Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej do benzyniaka?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez leonn
    Że niby Ja kogoś obsmarowałem? A kiedy i gdzie?
    spokooo nie, to nie było do Ciebie. Ogólnie napisałem... Szkoda że ten sprzedawca "podziękował" nam za współpracę, bo miał ciekawą ofertę. Widać nie chciał sobie podnosić ciśnienia i tłumaczyć za coś z czego nie musiał...
    Zamieszczone przez REXAX
    warto dojrzeć subtelną różnicę we wciskaniu danego produktu w zależności jak wiatr zawieje od próby wyjaśnienia polityki cenowej ....nie zauważyłem żeby GALONOLEJE lobbował tutaj jakiś produkt względnie negował
    nic dodać, nic ująć.
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • Robię a raczej będzie robić pracę magisterską uczeń z olejów mam nadzieję do miesiąca opublikować kilka ciekawych rynkowych produktów zbadanych wszesz i wzdłuż :-)
      Będą to oleje półsyntetyczne w klasie 10W40.
      Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
      http://www.zmienolej.pl/
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

      Komentarz


      • Studiujesz historie, że robisz 10W-40? Ja bym wybrał 0W-20.
        Seria 188KM/270Nm na 95RON

        Komentarz


        • Proszę czytać ze zrozumieniem.

          Zamieszczone przez Pidziek
          będzie robić pracę magisterską uczeń
          Co ma 10W40 do historii są nowocześniejsze i lepsze oleje 10W40 od wielu 0W20 więc o co chodzi ?
          Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
          http://www.zmienolej.pl/
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

          Komentarz


          • Moi Drodzy,

            Obecnie mam zalany (od przebiegu 5 kkm) Neste CityPro 0W-40 poprzedzony płukanką LM. Dobijam do 20kkm, więc niebawem trzeba będzie jechać na wymianę oliwy.
            Co do Neste nie ma większych zastrzeżeń, a śledząc watek mam wrażenie, że zasadniczo nie ma oleju o lepszych parametrach a zarazem niskiego ryzyka natrafienia na podróbę. Mam natomiast pytanie o "wiek" produktu - sklep, w którym chcę kupić olej, ma produkty z datą produkcji 08/2013. Czy nie byłoby lepiej znaleźć czegoś "świeższego"? Czy formuła Neste na przestrzeni czasu się zmieniała?
            PS. Coś jeszcze innego polecacie do TSI (CHPA) na lato?

            Komentarz


            • Karel, Strona domeny liquimoly.pl

              Komentarz


              • Witam,
                jestem po 5000 tys więc silnik dotarty Chce wymienić olej, jaki polecacie do RSki TSI w zastępstwie Mobila? pozdrawiam

                Komentarz


                • Paolo Esco, od dłuższego czasu śledzę temat oleju do TSI ( niedługo czeka mnie wymiana w moim silniku 1.8 ) i przypominam sobie, że obiecałeś w przeddzień wigilii 2014 r, że jak znajdziesz czas to zajmiesz się olejami do silników 1.8 TSI. Może i gdzieś mi umknęła Twoja odpowiedz ale nie sądzę, więc jak mógłbyś jednak spełnić swoją zapowiedz to będzie mi miło.
                  jmors44

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Karel
                    Coś jeszcze innego polecacie do TSI (CHPA) na lato?
                    Ten sobie teraz zalej

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez leonn
                      Zamieszczone przez Karel
                      Coś jeszcze innego polecacie do TSI (CHPA) na lato?
                      Ten sobie teraz zalej
                      Czy ten sam olej mogę użyć do 2.0tsi?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Casabonito01
                        Czy ten sam olej mogę użyć do 2.0tsi?
                        Jak najbardziej, ja go uzytkuje teraz w 1.8 jest bardzo dobry, jak narazie nieco lepszy od x-lite motula.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Tippo
                          Zamieszczone przez Casabonito01
                          Czy ten sam olej mogę użyć do 2.0tsi?
                          Jak najbardziej, ja go uzytkuje teraz w 1.8 jest bardzo dobry, jak narazie nieco lepszy od x-lite motula.

