Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witajcie dobrzy ludzie. Po zeszłorocznych podbojach Peljesaca, Mostaru, Mljetu i Dubrovnika, planujemy znowu wypad po raz 6 do Cro. Mamy dwie opcje :
    1) Hotel Hvar w Jelsie
    2) Ośrodek Kacjak w Dramalj.

    Kiedyś byliśmy w Crikvenicy i jeździliśmy na plaże Kacjak (bardzo się nam spodobała). Ponieważ chcemy być bliżej Istrii i Wenecji (może byśmy się wybrali) może ktoś nam podpowie - jakie warunki są w tym ośrodku. Bo w necie jest dużo zdjęć i opisów, ale mam obiekcje co do niektórych fotek, przedstawiających niezbyt zachęcające domki.

    Chodzi nam o pokoje i wyżywienie. Czy jest znośnie. Pozdrav apa:
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • ruwado, ale ciebie to nosi, widze że juz się nie możesz doczekać wyjazdu :szeroki_usmiech
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • Mam to samo, tyle, że bez wątpliwości co do destynacji.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez dato
          Mam to samo, tyle, że bez wątpliwości co do destynacji.
          to w którym miejscu wylądujesz?
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • Zamieszczone przez piramida
            ruwado, ale ciebie to nosi, widze że juz się nie możesz doczekać wyjazdu :szeroki_usmiech
            już od końca grudnia wertuje neta i katalogi
            Jak pojadę w góry pod koniec stycznia, to już chce mieć plan na Cro w 100 % gotowy.

            [ Dodano: Nie 06 Sty, 13 22:43 ]
            Zamieszczone przez piramida
            to w którym miejscu wylądujesz?
            pewnie na Peljesacu
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piramida
              Zamieszczone przez dato
              Mam to samo, tyle, że bez wątpliwości co do destynacji.
              to w którym miejscu wylądujesz?
              Jak słusznie podejrzewa Ruwado - w tym samym

              Komentarz


              • Ja już zrobiłem rezerwację w Breli

                Komentarz


                • Walt, a gdzie to zdjęcie było robione? chyba w głębi kraju a nie na wybrzeżu?
                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                  _______________________________________
                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ruwado
                    ...Kiedyś byliśmy w Crikvenicy i jeździliśmy na plaże Kacjak (bardzo się nam spodobała). Ponieważ chcemy być bliżej Istrii i Wenecji (może byśmy się wybrali) może ktoś nam podpowie - jakie warunki są w tym ośrodku...
                    w ubiegłym roku przejeżdżaliśmy przez Crikvenice biorąc ją za potencjalne miejsce do kolejnego (kilku dniowego) przystanku - nam się nie bardzo podobało :roll:
                    pojechaliśmy dalej do Rabac`u - tam nam się spodobało :wink:

                    W tym roku kusi nas np Rovinj, żeby zaatakować Wenecję hehe
                    www.SPAmobile.pl

                    Komentarz


                    • W tamtym roku bylismy w Drage,bardzo Nam sie podobalo.Bylem pierwszy raz w Chorwacji i zakochalem sie w tym kraju.
                      1000km to duzo i malo.Zastanawiam sie czy nie sprobowac pojechac na Istrie,zawsze to blizej.A moze uwazacie ze prawdziwe wakacje to tylko poludnie Cro?
                      Kondziu

                      OCP

                      Komentarz


                      • zdania są podzielone my z Duśką kochamy całą Chorwację nie wyłączając Istrii, a ja to wręcz mógłbym się spakować i przeprowadzić do Rovinja :serduszka: czuję się tam jak u siebie 8)
                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                        http://www.disi-tune.pl
                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                        Był WRX
                        Była Octa

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez lu5asz

                          1000km to duzo i malo.Zastanawiam sie czy nie sprobowac pojechac na Istrie,zawsze to blizej.A moze uwazacie ze prawdziwe wakacje to tylko poludnie Cro?
                          Jak 06-08 to ok, jak wrzesien to poludnie , ja jechalem w wrzesniu to na poczatku Cro bylo niewiele cieplej jak u nas...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez aro_40
                            Walt, a gdzie to zdjęcie było robione? chyba w głębi kraju a nie na wybrzeżu?
                            W Zagrzebiu.

