Nowy Passat B8

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Maicroft
    Moderator
    S_OCP MemberModeratorr
    • 2004
    • 25757
    • Audi

    Zamieszczone przez nibelung
    Wydaje się, że jak ktoś chce trochę komfortu to dcc w przypadku paska to must have.
    Pozostaje pytanie czy comfort bedzie duzo bardziej komfortowe niz seria bez DCC
    Spritmonitor.de

    Komentarz

    • sebastian7905
      RS
      • 2009
      • 3488
      • Volkswagen
      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

      No a ja się zastanawiam nad tym paskiem ,jeździłem testowym highlinem z DSG ,jak dla mnie OK ,no i konfiguracja wersja highline 2.0 tdi 150 ,DSG sześciobiegowe ,bogate standardowe wyposażenie ,plus pakiet biznes ,reflektory led ,wyświetlacz zamiast zegarów to tak po krótce , a teraz cena 147 tyś ,dochodzi rabat i jest już 140200 zł ,a jak usiądziemy do konkretnych rozmów to jeszcze coś się da urwać . Myślę ,że pakiet wyposażenia ,bije niestety nasza skodę ,nawet jeśli wyglądają podobnie ,to w skodzie tyle nie dostaniesz .
      Myślę też ,że jeszcze trzeba poczekać do końca roku ,niech go trochę dopracują i wtedy pomyślimy.
      p.s. okres oczekiwania - zamawiając dzisiaj otrzymałbym go najszybciej w wakacje ,czyli się sprzedaje
      Sebastian
      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
      Wczasy nad morzem - klik

      Komentarz

      • Chris11
        RS
        • 2011
        • 1587

        A skąd rabat na poziomie 6800zł?
        Jak ja rozmawiałem w salonie na początku stycznia o B8 to od razu mi powiedziano, że na razie mogę zapomnieć o jakimkolwiek rabacie.

        Komentarz

        • sebastian7905
          RS
          • 2009
          • 3488
          • Volkswagen
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          Chris11, a no widzisz ,może dla tego ,że na firmę :wink: na dzień dzisiejszy na razie tak zostaje ,ale mogę sie jeszcze potargować jak będę zdecydowany - ale nie jestem , a co do wyposażenia to dość bogate było jak będzie mi się chciało to napiszę trochę więcej ,ale jutro po południu
          Sebastian
          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
          Wczasy nad morzem - klik

          Komentarz

          • Prim
            L&K
            • 2013
            • 1040
            • Audi

            A ja słyszałem ze "z ulicy" bez problemu 8-10% mozna urwac.. W sumie liczę na jakieś 15% po dłuższej walce...
            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

            VW Jetta 1.2 TSI

            Komentarz

            • Chris11
              RS
              • 2011
              • 1587

              No to powodzenia.
              Chętnie poznam salon, gdzie tak hojnie sprzedają te VW, więc jak Ci się uda to dawaj namiary.

              Komentarz

              • marlej108
                RS
                S_OCP Member
                • 2006
                • 4976
                • Octavia III (5E3)
                • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                Zamieszczone przez Prim
                A ja słyszałem ze "z ulicy" bez problemu 8-10% mozna urwac.. W sumie liczę na jakieś 15% po dłuższej walce...
                tez watpie zeby to bylo 15%....

                Dopoki nie bedzie jakies wersji specjalnej w stylu perfecline to raczej pobozne zyczenia jesli chodzi o nowego Passata.
                ps. na firmie sa lepsze rabaty.

