Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III Face Lifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Według mnie to ściema :!:
    Nie sądzę, żeby tylne reflektory były w innym kształcie niż C. Przednie to totalna porażka.
    Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

    Komentarz


    • #52
      zmiany w Azji:

      Škoda Octavia dostala facelift v Číně. Hraje si na RS, má falešné výdechy i výfuky | Autoforum.cz

      moze w UE bedzie tak samo.

      brzydkie te halogeny malutkie i te wielkie plastikowe zaslepki pod nimi...
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #53
        To przecież zderzak od RSa, tylko z innymi kratkami/zaślepkami...
        BMW 130i - klik
        kiedyś: Octavia 1.4 TSI - klik
        BMW E36 '92 na tor

        Komentarz


        • #54
          No i mi się toto mniej podoba bo te halogeny wyglądają jak samodziełka..
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Canflysx
            I like the stories ... bring a lot of publicity, I really like it.
            no faktycznie a lot of publicity... 4 (słownie CZTERY) osoby sie w tym watku wypowiedzialy na temat fl O3... faktycznie gigantyczne zainteresowanie, nie ma co... :P
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #56
              Lift najwcześniej zapewne w 2017, choć bliżej 2018 pewnie.

              Komentarz


              • #57
                Lift wypuszczą jak będzie spadek sprzedaży a obecnie chyba O3 super się sprzedaje.... na razie Lift leży w sejfie i czeka...
                algi
                O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                Komentarz


                • #58
                  W najnowszym motorze jest wizualizacja nowej o3, niby w 2019, wygląda jak połączenie obecnej z nowym passatem.

                  Komentarz


                  • #59
                    Z tyłu to trochę jak A7 wygląda
                    sotdi

                    Komentarz


                    • #60
                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz


                      • #61
                        Na okladce jest wizualizacja Octavi IV, z przodu coś tak jakby skrzyżowanie O3 z S3 a z tyłu O3 z A7
                        darek

                        Komentarz


                        • #62
                          Witam,
                          Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat daty liftu OIII? Znalazłem tylko informacje, że ma to być rok 2017.

                          2017 Skoda Octavia rendered, will gain a 3-cyl engine

                          Komentarz


                          • #63
                            piotrekps, chyba jej tego nie zrobią? Wygląda jak kupa.
                            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                            Komentarz


                            • #64
                              Zgadzam się, w czerwonym jej nie do twarzy ale chyba nigdy specjalnie nie było :-)
                              Po sieci krąży jeszcze srebrny render, który z kolei wygląda bardzo ładnie.

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez piramida
                                piotrekps, chyba jej tego nie zrobią? Wygląda jak kupa.
                                hej zrobią tak własnie będzie wyglądać byłem w Pradze na premierze i tak wygląda w RSie jakoś to wygląda ... oczywiście to moje zdanie i trzeba się do tego przyzwyczaić

                                w RSie podstawa bedzie 230 a następna 245 , 220 nie będzie

                                wyglada tak jak ta czerwona.
                                ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                  hej zrobią tak własnie będzie wyglądać byłem w Pradze na premierze i tak wygląda w RSie jakoś to wygląda ... oczywiście to moje zdanie i trzeba się do tego przyzwyczaić

                                  w RSie podstawa bedzie 230 a następna 245 , 220 nie będzie

                                  wyglada tak jak ta czerwona.
                                  A nie bedzie to cos bardziej w stylu swiatel kodiaka ??

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Tippo, nie octavia będzie mieć przedziałke reflektorów jak w "E" klasie W212

                                    kodiaQ = nowy Yeting tylko wersja krótka
                                    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                      Tippo, nie octavia będzie mieć przedziałke reflektorów jak w "E" klasie W212

                                      kodiaQ = nowy Yeting tylko wersja krótka
                                      Hmm to ciekawe, nie wiem czy zauwazyles ze lift octavii 2, tez upodobnil ja do merca ale C, poprzedniej gen
                                      Kodiaq to chyba yeti ale wersja wersja long, bo ma byc 7 os
                                      Moze efekt koncowy nie bedzie taki zly, te wizualizacje nie tylko skody , zawsze wygladaja "jak kupa" ...
                                      Moze wiesz cos o planach na rs tsi 4x4??
                                      Nie ukrywam ze troche mysle nad tym autem, bo w koncu mozna zamowic do niego DCC...

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Tippo, tak też pisze Yeting wersja krótka,rs tsi 4x4 - nie tylko Ty mi to pytanie już zadałeś ale nie mam na niego odpowiedzi
                                        ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                        ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                          rs tsi 4x4 - nie tylko Ty mi to pytanie już zadałeś ale nie mam na niego odpowiedzi
                                          Bo to jest "zajebiscie wazne pytanie"
                                          S3 sportline 280km bardzo mi sie podoba, ale samochod jest dla mnie po prostu za duzy. Do o3 4x4 tsi jest tylko 1.8 wiec znow trza byloby chipsowac i to na max 230km... o3 jak dla mnie jest skrojone na miare (oba modele mysle o liftbacku) ale raz, ze nie podoba mi sie , to jeszcze ciut za slabe w serii, gdyby nie dcc to wogole juz bym odpuscil o3, zostaje jeszcze rka variant,ale to juz tapczan straszny :P

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez Tippo
                                            Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                            rs tsi 4x4 - nie tylko Ty mi to pytanie już zadałeś ale nie mam na niego odpowiedzi
                                            Bo to jest "zajebiscie wazne pytanie"
                                            S3 sportline 280km bardzo mi sie podoba, ale samochod jest dla mnie po prostu za duzy. Do o3 4x4 tsi jest tylko 1.8 wiec znow trza byloby chipsowac i to na max 230km... o3 jak dla mnie jest skrojone na miare (oba modele mysle o liftbacku) ale raz, ze nie podoba mi sie , to jeszcze ciut za slabe w serii, gdyby nie dcc to wogole juz bym odpuscil o3, zostaje jeszcze rka variant,ale to juz tapczan straszny :P
                                            osobiscie mam dwie tereski 03 rs tsi jedna 220 dsg druga 230 6b, mam już Klienta na rs tsi 4x4 ja też bym taką kupił ale ja wątpie że taka opcja kiedykolwiek będzie nadzieja itp...
                                            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Co do RS TSI 4x4 to widziałem już kilka wzmianek, że może się pojawić na jesień tego roku - pewnie na targach w Paryżu. Ma to być RS 230 4x4 ale z manualem...
                                              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Te wzmianki sa od dluzszego czasu i nic z tego na razie nie wyszlo.
                                                Moja RS Combi

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Golf VII lift juz w przyszłym roku dostanie całkowicie nowy środek, ekran 9-cali etc.
                                                  Zobaczymy co z tego trafi do O3 lift

                                                  Nowy Volkswagen Golf | Pierwsze zdjęcia i informacje
                                                  JEST >>> O2FL by Lockin

                                                  BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                                  BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                                  BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                                  BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Nie przemawia do mnie tak duży ekran w aucie...
                                                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X