Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marlej108
    RS
    S_OCP Member
    • 2006
    • 4976
    • Octavia III (5E3)
    • CJZB 1.2 TSI 86 KM

    Zamieszczone przez piramida
    mac_aaron, pewnie z silnikiem ale za chwilę do remontu :P
    o wlasnie :-)

    [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 21:10 ]
    Zamieszczone przez piramida
    marlej108, trzymam za słowo, masz nim tłuc do 2021 roku :!: :szeroki_usmiech
    Tak bedzie zobaczysz!

    Jeszcze wszyscy na forum beda mowili - o to Marlej, ten co ma taki stary samochod i juz tyle lat nim jezdzi.... :szeroki_usmiech

    [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 21:11 ]
    a zeby powrocic do tematu Superba - dzis widzialem limuzyne szara z duzymi felgami - ciagle bede twierdzil ze to najladniejsza wersja sposrod S3.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz

    • BADYL
      RS
      • 2011
      • 2396
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BKD 2.0 TDI 140 KM

      marlej108, pożyjemy zobaczymy :wink:
      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

      Komentarz

      • Enriquez
        RS
        • 2009
        • 7685
        • Superb III (3V3)

        Marlej, za 3 lata Ci sprzedam swojego S3, tyle że on i tak ciągle będzie poza Twoim zasięgiem
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz

        • pstryczek
          RS
          • 2009
          • 10772
          • Superb III (3V3)

          Zamieszczone przez marlej108
          Jowiszu Kapitoliński.... 130 tysięcy za kurę... Boże jakie miałbym piękne A4 nowe.
          A to robią A4 z 1,4 16V :?:
          Marek

          Komentarz

          • PiotreQ
            Ambiente
            • 2013
            • 224
            • Octavia I (1U2)
            • AHF 1.9 TDI VP 110 KM

            a4 zaczyna sie od 135 tysi golas, a każdy dodatek kosztuje kosmiczne wartosci.
            juz lexus is tanszy

            Komentarz

            • polrob
              Rider
              • 2013
              • 535
              • Superb III (3V3)
              • CZDA 1.4 TSI 150 KM

              Zamieszczone przez marlej108
              Zamieszczone przez piramida
              mac_aaron, pewnie z silnikiem ale za chwilę do remontu :P
              o wlasnie :-)

              [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 21:10 ]
              Zamieszczone przez piramida
              marlej108, trzymam za słowo, masz nim tłuc do 2021 roku :!: :szeroki_usmiech
              Tak bedzie zobaczysz!

              Jeszcze wszyscy na forum beda mowili - o to Marlej, ten co ma taki stary samochod i juz tyle lat nim jezdzi.... :szeroki_usmiech

              [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 21:11 ]
              a zeby powrocic do tematu Superba - dzis widzialem limuzyne szara z duzymi felgami - ciagle bede twierdzil ze to najladniejsza wersja sposrod S3.
              Moim zdaniem to za 5-6 lat to te twoje audi będzie już dawno u kogoś innego. Jeszcze trochę i silnik zacznie pożerać olej w dużych ilościach to się go szybko pozbędziesz.

              Jeśli chodzi o A4 to autko poszerzone o kilka opcji (bez wodotrysków) wyszło mi koło 155-160tys a za ta cene S3 można mieć z sporym wypasem i mocnym silnikiem.
              jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

              Komentarz

              • voltar
                L&K
                • 2009
                • 1107
                • Octavia II (1Z3)
                • BZB 1.8 TSI 160 KM

                PiotreQ, od kiedy passat jest w cenie superba? Zrób sobie dokładnie taka samą konfigurację passata i skody, zobaczymy czy cena wyjdzie taka sama :wink:
                Czy ktoś z ręka na sercu bardzo dokładnie porównał ceny nominalne Passat kontra Superb3 ?
                Mam na myśli identyczne wyposażenie , silniki itp czyli np. porównując B8 Highline do S3 Style doliczajac: trzystrefowa klime, fotele z alcantara czy tez specjalna szybe przednia ? i to bez tlumaczenia typu że 3 strefowej klimy i tak nie potrzebuje to nie doliczam ... Pytam bo sam tego jeszcze nie zrobilem choc kilka razy sie do tego zabieralem ale ogrom wyposażenia powodował że po jakimś czasie się poddawałem ..

