Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Michał019, IMO kozacko to wygląda

    Dzisiejsza rozmowa z kupcem w sprawie mojej O2:

    (K) - Dzień dobry, ja w sprawie ogłoszenia. Aktualne jeszcze?
    (J) - Tak, witam. W czym mogę pomóc?
    (K) - Powie mi pan jaki jest przebieg auta bo nie widzę
    (J) - 267 000 km
    (K) - Oj, to dużo myślałem, że mniej, bo wie pan, auto mi się już ze zdjęć podoba i wygląda na zadbane
    (J) - Może i ma pan rację, że dużo, ale oryginalny
    (K) - Ma pan rację, bo większość to cofane, ale ja to wolę jak ma mniejszy przebieg na liczniku

    Chyba pora wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, usunąć znaczki OCP i udać się na lifting licznika :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • Zamieszczone przez sebastian7905
      taki tam e-mail adres
      normalnie się popłakałem :lol:
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • jak ktoś ma potrzebę czyścić monitor ...
        403 Forbidden
        Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
        Jark7
        było 119/296 jest 143/328 by Aligator

        Komentarz


        • Najlepsza odpowiedź
          rechotam już dobre pół godziny :lol:
          poniżej przykład :diabelski_usmiech
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • Zamieszczone przez maymer
            Michał019, IMO kozacko to wygląda

            Dzisiejsza rozmowa z kupcem w sprawie mojej O2:

            (K) - Dzień dobry, ja w sprawie ogłoszenia. Aktualne jeszcze?
            (J) - Tak, witam. W czym mogę pomóc?
            (K) - Powie mi pan jaki jest przebieg auta bo nie widzę
            (J) - 267 000 km
            (K) - Oj, to dużo myślałem, że mniej, bo wie pan, auto mi się już ze zdjęć podoba i wygląda na zadbane
            (J) - Może i ma pan rację, że dużo, ale oryginalny
            (K) - Ma pan rację, bo większość to cofane, ale ja to wolę jak ma mniejszy przebieg na liczniku

            Chyba pora wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, usunąć znaczki OCP i udać się na lifting licznika :diabelski_usmiech
            Trzeba było powiedzieć "Pan dasz dwójkę więcej, na zegarze będzie dwójkę mniej" :twisted:
            Prawdę mówiąc, po jego "oj, to dużo..." przerwałbym i grzecznie się pożegnał. Odrazu masz jasność, że to nie jest przyszły właściciel Twojego auta, więc nie ma sensu ciągnąć kurtuazji.
            Artur

            Komentarz


            • Michał019, była Passatavia, teraz mamy Octassata
              Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

              mój szkodnik

              Komentarz


              • Zamieszczone przez qbec
                Michał019, była Passatavia, teraz mamy Octassata
                Raczej Supsata :P
                Octavia ASZ/RS
                Jetta A5

                Komentarz


                • kamil92x:
                  Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                  mój szkodnik

                  Komentarz


                  • Miałem do wymiany w Golfie IV sworznie wahacza i tuleje. Myślę sobie, przypomnę sobie jak to się robiło i wchodzę na forum VW i czytam opis. Patrzę na zdjęcia, a tam jeden sworzeń zregenerowany przez jednego z klubowiczów



                    Śmiać się czy płakać? :roll:
                    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                    Komentarz


                    • elpolacco, :haha:
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                      przedstawiam smerfetke

                      Komentarz


                      • elpolacco, :shock: ale tak poza tym całkiem zdrowy ten forumowicz


                        TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                        Komentarz


                        • elpolacco, :shock: :shock: :shock:



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz


                          • elpolacco, :shock: :shock: :shock: :shock: Ok, podobne patenty były robione w starszych samochodach.. ale w G4? :shock: :shock:
                            Moja Skoda

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Michał019
                              Ok, podobne patenty były robione w starszych samochodach.. ale w G4? :shock: :shock:
                              ale, że co? Za mało wkrętów do płyt K-G? :wink:
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez SS
                                Za mało wkrętów do płyt K-G
                                nie noooo przecież o rdzę chodzi :diabelski_usmiech
                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                                  nie noooo przecież o rdzę chodzi
                                  Ruda lubi te elementy w GIV, Borach i Octaviach.
                                  Swoją drogą ściągałem kiedyś stabilizator, żeby guma mocująca stabi do nadwozia/sanek nie latała na drążku(korozja, piasek i tarcie pomniejszyły średnicę), ktoś ją naprawił doraźnie, owijając wytarte miejsca szkotem.
                                  mkII 20VT (600h worked)
                                  Roooooomster

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez SS
                                    Zamieszczone przez Michał019
                                    Ok, podobne patenty były robione w starszych samochodach.. ale w G4? :shock: :shock:
                                    ale, że co? Za mało wkrętów do płyt K-G? :wink:
                                    Podobne miało na znaczeniu " w szopie " Tak jak pewny młody człowiek w moich stronach łatał Hondę V gen. i jej dziury Napychał szmatę w nadkole, zalewał to żywicą i dziury już nie ma :diabelski_usmiech inne jego patenty to karton który zasłaniał dziurki w podłodze, również zalany żywicą :lol: do takich scen w takich samochodach można już przywyknąć, ale żeby do w miarę świeżego samochodu jakim jest Golf 4 stosować takie patenty? :shock:
                                    Moja Skoda

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Michał019
                                      ale żeby do w miarę świeżego samochodu jakim jest Golf 4 stosować takie patenty? :shock:
                                      ...nie pokazywałbym się na jego miejscu, na ich spotach.
                                      Ogólny ostracyzm i utrata reputacji pewne - nie do odzyskania, nawet jakby każdemu placucha wiejskiego postawił :twisted:
                                      Artur

                                      Komentarz


                                      • elpolacco, Może w elsie tak było
                                        Koniki są po to by je karmić

                                        Komentarz


                                        • Hrabia i Hrabina spędzają noc poślubną. Nad ranem zniesmaczony Hrabia zacina się w palec i skrapia prześcieradło ze słowy:
                                          - Niech chociaż pozory będą...
                                          Hrabina równie zniesmaczona wysmarkała się w prześcieradło i powiedziała:
                                          - Masz rację Hrabio.


