Ciekawe oferty z Lidl'a

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Eidos71
    RS
    • 2011
    • 2050
    • Octavia II (1Z3)
    • CAXA 1.4 TSI 122 KM

    #76
    Zamieszczone przez kornat
    Eidos71, ja kupiłem z "ameliniową" pompą a pistolet padł
    Ale sama myjka działa..? Więc to potwierdza, że pompa z "amelinium" jest trwała. Łatwośc i przystępność cenowa nowego pistoletu potwierdzi z kolei możliwość dokupienia dodatków/akcesoriów do "maszynki" :diabelski_usmiech
    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
    MOJA FURKA

    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

    Komentarz

    • kornat
      Rider
      • 2007
      • 578

      #77
      Sama myjka działa i często musiała pracować po ponad 20min ciągłej pracy. Na chwilę obecną staram się dobrać jakiś metalowy pistolet aby pasował do mojej myjki.

      Komentarz

      • kowal 2002
        RS
        S_OCP Member
        • 2006
        • 5161

        #78
        Od dziś w Lidlu za rozsądne pieniądze ( chyba 220 pln ) można wyrwać endoskop. Całkiem fajna zabawka nie tylko do samochodu...
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz

        • Pixon
          Rider
          • 2013
          • 541
          • Fabia (NJ3)

          #79
          Zamieszczone przez kowal 2002
          Całkiem fajna zabawka nie tylko do samochodu...
          Chyba nie chce wiedzieć gdzie go jeszcze używasz
          Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

          Komentarz

          • siemi1
            L&K
            • 2012
            • 1287
            • Octavia II combi (1Z5)
            • BMM 2.0 TDI 140 KM

            #80
            Co myslicie o tej lutownicy co teraz jest warto: Lutownica 30W
            Spalanie - Motostat.pl
            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS

            Komentarz

            • kowal 2002
              RS
              S_OCP Member
              • 2006
              • 5161

              #81
              Zamieszczone przez Pixon
              Zamieszczone przez kowal 2002
              Całkiem fajna zabawka nie tylko do samochodu...
              Chyba nie chce wiedzieć gdzie go jeszcze używasz
              Nie wiem o czym myślałeś ( głodnemu itd... ) ale np. do zaglądania pod płytę GK ( czasem trzeba wydłubać jakiś wciągnięty przewód ), w dukty przewodowe ( czasem nie ma podejścia nawet małym lusterkiem ), kanały wentylacyjne, do wnętrza zabudowanych urządzeń np. AGD, a nawet do głupiego grzebania pod szafkami gdzie jest 1-2 cm do podłogi. Zastosowań jest tysiące nawet w zwykłym gospodarstwie domowym...

              [ Dodano: Czw 11 Wrz, 14 11:04 ]
              siemi1, do zabawy może być choć 30W to trochę mało...
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz

              • SS
                RS
                • 2010
                • 16209
                • Superb III (3V3)

                #82
                siemi1, nie bardzo pamiętam ale te 30W to może być mało, w zależności co lutujesz...
                Pisał Sebastian

                Komentarz

                • KuRcZaKjaS
                  Drive
                  • 2014
                  • 91

                  #83
                  ja ją mam i jestem zadowolony. Tylko grot zgubiłem ale kupiłem w obi i pasuje. Jedyny minus to jak używałem jej do topienia plastiku przez dłuższy czas to się trochę wyrobiło gniazdo na ten trzpień z grotem i trochę lata na boki. A i podstawka jest dość lekka można strącić niechcący i nieszczęście gotowe.

                  Komentarz

                  • shado
                    RS
                    S_OCP Member
                    • 2007
                    • 5315
                    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                    #84
                    Zamieszczone przez siemi1
                    Co myslicie o tej lutownicy co teraz jest warto: Lutownica 30W
                    http://www.lidl.pl/cps/rde/www_lidl_...countryCode=PL
                    Ja miałem i jak dla mnie szajs.
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz

                    • Maicroft
                      Moderator
                      S_OCP MemberModeratoRS
                      • 2004
                      • 25757
                      • Audi

                      #85
                      30W to za malo, 70W to takie minimum.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz

                      • piotrek_os
                        RS
                        S_OCP Member
                        • 2006
                        • 8162
                        • Octavia II (1Z3)
                        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                        #86
                        Dzis np. prostownik za 50zl....???? niezly rwetes za nim :diabelski_usmiech
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz

                        • shado
                          RS
                          S_OCP Member
                          • 2007
                          • 5315
                          • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                          #87
                          Ale tym razem chyba bez wyświetlacza. Ostatnio w podobnej cenie był taki co pokazuje napięcie akumulatora.
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz

                          • tomikt
                            Rider
                            • 2007
                            • 391

                            #88
                            Mam dziwne wrażenie że lidl i aldi to jedno




                            tym razem aldi 10% niżej , ale to nie jest zasada.

