Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam taniego noclegu na trasie Graz-granica Słowenii, znajac życie będę tam pewnie 2-3 w nocy, więc wypadałoby się trochę przespać przed dalszą trasą. Znacie może jakiś dobry Gasthof?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Majowy
      Szukam taniego noclegu na trasie Graz-granica Słowenii, znajac życie będę tam pewnie 2-3 w nocy, więc wypadałoby się trochę przespać przed dalszą trasą. Znacie może jakiś dobry Gasthof?
      Page Not Found - OEKOTEL ale to przy samym Graz jest wiec nie wiem czy ci odpowiada. Polecany na forum cro.pl i tani.
      Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

      Komentarz


      • Zamieszczone przez eaglemirek
        Więcej takich a w Cro i po trasie będzie puściej
        :lol: to działa w drugą stronę również, im więcej takich w Cro, tym mniej po trasie i nad Bałtykiem a im mniej nad Bałtykiem tym nizsze ceny :diabelski_usmiech
        Zamieszczone przez Alonzo_
        A polskie morze...sorry tylko na weekend jak mam teraz szybko dolecieć. Szacunkowo 60/70% z kilkunastu moich znajomych co pojechało w tym roku niezadowolonych lekko albo wyzywali bo albo pogoda do dupy i meka na kwaterze z dzieciakami albo skrócili wyjazd i wrócili przed czasem.
        akurat trafiłem bardzo dobrze z pogodą i z kwaterą, żadnych rozwrzeszczanych dzieciaków, z dala od centrum ale blisko plaży, przez 10 dni pogoda super, 4 dni tak sobie, w tym 1 dzień deszcz.
        Oczywiscie Bałtyku nie ma co porównywać z okolicami Bałkanów, ale jesli chodzi o odpoczynek, szybkość dojazdu itd to dla mnie Bałtyk wygrywa a jesli chodzi o opaleniznę :szeroki_usmiech chmmmm.... to mój kolega, który własnie wrócił z Pagu po 10 dniach jest trochę bledszy 8)
        acha... to co napisałem wyzej nie ma na celu nikomu polecać ani odradzać miejsca wypoczynku
        *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Flacha
          Zamieszczone przez Majowy
          Szukam taniego noclegu na trasie Graz-granica Słowenii, znajac życie będę tam pewnie 2-3 w nocy, więc wypadałoby się trochę przespać przed dalszą trasą. Znacie może jakiś dobry Gasthof?
          Page Not Found - OEKOTEL ale to przy samym Graz jest wiec nie wiem czy ci odpowiada. Polecany na forum cro.pl i tani.
          Ten hotel jest bardzo fajny (z opisu i stawek), ale ma dwie wady, przez ktore go nie wezme:
          - recepcja czynna do 22:00
          - nie mozna placic karta
          :/

          Ma ktos jakis inny w Graz do polecenia?
          Na hrs.com nie ma zbytnio fajnej promocji.
          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

          Komentarz


          • Zamieszczone przez b-bar01
            ja o mały włos czekałbym na "moduł elektroniczny" 14 dni :lol:
            to ja narzekałem, że sprzęgło sprowadzali 3 dni :lol:
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • ruwado, miałeś opisać co i jak z tym autem. gdzie i jakie koszty?
              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

              Komentarz


              • b-bar01, 4dni zajmuje ci przejazd Pl-Chro-Pl? :shock:
                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                Komentarz


                • Zamieszczone przez lukasz3112
                  ruwado, miałeś opisać co i jak z tym autem. gdzie i jakie koszty?
                  może dzisiaj w nocy coś skrobnę - od przyjazdu w sobotę wieczorem mam w domu Sajgon. Szykujemy syna na obóz (przyjechaliśmy z opóźnieniem). Wyjeżdża dzisiaj w nocy o 3 30, więc nie opłaca mi sie kłaść spać

                  Ogólnie serwis w Splicie - Euro Daus - koszt około :? 3.000 zł. Samochód ściągnęli w Sv. Nedelji na Hvarze w piątek około 12 00. Dopiero we wtorek zmówili sprzęgło, a w piątek przy nas, jak dotarliśmy do serwisu, kurier przyniósł paczkę - około 9 00. Do południa czekaliśmy jak zrobią - i w droge do domu.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • co was te drogi tak męczą? ja w tamtym roku w 36 h 1980 km z powrotem podobnie. bez żadnych noclegów 2 kimy po 1h i super się jechało
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez blackrs
                      co was te drogi tak męczą? ja w tamtym roku w 36 h 1980 km z powrotem podobnie. bez żadnych noclegów 2 kimy po 1h i super się jechało
                      Oj nie chwal sie , nie chwal . Ja jak miałem parę latek mniej i byłem wprawiony w bojach też potrafiłem przejechać dużym składem sporo, nawet więcej niż piszesz bo mój rekord (nie wiem czy jest sie czym chwalić bo to mało rozważne ale jak sie było młodym sie ganiało ile się mogło) to 3 nocki i 3 dni z małymi kimkami na kierownicy po naszych drogach, bez klimy i jeszcze 3 x ładując i rozładowując zestaw (no nie sam oczywiście) i dawało sie radę :wink:
                      A teraz bywa róznie, zależy jaki sie trafi dzień.... "SKS" po prostu

                      Komentarz


                      • no to tu jest moja przygoda i fotka co nawyczyniałem
                        Forum - Octavia Club Polska

                        A w tym roku zwiedziłem:
                        Jelsę
                        Hvar
                        Stari Grad
                        Glavicę nad Starim Gradem
                        Rudine
                        Vrboską
                        Pitve
                        Część wyspy za Tunelem Pitve
                        Vrbanij
                        Vrsnik
                        Svirce
                        Dol
                        Velo i Malo Grabije
                        Zatokę Lożną
                        Sv. Nikola

                        Wybiorę fotki, to sie pochwalę.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • ja się nie chwalę tylko się dziwie że po 1600 z noclegiem jesteś zmęczony. fakt że jechałeś z dzieckiem to może droga się wydłuża i bardziej męczy
                          dla mnie ostatnie 50h były tylko ciężkie a tak bardzo fajnie mi się jechało
                          ale skoda jest bardziej komfortowa od hujdaja to nie ma się co dziwić ( żart ) :P
                          BYŁA o1 rs
                          BYŁA o2 1.6
                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                          Komentarz


                          • Alonzo_, Ty mówisz o SKS? :shock: Bój sie Boga.