                [ Dodano: Wto 10 Lut, 15 08:12 ]
                Zamieszczone przez sebastian7905
                No a ja się zastanawiam nad tym paskiem ,jeździłem testowym highlinem z DSG ,jak dla mnie OK ,no i konfiguracja wersja highline 2.0 tdi 150 ,DSG sześciobiegowe ,bogate standardowe wyposażenie ,plus pakiet biznes ,reflektory led ,wyświetlacz zamiast zegarów to tak po krótce , a teraz cena 147 tyś ,dochodzi rabat i jest już 140200 zł ,a jak usiądziemy do konkretnych rozmów to jeszcze coś się da urwać .
                Sluchaj, za 140.000 zlotych to polecam wizyte osobista w salonie Audi, BMW, Mercedes (ah jaki piekny ten nowy C kombi!) albo Lexus. O VW, czy o Skodzie za te pieniadze to bym w ogole nie myslal... Naprawde mozna sie milo zdziwic w ww. salonach, pod warunkiem jednak ze trafimy akurat jak maja jakies fajne promocje, o ktorych czesto nie ma nic na stronach internetowych. Ja np. trafilem na promocje Audi A4 - gdzie rabat byl 20% od kazdego nowego do zamowienia auta.
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz

                • Maicroft
                  Moderator
                  S_OCP MemberModeratorr
                  • 2004
                  • 25757
                  • Audi

                  Zamieszczone przez marlej108
                  nowy C kombi!
                  Odnosze jednak wrazenie, ze ten samochod to jednak jest mniejszy niz Passat czy O3.

                  Jesli model CLA to jest model rownozedny z klasa C, to mozemy porownac CLA do przytulnego Rapida pod wzgledem ilosci miejsca we wnetrzu :twisted: Cala reszta to oczywiscie nie Rapid, ani nawet nie VW czy Audi w topowym CLA45AMG
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez marlej108
                    Sluchaj, za 140.000 zlotych to polecam wizyte osobista w salonie Audi, BMW, Mercedes (ah jaki piekny ten nowy C kombi!) albo Lexus. O VW, czy o Skodzie za te pieniadze to bym w ogole nie myslal... Naprawde mozna sie milo zdziwic w ww. salonach, pod warunkiem jednak ze trafimy akurat jak maja jakies fajne promocje, o ktorych czesto nie ma nic na stronach internetowych. Ja np. trafilem na promocje Audi A4 - gdzie rabat byl 20% od kazdego nowego do zamowienia auta.
                    Zgadzam się, ale po pierwsze nie każdy (zwłaszcza ludzie bardzo majętni) lubi się rzucać w oczy samochodami marki premium, bo to często może ściągnąć na nich kłopoty Poza tym koledze Sebastian7905 zależy bardziej na wyposażeniu niż prestiżu a za taką kasę dostanie dużo "uboższy" samochód.

                    Komentarz

                    • marlej108
                      RS
                      S_OCP Member
                      • 2006
                      • 4976
                      • Octavia III (5E3)
                      • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                      Zamieszczone przez Kris86
                      [Poza tym koledze Sebastian7905 zależy bardziej na wyposażeniu niż prestiżu a za taką kasę dostanie dużo "uboższy" samochód.
                      Watpie, zeby za 140.000 zl Audi A4 czy BMW 3 albo Merc C byly duzo "ubozsze" od VW... (biore ten wyraz w cudzyslow bo w tym wypadku jest idiotyczny - zadne z ww. aut w tej cenie nie jest ubogie...).
                      Na pewno maja mniej miejsca w srodku dla pasazerow z tylu, bo z przodu to jakos nie zauwazylem, zeby Passat mial wiecej miejsca niz Audi A4 czy Mercedec C (powtorze - fantastyczne auto) :-)

                      ps. za te cene to jeszcze mozna miec dobrze wyposazone Volvo - moj kolega z pracy kupil dwa czy 3 lata temu Volvo V70 (kombi) - skorzana bezowa tapicerka, mocny turbodiesel, bardzo dobre wyposazenie - za 134k zl w ramach wyprzedazy modelu (a cennikowo wychodzilo ponad 170k zl).