                            i jeszcze


                            w aldiku prostownik z wyświetlaczem
                            t
                            ech...
                            TomikT

                            Komentarz

                            • piotrek_os
                              RS
                              S_OCP Member
                              • 2006
                              • 8162
                              • Octavia II (1Z3)
                              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                              #89
                              Ten w lidlu za 50 zeta bez wyswietlacza jest. A to najwyzej lidlowego oddam, a kupie aldikowego z wyswietlaczem :evil:
                              A czy poza wyswietlaczem jest jeszcze jakas roznica w tych prostownikach?
                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                              Komentarz

                              • krissos
                                Elegance
                                • 2011
                                • 840
                                • Honda
                                • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                #90
                                piotrek_os, Tak kolorem się różnią :P
                                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                ----------------------------------------------------

                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                Komentarz

                                • Luki80a
                                  Rider
                                  • 2010
                                  • 341
                                  • Octavia III combi (5E5)
                                  • ALH 1.9 TDI VP 90 KM
                                  • CJZA 1.2 TSI 105 KM

                                  #91
                                  No i ceną :wink:
                                  Była O1 AGR

                                  Jest O1FL ALH

                                  Komentarz

                                  • piotrek_os
                                    RS
                                    S_OCP Member
                                    • 2006
                                    • 8162
                                    • Octavia II (1Z3)
                                    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                                    #92
                                    Zamieszczone przez krissos
                                    piotrek_os, Tak kolorem się różnią :P
                                    no nie myslalem, ze bede musial napisac, ze poza kolorem, cena itp. :diabelski_usmiech
                                    Wiec chodzi mi o techniczno, praktyczne roznice, bo moze ktos z Was uzywal te w\w i czy jest sens wymieniac na aldikowego :diabelski_usmiech
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz

                                    • hubert78
                                      RS
                                      S_OCP Member
                                      • 2007
                                      • 1576

                                      #93
                                      Ze 2 lata temu kupiłem takowy prostownik (tylko i wyłącznie dlatego że jest stosunkowo niewielki) niestety szlag go trafił po niecałym roku i wróciłem do pancernego 20 letniego bessera

                                      Komentarz

                                      • sosna1
                                        Rider
                                        S_OCP Member
                                        • 2007
                                        • 463
                                        • Octavia II (1Z3)
                                        • BGU 1.6 MPI 102 KM

                                        #94
                                        A u mnie taki lidlowiec śmiga, aż miło ze 2/3 lata i nie przeszkadza mi brak wyświetlacza :wink:
                                        Marcin



                                        My ©koda is fantastic

                                        Komentarz

                                        • Yarwa
                                          Elegance
                                          • 2010
                                          • 915
                                          • BMW

                                          #95
                                          Zamieszczone przez tomikt
                                          Mam dziwne wrażenie że lidl i aldi to jedno
                                          akurat sa to inne firmy i mają różnych właścicieli - są konkurencją. Najprawdopodobniej uderzają do nich ci sami dostawcy.

                                          Komentarz

                                          • siemi1
                                            L&K
                                            • 2012
                                            • 1287
                                            • Octavia II combi (1Z5)
                                            • BMM 2.0 TDI 140 KM

                                            #96
                                            Wczoraj zakupilem klucz dynanometryczny ,tym razem zdazylem, oraz mate ochronna na szybe.
                                            Spalanie - Motostat.pl
                                            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS

                                            Komentarz

                                            • krissos
                                              Elegance
                                              • 2011
                                              • 840
                                              • Honda
                                              • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                              #97
                                              siemi1, W lidlu czy aldiku jest ta mata?
                                              "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                              ----------------------------------------------------

                                              !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                              Komentarz

                                              • Maicroft
                                                Moderator
                                                S_OCP MemberModeratoRS
                                                • 2004
                                                • 25757
                                                • Audi

                                                #98
                                                Dzis w Lidlu tych prostownikow to chyba z 20 bylo o 17-tej. Stojaki na kola, belki bagaznika, mata na auto, jakas zaba, kobylki i cos tam jeszcze. To nieczesty widok, ze jakis asortyment jest o tej porze, bo czesto to juz tylko napisy zostaly :twisted:
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz

                                                • siemi1
                                                  L&K
                                                  • 2012
                                                  • 1287
                                                  • Octavia II combi (1Z5)
                                                  • BMM 2.0 TDI 140 KM

                                                  #99
                                                  Zamieszczone przez krissos
                                                  siemi1, W lidlu czy aldiku jest ta mata?
                                                  Spalanie - Motostat.pl
                                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS

                                                  Komentarz

                                                  • krissos
                                                    Elegance
                                                    • 2011
                                                    • 840
                                                    • Honda
                                                    • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                                    Znalazłem, znowu jest tu i tu, ale w aldiku tańsze są
                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...