                            Jak sie ma Baby on Board, to czy SKS czy nie, nie można dziecka trzymać 24h w foteliku samochodowym :twisted:

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ruwado
                              A w tym roku zwiedziłem:
                              Jelsę
                              Hvar
                              Stari Grad
                              Glavicę nad Starim Gradem
                              Rudine
                              Vrboską
                              Pitve
                              Część wyspy za Tunelem Pitve
                              Vrbanij
                              Vrsnik
                              Svirce
                              Dol
                              Velo i Malo Grabije
                              Zatokę Lożną
                              Sv. Nikola
                              To wielka szkoda, że nie miałeś czasu na kąpiel w Jadranie i wygrzanie na słońcu
                              Bo przy takim harmonogramie to zapewne nie było okoliczności na
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez endryu
                                To wielka szkoda, że nie miałeś czasu na kąpiel w Jadranie i wygrzanie na słońcu
                                codziennie
                                Zamieszczone przez endryu
                                Bo przy takim harmonogramie to zapewne nie było okoliczności na
                                też codziennie - do południa wycieczki, po południu plaża i Ożujsko.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez endryu
                                  Zamieszczone przez ruwado
                                  A w tym roku zwiedziłem:
                                  Jelsę
                                  Hvar
                                  Stari Grad
                                  Glavicę nad Starim Gradem
                                  Rudine
                                  Vrboską
                                  Pitve
                                  Część wyspy za Tunelem Pitve
                                  Vrbanij
                                  Vrsnik
                                  Svirce
                                  Dol
                                  Velo i Malo Grabije
                                  Zatokę Lożną
                                  Sv. Nikola
                                  To wielka szkoda, że nie miałeś czasu na kąpiel w Jadranie i wygrzanie na słońcu
                                  Bo przy takim harmonogramie to zapewne nie było okoliczności na
                                  A potem się dziwic ze nawet skodzina odmówiła posluszenstwa :lol:
                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                  Komentarz


                                  • piramida, niestety malo grabije i Sv. Nikola to juz bez Skodziny - wycieczka z bardzo sympatycznym gościem - safari starym wojskowym terenowcem.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Jeżeli ktoś się wybiera przez Cieszyn-PL/Czechy/Cadca-SK to proszę wziąć pod uwagę remont mostu w Cadcy dzisiaj korek był od granicy CZ/SK aż do tunelu za Cadcą większość to TIR-y było również kilka osobówek
                                      O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

                                      Komentarz


                                      • robert70, w sobotę rano wracałem i jeszcze w Cadcy nic nie było :shock:
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Flacha
                                          Zamieszczone przez Majowy
                                          Szukam taniego noclegu na trasie Graz-granica Słowenii, znajac życie będę tam pewnie 2-3 w nocy, więc wypadałoby się trochę przespać przed dalszą trasą. Znacie może jakiś dobry Gasthof?
                                          Page Not Found - OEKOTEL ale to przy samym Graz jest wiec nie wiem czy ci odpowiada. Polecany na forum cro.pl i tani.
                                          Dzięki Flacha, ale czytam na forum cro.pl, że może być problem z dostaniem się po 22:00, a z moich wyliczeń wynika, że będę w rejonie Grazu ok. 2:00, więc szukam dalej. Napisałem do trzech małych hotelików w rejonie Leibnitz i wszystko mają porezerwowane :shock: Zdziwienie na całego...
                                          Pojechałbym dalej do Cro, ale nie chcę się zgubić w nocy w Słowenii na objeździe płatnej drogi. Jak długo się tam jedzie? w 1h się wyrobię?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Majowy
                                            w 1h się wyrobię?
                                            powinieneś, chociaż teraz na kawałku asfalt zwinięty i jest wahadełko.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Dzięki, jak nie znajdę niczego w Austrii, jadę dalej i przekimam gdzieś w Cro. Muszę dać odpocząć dziecku. Fotelik jest wygodny, ale 12-13h w aucie to dużo jak dla 2-latka...

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Majowy
                                                z moich wyliczeń wynika, że będę w rejonie Grazu ok. 2:00, więc szukam dalej.
                                                W takim razie nie było by lepiej jak byś znalazł coś u Czechów przed austryjacka granicą?

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ruwado
                                                  Zamieszczone przez Majowy
                                                  w 1h się wyrobię?
                                                  powinieneś, chociaż teraz na kawałku asfalt zwinięty i jest wahadełko.
                                                  To jest tylko 53km. Gnaj dalej.

                                                  Komentarz


                                                  • nie zgubisz się ja tez wjeżdżałem do Słowenii jak bylo ciemno nawigacja z AM poprowadziła bezbłędnie. a prześpisz się na większym parkingu przy stacji w cro. tylko nie zatrzymuj sie na 2-3 pierwszych bo pełno ludzi.
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X