Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez piotrban
    Najciekawsze w tym wszystkim jest to że na stronie producenta ani słowa o tych żaróweczkach nie ma... choć sprzedający na samym początku zaznacza:
    "U MNIE KUPISZ ABSOLUTNĄ NOWOŚĆ!!!
    PO SERII BLUE VISION NADCHODZI NOWA, LEPSZA SERIA:"
    a producent nie wie o tym?
    Jest na stronie producenta, tylko nie polskiego:
    :arrow: Sustainable LED lighting solutions | Philips lighting
    I zdaje się, że faktycznie homologacji brak, tyle, że przy rutynowej kontroli, można rybcie zrobić, jelenia udać i twierdzić, że przecież kupiłeś orginalne żarówki philipsa, nie jakieś z biedronki, więc byłeś przekonany że takowe dopuszczenie do użytku drogowego posiadają, miały świecić na biało i świecą a jeśli jest faktyczny problem..można je wymienić, to tylko żarówka..heh :P
    Kolega Shreq może by się wypowiedział na ten temat :?:
    Moja Octavia

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marbab
      Zamieszczone przez szkoda
      zakupiłem H1 NB+, jak przyjdą i zamontuję to sam Wam powiem jak działają
      i jak tam te zaroweczki :?: Zastanawiam sie czy dobrze beda wygladac z xenonami, maja barwe biala czy niebieska :?:
      pisałem :!:
      rzuć okiem wyżej, są białe.

      [ Dodano: Sro 24 Lis, 10 18:48 ]
      dodatkowo ojcu zapodałem taki sam zestaw -> krótkie + długie NB+ i postojówki blue vision, jest zachwycony
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • Zamieszczone przez szkoda
        pisałem
        rzuć okiem wyżej, są białe.
        lekka notka byla Pasuje to do xenonow, jesli masz :?:
        Marek



        Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
        Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

        Komentarz


        • Ja wczoraj zakupiłem Osram SilverStar. Wcześniej jeździłem na Philips Premium +30%. Różnica jest widoczna. Jak na razie niewiele mogę powiedzieć bo to jeden dzień. Zobaczymy jak się będą sprawować.
          Martino
          125 KM /272 Nm - to już było....
          teraz jest duży "+"
          dgw.esite.pl


          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
          -----------------------------------------------
          PerfectService by DobryGrześWawa

          Komentarz


          • Jacek Wo., właśnie niekoniecznie, ledy świecą dużo jaśniej i tak, a jak w tej h3 jest 13 diod smd, to powinno być ok do jazdy w dzień. wystarczy wrzucić postojówke w5w 4 diodową i zobacz jak świeci jasno.
            A co do tej homologacji to już nie przesadzaj, to ma być używane zamiast zwykłych h3 w dzień, i tak tak jeżdze (mam w reflektorze głównym h3 w SI), narazie żadne miśki mnie nie zatrzymały - to się nie wyróżnia. Niech lepiej zajmą sie hidami w reflektorach do h4 itp.
            Chodzi mi tylko o zmianę barwy na bardziej podchodzącą pod diode postojową i ksenon w mijania. Stąd moje pytanie o h3 led.
            toomasz, właśnie próbuje się dowiedzieć tego samego, jak to świeci i jaką ma realną żywotność, bo napotykałem różne diody w życiu.

            [ Dodano: Czw 25 Lis, 10 09:08 ]
            Jacek Wo., zresztą zobacz na fabryczne paski diodowe w audikach choćby, wątpie że to słabo świeci, myśle że takie diody powinny być jaśniejsze niż tradycyjne h3 w reflektorze soczewkowym - może się mylę.

            Komentarz


            • ja u siebie mam założone OSRAM NIGHT BREAKER i jestem z nich bardzo zadowolony , święcą o wiele lepiej od zwykłych a swego czasu miałem nawet 100W ale wytrzymywały jakieś 3 miechy no i uniknąłem przy-topienia odbłyśnika

              Komentarz


              • Czy ktoś z Was ma lub używał żarówe Żarówki H4 +90% Megalight Ultra TUNGSRAM
                Link

                Komentarz


                • Zamieszczone przez marbab
                  Zamieszczone przez szkoda
                  pisałem
                  rzuć okiem wyżej, są białe.
                  lekka notka byla Pasuje to do xenonow, jesli masz :?:
                  nie mam zenonów...
                  saport techniczny baj DGW
                  była BKD+DSG '05 120kkm
                  była BXE '08 190kkm
                  no i nie ma :-)