                [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 23:02 ]
                Zamieszczone przez Enriquez
                Mam to samo zdanie, ale pewnie zaraz jakiś mądry powie że jestem nieobiektywny.
                Nie jesteś obiektywny a ja nie jestem mądry


                O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                Komentarz

                • marlej108
                  RS
                  S_OCP Member
                  • 2006
                  • 4976
                  • Octavia III (5E3)
                  • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                  Polrob, ale ja nigdy w zyciu bym nie kupil zadnej Skody za 150 czy 160.000 zlotych a wiec za kwoty o ktorych piszesz.

                  Moglem miec w pazdzierniku zamowiony do produkcji Audi A5 Sportback 1.8 tfsi (czyli to co mam teraz) 144 konie (mam 160) z automatem, czarny lakier, skorzana czarna tapicerka, plus troche dodatkow po rabacie (mialem 15% od razu i w przypadku kupna na wyprzedazy mozliwe jeszcze dojscie do kolejnych 5% czyli razem 20% od ceny z konfiguratora). Wiec za jakies 147k zlotych (taka cene zapamietalem po tych znizkach) mialbym przepiekne auto z pelnym odpowiadajacym mi wyposazeniem i silnikiem.

                  Sorry, ale setki koni mechanicznych mnie nie podniecaja. Coraz bardziej odkrywam w sobie dusze niemieckiego emeryta... ;-) albo skandynawskiego kierowcy.

                  Jak mialbym kupic S3 to tylko z automatem, bo to auto bez automatu jawi mi sie jakos zupelnie bez sensu - co mi z limuzyny skoro musze machac wajcha jak w Maluchu... ale prawda jest taka ze go nie kupie bo przy najtanszej nawet wersji za te jakies 75-80k zl to mam uzywane Audi A6 C7 w calkiem dobrym stanie..., a za cene S3 z automatem chociazby w wersji ambition to juz mozna miec naprawde extra wersje A6 C7 albo BMW 5... a po prostu Audi to byla od zawsze moja ulubiona marka.

                  [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 23:08 ]
                  Zamieszczone przez pstryczek
                  Zamieszczone przez marlej108
                  Jowiszu Kapitoliński.... 130 tysięcy za kurę... Boże jakie miałbym piękne A4 nowe.
                  A to robią A4 z 1,4 16V :?:
                  Hehe, zebys nie wykrakal... A4 B8 najmniejszy silnik benzynowy mial 1.8

                  A4 B9 ma 1.4

                  to co - A4 B10 bedzie mialo 1.0 tsi...?

                  [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 23:16 ]
                  tu jeszcze na koniec fajny test S3

                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                  ps. auto w mojej ulubionej kolorystyce
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz

                  • Enriquez
                    RS
                    • 2009
                    • 7685
                    • Superb III (3V3)

                    A5 przepiękne? Na Jowisza. Ten bagażnik wygląda jak w starym Superbie w Sedanie - kupa jakich mało.

                    Podsumowując, zgadzam się z Tobą co do jednego - zamiast kupić nową bidę wolałbym jednak takie 3 letnie Audi. To fakt.
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz

                    • pl0tr
                      Drive
                      S_OCP Member
                      • 2007
                      • 88
                      • Octavia I (1U2)
                      • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

                      Zamieszczone przez voltar
                      PiotreQ, od kiedy passat jest w cenie superba? Zrób sobie dokładnie taka samą konfigurację passata i skody, zobaczymy czy cena wyjdzie taka sama :wink:
                      Czy ktoś z ręka na sercu bardzo dokładnie porównał ceny nominalne Passat kontra Superb3 ?
                      Mam na myśli identyczne wyposażenie , silniki itp czyli np. porównując B8 Highline do S3 Style doliczajac: trzystrefowa klime, fotele z alcantara czy tez specjalna szybe przednia ? i to bez tlumaczenia typu że 3 strefowej klimy i tak nie potrzebuje to nie doliczam ... Pytam bo sam tego jeszcze nie zrobilem choc kilka razy sie do tego zabieralem ale ogrom wyposażenia powodował że po jakimś czasie się poddawałem ..

