Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CB mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Purchawa, dzieki za szybka odp.

    Zamieszczone przez Purchawa
    OCP poleca zaklad ktory sie znajduje przy stacji Orlen, na tej samej co MT.
    masz moze jakis kontakt do nich? nr tel albo adres www?

    Komentarz


    • Ja nie jestem z Wawy, ale wiele razy mi się przydało CB gdy musiałem trafić pod określony adres. Teraz mam GPS ale i tak z CB sie nie mam zamiaru rozstawać.
      Hołdys Królem jestttt........

      ----------------------------------------
      Octavia 1,9 TDI/ASV/110KM Drive
      ----------------------------------------
      CB Johny II + Presidet ML-145
      ----------------------------------------

      Komentarz


      • Zamieszczone przez lukas_ig
        Spoko że krótsza ale czy mógłby ktoś kto kupił sobie tą antenkę powiedzieć jak wygląda ori zapakowana oraz rzucić jakimiś dokładnymi cyferkami jeśli chodzi o długość. Byłbym bardzo wdzięczny bo nie wiem czy atakować sprzedawce.
        Jeśli jeszcze nie pobiłeś sprzedawcy, TO NIE BIJ GO !!!
        Wszystko jest ok, a ten kawałek pręta zamocowany w podstawie, to tylko zabezpieczenie przed "lataniem" w pudełku w czasie transportu. Praktycznie można go wyrzucić, o ile nie masz w planie późniejszej odsprzedaży tej antenki.
        A faktyczna długość anteny to ok 98 cm razem z podstawą, choć u mnie trzeba było odciąć ok. 1 - 1,5 cm aby wreszcie się zestroiła.
        Czyli nikt Ci nie złamał bata i wygląda na to, że było to fabrycznie (oryginalnie) zapakowanie.
        O-I '02/03-1,9 TDI ICE - UNIDEN PRO 520 XL + WILSON Little Wil

        SKODA OCTAVIA Sales Sheet 1950'S k

        Komentarz


        • Witam Szanownych Klubowiczów
          A więc mogę powiedzieć: CB mam i ja
          CB RADIO UNIDEN 520 + HUSTLER IC100!!!
          Tylko teraz pytanie gdzie polecacie to zestroić w okolicach Poznania??

          Komentarz


          • Zamieszczone przez szar
            Tylko teraz pytanie gdzie polecacie to zestroić w okolicach Poznania??
            Podjedz na spota - nastepny jest chyba 28.08 - na te chwile, bede na spocie wiec sprawdzimy SWR itd.
            PZDR
            Tomek

            Komentarz


            • Ja pochwalę się że dokupiłem do mojego Johnego głośniczek zewnętrzny, powiem tylko tyle super sprawa!!! Polecam
              Hołdys Królem jestttt........

              ----------------------------------------
              Octavia 1,9 TDI/ASV/110KM Drive
              ----------------------------------------
              CB Johny II + Presidet ML-145
              ----------------------------------------

              Komentarz


              • a podłączał ktoś zestaw mikrofon i słuchawkę do radyjka?

                Komentarz


                • Witam wszystkich i informuję, że miło mi jest zawitać do grona krótkofalowej komunikacji zbiorowej - odebrałem dziś swoje TTI880, wieczorkiem pierwszy test...
                  73 for all.
                  Tworzymy meble na zamówienie - Typowe i nietypowe www.meblobud.pl

                  Komentarz


                  • Tvoras, :yay: :yay: :yay: :yay: :szeroki_usmiech

                    Komentarz


                    • Tvoras,


                      No to jestesmy w komplecie :twisted:
                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                      Komentarz


                      • No gratki Bracie ...
                        Nareszcie nie będziesz tak milcząco-tajemniczy podczas patroli :diabelski_usmiech
                        O-I '02/03-1,9 TDI ICE - UNIDEN PRO 520 XL + WILSON Little Wil

                        SKODA OCTAVIA Sales Sheet 1950'S k

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Babka_Kiepska
                          Nareszcie nie będziesz tak milcząco-tajemniczy podczas patroli :diabelski_usmiech
                          i wyrywny

                          Komentarz


                          • Witam
                            Więc i ja mogę powiedzieć "Szerokości"

                            Wybór padł na:
                            - Uniden 520 XL
                            - President Missouri

                            Sprzętu jeszcze nie testowałem bo mam problem...

                            Szukałem schematu jak zarobić końcówkę wtyku do gniazda zapalniczki na necie i niestety nie znalazłem.

                            I tu prośba do Was. Jak mam zarobić kabel od radyjka +12V czerwony i -12V czarny wtyczką do zapalniczki. Szczerze to nie mam pojęcia.

                            Wtyczkę do gniazda zapalniczki mam ale pomysłu brak :lol: Czy +12V ma wchodzić na dół do zapalniczki w ten "cypelek" a czarny o ścianki wtyku?

                            Proszę o jakieś wytłumaczenie gdzie ma być +12V czerwony a gdzie -12V czarny w tej wtyczce bym uruchomił radyjko.