                            A co do tegorocznych planów, to ja uderzam do Zivogosce Blato - kamp Boban. Tylko dobić się z rezerwacją do nich nie mogę.
                            A wcześniej - bella Italia, czyli cztery dni w Toskanii.
                            Mam nadzieję, że nic planów nie pokrzyżuje :szeroki_usmiech
                            SPOT Poznań ->

                            Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez lu5asz
                              A moze uwazacie ze prawdziwe wakacje to tylko poludnie Cro?
                              wiesz mi po pobytach w Kvarnerze, na Pagu, okolicy Zadaru - w zeszłym roku odkryliśmy Peljesac. Im dalej na południe tym........... piękniej :P
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ruwado
                                w zeszłym roku odkryliśmy Peljesac. Im dalej na południe tym........... piękniej
                                Po czterech pobytach na Peljesacu pozostaje mi tylko przytaknąć
                                SPOT Poznań ->

                                Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                Komentarz


                                • Walt, zawsze czytałem na Cro forum, że Peljesac jest cudny. nie wiedziałem, że aż tak. Teraz mam równorzędne typy nr 1: Pag i Peljesac i Korcula i Mljet
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Jak Chorwacja to tylko Dalmacja, ja byłem w Podgorze, byłem też na 1dniowym wypadzie na wyspach Hvar i Brać (plaża Zlatny Rat w Bol) - super

                                    Komentarz


                                    • Więc chyba rezerwuję Hvar. Może tez starczy czasu na Brac? Popatrzę też z łezką w oku na znajome Korcule i Peljesac
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Polecam wyspe Vis, swietny klimat i ten spokoj. Na pobliskiej Bisevo jest rewelacyjna morska jaskinia do ktorej wplywamy mala lodka lub pontonem, to tak dla podroznikow
                                        Marek



                                        Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                        Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Walt
                                          Zamieszczone przez ruwado
                                          w zeszłym roku odkryliśmy Peljesac. Im dalej na południe tym........... piękniej
                                          Po czterech pobytach na Peljesacu pozostaje mi tylko przytaknąć
                                          Dokładnie
                                          Tak się zafiksowaliśmy, że dosłownie całą rodziną nie wyobrażamy sobie innych wakacji

                                          Komentarz


                                          • Ile trzeba liczyć kasy na 2 osoby do Cro??. Wyjazd na 2 tygodnie w tym podróż autem, noclegi , jedzenie itp. Kwatera żeby była przyjemna nie jakaś niskobudżetowa, jedzenie głównie na mieście itp.
                                            Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                                            Komentarz


                                            • Flacha, podróż około 1000-1100zł w zależności od twojej nogi i miejsca dojazdu :wink: (winiety wliczone, promy trzeba doliczyć), wynajęcie w okolicach 30-35 euro licz za "Studio" (pokój z aneksem kuchennym + łazienka+korytarz jakiś) w sezonie. Ceny jedzenia znajdziesz w poprzednich postach albo na Cro.pl - Chorwacja online :: niezależny serwis turystyczny o Chorwacji. Informacje turystyczne, porady dla wyjeżdżających, język, kuchnia, forum dyskusyjne, aktualna pogoda, artykuły, opisy miejscowości turystycznych..

                                              A nie popatrzyłem na silnik twojego auta ops: mnie tyle wystarczyło dla mojej OII.
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • Flacha, rozrzut może być dość duży ale powiedzmy od 4 do 8 tysięcy w zależności jak bardzo szalejesz na wakacjach

                                                Z Warszawy przyjąłbym około 4000 kilometrów (na miejscu też na bank pojeździsz) czyli w granicach 2200 za drogę w obie strony i parę wycieczek na miejscu. Noclegi od 1800 do 3000zł za 14 nocy a reszta to już sam wiesz... jak będziesz stołował się w restauracjach i bawił w knajpach to w zasadzie no limit.

                                                Komentarz


                                                • 4000 trochę dużo. Na razie myślałem żeby pojechać na wyspę KRK a to w miarę blisko. Nie wiem jeszcze ile mi autko w trasie spali bo mam dopiero 700 km przejechane , silnik nie dotarty itp . Ja to liczyłem wstępnie ze na KRK to tak około 1500 paliwo + około 12 noclegów no i życie na miejscu. W sumie to tak zakładałem że może wyjść około 6 tysięcy na dwie osoby.

                                                  Byłem w Cro jakoś około roku 2000 i wtedy było jeszcze tanio..Teraz niestety tanio już nie jest ale myślę ze warto bo mi się wtedy bardzo podobało.
                                                  Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                                                  Komentarz


                                                  • Flacha, Noclegi sobie policz wg cen w internecie, co zaoszczędzisz to twoje.

                                                    [ Dodano: Wto 08 Sty, 13 14:59 ]
                                                    Zamieszczone przez Flacha
                                                    .Teraz niestety tanio już nie jest ale myślę ze warto bo mi się wtedy bardzo podobało.
                                                    Oj nie jest już tanio
                                                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X