                      [ Dodano: Sro 13 Sty, 16 23:02 ]
                      Zamieszczone przez Enriquez
                      Mam to samo zdanie, ale pewnie zaraz jakiś mądry powie że jestem nieobiektywny.
                      Nie jesteś obiektywny a ja nie jestem mądry
                      jest oddzielny, obszerny wątek na ten temat na forum Superb. Są porównania konfiguracji ale i tak wszystko zależy od tego kto liczy :twisted:
                      miało być 101, było 120, jest 150+ i życie jest piękne
                      THE MAN WHO KNOWS (NOTHING)

                      Komentarz

                      • Enriquez
                        RS
                        • 2009
                        • 7685
                        • Superb III (3V3)

                        moja konfiguracja cennikowo wychodzi 23500 drożej na niekorzyść B8.
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz

                        • K-Master
                          Classic
                          • 2015
                          • 8
                          • Octavia III combi (5E5)
                          • CZDA 1.4 TSI 150 KM

                          Zamieszczone przez voltar
                          PiotreQ, od kiedy passat jest w cenie superba? Zrób sobie dokładnie taka samą konfigurację passata i skody, zobaczymy czy cena wyjdzie taka sama :wink:
                          Czy ktoś z ręka na sercu bardzo dokładnie porównał ceny nominalne Passat kontra Superb3 ?
                          Ja swojego czasu porównywałem, choć odnosiłem Highline'a do Laurin&Klement (tapicerka w Style'u sprawiała wrażenie gorsze niż w Fiacie Bravo i to było w mojej ocenie dle Style'a dyskwalifikujące). L&K był droższy od HL o około 10 tysięcy, ale miał o wiele lepsze wyposażenie. Co do zasady dodatki do Passata są droższe, więc im więcej dobierzesz, tym większą różnicę osiągniesz. Na mojej rozważanej wówczas konfiguracji wyszło ok. 23 tysiące PLN na korzyść Superba.
                          Był: '11 Fiat Bravo 1,4 Dynamic, Distinto Grigio
                          Była: '15 Skoda Fabia III 1,0 MPI, Active, Candy White (wypożyczona)
                          Jest: '16 Skoda Octavia III Combi 1,4 TSI, Style, Race Blue

                          Komentarz

                          • marlej108
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2006
                            • 4976
                            • Octavia III (5E3)
                            • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                            Zamieszczone przez Enriquez
                            A5 przepiękne? Na Jowisza. Ten bagażnik wygląda jak w starym Superbie w Sedanie - kupa jakich mało.

                            Podsumowując, zgadzam się z Tobą co do jednego - zamiast kupić nową bidę wolałbym jednak takie 3 letnie Audi. To fakt.
                            Enriquez, ja tu zadnego starego Superba nie widze... za to widze niemalze... sex :P

                            https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A5#/media/File:Audi_A5_Sportback_2.0_TDI_S-line_(Facelift)_%E2%80%93_Heckansicht,_23._Septemb er_2012,_D%C3%BCsseldorf.jpg

                            ps. oooo widze ze sie nawrociles na Jowisza... :wink: wspaniale!

                            Jowisz był to rzymski bóg światła i nieba, odpowiednik greckiego Zeusa. Był najpotężniejszym bogiem w Panteonie. Syn Saturna i Opsy, mąż Junony.


                            [ Dodano: Czw 14 Sty, 16 09:44 ]
                            Zamieszczone przez Enriquez
                            moja konfiguracja cennikowo wychodzi 23500 drożej na niekorzyść B8.
                            ale liczysz juz po tej podwyzce Superba o 5000 zl? I zdaje sie ze czesc opcji podrozala? A w Passacie niz nie podrozyli od nowego roku? Pewnie tez troche (choc podejrzewam ze mniej niz w Skodzie).

