Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Życie jest okrutne dla... OCP za kołnierz nie wylewa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Taki tam zapas na delegacji...
    Załączone pliki
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • :P
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Agamek12
        Taki tam zapas na delegacji...
        Agamek lubisz tak każde piwo inne pić??
        U mnie jeśli już to króluje Żywiec No czasami Tyskie się znajdzie

        Komentarz


        • Zamieszczone przez kazik4x4
          Zamieszczone przez Agamek12
          Taki tam zapas na delegacji...
          Agamek lubisz tak każde piwo inne pić??
          U mnie jeśli już to króluje Żywiec No czasami Tyskie się znajdzie
          Nie jestem koneserem, więc dla mnie niemal każde piwo smakuje taka samo...
          Ale przynajmniej w lodówce kolorowo mam
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • U mnie na razie najlepsze:
            Ciechan wyborny
            Łomża niefiltrowana
            Żywiec marcowe
            Kasztelan niepasteryzowany
            Lwówek ratuszowy

            A z przemysłowych Żubr.

            Kiedyś też piłem Żywca, ale zszedł na psy
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Tyskie rządzi :roll:
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • Żywiec jest :ble kiedyś rzeczywiście był lepszy :diabelski_usmiech

                [ Dodano: Sro 08 Paź, 14 21:01 ]
                Agamek12, tym Bitburgerem możesz się podzielić :!: :wink: :szeroki_usmiech Chyba zaraz przejdę się do lodóweczki i wezmę


                TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                Komentarz


                • No cóż narobił mi smaku tym zdjęciem - Ciechan wyborny otwarty.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez damian1975
                    Agamek12, tym Bitburgerem możesz się podzielić :!: :wink: :szeroki_usmiech Chyba zaraz przejdę się do lodóweczki i wezmę
                    Chciałbyś :diabelski_usmiech
                    Dymaj jutro do Lidla na Słoneczną i sobie kup
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • Agamek12, heeh mam bliżej Lidla :diabelski_usmiech


                      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez damian1975
                        Agamek12, heeh mam bliżej Lidla :diabelski_usmiech
                        Ja nie... ale nawet z buta mam tam 10 minut
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ruwado
                          U mnie na razie najlepsze:
                          Ciechan wyborny
                          Łomża niefiltrowana
                          Żywiec marcowe
                          Kasztelan niepasteryzowany
                          Lwówek ratuszowy

                          A z przemysłowych Żubr.

                          Kiedyś też piłem Żywca, ale zszedł na psy
                          U mnie 2 pierwsze pozycje te same....
                          Żubra kiedyś uwielbiałem bo normalne piwo i smaczne było ale teraz jakieś takie bee.
                          O Żywcu nie wspomnę ,że zszedł na psy.
                          A w Lidlu jutro to kupię każde pifko, lubię testować browarki (rzadko kiedy wyleję bo przez gardło mi nie przejdzie).
                          Była O1 Laurin & Klement +
                          President Johnny II ASC / Sirio Silver Mag 90
                          _________________________________
                          Najważniejsze to abyśmy byli zdrowi.....
                          reszta to CH......

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez casuper
                            A w Lidlu jutro to kupię każde pifko, lubię testować browarki (rzadko kiedy wyleję bo przez gardło mi nie przejdzie).
                            No to ze 25-30 "testerów" będziesz musiał kupić :szeroki_usmiech
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • Agamek12 A jak!!!
                              A miałem postanowienie bro nie pić tylko wysokie procenty...
                              Ożesz plany w łeb poszły ale co tam...wszystko dla dobra ludzkości!!!
                              Była O1 Laurin & Klement +
                              President Johnny II ASC / Sirio Silver Mag 90
                              _________________________________
                              Najważniejsze to abyśmy byli zdrowi.....
                              reszta to CH......

                              Komentarz


                              • Normalnie to prawie nie piję. Może raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie walnę browara.
                                Żywiec lub Tyskie, no chyba że mam gdzieś na półce Perłę Export to walę Perłę.
                                To co nie wypiję "w domu" zawsze nadrabiam na wakacjach. Średnia dzienna to ok.12-15 piw, chociaż jak byłem w Meksyku to tam udawało mi się załatwiać dziennie karton Corony 24szt a 375ml Szło jak woda alkoholu nie czułem.
                                Wódkę piję średnio raz na pół roku. Walę czystą. Kolorowych nie trawię.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kazik4x4
                                  Średnia dzienna to ok.12-15 piw, chociaż jak byłem w Meksyku to tam udawało mi się załatwiać dziennie karton Corony 24szt a 375ml Szło jak woda alkoholu nie czułem.
                                  Ja pierdziu :shock: Za studenta tyle w siebie nie wlewałem nawet w czasie wakacji :shock: :shock:
                                  Teraz wypicie 5-6 piw przez cały dzień to dla mnie nielichy wyczyn... :?
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • mnie komes porójny smakował jak ostatnio piłem. ogólnie wole raczej regionalne piwa niz komercyjne
                                    OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                    Auto Detailing: Dream Car Studio
                                    (znajdź również na fb)