                      W kazdym razie ja bym przy kwocie przekraczajacej 100.000 zl a juz na pewno przy 140.000 obejrzal tez dokladnie auta klasy premium. Raz sie zyje :-)

                      ps. no chyba ze to koniecznie musi byc das Auto - VW :-)
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz

                      • leszekmw
                        RS
                        • 2005
                        • 5356

                        no tak spojrzałem na tego C i bez skóry za 145 cennikowe już by był możliwy wypas.
                        niegłupio wygląda , sporo waży więc powinien być miły do spokojnej jazdy , tylko ten telewizor straszny..
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz

                        • Maicroft
                          Moderator
                          S_OCP MemberModeratorr
                          • 2004
                          • 25757
                          • Audi

                          Taki urok Mercedesa z tym tabletem na srodku. Dopiero E i S klasa maja to zrealizowane konserwatywnie.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz

                          • leszekmw
                            RS
                            • 2005
                            • 5356

                            Maicroft, to on jest niechowalny ? czy to jest z navi rozumiem , ale samo radio też tak wygląda.. :?:
                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                            GVI 1.4TSI
                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez leszekmw
                              no tak spojrzałem na tego C i bez skóry za 145 cennikowe już by był możliwy wypas.
                              niegłupio wygląda , sporo waży więc powinien być miły do spokojnej jazdy , tylko ten telewizor straszny..
                              Zgadzam się, że piękny, ale za 143 tys cennikowo masz "golasa" najsłabszego diesela :P Za same światła LED musisz dopłacić 4 529 zł a za tempomat 1 414 zł i już dobijasz do 150k zł A gdzie reszta jak skóra czy AUTOMAT? Bo w Passacie masz DSG w tej cenie już o 10 tys mniej

                              Komentarz

                              • Maicroft
                                Moderator
                                S_OCP MemberModeratorr
                                • 2004
                                • 25757
                                • Audi

                                W mniejszych to on sie nie chowa, w C pewnie tez(przeciez tam nie ma miejsca). Masz na desce taki tablet i na nim sa informacje z radia i ewentualnie nawigacja, ktora jest opcja, tanszy Becker i drozszy Command.



                                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz

                                • marlej108
                                  RS
                                  S_OCP Member
                                  • 2006
                                  • 4976
                                  • Octavia III (5E3)
                                  • CJZB 1.2 TSI 86 KM

                                  sluchajcie, zblizaja sie Walentynki... moze byscie sie zrzucili dla mnie na takiego C-klasse kombi... moze byc benzyna (jest tanszy! bo akcyza mniejsza - zdaje sie ze diesel ma nieszczesne 2.1 litra?), bez dodatkow... jakos przezyje

                                  ps. ale zaje...fajne wnetrze.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz

                                  • sebastian7905
                                    RS
                                    • 2009
                                    • 3488
                                    • Volkswagen
                                    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                    Chris11, GDYNIA
                                    Jak pisałem wczoraj ,wieczorem podrzucę konfigurację

                                    oczywiście za tę cenę można kupić coś premium ,np .zastanawiam się jeszcze nad A6 ,ale ten będzie dwu letni ,bo za cenę 140 tyś to o takim możesz tylko pomarzyć ,czy musi być to VW ,nie koniecznie ,bo do tej pory to jedynie CC wchodził w rachubę ,a Passat po prostu mi się podoba (taki jestem), MB C-klasa no sorry ,ale tam nie ma miejsca Volvo OK ,ale wnętrze do mnie nie przemawia ,Skoda ? hmm już mam - czas na zmiany
                                    Sebastian
                                    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                    Wczasy nad morzem - klik

                                    Komentarz

                                    • Maicroft
                                      Moderator
                                      S_OCP MemberModeratorr
                                      • 2004
                                      • 25757
                                      • Audi

                                      Salon i serwis Mercedes-Benz w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Nowym Sączu, Brzozie i Kielcach. Nowe i używane samochody marki Mercedes-Benz, Jeep, Alfa-Romeo, Subaru. Umów się na jazdę próbną!


