk i mozęmy porównać w tyg. codziennie , nad morze nie jade w najbliższym czasie
        RS Stage 2 335/450

        Komentarz


        • Lekko nie w temacie, ale wczoraj CJSA seria, pokazała na racelogicu 7,3 do paki.
          Biały działkowóz

          Komentarz


          • no to ladnie
            manual/dsg?
            kura ze slaska - prawie seria...

            sprzedam magnetyzer do O3 RS

            Komentarz


            • Manual, start na wyłączonym ASR, ale i tak coś mnie przyhamowywało przy dokręcaniu jedynki + mruganie kontrolki. Nie próbowałem z wyłączonym ESP, bo zapomniałem z wrażenia.
              Biały działkowóz

              Komentarz


              • wczoraj bylo male sciganko dwoch bialych rsow, mojego zboxowanego 290/450 i stage2 adamwo 335/450

                sprawdze co sie ponagrywalo i uwspolnie
                kura ze slaska - prawie seria...

                sprzedam magnetyzer do O3 RS

                Komentarz


                • Przynjmniej byś się przyznał, że dostałeś baciki.
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • To chyba oczywiste
                    kura ze slaska - prawie seria...

                    sprzedam magnetyzer do O3 RS

                    Komentarz


                    • Ale baciki nie byly jakies spektakularne, mi sie wydaje , że to , że moja RS jest w kombiku a Anomala w sedanie ma jednak trochę znaczenie.
                      RS Stage 2 335/450

                      Komentarz


                      • uzgodnilismy, ze masz +100kg u siebie


                        Jutro wkleje film, wlasnie jestem na szkoleniu zbijajacym 6pkt
                        kura ze slaska - prawie seria...

                        sprzedam magnetyzer do O3 RS

                        Komentarz


                        • no masa auta + moja większa , wiecej paliwa to robilo coś koło tego.

                          [ Dodano: Wto 14 Lip, 15 23:15 ]
                          dla mnie jest odczuwalna rożnica, dzisiaj zrobilem jeszcze jeden test na odcinku drogi ktory jezdze 5 x w tyg , ze swiatel do takiego zjazdu, jak zawsze tam mialem 195-200 max a to udalo mi sie kilka razy , to dzisiaj 212.
                          RS Stage 2 335/450

                          Komentarz


                          • Ktoś coś słyszał o Octavii Rs 230? Jest serio głośniejsza?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez anomal
                              uzgodnilismy, ze masz +100kg u siebie


                              Jutro wkleje film, wlasnie jestem na szkoleniu zbijajacym 6pkt
                              Gdzie ten film?
                              :shock:

                              Komentarz


                              • Pojechalem na wies

                                Wroce i wrzuce po weekendzie porownanie seria vs box i box vs stage2
                                kura ze slaska - prawie seria...

                                sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                Komentarz


                                • Ok, miłego weekendu. Czekamy z niecierpliwością :lol:

                                  Komentarz


                                  • Bandini, w irlandii seryjnym nie poszalejesz co dopiero po boxie czy innym stage
                                    RS Stage 2 335/450

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez adamwo
                                      Bandini, w irlandii seryjnym nie poszalejesz co dopiero po boxie czy innym stage
                                      Chyba raczysz żartować?
                                      Ten kraj jest zdislowany na amen :cry: Jak zamawiałem swoją RS-kę to wszyscy byli zaskoczeni. Zamówienie w Dublinie było potwierdzane 3 razy! Czy napewno Petrol? :lol:
                                      Wiec to chyba jedyny w Irlandii w benzynie?

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez adamwo
                                        Ale baciki nie byly jakies spektakularne, mi sie wydaje , że to , że moja RS jest w kombiku a Anomala w sedanie ma jednak trochę znaczenie.

                                        raczej żadnego....nie były spektakularne tzn że co...trzymał sie na cały czas na zderzaku? :wink:

                                        Komentarz


                                        • Na zderzaku to moze nie ale odejscie nie bylo jakies mega. Delikatnie odchodzil rs po stage 2. Nie wiem jak bylo seria vs box. Trzeba wziasc pod uwage ze stage 2 to te same nm tylko koni wiecej wiec pewnie wieksza vmax.
                                          RS Stage 2 335/450

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez anomal
                                            Wroce i wrzuce po weekendzie porownanie seria vs box i box vs stage2

                                            wiec tak:

                                            seria vs box:
                                            - chlopaki rozmawiali przez telefon, ja staralem sie jak najszybciej zareagowac, ale mialem zawsze ok 1sekundy straty
                                            - moja seria 243/385 manual, czerwony box 290/450 dsg
                                            - ruszamy od 60 na dwojce, 100 trojka, 160 czworka, 200 piatka, odpuszczam przy ~220

                                            [youtube] [/youtube]



                                            box vs stage2:
                                            - moj box 290/450, kombi stage2 manual (dolot, downpipe) 335/450
                                            - kombi waga +100kg
                                            - ruszamy od 60 na twojce, 160 czworka, 200 piatka, odpuszczamy przy ~230

                                            [youtube] [/youtube]




                                            seria: 242/385
                                            box: 290/450
                                            stage2: 335/450



                                            jak widac odczuwalna roznica seria vs box jest wieksza niz box i stage2, jestem ciekawy jaki wynik bylby na stage2 z pelnym wydechem (adam ma filtr + downpipe, bez catbackow)




                                            bylem dzis w mg motorsport pytac o zalozenie testowych catbackow, ale maja zapierdol a ja jade za tydzien na urlop i umowilismy sie na sierpien
                                            kura ze slaska - prawie seria...

                                            sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                            Komentarz


                                            • Ale jednak stage 2 wyraźnie odchodzi, nie można powiedzieć, że źle wydana kasa
                                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                              Komentarz


                                              • Ja tak wcale nie mowie

                                                U mnie w sierpniu catbacki, a ze stage2 sie zobaczy, mocy mi starcza narazie, ale dzwieku brak
                                                kura ze slaska - prawie seria...

                                                sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                                Komentarz


                                                • te 100 kilo to nie roznica samej masy aut, to tez moja waga i Anomala, + roznica w paliwie i toboly w bagazniku, dochodzi jeszcze opor powietrza cx, nie wiem, ale powinno to jakies miec znaczenie przy 100-200 juz, moze do 100 nie.
                                                  RS Stage 2 335/450

                                                  Komentarz


                                                  • Nie nie Stage 2 konkretnie odjeżdża boxowi, nie ma o czym mówić. Przecież przy różnicy circa 40 koni i tyle samo momentu nie zniknie mu nagle z pola widzenia.

                                                    Cataback ponoć nie daje wogóle dźwięku. Mój MG dalej na sprzedaż

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X