Nowy Passat B8

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • blackrs
    RS
    • 2008
    • 4826
    • Superb II combi (3T5)
    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

    ale auto wygląda zajefajnie
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz

    • Chris11
      RS
      • 2011
      • 1587

      No to mało widziałeś:
      Chiptuning van uw Volkswagen Passat zorgt voor veel Meer Sportiviteit, Trekkracht en Rijplezier i.c.m een lager brandstofverbruik. Ontvang gelijk onze vrijblijvende offerte.


      Oraz:
      Im Spätherbst 2010 kommt der neue VW Passat – der siebte in der Ahnengalerie. Sein Versprechen: mehr Komfort, mehr Fahrspaß und mehr Charakter. AUTO BILD zeigt, was Wolfsburg plant.


      "Hier die Motorenpalette: • 1.2 TSI, 105 PS, 5-Gang • 1.4 TSI, 122 PS, 6-Gang • 1.4 TSI E85, 150 PS, 6-Gang • 1.4 TSI EcoFuel, 6-Gang • 1.8 TSI, 160 PS, 6-Gang • 2.0 TSI, 211 PS, 6-Gang • 3.6 FSI V6, 300 PS, DSG • 1.6 TDI, 105 PS, 5-Gang • 2.0 TDI, 140 PS, 6-Gang • 2.0 TDI, 170 PS, 6-Gang • 2.0 BiTDI, 220 PS, DSG Mit Ausnahme der TSI-"

      Najwyraźniej VAG postanowił szybko o tym zapomnieć, bo znaleźć obecnie informację o tych egzotykach nawet w internecie jest ciężko.

      Komentarz

      • Prim
        L&K
        • 2013
        • 1040
        • Audi

        Mi tam sie podoba... Nawet bardzo! Ciekawy jestem coraz bardziej SIII
        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

        VW Jetta 1.2 TSI

        Komentarz

        • blackrs
          RS
          • 2008
          • 4826
          • Superb II combi (3T5)
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          dziś kupiłem auto moto i sa wizualizacje sIII. jak będzie cos w tym stylu to dla mnie spoko. a pojemnośc bagaznika w kombi ma byc 660l :
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz

          • marlej108
            RS
            S_OCP Member
            • 2006
            • 4976
            • Octavia III (5E3)
            • CJZB 1.2 TSI 86 KM

            mnie z kolei dziwi, ze konfigurator nowego Passata ma tak... malo lakierow do wyboru. I standardowy to ten obrzydliwy jak bloto - szary urano (powinien sie nazywac szary gówniany...). W wersji trendline jest "az" 6 lakierow (nie ma czarnego!), a w comfortline ... tez tylko 6! To jakis absurd... tyle samo ma nomen omen Dacia Logan...

            A sam Passat na tym filmie mi sie podoba - piekne bezowe wnetrze i drewniane wstawki - idealne dla mnie :-) W salonie w Gdansku maja go miec w listopadzie.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz

            • Chris11
              RS
              • 2011
              • 1587

              Ja tam zawsze byłem słaby z matmy, ale przeglądając konfigurator naliczyłem 10 kolorów... i to w każdej wersji wyposażenia... włącznie z czarnym... perłowym.

              Komentarz

              • marlej108
                RS
                S_OCP Member
                • 2006
                • 4976
                • Octavia III (5E3)
                • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                Zamieszczone przez Chris11
                Ja tam zawsze byłem słaby z matmy, ale przeglądając konfigurator naliczyłem 10 kolorów... i to w każdej wersji wyposażenia... włącznie z czarnym... perłowym.
                masz racje - osleplem i nie zauwazylem ze jest w okienku pasek do przesuniecia nizej :-)
                faktycznie 10 kolorow. Ale tego czarnego zwyklego co byl dotychczas nie ma. Tylko ten perlowy sie ostal.

                [ Dodano: Wto 21 Paź, 14 21:57 ]
                ps. od wersji comfortline mozna wybierac wnetrze - czarne, bezowe albo... brazowe - fajna mozliwosc :-)
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz

                • blackrs
                  RS
                  • 2008
                  • 4826
                  • Superb II combi (3T5)
                  • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                  pewnie w miarę czasu konfigurator się rozbuduje dojdą kolory pakiety itd.
                  takie kombi 4x4 240 km hmmmmm marzenie
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz

                  • Tippo
                    L&K
                    • 2009
                    • 1349
                    • Octavia III (5E3)
                    • CJSB 1.8 TSI 180 KM

