Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maru 123, nie miałeś żadnych problemów z zainstalowaniem tego sprzętu ? Też mi chodzi po głowie taka nawigacja ale ja mam "gołego" Eleganca, wiec nie wiem czy nie trzeba bedzie cos modzić...

    Komentarz


    • Do golasa tego tez zamontujesz, potrzebujesz tylko gps anteny=)

      Komentarz


      • Skąd wziąć mapy do RNS-510? Jest może jakiś link?
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz


        • Grygy, a na Maxi - Docie tez beda sie wyświetlały takie strzałki jak koledze Maru 123 na zdjeciach. No i jaka nawigacja jest w tym zestawie i czy gada po polsku?

          Komentarz


          • Maru 123, jaki masz ty soft w tym columbusie, bo jakoś inaczej wyświetla niż u mnie

            Komentarz


            • Ona nie gada po Polsku, bo to dziwny kraj :P


              To ktos mi potwierdzi jakie kraje sa w Wescie ?? :diabelski_usmiech

              Maru 123, Masz zalozony adapter wycinajacy ramke z predkoscia z CAN-a ??
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • A mozna do tej nawigacji zainstalowac inny program, np Garmin albo Automape zeby gadal po naszemu

                No i co z czujnikami cofania? W innym watku czytalem ze Octaviach przed FL-em nie bedzie pokazywac samochodzika - to prawda ?

                Komentarz


                • Z czujnikami nie bedzie dzialac. Bedzie pikanie, ale nie bedzie obrazka. Mozna zmienic sterownik czujnikow + chyba cos w wiazce jest zmiany i bedzie dzialac.


                  AM ani nic innego nie bedzie dzialac, bo ta nawi nie ma systemu operacyjnego w przypadku AM cos z Windowsa, albo Symbianik jakis dla Garmina
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Johnny_B
                    Grygy, a na Maxi - Docie tez beda sie wyświetlały takie strzałki jak koledze Maru 123 na zdjeciach. No i jaka nawigacja jest w tym zestawie i czy gada po polsku?

                    Jak masz maxidot to ci strzalki benda pokazywac tez.Polskiego niema

                    Komentarz


                    • Mam takie pytanie. Mam wgrana mape EU zachodnia. Tam nie ma np Chorwacji, a ta jest ma mapie EU Wschod. I teraz pytanie, podobno w systemie moze byc tylko jedna wersja map wgrana. To co podczas podrozy trzeba plyte wsadzic z inna mapa, on sobie to skopiuje i wtedy trase ustawic :| :?:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • MAicroft, origo mapy tak.ale niemuszys jej kopirovac,wystarczy jej tylko miec vlozonej v navi i uzywyc jej.Albo vgraj z BMW i masz wsystko na HDD.

                        Komentarz


                        • Grygy, Czy mapy z RNSa będą chodziły w BMW ? w wersji biznes?
                          Takie zwykłe Ambiente

                          Komentarz


                          • A jak nazywaja sie te mapy z BMW :szeroki_usmiech
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • Panowie , gdzie można zdobyc nową wersje firmware do rns-a ?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Johnny_B
                                Maru 123, nie miałeś żadnych problemów z zainstalowaniem tego sprzętu ? Też mi chodzi po głowie taka nawigacja ale ja mam "gołego" Eleganca, wiec nie wiem czy nie trzeba bedzie cos modzić...
                                nic nie trzeba modzić montwż prosty jak budowa cepa :wink:

                                mój soft to 2026
                                1.8T AGU L&K

                                2.0TDI BKD ELEGANCE

                                TOYOTA LAND CRUISER J95

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kotfili
                                  Panowie , gdzie można zdobyc nową wersje firmware do rns-a ?
                                  Czesc,tam gdzie kupilesz navi=)Tylko daj cynka, bo masz pw wyloncone=)))

                                  Komentarz


                                  • Czesc , juz mam właczone

                                    Komentarz


                                    • Witam wszystkich,
                                      Orientujecie się czy w OII FL elegance, jeśli zamiast radia swing zamontuję RNS510 (columbus) z modułem BT, to będzie działać tak samo jakbym oryginalnie zamówił z tą navi auto? To znaczy czy czujniki cofania (samochód na wyświetlaczu) i pozostałe funkcje będą tak samo hulać? Samochód mam zamówiony ze swngiem i moja konfiguracja jest już w fabryce, ale nie wykluczam iż jednak będę chciał sobie dołożyć columbusa i z tąd moje pytanie.
                                      Pozdrawiam.
                                      Mariusz
                                      --------------------------
                                      OCTAVIA 2FL Combi 1.8 TSI Elegance

                                      Komentarz


                                      • mariu_sz, będzie działał BT i czujniki cofania :wink: wszysto p7p-wyjmujesz swinga wkładasz rnsa

                                        [ Dodano: Pon 21 Wrz, 09 20:16 ]
                                        1.8T AGU L&K

                                        2.0TDI BKD ELEGANCE

                                        TOYOTA LAND CRUISER J95

                                        Komentarz


                                        • Maru 123, dzięki wielkie za info, ucieszyłeś mnie jak nie wiem co, już wiem jaki będzie najbliższy wydatek na nowe autko. Tylko jeszcze tyle czekania produkcja dopiero 42 tydzień.
                                          Mariusz
                                          --------------------------
                                          OCTAVIA 2FL Combi 1.8 TSI Elegance

                                          Komentarz


                                          • 8)
                                            1.8T AGU L&K

                                            2.0TDI BKD ELEGANCE

                                            TOYOTA LAND CRUISER J95

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez mariu_sz
                                              Maru 123, dzięki wielkie za info, ucieszyłeś mnie jak nie wiem co, już wiem jaki będzie najbliższy wydatek na nowe autko. Tylko jeszcze tyle czekania produkcja dopiero 42 tydzień.
                                              Moja narodzi się w 41 tygodniu. Też będe wymieniał Swinga na Columbusa.
                                              Audi A6 allroad, 300KM, 570Nm
                                              ttp://www.modpro.pl/ - Engine Tuning
                                              http://www.termowizja.bielsko.pl/

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Maciek_H

                                                Moja narodzi się w 41 tygodniu. Też będe wymieniał Swinga na Columbusa.
                                                Szczęściarz :wink: , jeden tydzień wcześniej, ale jednak zawsze.
                                                Mariusz
                                                --------------------------
                                                OCTAVIA 2FL Combi 1.8 TSI Elegance

                                                Komentarz


                                                • cześć , właśnie bedę wymieniał jeden z telefonów na nowy..czy mógłby ktoś kto się zna na telefonach i ori bluetoothu powiedzieć jakie nowe telefony beda działały bez problemu z trinaxem i blue. :?:
                                                  sądzę że telefony tylko z nokii by mnie interesowały, podobno maja nie mieć tego całego symbiana.. :roll: , czarna magia dla mnie..

                                                  może jakiś parę modeli plizzz.. :szeroki_usmiech
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz


                                                  • działac powinny działać wszytkie telefony z bluetooth kwestia tego czy odczyta ci listę kontaktów i ostatnie połączenia

                                                    zreszta znalazłem na briskoda liste telefonów

                                                    ]"]404 Not Found
                                                    ]"]404 Not Found
                                                    ]"]404 Not Found

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X