Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jako, że jestem laikiem możecie wytłumaczyć mi pewne kwestie ? Jakie potrzebne są żarówki do Octavii 97 tzn. te H3 czy H4. Domyślam się, że jest to pewien rodzaj. Dalej: H3 to postojówki, a H4 mijania i długie, tak ? Przeglądam ten wątek ale już się pogubiłem. Jakie polecacie żarówki do ww. Widziałem, że komuś jakieś spaliły się po 12 kkm czyli tyle co "moja" Octavia zrobiła w 2 lata, czyli jest szansa, że na dłużej starczą ?

    Komentarz


    • Danny10, w O1 są:
      H4 mijania/długie
      H3 halogen
      W5W postojówki
      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz


      • Dziękuje. Trochę pogoglowałem i Halogen... czyli przeciwmgielnie czy jak ?

        Komentarz


        • Danny10, tak halogen=przeciwmgielne (z przodu oczywiście).
          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

          Komentarz


          • Yhym. Skoro już mi pomagasz mamaj12, to mógłbyś mi powiedzieć czy opłaca się zamieniać sprawne żarówki na zestaw z Philipsów ? W obecnych właśnie denerwuję mnie ten krótki zasięg widoczności, a przez czytanie tego tematu nakręciłem się na te Philipsy. Koszt nie duży. Myślisz, że laik sobie poradzi z wymianą ? W sumie nie sądzę żeby było to skomplikowane .

            Komentarz


            • Danny10, to tylko wymiana żarówek, więc pikuś, Pan Pikuś
              A czy warto? poczytaj ten temat i sam wyciągnij wnioski. Co na pewno to "wzmacniane" szybciej się przepalają.
              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

              Komentarz


              • Też mi się tak wydaję co do wymiany . A czy warto ? Ja sam już się napaliłem strasznie, bo przypominam sobie jazdę po ciemku i ile światła dają obecne, a i nie są to też duże koszta. Tak pomyślałem żeby od razu wszystko wymienić, ale trochę dużo by wyniosło mnie. Dlatego na początek same mijania bym wymienił. Teraz już coraz szybciej ciemno się robi więc. Po mieście ok, ale poza. Swoją drogą wycieraczki też już mi się spodobały nowe :twisted:

                Komentarz


                • Ja mam Xtreme Vision Philipsa i mogę śmiało polecić. Jedyny minus to taki, że na drogowych snop światła nie świeci tak dobrze blisko maski jak na mijania. Co do trwałości to na razie ok. 10k km i działają.

                  Komentarz


                  • Czyli dla mnie na jakies kolejne 2 lata, a chce się zaopatrzyc na zime. Najpierw wymienię mijania. Czy te xtreme vision mają białe światło ? Bo takie by mnie interesowały.

                    Komentarz


                    • Jest bielsze od zwykłych żarówek, nie mam porównania co do BlueVision H4 ale mam postojówki właśnie BlueVision i świecą bardzo podobnie na biało

                      Jeżeli chodzi o trwałość to w O1 halogeny są w reflektorach, więc jak wiem, że jadę tylko kawałek to włączam halogeny, a nie mijania, co przekłada się na trwałość żarówek

                      Komentarz


                      • No ta, tylko, że ja nie mam halogenów, a chciałbym. A myślałem, że BlueVision jak nazwa wskazuję świecą na niebiesko

                        edit:
                        Czyli jakie będą dobre na mijania ? Xtreme +80% ? Wiecie gdzie mogę je kupić w Łodzi ?

                        Komentarz


                        • Danny10, ja kupilem sobie H4 Xtreme + 80% na allegro za 65 zł takze taniej o jakies 40 zl niz w sklepie. Do tego dolozylem postojowki Blue Vision i efekt rewelacja. Zrobilem na nich juz jakies 35 tys km i jak narazie swieca

                          филип
                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                          Komentarz


                          • O kurde. To długo. Czyli mówisz, że rewelacja 8). Czas wymienić żarówki i o taki zestaw mi chodziło, dzięki.

                            edit:
                            Dziwne, jeszcze wczoraj widziałem je za 65 zeta, a tera nima ;|. Nie wiedziałem, że Blue Vision są tak tanie. Link Te są ok czy jakaś podpucha ?

                            edit:
                            dobra mam: Link
                            Takie + te powyżej będą ok ?

                            Komentarz


                            • To są postojówki - ja za nie zapłaciłem 19,90zł w NorAuto.

                              Komentarz


                              • Właściwie to też chyba zapłacę tyle. Wezmę od jednego gościa, a konkretniej:
                                Link
                                Link

                                Będzie dobrze ?

                                Komentarz


                                • tu masz taniej
                                  Link

                                  Link

                                  филип
                                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                  Komentarz


                                  • No niby tak. 9 zł. zaoszczędzę z tym, że pokazałem od jednego gościa i lepiej jak obie na raz przyjdą Wymienię hurtem, tylko czy są dobre te co podałem ? Wszystko się niby zgadza no, ale...

                                    edit:
                                    aa chwila moment... ahmed799, Ty podałeś mi H1, a ja potrzebuje H4.

                                    Komentarz


                                    • Wszystko oki

                                      филип
                                      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                      Komentarz


                                      • Dobra, kupione . Już się nie mogę doczekać i zobaczyć jak to wyglądać będzie.

                                        Komentarz


                                        • Powiem Tobie ze mijania super swieca przed autem i do tego szeroko na prawo i lewo, a drogowe jak zapodasz jest jasno jak w dzien :lol:

                                          филип
                                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                          Komentarz


                                          • Co mozna wlozyc zamiast BlueVision do postojowek zeby swiecilo na bialo? BlueVision mi nie pasuja bo sa niebieskie a w OI postojowki sa na wierzchu przez co widac niebieskie punkciki, dla mnie jak nie swieci to wyglada jak wiejski tuning

                                            Komentarz


                                            • Kupiłem H4 Philipsa Vision Plus +50%
                                              - czy już ktoś testował te żarówki, jaka jest Wasza opinia?

                                              Komentarz


                                              • Ktore lepiej wybrac, Philips NightGuide czy VisionPlus. Obie sa niby "+50+ z tym ze nightguide na stronie producenta ma lepsza zywotnosc.

                                                Komentarz


                                                • Ja testowałem do tej pory dwa rodzaje żarówek:
                                                  - Philips Premium +30% wytrzymały rok zdecydowanie lepsze od tradycyjnych
                                                  - Tungsram Megalight +60% wytrzymały 9 miesięcy lepsze od Philipsa ale na pewno nie ma takiej różnicy jak między standardem a Premium.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez firmek
                                                    Philips NightGuide
                                                    Mam te żarówki w Caddym... zamówiłem wczoraj nową odmiane Night Breakerów z dodatkiem PLUS w nazwie :szeroki_usmiech zobaczę czy widać jaka różnice pomiędzy tymi dwoma modelami żarówek i postaram się coś napisać na ten temat :twisted:

                                                    Pozdrawiam
                                                    By BESTperformance:
                                                    2.0 TDI 16v BMR 170 @ 200 KM/410 Nm
                                                    2.0 TDI 8v BMM 140 @ 170 KM/410 Nm
                                                    Corsa C Z12XE 75 @ 80 KM/120 Nm
                                                    www.polskie-menu.pl - Tel. 790 533 228

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X