                                          Policjant zatrzymuje samochód, który porusza się po drodze zygzakiem. W samochodzie siedzi ksiądz, pod jego nogami leży pusta butelka. Policjant patrzy niedowierzająco.
                                          - Ta butelka jest pusta, co w niej było?
                                          - Woda synu, woda.
                                          - Czyżby? A mnie się wydaje, że wino. Ksiądz jest pijany.
                                          Wielebny spogląda na policjanta, potem na butelkę, następnie z wyrzutem podnosi w górę oczy.
                                          - Znowu to zrobiłeś, Panie...


                                          Dziadek spowiada się w kościele. Ksiądz udzielił mu już rozgrzeszenia i puka w konfesjonał:
                                          - O, ku**a, ale mnie ksiądz przestraszył!



                                          Idzie Polak,Anglik i Niemiec przez Rosję... Pierwszy idzie Anglik i widzi kobietę z dzieckiem,która smaruje chleb gównem i gada oj bieda??
                                          - Bieda??
                                          - Bieda, bieda...
                                          Anglik daje jej 100 funtów.
                                          Drugi idzie przez Rosję Niemiec i ta sama sytuacja... daje jej 100 euro.
                                          Trzeci idzie Polak, widzi kobietę, która smaruje chleb gównem i mówi:
                                          - Co bieda??
                                          - Ona na to... no bieda,bieda
                                          - To co tak grubo smarujesz?? :-)



                                          W środku nocy patrol policji zatrzymuje prostytutkę. Po spisaniu personaliów policjant pyta ją o zawód.
                                          - A tak chodzę... od latarni do latarni.
                                          - Wacek pisz: pogotowie energetyczne


                                          Idzie policjant się odlać. Po jakimś czasie wychodzi z krzaków cały osikany.
                                          - Co się stało? - pyta się kumpel.
                                          - Wyjąłem nie tą pałę.


                                          Nowak usłyszał w radiu że wylądowały ufoludki: "Są małe, zielone, mają duże wyłupiaste oczy i trzeba mówić do nich bardzo powoli". Następnego dnia Nowak wybrał się na grzyby. Rozchyla krzaczek - grzybek, następny - też grzybek, następny, a tam mały zielony ludek z wyłupiastymi oczami. Pamiętając radiową informację mówi do niego bardzo powoli:
                                          - Dzień dobry, nazywam się Henryk Nowak, jestem elektromonterem, właśnie zbieram grzyby.
                                          Mały zielony ludek z wyłupiastymi oczami odpowiada mu również powoli:
                                          - Dzień dobry, nazywam się Jan Kowalski, jestem leśniczym, właśnie robię kupę...


                                          Żona do męża:
                                          - Kochanie, rżniesz mnie jak zwykłą dz*wkę. Powiedziałbyś chociaż ze 2 słówka...
                                          - Wyżej dupę!


                                          W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta, lekko zażenowana, rzecze:
                                          - Sklep się panu otworzył.
                                          - A widziała pani kierownika?
                                          - Nie, tylko magazynier leżał na workach.

                                          Polak w sklepie wolnocłowym na nowojorskim lotnisku zwraca się do sprzedawcy:
                                          - You, now, wiesz facet, I want to buy...piła.
                                          Widząc brak kontaktu mówi piła, piłka, i pokazuje rękoma wielką obłość oraz demonstruje koszykarskie odbijanie - You now, piła - odbija wyimaginowaną piłkę do koszykówki.
                                          - Oooh, ball? - pyta sprzedawca - You need to buy a ball?
                                          - Yes - cieszy się facet, ball, piła - teraz patrz mi na usta - łań-cu-cho-wa.

                                          Mówi zięć do teściowej:
                                          - Gdzie mama jedzie?
                                          - Na cmentarz.
                                          - A kto rower przyprowadzi?!!!


                                          Co to jest czasoprzestrzeń?
                                          - Gdy kopiesz rów od tego słupka do trzeciej po południu.

                                          Jaka jest różnica między wrześniem a slipami?
                                          - Żadna. I tu koniec lata, i tam koniec lata.

                                          Czy to prawda, że samiczki świetlików świecą?
                                          - Tak, bo samczyki robią to ręką.
                                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                          _______________________________________
                                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                          Komentarz


                                          • Panowie, do dzieła :diabelski_usmiech
                                            [youtube] [/youtube]
                                            Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
                                            Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
                                            Pozdrawiam i Szerokości!
                                            Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
                                            http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

                                            Komentarz


                                            • Nie pamiętam czy było:
                                              Państwo na jedną literę?????



                                              Samoa
                                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                              _______________________________________
                                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                              Komentarz


                                              • hehe..., a imię na jedną literę? (z Quo Vadis)




                                                Winicjusz
                                                Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                                mój szkodnik

                                                Komentarz


                                                • dominik9420, Bardzo wyrozumiały policjant :szeroki_usmiech
                                                  http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                                  Pozdrawiam ANIOL

                                                  Komentarz


                                                  • Przed Google Street View nic się nie ukryje :diabelski_usmiech
                                                    Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                                                    رافال
                                                    Spoty
                                                    Cause freedom is a lonely road
                                                    My O2FL

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X