                    Zamieszczone przez marlej108
                    A sam Passat na tym filmie mi sie podoba - piekne bezowe wnetrze i drewniane wstawki - idealne dla mnie W salonie w Gdansku maja go miec w listopadzie.
                    Mnie tez, a sedan nawet mi pasuje, bo bagaznika uzywam tylko na wakacje, stylistyka jak zawsze bez fajerwerkow ale mysle, ze o to chodzi w passacie

                    Komentarz

                    • Alonzo_
                      RS
                      • 2009
                      • 2460
                      • Hyundai

                      Zamieszczone przez Tippo
                      Zamieszczone przez marlej108
                      A sam Passat na tym filmie mi sie podoba - piekne bezowe wnetrze i drewniane wstawki - idealne dla mnie W salonie w Gdansku maja go miec w listopadzie.
                      Mnie tez, a sedan nawet mi pasuje, bo bagaznika uzywam tylko na wakacje, stylistyka jak zawsze bez fajerwerkow ale mysle, ze o to chodzi w passacie
                      Dokładnie. Tu nigdy nie było rewolucji. Choć patrząc na poprzednie modele B6>B7 to z B8 i tak IMO "zaszaleli" :szeroki_usmiech
                      Mi też się podoba.
                      Ciekawe kto będzie pierwszy...w szołrumie?

                      Komentarz

                      • Chris11
                        RS
                        • 2011
                        • 1587

                        Zamieszczone przez blackrs
                        dziś kupiłem auto moto i sa wizualizacje sIII. jak będzie cos w tym stylu to dla mnie spoko. a pojemnośc bagaznika w kombi ma byc 660l :
                        W poniższym linku jest chyba to, czego możemy się spodziewać.

                        Komentarz

                        • BADYL
                          RS
                          • 2011
                          • 2396
                          • Octavia II combi (1Z5)
                          • BKD 2.0 TDI 140 KM

                          Mnie tez ten nowy pasek baardzo się podoba. Jedyny minus to ten wyświetlacz/wskaźniki, ale ogólnie jestem pod dużym wrażeniem! Nadchodzący model w stosunku do obecnego to moim zdaniem niebo do do ziemi pod względem zewnętrznej stylistyki :wink:

                          [ Dodano: Sro 22 Paź, 14 11:45 ]
                          ps. odchodząc troszkę od tematu to powiem Wam szczerze, że na parkingu przty M1 w Poznaniu miałem okazję przyjrzeć się mazdzie 6 kombi....kurczaki piękna fura! wszedłem z ciekawości na stronę mazdy i zrobiłem sobie konfiguracje...na wypasie (skora, navi itp) z benzynowym wolnossakiem 2.0 165KM mazda wyszła 120k. Gdybym miał tyle kasy i chciał kupić nową furmankę to ta mazda była by na bank w czołówce faworytów
                          nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                          Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                          Komentarz

                          • marlej108
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2006
                            • 4976
                            • Octavia III (5E3)
                            • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                            Zamieszczone przez BADYL
                            Mnie tez ten nowy pasek baardzo się podoba. Jedyny minus to ten wyświetlacz/wskaźniki, ale ogólnie jestem pod dużym wrażeniem! Nadchodzący model w stosunku do obecnego to moim zdaniem niebo do do ziemi pod względem zewnętrznej stylistyki :wink:

                            [ Dodano: Sro 22 Paź, 14 11:45 ]
                            ps. odchodząc troszkę od tematu to powiem Wam szczerze, że na parkingu przty M1 w Poznaniu miałem okazję przyjrzeć się mazdzie 6 kombi....kurczaki piękna fura! wszedłem z ciekawości na stronę mazdy i zrobiłem sobie konfiguracje...na wypasie (skora, navi itp) z benzynowym wolnossakiem 2.0 165KM mazda wyszła 120k. Gdybym miał tyle kasy i chciał kupić nową furmankę to ta mazda była by na bank w czołówce faworytów
                            hehe, to mi sie z kolei bardzo spodobala Mazda 6 ale sedan. W czasie targow moto w Gdansku miesiac temu stala w poblizu Merca S-klasy. Oczywiscie Merc boski, ale cena pol banki tez "boska", a ta Mazda (i Merc i Mazda byly w czarnym lakierze) wcale piec razy taniej od tego Merca nie wygladala z zewnatrz. Duza, agresywny przod, piekna z boku, troche tyl taki nijaki no i wnetrze niby ladne, ale bez fajerwerkow. Gdybym sam mial kupic nowego Passata czy taka Mazde, to sam nie wiem. Chociaz pewnie by sie skonczylo na Passacie bialym z pieknym bezowym lub brazowym wnetrzem w wersji comfortline :-)
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz

