Kędzior, pod jakie SW te mapki? 3930 czy 3970?
NAVI RNS-510
Zwiń
X
-
-
-
Może ktoś nowe mapki oraz soft ze strony 100 wrzucić na inny serwer. Rapid nie bangla.
Z góry dzięki
Komentarz
-
wg. tej tabelki to chyba ta mapa jest pod softy z serii 3xxxZałączone pliki
Komentarz
-
A płytka WEST w analogicznej nowej wersji gdzieś leży? Bo East nie obejmuje już Beneluxu czy Francji, a w czasie wakacyjnym to by się przydało:-)
Komentarz
-
Wg mnie to nie prawda i można użyć mapki do wszytskich navi ( bynajmniej POI są dla wszystkich typów starszych - TPD i nowszych DB3 )Zamieszczone przez Kozowg. tej tabelki to chyba ta mapa jest pod softy z serii 3xxx
Sam mam wgrany sw 39xx więc nie mogę 1000% potwierdzić ale pobierzcie i włóżcie płytę do navi bez instalowania jej i bedziecie wiedzieli czy jest ok.
Komentarz
-
Kędzior czy te mapy są 2009Q4 i POI działają z tylko softem 3970?
Takie info jest na navi-forum.pl
Dla mnie to przegięcie, że mapy są 2-letnie.
Komentarz
-
bzyq_74, są dostępne mapy z 4Q2010
Jeśli znalazłaby się grupa chętnych to jest opcja kupienia tych map
Komentarz
-
ale oryginalne VW czy sztukowane z BMW?Zamieszczone przez kross12bzyq_74, są dostępne mapy z 4Q2010
Jeśli znalazłaby się grupa chętnych to jest opcja kupienia tych map
Komentarz
-
-
Mapy dziają na wszytskich softachZamieszczone przez bzyq_74Kędzior czy te mapy są 2009Q4 i POI działają z tylko softem 3970?
Takie info jest na navi-forum.pl
Dla mnie to przegięcie, że mapy są 2-letnie.
Komentarz
-
Komentarz
-
Znowu klega zaczyna - no niedowiarek jedenZamieszczone przez Kozoa masz jakiś dowód na istnienie takiej mapy?Zamieszczone przez kross12Kozo, oryginalne vw
Mogę potwierdzic że mapy istnieją na 100%
To zdjecie sam umieszczałem.Załączone pliki
Komentarz
-
Kędzior, ale po co znow dyskutowac
Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4
TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!

Komentarz
-
dlaczego od razu niedowiarek?Zamieszczone przez KędziorZnowu klega zaczyna - no niedowiarek jedenZamieszczone przez Kozoa masz jakiś dowód na istnienie takiej mapy?Zamieszczone przez kross12Kozo, oryginalne vw
Mogę potwierdzic że mapy istnieją na 100%
To zdjecie sam umieszczałem.
jeśli w sprzedaży od czerwca są te 7477 to skąd są te pokazane na tym screenie? może znasz ich pochodzenie? znowu jakaś beta gdzie coś nie działa?
po drugie to zdjecie to żaden dowód bo przecież można wyedytować sobie ten numer i mogę Ci jako dowód pokazać nawet 7777
Komentarz
-
W tej chwili nie mam pliku INFO od tej mapy ponieważ mapa oryginalnie była wgrana w RNS-a ( typ F z tego co pamiętam)
Ponieważ do Martina mam pełne zaufanie mogę śmiało potwierdzić że mapy istnieją.
Komentarz
-
-
Czy mógłby ktoś w wolnej chwili, albo jak będzie robił montaż Columbusa wrzucić foto montazu anteny GPS?
Komentarz
-
-
A co tu wrzucać jak to jest proste jak rogalik. :diabelski_usmiech Demontujesz górny schowek w desce rozdzielczej i przyklejasz antenę plastykową obudową do góry do rury od wentylacji. Bliżej szyby rura jest spłaszczona i elegancko pasuje w to miejsce pudełko anteny. Antenę przyklejasz taśmą klejąca dwustronną gąbkową i tyle.Zamieszczone przez NematodeCzy mógłby ktoś w wolnej chwili, albo jak będzie robił montaż Columbusa wrzucić foto montazu anteny GPS?
Antenę kupisz na allegro za ok 35-40pln. W wyszukiwarce wpisz antena gps fakra
Antena zamontowana pod przednią szybą pod deską działa bardzo dobrze.Jest druga srebrna kochanka- CBF 600S...
Komentarz
-
Zamieszczone przez NematodeCzy mógłby ktoś w wolnej chwili, albo jak będzie robił montaż Columbusa wrzucić foto montazu anteny GPS?
Masz jakies dokladne pytania? Ja juz zakladalem z 5. Zarowno oryginalne rekiny, jaki i zwykle gps z allegro po 10 zlotych. Te drugie kladzie sie poprotu na polce pod nawiewami a nad radiem. Chyba to nie wymaga zadnej fotorelacji? Zapytaj dokladnie o co Ci chodzi a postaram sie pomoc.
[ Dodano: Pon 04 Lip, 11 14:43 ]
Zamieszczone przez AndimucWitam
Czy ktos ma ta latke 2760 zeby sie MaxiDot nie zawieszal ?
Z gory dziekuje
tak trudno przeszukac temat
???
Zostały mi czesci, po szkodniku:
VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6
Komentarz
-
mapa od kolegi Kędzior, CD_7477 dziala u mnie pod softem 2660PL bez problemu.
Komentarz
-
Ten jest sprawdzony przeze mnie na sw od 3800 - 3980 i dziala
dvd free podczas jazdy w 3 minuty
Komentarz
-
No niestety mi na sofcie 3970 odblokowuje tylko menu serwisowe a dvdfree niestety nie.Zamieszczone przez adamzgTen jest sprawdzony przeze mnie na sw od 3800 - 3980 i dziala
dvd free podczas jazdy w 3 minuty
http://www.megaupload.com/?d=CRROR7DR
pozdr.Pozdrawiam
Marek
Komentarz
-
a gdzie można znaleźć soft 3980 ?Zamieszczone przez adamzgTen jest sprawdzony przeze mnie na sw od 3800 - 3980 i dziala
dvd free podczas jazdy w 3 minuty
http://www.megaupload.com/?d=CRROR7DR
Komentarz

Komentarz