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Agamek12
                                      Zamieszczone przez kazik4x4
                                      Średnia dzienna to ok.12-15 piw, chociaż jak byłem w Meksyku to tam udawało mi się załatwiać dziennie karton Corony 24szt a 375ml Szło jak woda alkoholu nie czułem.
                                      Ja pierdziu :shock: Za studenta tyle w siebie nie wlewałem nawet w czasie wakacji :shock: :shock:
                                      Teraz wypicie 5-6 piw przez cały dzień to dla mnie nielichy wyczyn... :?
                                      Agamek, wakacje mają to do siebie, że mam sporo wolnego czasu, zazwyczaj nie jeżdzę autem itp... Najważniejsze jest to a może i najciekawsze, że ja tego alkoholu piwnego po prostu nie odczuwam. Piwo mnie po prostu nie bierze. Piwo spalam na bieżąco. Mogę wypić 0,5l do obiadu dmuchać za kwadrans i będzie wynik 0,00, a po 20-25min to na bank.

                                      Z wódą co innego. 0,5l to jak na mnie dawka powodująca zawirowania wizji 0,7 robi mi mowę bełkotliwą a 1,0l uważam za wartość graniczną przy której moge kontrolować jeszcze co się ze mną dzieje czyli orientowac się gdzie jestem, ale z zapamiętaniem obrazu wtedy u mnie słabo jest.
                                      No i jak piję powiedzmy od 19 do mniej więcej północy to na drugi dzień na rekonwalescencja wygląda tak: ok. 9.00 wstaję, o 11 czuję się lux, o 12 przychodzi kryzys, 13 spaw, o 16 mogę walczyć z Tysonem.

                                      [ Dodano: Sro 08 Paź, 14 23:33 ]
                                      Zamieszczone przez witachu
                                      mnie komes porójny smakował jak ostatnio piłem. ogólnie wole raczej regionalne piwa niz komercyjne
                                      A mi jakoś regionalne wynalazki nie pasują.

                                      Komentarz


                                      • kazik4x4, casuper, A może piwko Żywe :?:
                                        O chorwackich trunkach nie wspomnę Orachowica i rogacz dobrze zrobione
                                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                        =================================================

                                        Komentarz


                                        • witachu, a co regionalnego konkretnie? Bo sam też raczej wolę takie. A że jest ich sporo to zawsze można posmakować czegoś nowego
                                          Moja O1

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71352

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez endryu
                                            kazik4x4, casuper, A może piwko Żywe :?:
                                            O chorwackich trunkach nie wspomnę Orachowica i rogacz dobrze zrobione Obrazek
                                            Żywe widziałem wielokrotnie, nie zachęciła mnie etykieta.

                                            Z chorwackich trunków to nic tak nie smakuje jak Karlovacko z ciepłą bagietką na plazy

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kazik4x4
                                              Zamieszczone przez Agamek12
                                              Zamieszczone przez kazik4x4
                                              Średnia dzienna to ok.12-15 piw, chociaż jak byłem w Meksyku to tam udawało mi się załatwiać dziennie karton Corony 24szt a 375ml Szło jak woda alkoholu nie czułem.
                                              Ja pierdziu :shock: Za studenta tyle w siebie nie wlewałem nawet w czasie wakacji :shock: :shock:
                                              Teraz wypicie 5-6 piw przez cały dzień to dla mnie nielichy wyczyn... :?
                                              Agamek, wakacje mają to do siebie, że mam sporo wolnego czasu, zazwyczaj nie jeżdzę autem itp... Najważniejsze jest to a może i najciekawsze, że ja tego alkoholu piwnego po prostu nie odczuwam. Piwo mnie po prostu nie bierze. Piwo spalam na bieżąco. Mogę wypić 0,5l do obiadu dmuchać za kwadrans i będzie wynik 0,00, a po 20-25min to na bank.
                                              Dla mnie problemem nie jest późniejszy stan upojenia alkoholowego, tylko po prostu nie jestem w stanie w siebie wlać takiej ilości.
                                              A alkoholi "mocnych" nie piję właściwie wcale... 3-4 razy w roku wypiję ze szwagrem butelkę łyski i tyle... Flaszki z wysokimi procentami stoją i kwitną...
                                              Adam... Używam:
                                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                              Passek: B6 175KM/366Nm

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Agamek12
                                                Flaszki z wysokimi procentami stoją i kwitną...
                                                mogę podrzucić adres - obiecuję, że długo nie postoją :lol:
                                                Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                                => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                                => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                                => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                                "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Wally
                                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                                  Flaszki z wysokimi procentami stoją i kwitną...
                                                  mogę podrzucić adres - obiecuję, że długo nie postoją :lol:
                                                  Przywieź mnie dziś z Katowic do Warszawy, a odwdzięczę się :-)
                                                  Załączone pliki
                                                  Adam... Używam:
                                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Agamek12, no niestety - żona zapracowana, więc dzisiaj do 22 dyżur z dzieciarnią :szeroki_usmiech
                                                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X