                            Pozdrawiam i z góry dzięki
                            Octavia II 1,9 TDi Ambiente + masa dodatków
                            CB Uniden 520 XL + President MISSOURI

                            WWW.WARZENKO.PL - Twoje miejsce - nie tylko w sieci

                            Komentarz


                            • czerwony (+) to ten dzyndzel ("cypelek" ) w środku wtyczki, czarny (-, masa) to co jest na obudowie wtyczki
                              o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

                              Komentarz


                              • ja kupilem jakies tanie cus pod zapalniczke, przecialem kabelek, odcialem gume i polaczylem kabelki z tymi od CB, pozniej tylko tasma izolacyjna i "dziala jak natura chciala" :], taki homemade :]
                                President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                Komentarz


                                • Leo, jesli planujesz zostawiac radyjko w aucie to rozsadniej bedzie podpiac zasilanie dla CB z innego zrodla (spod kierownicy). W ten sposob gniazdo zapalniczki pozostanie wolne np. dla kubka na ktory mozesz oddac glos i kupic go potem.
                                  PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                                  Komentarz


                                  • 2pac, tylko chyba to "tanie cuś" nie było tańsze niż wtyczka do zapalniczki która to kosztuje (o ile pamiętam) coś koło 1 pln
                                    bubuDE, zawsze można rozgałęźnik założyć do gniazda zapalniczki (widziałem chyba nawet z 1 na 3) z tym że wtedy raczej na pewno złapie zakłócenia. Jak już kombinować to można zaopatrzyć się w jakąś wtyczkę + gniazdko i podpiąć z jednej strony na stałe do instalacji (ja np mam do radia) a z drugiej do cb - zapalniczka nie zajęta a i radyjko w razie W można wyjąć.
                                    o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez iksik2
                                      2pac, tylko chyba to "tanie cuś" nie było tańsze niż wtyczka do zapalniczki która to kosztuje (o ile pamiętam) coś koło 1 pln
                                      to byl rozdzielacz na 2 gniazda zapalniczki za 4pln, nie mieli na stacji wtykow a byla niedziela wieczor, wiec zabawilem sie w mcgyvera ;]
                                      President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                      Komentarz


                                      • A testował może ktoś taki wynalazek jako antenę?
                                        Félicitations ! Votre domaine a bien été créé chez OVHcloud !
                                        OPROGRAMOWANIE SKLEPU INTERNETOWEGO - sklepy internetowe skrypt - skrypty - załóż swój własny sklep internetowy - abc24.pl - oscommerce
                                        Cena wydaje się dość przystępna w stosunku do SIRIO TRIFLEX.
                                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                        Komentarz


                                        • Szkoda bawić się w tkaie zabawki, lepiej kupić konkretną antenę i mieć spokój, z tego typami anten jak Ty zapodałeś to rewelacji raczej nie będzie...
                                          [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

                                          Komentarz


                                          • shado, zawsze możesz być pierwszy i później jakiś test zapodać dla kolegów z forum Ale to co pisze, tzn 30cm i 5km zasięgu (z tego co wyczytałem to w terenie zabudowanym) brzmi... hmmmm... no nie chce pisać jak to brzmi
                                            o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

                                            Komentarz


                                            • No właśnie mocno naciągana wydaje mi się ta antena i dlatego pytam. Teraz jeżdże Fabią z Hustlerem, ale już po 2msc zauważyłem rysy na dachu mimo podkladki gumowej. Nie chce zrysować całego dachu na nowym aucie. Do tego irytuje mnie już codzienne zakładanie i ściąganie anteny przy wjeżdżaniu i wyjeżdzaniu z garażu. Muszę kupić antenę max 0.5m. SIRIO TRIFLEX trochę kosztuje, a jeszcze dojdzie kosz montażu w serwisie- cholera wie ile sobie za to zaśpiewają.
                                              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                              Komentarz


                                              • shado, gdzieś były opinie na temat Triflexa i z tego co użytkownicy pisali to szału nie było..
                                                Jeżeli chodzi o podkładki na dach to wg mnie najlepszy patent (oczywiście nie biorąc pod uwagę dziury w dachu lub montażu anteny cb zamiast radiowej a radiowej na szybę co jest rozwiązaniem bodajże najlepszym ) to najzwyklejsza przezroczysta folia z papierniczego, najlepiej podwójna warstwa docięta na trochę większy wymiar niż ma magnes w antenie. Ja ostatnio po pół roku zrywałem żeby zobaczyć czy pod spodem wszystko ok i żadnych rys nie zauważyłem. Tak samo antenę mocuje huwe i myślę że jeszcze na pewno kilka osób by się znalazło.
                                                o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez iksik2
                                                  to najzwyklejsza przezroczysta folia z papierniczego
                                                  jak będziesz miał jak to weź mi taki kawałek folii na spota bo u nas nie mają a nie długo to zejdzie mi cały lakier z dachu... dzięki wielkie z góry
                                                  :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

                                                  Komentarz


                                                  • iksik2, i ja i ja! Dobry patent
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X