                            • Alonzo_
                              RS
                              • 2009
                              • 2460
                              • Hyundai

                              Chris11 pożyjemy obaczymy. Ja jednak spodziewam sie większej octy po prostu. Nie wierzę w linie w stylu A5 czy A7 co można było wywnioskować po niektórych wizualizacjach. Zbyt ambitne to. Będzie nuda. Raczej się nie założę o nic ale nie zdziwię się gdy w najnowszych odsłonach to teraz na odwrót -passat będzie ciekawszym stylistycznie autem. Oczywiście to wszystko kwestia gustu ale ja widzę zmianę w VAG-u - dla mnie najnowsze modele golfa czy paska są ładne - nie jak w poprzednich odsłonach , gdzie były nudne do zrzygania. A skoda, cóż w przypadku Octavii jest odwrotnie, i właśnie myślę, ze SIII tez będzie bez fajerwerków stylistycznych. Raczej większa octa. Przód musi w tej stylistyce być - światła trójkątne to wydumka designerska, reszta też będzie prosta, duża i praktyczna. VW ma zrzucić Skodę z pudła i wygrywać. Każdy będzie miał swoje miejsce w szeregu. Tak mi się wydaje. Co zresztą widać po TOP-ie klientów indywiualnych, które podaje marlej. Golf spija śmietanę w 2014 albo w ok 3/4 miejsca ląduje. A skoda - bida. I podobnie będzie z passat/SIII. Obaczymy.

                              BADYL, może i tak, ale gdybyś za te kasę pomacał, pojeździł innymi autami to...kto wie, kto wie....

                              Komentarz

                              • BADYL
                                RS
                                • 2011
                                • 2396
                                • Octavia II combi (1Z5)
                                • BKD 2.0 TDI 140 KM

                                Zamieszczone przez Alonzo_
                                ADYL, może i tak, ale gdybyś za te kasę pomacał, pojeździł innymi autami to...kto wie, kto wie....
                                masz w 100% rację napisałem tylko, że ta mazda zrobiła na mnie ogromne wrażenie i bardzo mnie się spodobała. Mając do dyspozycji 120k wybór jest naprawdę spokry...nowy passat, superbIII, wpsomniana mazda 6, nowa KIA optima, honda accord, nowe mondeo itp. Wiesz swoją decyzję oparł bym po dokładnym "zmacaniu" powyższych aut...jakiejś dłuższej (weekendowej) jeździe próbnej. Na bank wcześniej żadnego powyższego auta bym nie skreślał :wink:
                                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                Komentarz

                                • Chris11
                                  RS
                                  • 2011
                                  • 1587

                                  Ja bym się tam tak nie grzał tą nową Mazdą6. Owszem - wizualnie piękna, ale wielu już zwracało uwagę na kiepskie materiały wykończeniowe i fakt, że powyżej 120km/h maska... zaczyna wpadać w wibrację.

                                  Co niektórzy tutejsi użytkownicy, nazwijmy ich z wolna, purystami jakościowymi na pewno by tego nie znieśli.

                                  Komentarz

                                  • Prim
                                    L&K
                                    • 2013
                                    • 1040
                                    • Audi

                                    ... ale, żeby wyglądał tak jak na teście Zachara to trzeba wywalić grupo ponad 150k.... a to już przestaje mieć sens... - i to nie mówie o max napędzie.
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz

                                    • blackrs
                                      RS
                                      • 2008
                                      • 4826
                                      • Superb II combi (3T5)
                                      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                      Zamieszczone przez BADYL
                                      Jedyny minus to ten wyświetlacz/wskaźniki, ale ogólnie jestem pod dużym wrażeniem!
                                      mnie się ten wyświetlacz podoba akurat
                                      są zwykłe wskaźniki też za to 12.3 calowe cudo się doplaca lub jest w standardzie tylko w najdroższej wersji
                                      BYŁA o1 rs
                                      BYŁA o2 1.6
                                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                      Komentarz

                                      • LUKI
                                        RS
                                        • 2005
                                        • 5776



                                        Nowych Passatów nie sprzedają, a już je kradną

                                        Jak donoszą motoryzacyjne serwisy z Niemiec: nowe Volkswageny Passaty (B8) mają wszelkie szanse, by stać się hitami. Ostatecznym dowodem jest zainteresowanie złodziei.

                                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                        Komentarz

                                        • kapi
                                          L&K
                                          • 2009
                                          • 1174
                                          • Fabia combi

                                          po rozmowie z monterami VW lepiej poczekać z zakupem nowego B8, ma wiele "niedociągnięć"
                                          które oni sami na etapie montażu eliminują, to powoduje lekkie przestoje na taśmie.
                                          niektórzy kontrolerzy to mają całe czerwone listy od usterek.....

