Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez RomanS
    Logika logiką, nie zaszkodziłoby jednak zmierzyć
    racja pewnie wyjdzie tego tyle co piszesz. Najprosciej byloby sprawdzic to na jarzmach (zakladajac identycznosc zaciskow) tu milimetr tam milimetr - a wrazenia z hamowania niezastapione :szeroki_usmiech
    nasza droga: www.wpzs.pl

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Masmo
      403 Forbidden tam taniej
      Szkoda ,ze nie zamiesciles tego linka pare dni temu :roll: jestem do tylu 33zl :szeroki_usmiech
      I jako ze masz power disc ,to mam pytanie czy u ciebie tez sa takie wyciecia na obrysie tarczy. Na jednej jest ze 3cm na drugiej 2 razy tyle. Wyglada to jak zebranie czesci metalu do wywazenia tarczy. Ale wole sie upewnic czy tak ma byc ?
      ZDJECIE
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • Załozyłem te tarcze przed weekendem dopiero i prawdę powiedziawszy nic takiego nie rzuciło mi się na oczy.

        Możesz zrobić zdjęcie tego i wstawić na forum ? Sprawdzę to dokładnie u mnie...

        A link do tego sklepu ktoś już pisał w jakims temacie o tarczach. Bardzo mnie zdziwiła różnica w cenie między gładkimi ATE a ATE PD.... raptem około 15 pln na sztuce.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez bezduszny
          Możesz zrobić zdjęcie tego i wstawić na forum ? Sprawdzę to dokładnie u mnie...
          Zdjecie przeciez jest :roll: tyle ze w linku do albumu.
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • Klikałem przed chwilą z człowiekiem z firmy zmax i wg. tego co pisał jest to normalne...

            Przypuszczenia były słuszne. Jest to wyważanie tarczy.

            Komentarz


            • moje tarcze bija i mam w zwiazku z tym pare pytac.

              1. Czy bicie bedzie sie poglebiac? Narazie mozna to wytrzymac.
              2. Watek jest obszerny a wielu z was potrzebuje tarcz prawie do wyczynowej jazdy ;-)
              Jaki tarcze polecacie do normalnej jazdy (w trasie generalnie jazda kolo 130 km/h, czasem wiecej)
              Chodzi o to zeby jak najdluzej nie bily i w miare dobrze hamowaly (moze byc na poziomie serii, ale jak bedzie lepiej to tez dobrze)
              :: O1 AXR Kombi

              Komentarz


              • Pulse, tarcze ATE gładkie i klocki "zwykłe" ATE
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Nexus6
                  Pulse, tarcze ATE gładkie i klocki "zwykłe" ATE
                  A dlaczego nie ATE Power Disc ? :roll: roznica w cenie miedzy gladkimi a nacinanymi jest smiesznie mala
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • 1. Tak, stopniowo będzie się to powiekszać
                    2. Wyczynowej to za mocno powiedziane choć czasem każdemu zdarza się ostro hamowac z 150 do 40 km/h
                    3. ATE PD + klocki ATE. Różnica między płakimi ATE a nacinanymi ATE PD jest około 15 pln na sztuce

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Pulse
                      1. Czy bicie bedzie sie poglebiac? Narazie mozna to wytrzymac.
                      U mnie niestety bicie sie powiekszyło - wymiana juz jest konieczna.
                      A co do tego jakie masz kupic to zalezy juz od ciebie. Ja np nie mama zavirusowanego silnika i nie planuje tego - nie opłaca sie, a kupiłem sobie EBC TG + EBC GS.
                      Doszedłem do wniosku ze nie ma co oszczedzac na hamulcach. Koszt oryginalnej taczy to ok 230,- a za ebc dałem 320, wiec dołozenia 90,- nie jest az tak wielkim wydatkiem.
                      DACAR.team

                      Komentarz


                      • ile wyjdzie komplet gladkie ATE plus klocki ATE?
                        :: O1 AXR Kombi

                        Komentarz


                        • Zadzwoń lub napisz do firmy 403 Forbidden mają najtaniej...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez bezduszny
                            Zadzwoń lub napisz do firmy 403 Forbidden mają najtaniej...
                            Na allegro sprzedawali ATE Power Disc i tarcze ATE(zwykle) za 410zl(calosc).
                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                            Komentarz


                            • Wreszcie założyłem klocki na tył - EBC GreenStuff + ori tarcze. W porównaniu z serią o niebo lepiej, o mało mi gałki oczne na szybę nie wypadną :lol: Jedyne co mnie narazie drażni to niesamowicie piszczą. Może się wreszcie dotrą?? :szeroki_usmiech
                              1.8 TSI - 160KM

                              Komentarz


                              • buzisylwek, ciekawe ile wytrzymie oryginalna tarcza w połaczeniu z EBC GS :?: :lol:
                                DACAR.team

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez nico21
                                  buzisylwek, ciekawe ile wytrzymie oryginalna tarcza w połaczeniu z EBC GS :?: :lol:
                                  u mnie prawie 45 kkm, a tarcze nie były nowe :szeroki_usmiech
                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                  Komentarz


                                  • czy zuzycie tarcz tylnych sie jakos objawia? Moje sa chyba od poczatku czyli przebieg jakies 300k km maja juz praktycznie koleiny po klockach, przy hamowaniu tyl jest w porzadku dlatego pytam
                                    :: O1 AXR Kombi

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Pulse
                                      czy zuzycie tarcz tylnych sie jakos objawia? Moje sa chyba od poczatku czyli przebieg jakies 300k km maja juz praktycznie koleiny po klockach, przy hamowaniu tyl jest w porzadku dlatego pytam
                                      sprawdź w instrukcji jaka jest ich minimalna grubość....
                                      ASV 147PS@307Nm

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez nico21
                                        buzisylwek, ciekawe ile wytrzymie oryginalna tarcza w połaczeniu z EBC GS :?: :lol:
                                        Moje tylnie tarcze maja 128kkm ,a kolcki EBC GS zalozylem przy 105kkm. I musze powiedziec ze klocki to nie dawno dopiero sie dotarly
                                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                        Komentarz


                                        • Przejechałem troszke na tarczach Zimmerman Sport i EBC GS i powiem ze niejest to szczesliwe połączenie. Wracałem z Nico z Krakowa i w pewnym momencie hamulce sie skonczyły zastanawiam sie czy niezamontowac miekszych klocków

                                          Komentarz


                                          • Po tym co pisze Nexus i Samiec mam nadzieję, że się tarcze szybko nie skończą :szeroki_usmiech
                                            1.8 TSI - 160KM

                                            Komentarz


                                            • bartolini1978, a nie lepiej było kupic odrazu całego kompletu EBC :?:
                                              DACAR.team

                                              Komentarz


                                              • nico21, polak mondry po szkodzie. Mirek jest z nich zadowolony tylko ja je zajechałem :|

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez bartolini1978
                                                  mondry

                                                  hmmm chyba miało byc mądry :P

                                                  czyzby jeszcze krąży zamiast krwii :?: :P
                                                  DACAR.team

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez nico21
                                                    hmmm chyba miało byc mądry

                                                    czyzby jeszcze krąży zamiast krwii
                                                    ops: ops: ops:
                                                    uuupppppppsssssssss ale klops

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X