                            Ja w sumie nie wiem jak to Ci wychodzi o tyle drozej, bo ja jak porownuje sobie Passata B8 1.4 tsi comfortline vs Superb 3 1.4 tsi Ambition to po zrownaniu wyposazenia (lepsze jest w standardzie Volkswagena, nawet za glupi autoalarm w Skodzie kasuja, a w VW jest gratis) to Superb... wychodzi praktycznie tyle samo... Co gorsza dla Skody to do Passata mozna dokupic chyba lepsze wyposazenie typu elektroniczne zegary czy pakiet oswietlenia ambiente (a w Skodzie w wersji ambition taka opcja w ogole nie wystepuje).

                            no tak na szybko konfiguracje:

                            kod konfiguracji Passata VWP7C2PR

                            i nr konfigu SKody: 78431665
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz

                            • sew1981
                              RS
                              S_OCP MemberModeratorr
                              • 2009
                              • 10917
                              • Fiat

                              marlej108, podziel się zielskiem, to może też przerzucę się na Jowisza :lol: :lol: :wink: joke :P
                              a5 też mi się podoba tył - nie widzę tu skody, a7 z tyłu uważam za średnio udane - to chyba nawiązanie do jakieś tatry t613 czy coś w tym kierunku w nowym wydaniu
                              ale reszta bardzo ładna.

                              Komentarz

                              • leszekmw
                                RS
                                • 2005
                                • 5356

                                a więc..korzystając z paru wolnych dni pojechałem dzisiaj do salonu i obejrzałem w końcu superba
                                stał na salonie czarny style , z zewnątrz jak superb , już kilka widziałem , w środku , no niestety majtek nie ściąga.. . jakoś tak szaro , dekory jakby jaśniejsze były albo drewniane może by jakoś to rozweseliły , rozjaśniły wnętrze.. . nie wiem pewnie człowiek się stary już zrobił i nie wiele rzeczy zaczyna go cieszyć.. . ale stare audi b7 już fajniejsze jest , stary super chyba również.. . pewnie w skórze , ale też chyba tylko jasnej , jest o wiele lepiej . siedzenia w te przeszycia chyba mają troche rozweselić to wnętrze , ale nie pasują tu do niczego , w dodatku materiał z lekkim połyskiem jak jakiś ortalion..
                                osobiście jestem na takim etapie że auto nie musi mi się podobać z zewnątrz . ale środek ma być ładny i komfortowy ...a tu jakoś tak nie czułem tego..chyba jednak S2 jest mi bliższy..
                                pobawiłem się cantonem /bo chyba tam był choć nie jestem już pewien ale jakiś napis na głośnikach był / - głośniki według mnie ewidentnie chujowe przez duże ch.
                                podłokietnik za miękki jakiś , nie wiem czy tak funkcjonalny do końca ponieważ auto było z dsg i nie jestem przekonany czy da się wygodnie trzymać rękę na podłokietniku i lewarku jednocześnie. po ustawieniu fotela tak jakbym siedział tego miejsca z tyłu było sporo ale bez szału , z tym że wiadomo , przy dsg inaczej się siedzi , dalej .
                                auto miało dość ładny zapach w środku . to tyle z odnośnie moich spostrzeżeń. nie udało mi się przejechać bo ktoś właśnie pojechał na jazdę białym kombi .

                                tak jeszcze dopiszę ..zaraz przed oglądaniem superba pooglądałem O3 rs która stała obok..
                                no kurde.. , nie da rady..deska straszna , czarna jak smoła , żadnego ożywienia , maskara..kawał czarnego tworzywa.
                                skóra...syf syfów..nie wiem z czego ona może być , siedzenie miękkawe , skora nienaciągnięta jakby na gąbki , nieprzyjemna w dotyku , jak tworzywo.. chyba ze to tworzywo.
                                sprzęgło chodzące nie za lekko w porównaniu np. do xc60 którym niedawno jeździłem.
                                zapach w środku taki sobie , w superbie o wiele przyjemniejszy mimo że tam nie było skóry. w tym rs wogóle nie było czuć skóry tak w zasadzie tylko tani plastik,,dziwne..