                                          ale nowy elektroniczny licznik ( taki duży wyświetlacz ) robi wrażenie :diabelski_usmiech
                                          OII sprzedana


                                          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                          Komentarz

                                          • Chris11
                                            RS
                                            • 2011
                                            • 1587

                                            Z jakimi monterami VW?

                                            Komentarz

                                            • kapi
                                              L&K
                                              • 2009
                                              • 1174
                                              • Fabia combi

                                              Zamieszczone przez Chris11
                                              Z jakimi monterami VW?
                                              monter - osoba pracująca na linii montażowej, składająca samochód z części dostarczanych na linię montażową.
                                              konkretnie - VW Zwickau lub Mosel - jak kto mówi / woli.
                                              OII sprzedana


                                              Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                              Komentarz

                                              • Alonzo_
                                                RS
                                                • 2009
                                                • 2460
                                                • Hyundai

                                                Zapewne znowu większość uwag pierwszych użytkowników to będą jakieś ich przywidzenia i omamy bo oni (serwisanci) o niczym jak zawsze nie będą wiedzieli, będą słyszeć o uwagach jak zawsze pierwszy raz :wink:
                                                Ciekawi mnie czy ten pasek idzie z trendem i lekkość to w dużej mierze bida z wygłuszeniem -czy będzie gwizdało i świszczało, i się działo na forach? Zerkałem choćby w 2.0 TDI w manualu i ma on wg tabel ok 130 kg mniej niż B7.

                                                Komentarz

                                                • marlej108
                                                  RS
                                                  S_OCP Member
                                                  • 2006
                                                  • 4976
                                                  • Octavia III (5E3)
                                                  • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                                                  Zamieszczone przez Alonzo_
                                                  Zapewne znowu większość uwag pierwszych użytkowników to będą jakieś ich przywidzenia i omamy bo oni (serwisanci) o niczym jak zawsze nie będą wiedzieli, będą słyszeć o uwagach jak zawsze pierwszy raz :wink:
                                                  Ciekawi mnie czy ten pasek idzie z trendem i lekkość to w dużej mierze bida z wygłuszeniem -czy będzie gwizdało i świszczało, i się działo na forach? Zerkałem choćby w 2.0 TDI w manualu i ma on wg tabel ok 130 kg mniej niż B7.
                                                  no wg niemieckiej prasy, to ten nowy Passat to oczywiscie niby juz powazna konkurencja dla... BMW 3 i Mercedesa C. Z calym szacunkiem dla VW, ale zaden klient BMW czy Mercedesa raczej nie przerzuci sie nagle na Passata. Podobnie jak ktos kupujacy Passata raczej nie zainteresuje sie Octavia (a ten jak wchodzila Octavia to w Autobild byl test gdzie nowa Octa oczywiscie minimalnie byla rzekomo lepsza od ... Passata, ale widac klientow w Niemczech nie przekonali, i teraz tez nie przekonaja, ze Passat w sumie lepszy niz BMW 3...a to ze ma wiekszy bagaznik - to co z tego...).

                                                  ps. jak tylko sie pojawi w salonie w Gdansku to go od razu obejrze, moze wezme na jazde testowa. Nie ukrywam, ze taki z brazowa tapicerka sedan albo kombi czarne z chromami moglbym przygarnac... gdyby cena byla nizsza rzecz jasna :-)
                                                  ps.2 swoja droga - fajnie ze od wersji comfortline ma sie od wyboru 3 rozne zestawy kolorystyczne - bez zadnych doplat - czarny, bezowy i brazowy. Wlasnie teraz zaczynam chorowac na ten kolor. W salonie w Gdansku gdzie zamawialem 10 dni temu Up!'a maja obecnego Passata w jakiejs absurdalnie drogiej wersji ze skorami itd., w kazdym razie wnetrze jest cale w tonacji .... brazowej i mi sie bardzo spodobalo... choc troche takie "dziadkowe" a la lata 70-te (jeszcze ten zegarek na srodku analogowy :-)

                                                  a tutaj test z teza o ataku na klase premium. test niestety koszmarnie dlugi i chyba na dodatek to sa Niemcy mowiacy po angielsku...

                                                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                  Spalanie - Motostat.pl

                                                  Komentarz

                                                  • blackrs
                                                    RS
                                                    • 2008
                                                    • 4826
                                                    • Superb II combi (3T5)
                                                    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                                    kup superba l&k tez ma brązowe wnętrze
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...