Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mój ojciec zamówił w listopadzie 1.5 DSG Ambition plus jakieś pierdoły. Dzisiaj dostał informację, że produkcja zatwierdzona jest na 12 tydzień roku, na przełomie marca/kwietnia ma mieć do odbioru.

    Komentarz


    • Mój pierwszy termin to był 4 tydzień 2022 roku - ale minął.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Dsg jest extra tylko ta miękka hybryda nie przemawia do mnie jakoś … gaszenie silnika przy 100km/h jazda z górki nagle po minucie but żeby wyprzedzić i tak raczej nie zdrowo dla silnika

        Komentarz


        • No właśnie, a teraz jak DSG w 1.5 to tylko to coś

          A trochę czytam, że z manualami w 1.5 są jakieś problemy.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • No ogólnie są problemy jeżeli ktoś robi długie trasy , jest zbyt mało oleju w skrzyni , i poprostu łożyska się przegrzewają jak wpadniesz na autostradę i jedziesz 400 km 150-160 . Z drugiej strony dsg jak ktoś mało jeździ jest super bo sama przyjemność z jazdy no i nie ma żadnej wajchy

            Komentarz


            • Miejmy nadzieję że te chipy co miały iść do Rosji pójdą do Europy
              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

              Komentarz


              • Podobno lipa będzie , bo jakieś wiązki elektryczne produkowane były na Ukrainie , możliwe ze stanie znowu produkcja

                Komentarz


                • Dzisiaj rozmawiałem w sprawie zmiany konfiguracji - tak tylko informacyjnie. Teraz, jak ktoś zamówi - to wejście do produkcji jest..... nieokreślone. A miętkie hybrydy - to tez niewiadoma, jak to będzie działać na dłuższą metę.

                  Zostaję przy swoim i czekam.

                  O ile świat przetrwa...
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • U mnie termin zmienial sie juz kolo 15 razy zamowiona octavia style 1.5 dsg i sporo dodatkow a zamowienie jest z marca 2021 i narazie wskoczył termin 17 tydzień czyli ostatni tydzień kwietnia ale ja juz po takim czasie podchodzę do sprawy na spokojnie na wakacje zamówiłem juz auto w wypozyczalni chociaż bylem na takiej rozmowie informacyjnej u innego delera to mi powiedział że za 99 procent do 1 lipca auto będzie zanim zmieni się znów rok modelowy wiec narazie czekam pozdrawiam Tomek

                    Komentarz


                    • Przeskoczył byś w zasadzie 3 lata modelowe jak dobrze pójdzie 21 22 i jak wskoczy ci 23 to normalnie szok

                      Komentarz


                      • No właśnie, jeszcze bym się zestarzał i już nie mógł jeździć
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Tak juz troche tych lat modelowych przeszlo i co zmienia się rok modelowy to zmienia się konfigurator i trzeba poprawiać porazka

                          Komentarz


                          • Cena również się poprawia . Ogólnie vag wstrzymuje produkcje ze względu na brał ciągu dostaw oczywiście ze względu na brak chipów spalona fabryka oraz sytuacja na Ukrainie … także ceny aut znów do góry

                            Komentarz


                            • Miałem 4 tydzień 2022 - teraz mam 18 tydzień 2022.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Obok mojego osiedla jest plac, na którym Zasada zwozi VW przed transportem do salonów na okolicę. Zawsze był wybór, plac pękał w szwach. Potem zrobiło się bardzo mało samochodów. Raptem pojawiły się Skody, ale pojedyncze sztuki. Teraz - wiatr gwizda. Pusto.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Poczekamy zobaczymy narazie mam 17 tydzień chociaż nie bardzo liczę że się utrzyma czekam od 30 marca 2021

                                  Komentarz


                                  • Info z wczoraj: z 15 tygodnia przesunięte na 32 tydzień. Zamównienie z sierpnia 2021.
                                    Powiedziano mi, że teraz to właściwie nic już nie wiadomo, fabryka z boczkmi do drzwi spalona, wojna na Ukrainie, półprzewodniki. Ten 32 tydzień najprawdopodobniej też wyssany z palca, nic nie da sie przewidzieć. Ogólnie kicha.

                                    Octavia 1.5 e-tec style + hak + aktywny tempomat + pierdoły

                                    Komentarz


                                    • No to na bank i mój drugi termin - 18 tydzień - pójdzie dalej.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Kurcze az sie boje zadzwonić zamowienie z marca 2021 mialem 17 tydzień a teraz to będzie jesien pewnie

                                        Komentarz


                                        • Ale z tego co się dowiedziałem boczki są robione na Słowacji w
                                          Trnavie

                                          Komentarz


                                          • Dzwonilem dzisiaj octavia zamowienie z marca 2021 miale 17 tydzień przesunelo sie na 20 tydzień ale duze ograniczenia w produkcji sa w modelach fabia i kamiq tyle mi powiedział

                                            Komentarz


                                            • Tomek69,
                                              To trochę mnie podbudowałeś, 17 na 20 to jeszcze nie tragedia, może jest szansa, że mój 15ty na 32gi tydzień wróci do jakiegoś 2x. W sumie to jakbym mi wyprodukowali do około 25 tygodnia to jeszcze wakacje ogarnęłoby się autem, jak nie to mam przechlapane.

                                              Komentarz


                                              • Ja w sumie nie wierze ze ten 20 tydzień sie utrzyma na urlop w czerwcu juz zamówiłem auto z wypozyczalni powiedzial ze ograniczają produkcje fabii i kamiqa bo coś tam mieli z Ukrainy a co dalej zobaczymy

                                                Komentarz


                                                • Mój ojciec właśnie dostał informacje, że jego auto jest zatwierdzone do produkcji na przyszły tydzień, zgodnie z ustaleniami- 12 tydzień 2022.

                                                  Komentarz


                                                  • Szcze

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X