                                no i to tyle..
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz

                                • sew1981
                                  RS
                                  S_OCP MemberModeratorr
                                  • 2009
                                  • 10917
                                  • Fiat

                                  leszekmw, "po ustawieniu fotela tak jakbym siedział tego miejsca z tyłu było sporo ale bez szału" tego tylko nie czaje....w którym innym aucie masz choćby tyle samo na kolana miejsca? no może w jakimś a8 long...to więcej fakt :lol: ale tylko w takim czymś....
                                  na kolana w żadnym innym aucie (szczególnie tej klasy) w drugim rzędzie siedzeń nie masz tyle miejsca co w superbach (niezależnie jakiej generacji) - nie piszę o szerokości, tylko o miejscu na kolana. Ja przy ustawieniu fotela kierowcy na maksa w tył w każdym superbie - I (miałem), II (siedziałem) i III (jeździłem) zostawiałem bardzo dużo miejsca na kolana dla pasażera tylnej kanapy, a "gorszego" dla nich ustawienia niż na maks w tył nie zrobisz przecież.....a muszę tak ustawiać bo jestem bardzo wysoki

                                  Komentarz

                                  • leszekmw
                                    RS
                                    • 2005
                                    • 5356

                                    sew1981, wydaje mi się że w S2 było tego miejsca więcej , ale pewnie się mylę . może w S2 siedziałem w manualu ..już nie pamiętam..
                                    tak sie składa ze nigdy nie jeździłem S2..o S3 już nie wspominam..

                                    autem które zrobiło na mnie wrażenie jeżeli chodzi o miejsce z tyłu to był xm.
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz

                                    • sew1981
                                      RS
                                      S_OCP MemberModeratorr
                                      • 2009
                                      • 10917
                                      • Fiat

                                      leszekmw, co za różnica czy manual czy automat, fotel odsuwa się przecież tak samo - jeśli chodzi o miejsce z tyłu
                                      w xm nie siedziałem, jeśli natomiast chodzi o szerokość kanapy, jej wielkość i miejsce na nogi to na mnie skolei takie wrażenie zrobił swego czasu MB S600 w budzie jeszcze w140 - to dopiero była wygodna "szafa" - ale to już przedstawiciel klasy wyższej, więc inna liga

                                      Komentarz

                                      • marlej108
                                        RS
                                        S_OCP Member
                                        • 2006
                                        • 4976
                                        • Octavia III (5E3)
                                        • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                                        Zamieszczone przez leszekmw
                                        a więc..korzystając z paru wolnych dni pojechałem dzisiaj do salonu i obejrzałem w końcu superba
                                        stał na salonie czarny style , z zewnątrz jak superb , już kilka widziałem , w środku , no niestety majtek nie ściąga.. . .
                                        no niestety w pewnym sensie Leszek ja mam podobne odczucia do Twoich.

                                        Co do skorzanej tapicerki podobnie - ta skora w ogole nie sprawia wrazenia skory.... a le czegos sztucznego (moze cala jest sztuczna??? chociaz niby laczy skore ekologiczna (sztuczna) z prawdziwa).

                                        Jakbys jeszcze raz ogladal S3 to zwroc uwage na tylne zaglowki - zobacz ze sprawiaja wrazenie jakby byly z chinskiej zabawki (wystarczy je scisnac).

                                        Co do miejsca to ja tez mialem wrazenie, ze w moim bylym S2 bylo wiecej miejsca, i w S3 juz tego "wow!" co do przestrzeni z tylu nie czulem, ale moze to akurat tylko kwestia indywiduanego odczucia a nie prawdziwych wymiarow.

                                        Generalnie jednak samo auto mi sie podoba. Szkoda ze od nowego roku je Skoda troche zdziadzila - tj. zabrala czesc wyposazenia (rolety w tylnych drzwiach byly dotychczas w standardzie) i jeszcze podniosla ostro cene do gory.
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz

                                        • AdamB
                                          RS
                                          S_OCP Member
                                          • 2007
                                          • 8028
                                          • Octavia IV (NX3)
                                          • DKZA 2.0 TSI 190 KM

