Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
    Ja niestety kończę z octavia w tym tygodniu zamowienie z marca 2021 ,do tej pory nic nie wiedza i jak mu powiedziałem ze juz nie wierze ze przyjdzie w tym roku pokiwal glowa i nie zaprzeczył wiec 2 lata na auto nie będę czekał rezygnuje zamawiam t roca bedzie w sierpniu
    też fajne autko, chociaż nie tak praktyczne (bagażnik). Ale - oby to się udało.

    Zamieszczone przez Emillo Zobacz wpis
    Bo faktycznie zapis o podatku pamiętam, ale czy coś więcej to muszę w bierze sprawdzić
    jest zapis o zmianie ceny w przypadku zmiany podatku vat lub akcyzy - tak mam w zamówieniu - pkt 5 warunków sprzedaży.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Dla mnie bagaznik ok jeździmy z żoną tylko 2 osoby starczy pozdrawiam

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
        Dla mnie bagaznik ok jeździmy z żoną tylko 2 osoby starczy pozdrawiam
        jak Wam pasuje to dobrze. Doczekaj sierpnia i ciesz się nowym nabytkiem
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Bardzo chciałem octavie mialem juz 2 skody i nie mogłem narzekać ale to co teraz się dzieje to porazka , a jak twoj 18 tydzień produkcji , jak byłem w salonie w piątek to juz byl 25 tydzień chociaż kilka dni wcześniej był 24.?

          Komentarz


          • Na razie nic nie wiem. Poczekam do końca tygodnia i po niedzieli zapytam.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
              Dsg jest extra tylko ta miękka hybryda nie przemawia do mnie jakoś … gaszenie silnika przy 100km/h jazda z górki nagle po minucie but żeby wyprzedzić i tak raczej nie zdrowo dla silnika
              W trybie Sport nie ma żeglowania, a S&S można wyłączyć... Jasne też mnie zastanawia wpływ tego żeglowania na silnik... Ale ma wytrzymać 4 lata bo potem od razu na sprzedaż

              Komentarz


              • De facto przy żeglowaniu silnik nie gaśnie fizycznie przy tych 100km/h, załącza się tylko bieg jałowy.

                Komentarz


                • Byłem w zeszłym tyg. Na wymianie kół.
                  Podpytałem ile musiałbym czekać, żeby wymienić na octavię w automacie.
                  Czas oczekiwania od zamówienia to rok. Taką dostałem odpowiedź.

                  Komentarz


                  • Tak, ale rok to niby maksimum, jest szansa jak wszystko dobrze by poszło, że np. do końca roku. Jednak korekta to tej łagodnej hybrydy - tam w trybie żeglowania silnik gaśnie.

                    Komentarz


                    • Bzdura ten rok ja czekam juz 14 miesiecy i nic nie wiedza tylko termin sie przesuwa , juz złożyłem rezygnacje

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
                        Bzdura ten rok ja czekam juz 14 miesiecy i nic nie wiedza tylko termin sie przesuwa , juz złożyłem rezygnacje
                        To grubo..

                        Komentarz


                        • Jest taka teoria, że najpierw produkują się samochody z najmniejszymi rabatami Ogólnie to jest dziwna sprawa, bo są ludzie co czekają właśnie tak jak Tomek69, ale są tacy co odbierają zamówienia z września czy października 2021, ja zamówiłem teraz 5 maja i liczę na odbiór równo za rok. Z tymże nie pasuje mi wcześniej /spłata obecnego auta/. Zobaczymy jak to wszystko si potoczy...

                          Komentarz


                          • U mnie podobnie, tylko nie rok, a 1,5 roku. Chciałbym zmienić na dsg, którego nie było w benzynie jak brałem swoją.
                            Co ciekawe na Karoqa czeka się podobno 2 miesiące. Jednak poza klasycznym drążkiem dsg i fizycznym sterowaniem klimatyzacją to jednak nie jest to.

                            Komentarz


                            • Tzn. kiedy zamówiłeś? Czyli czekasz na manuala 1,5 TSI?

                              Komentarz


                              • Mam manuala, dopytywałem się o terminy i czas oczekiwania jakbym chciał zmienić na dsg

                                Komentarz


                                • Sprawdziłem umowę, w przypadku zamówienia na działalność gospodarczą, osobę niefizyczną mają prawo zmienić cenę. Tylko w przypadku zamówienia na osobę prywatną zapewniają tą samą cenę. Dzwoniłem w poniedziałek zapytać o mojego Scouta, ale dowiedziałem się że wszystko zaczęło się produkować za wyjątkiem Octavii z 1.5 i 2.0 TSI. Czekam do czerwca i zacznę rozglądać się za czymś innym.

                                  Komentarz


                                  • Możesz udostępnić skan tej umowy? Ja mam tylko zamówienie /działalność/ i tam jest informacja odnośnie podniesienia ceny w przypadku zmiany wysokości podatku. Osobno sprzedawca poinformował mnie, że nie ma gwarancji ceny, ciekawe co napisałeś, chciałbym to skonfrontować.

                                    Komentarz


                                    • Poniżej przesyłam treść warunków zamówienia.
                                      Załączone pliki

                                      Komentarz


                                      • A można wiedzieć w jakim to salonie?

                                        Komentarz


                                        • Zdjęcie z mojego zamówienia.
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • Auto zamówione w Rzeszowie, salon Rex Auto. Pierwsza różnica to taka, że ja nie wpłacałem zaliczki/kaucji/ani innej opłaty związanej z zamówieniem oraz nie miałem nigdzie daty która by informała do kiedy auto ma się wyprodukować.
                                            Ostatnio edytowany przez Emillo; 9996011.

                                            Komentarz


                                            • Witam ja w sobotę bylem zakończyć zamówienie na octavie po 14 miesiącach oczekiwania ,byl 25 tydzień a w sobotę termin zniknął i nic nie wiedzą do tego salonu przez ostatnie tygodnie przyjechala tylko jedna octavia4 zrezygnowałem bo juz bylo za długo pozdrawiam

                                              Komentarz


                                              • Z 18 tygodnia, mam nową prognozę - 23 tydzień.
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                  Z 18 tygodnia, mam nową prognozę - 23 tydzień.
                                                  Kiedy zamawiałeś samochód?

                                                  Komentarz


                                                  • Marzec 2021 byl zamowiony

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X