                                      Pierwszy z brzegu, cene da sie jeszcze urwac, drugi biedniejszy kosztuje wyjsciowo 148 600zl

                                      Automat, navi, tempomat, pol skora, modny kolor i demon pod maska 1.6l 156KM.

                                      Tak wiec ceny jak za Passata i Superba 8)

                                      A za 40tys wiecej mamy E klase z dieslem pod maska. Wbrew pozorom podobno takie okazy sprzedaja sie bardzo dobrze na taxi, bo co gwiazda na taxi, to gwiazda
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz

                                      • Chris11
                                        RS
                                        • 2011
                                        • 1587

                                        Zamieszczone przez sebastian7905
                                        Chris11, GDYNIA
                                        Jak pisałem wczoraj ,wieczorem podrzucę konfigurację
                                        Ale to na firmę, więc mnie już w zasadzie nie dotyczy.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Maicroft
                                          http://www.zasadaauto.pl/oferta-04-00601/

                                          Pierwszy z brzegu, cene da sie jeszcze urwac, drugi biedniejszy kosztuje wyjsciowo 148 600zl

                                          Automat, navi, tempomat, pol skora, modny kolor i demon pod maska 1.6l 156KM.

                                          Tak wiec ceny jak za Passata i Superba 8)

                                          A za 40tys wiecej mamy E klase z dieslem pod maska. Wbrew pozorom podobno takie okazy sprzedaja sie bardzo dobrze na taxi, bo co gwiazda na taxi, to gwiazda
                                          Ale dalej to benzyna i do tego zeszły rocznik a i tak wychodzi jakieś 15 - 20 tys. drożej :P

                                          Komentarz

                                          • andriu21tg
                                            L&K
                                            S_OCP Member
                                            • 2008
                                            • 1499

                                            marlej108, z uwagi na fakt iż Golf7 od żony ma już 2 lata i przejechane całe 23kkm czas się z nim pożegnać .. tak jak Ci pisałem Pw Byłem w Audi ale to nie mój styl.. wiec BMW - zamówiony.. jednak rabaty o których ty mówisz są hmm.. Mało realne ? chyba że na demo.. ale to poza wartość 12-13% Ciężko.. :lol:

                                            Komentarz

                                            • Maicroft
                                              Moderator
                                              S_OCP MemberModeratorr
                                              • 2004
                                              • 25757
                                              • Audi

                                              Zamieszczone przez Kris86
                                              Ale dalej to benzyna i do tego zeszły rocznik a i tak wychodzi jakieś 15 - 20 tys. drożej
                                              Ale tu mamy grono fanow wyprzedazy rocznika, bo to zawsze te 15-30tys taniej w zaleznosci od wersji i bez czekania
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz

                                              • Jark7
                                                Elegance
                                                S_OCP Member
                                                • 2008
                                                • 777

                                                Zamieszczone przez Maicroft
                                                Masz na desce taki tablet i na nim sa informacje z radia i ewentualnie nawigacja
                                                ten tablet rzeczywiście strasznie dupiaty :szeroki_usmiech
                                                ... ale zważywszy na wiek mojej skodziny, to mógłbym się za niewielką dopłatą zamienić :!:


                                                ... a na tableta by się uszyło taki ładny pokrowiec z różowego misia
                                                Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                                                Jark7
                                                było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                                                Komentarz

                                                • Maicroft
                                                  Moderator
                                                  S_OCP MemberModeratorr
                                                  • 2004
                                                  • 25757
                                                  • Audi

                                                  andriu21tg, 1-ka czy 3-ka, czy moze 2-ka ?? 1-ka po przesiadce z Golfa moze byc ciut przy male.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  • leszekmw
                                                    RS
                                                    • 2005
                                                    • 5356

                                                    Zamieszczone przez Kris86
                                                    Zgadzam się, że piękny, ale za 143 tys cennikowo masz "golasa" najsłabszego diesela
                                                    patrzyłem po taniości na benzynę
                                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                    GVI 1.4TSI
                                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...