                          A co sądzisz o liqui moly top4200 5w40?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Casabonito01
                            top4200 5w40?
                            Chyba Top Tec 4200 5W30, daj sobie spokój :wink:

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Casabonito01
                              A co sądzisz o liqui moly top4200 5w40?
                              Nie znam takiego ,znam tylko tt4200 5w30 ktory d... nie urywa i zdecydowanie gorszy jest do tsi niz 0w40 LM 8)

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Tippo
                                Zamieszczone przez Casabonito01
                                A co sądzisz o liqui moly top4200 5w40?
                                Nie znam takiego ,znam tylko tt4200 5w30 ktory d... nie urywa i zdecydowanie gorszy jest do tsi niz 0w40 LM 8)
                                Faktycznie tt4200, laik ze mnie jaka jest różnica między jednym a drugim?

                                Komentarz


                                • Faktycznie tt4200, laik ze mnie jaka jest różnica między jednym a drugim?
                                  Przeczytaj 350 stron tematu to bedzie wszystko az nad wyraz jasne, nikt tu nie robi z tego wiedzy tajemnej :?

                                  Komentarz


                                  • Casabonito01, SYNTHOIL ENERGY 0W40 to prawdziwy syntetyk a tt4200 to olej w "technologii syntetycznej"
                                    zalej coś dobrego 0w40 i wymieniaj max co 15kkm i bedzie dobrze
                                    nastronie 193 tego wątku masz kilka podanych

                                    Komentarz


                                    • Z moich doświadczeń... 1.4 TSI CHPA do przebiegu 15 tys. km na "fabrycznym" oleju. W tym czasie dolałem 1,5 l oleju. Od wymiany oleju na Synthoil High Tech 5W-40 do dnia dzisiejszego ani jednej dolewki. Obecny przebieg to 24 tys. km.

                                      Komentarz


                                      • Co moznaby powiedziec o oleju, ktory zaczyna znikac bardziej wraz z uplywem czasem i kilometrow?
                                        Spotkal sie ktos z takim zjawiskiem. Przez pierwsze 10 tys. km nic, a potem zaczyna go ubywac.
                                        Eksploatacja ciagle taka sama.
                                        Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                                        Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                                        Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                                        Komentarz


                                        • Normalna sprawa .
                                          Audi 1.8T AVJ

                                          Silnik smaruje
                                          Ravenol SSL

                                          Komentarz


                                          • Gdzie znajdę aktualną kartę danych dla Fuchs 0W-30 LongLife (bez plusa).
                                            Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Sebastian_M26
                                              Gdzie znajdę aktualną kartę danych dla Fuchs 0W-30 LongLife (bez plusa).
                                              W Gliwicach Ci dadzą

                                              Zamieszczone przez uli07
                                              Spotkal sie ktos z takim zjawiskiem. Przez pierwsze 10 tys. km nic, a potem zaczyna go ubywac.
                                              Często jest to olej hydrokrakowany a nie syntetyczny
                                              Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
                                              http://www.zmienolej.pl/
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

                                              Komentarz


                                              • No właśnie Panowie dlaczego GALONOLEJE został usunięty?
                                                Moim zdaniem na siłę nic tutaj nie wciskał ...

                                                Komentarz


                                                • Znam Galonoleje i rzyczyłbym aby większość firm tak działała bo jak na razie więcej pieniaczy :-)
                                                  Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
                                                  http://www.zmienolej.pl/
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Pidziek
                                                    Znam Galonoleje i rzyczyłbym aby większość firm tak działała bo jak na razie więcej pieniaczy
                                                    też bym życzył robiłem u nich zakupy dwa razy i kupię po raz trzeci po sposobie jaki zostałem potraktowany
                                                    btw. żeby nie było, że nie o olejach, tylko OT: shell 0w40 vs BSE + LPG - po 7000 przebiegu dolałem już półtora litra. bez zmian auto pali zaskakująco mało LPG (ok 0,5L w dół / 100km wobec wcześniejszego oleju - LM TT4100), bez zmian przybywa masła pod korkiem. neste 5w50 (kupione wiadomo gdzie ) czeka na wlanie

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X