                                          Zamieszczone przez marlej108
                                          Co do miejsca to ja tez mialem wrazenie, ze w moim bylym S2 bylo wiecej miejsca, i w S3 juz tego "wow!" co do przestrzeni z tylu nie czulem, ale moze to akurat tylko kwestia indywiduanego odczucia a nie prawdziwych wymiarow.
                                          W S2 miałeś dużo miejsca, ale przez to były też zachwiane proporcje auta. W S3 wreszcie jest OK, miejsca jest wystarczająco dużo, dzieciaki nie muszą biegać między tylną kanapą a przednimi siedzeniami. :szeroki_usmiech
                                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                          Komentarz

                                          • sew1981
                                            RS
                                            S_OCP MemberModeratorr
                                            • 2009
                                            • 10917
                                            • Fiat

                                            jeszcze może być jedna kwestia, dokładnych wymiarów nie mogę znaleźć, ale wizualnie na projektach tak to wygląda na oko = możliwe, że poprostu siedzisko kanapy w SIII jest głębsze (dłuższe pod udami) niż w SII, stąd mniejsze wrażenie tej dziury między rzędem 1 a 2.
                                            a co do chińskich plastików itp...to ja miałem takie wrażenie patrząc pod maskę nówki 2.0 tdi 190 ps kolegi....że te plastiki okalające silnik i aluminiowe osłony różniste - nawet te termiczne etc.....takie jakieś gorsze jakościowo wizualnie niż nawet w moim poczciwym byłym SI.....małe rączki chyba dziś wszystko robią :roll:
                                            Teraz jak sobie przypomne ten widok to aku chyba był w osłonie z materiału takiej gównolitowej...(jak w bazowych OII swego czasu) - ma wersje Style z dodatkami. Głowy nie dam z tym aku, ale tak mi się wydaje....

                                            Komentarz

                                            • AdamB
                                              RS
                                              S_OCP Member
                                              • 2007
                                              • 8028
                                              • Octavia IV (NX3)
                                              • DKZA 2.0 TSI 190 KM

                                              sew1981, już to przerabialiśmy z OII vs OIII. Z SII vs SIII nie róbmy tego bo to znaczenia żadnego nie ma. Ważne jest, wchodzisz do salonu ustawiasz przedni fotel sobie wygodnie, siadasz do tyłu i masz jeszcze miejsce między kolanami a przednim fotelem. Co jest ważniejsze, że masz 15cm jeżeli auto wygląda proporcjonalnie jak SIII czy masz 25cm i jest wydłużony pokracznie jak SII?
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz

                                              • sew1981
                                                RS
                                                S_OCP MemberModeratorr
                                                • 2009
                                                • 10917
                                                • Fiat

                                                AdamB, racja, mi też zdecydowanie bardziej podoba się SIII niż SII (ten to w kombi tylko jest udany)

                                                Komentarz

                                                • rafiki
                                                  RS
                                                  • 2012
                                                  • 15968
                                                  • Octavia II combi (1Z5)
                                                  • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                                                  Zamieszczone przez sew1981
                                                  SII (ten to w kombi tylko jest udany)
                                                  Ja rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie wiem czemu tak wszyscy narzekają na SII w sedanie. Przecież wcale nie jest taki zły - osobiście wolę sedana niż kombi :P
                                                  رافال
                                                  Spoty
                                                  Cause freedom is a lonely road
                                                  My O2FL

                                                  Komentarz

                                                  • leszekmw
                                                    RS
                                                    • 2005
                                                    • 5356

                                                    Zamieszczone przez marlej108
                                                    Co do skorzanej tapicerki podobnie - ta skora w ogole nie sprawia wrazenia skory.... a le czegos sztucznego (moze cala jest sztuczna??? chociaz niby laczy skore ekologiczna (sztuczna) z prawdziwa).
                                                    pisałem o skórze w O3 rs , nie wiem jaka jest w S3

                                                    Zamieszczone przez sew1981
                                                    leszekmw, co za różnica czy manual czy automat, fotel odsuwa się przecież tak samo - jeśli chodzi o miejsce z tyłu
                                                    no nie...przy automacie siedzisz dalej , oczywiście jak lubisz..a ja lubię mieć w miarę wyprostowane nogi..
                                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                    GVI 1.4TSI
                                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...