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez krzypaw
                    Czy ktoś z Was ma lub używał żarówe Żarówki H4 +90% Megalight Ultra TUNGSRAM
                    Link
                    Założyłem właśnie te żarówki, dopiero drugi miesiąc świecą ale w porównaniu z żarówkami Osrama całorocznymi (które miałem założone od nowości ) i próbnie włożonymi Osram Silverstar to niebo a ziemia :-) Tungsramy mają jaśniejszą barwę światła,więcej szczegółów jest widocznych wieczorem. Patrząc na zapalone lampy zobaczymy lekko niebieską poświatę - to dzięki tej niebieskiej otoczce przy końcu bańki. I co najważniejsze cena jest bardzo przystępna :-) . Jak na razie jestem bardzo zadowolony z żarówek.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez krzypaw
                      Czy ktoś z Was ma lub używał żarówe Żarówki H4 +90% Megalight Ultra TUNGSRAM
                      Link
                      Jeżdżę na tym już od kilku lat i kupuję tylko te. Przepalają się bardzo rzadko, światło jest mocniejsze w stosunku do zwykłej, a cena w granicach 25 zeta za kpl - no coment, tylko brać

                      Komentarz


                      • thx, kupuje. tym bardziej że mam je na miejscu. odpada koszt wysyłki.

                        Komentarz


                        • z tego co mi się kojarzy to chyba TUNGSRAM wygrał ranking jeśli chodzi o żarówki w auto świecie

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez sew1981
                            Jacek Wo., właśnie niekoniecznie, ledy świecą dużo jaśniej i tak, a jak w tej h3 jest 13 diod smd, to powinno być ok do jazdy w dzień. wystarczy wrzucić postojówke w5w 4 diodową i zobacz jak świeci jasno.
                            Spytaj na klubie kujawsko-pomorskim, Monika może Ci odpowie dlaczego wymieniła z powrotem super jasne LED-y na zwykłe żarówki w światłach stop i cofania ...


                            Zamieszczone przez sew1981
                            zresztą zobacz na fabryczne paski diodowe w audikach choćby, wątpie że to słabo świeci, myśle że takie diody powinny być jaśniejsze niż tradycyjne h3 w reflektorze soczewkowym - może się mylę.
                            A wiesz jak jest ich cena ?

                            Komentarz


                            • Jacek Wo., chodzi o to że piszesz że 2w to mało, w diodach to inaczej wygląda. A własnie dlatego pytam, zeby sie dowiedziec, ale jak sam nie stosowałeś, to myślę ze mało mi powiesz. Dzieki za podpowiedz o Monice

                              [ Dodano: Pią 26 Lis, 10 10:48 ]
                              no dobra może będe pierwszy - zawsze musi być pionier, zamówiłem to przed chwilą:
                              Link
                              bardzo dobry kontakt przez gg ze sklepem, w poniedziałek ma przyjść. Zdam relację po montażu, postaram się zapodać foty. Sprzedawca powiedział, że to h3 emituje światło o barwie 6000k.

                              [ Dodano: Pią 26 Lis, 10 10:48 ]
                              koszt z przesyłką 72 złote

                              Komentarz


                              • Jak ostatni kupiłem BV w pudełku były też dwie żarówki do postojowych.
                                Sklep na Winnickiej
                                Pozdrawiam
                                Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez sew1981
                                  no dobra może będe pierwszy - zawsze musi być pionier, zamówiłem to przed chwilą:
                                  nie bedzie Ci to bledow wywalac :?:
                                  Marek



                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                  Komentarz


                                  • ja zawsze pomykałem na Philips'ach Allweather, ale teraz już ich nie ma,

                                    także obecnie Philips Night Guide i jestem bardzo zadowolony!
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez krzypaw
                                      Czy ktoś z Was ma lub używał żarówe Żarówki H4 +90% Megalight Ultra TUNGSRAM
                                      Link

                                      kupiłem inne

                                      Link

                                      powiem szczerze ze oczekiwania moje przeszły najsmielsze , białe światlo , granica światło cienie super i najważniejsze ze nie giną w deszczu
                                      ciekawi mnei tylko żywotność na razie mam je od 2 tygodni

                                      przy okazji rozebraem klosze i wyczyściłem lustra i klosze , to tez dużo pomogło
                                      jest O1 RS 1.8T XENON
                                      była O1 1.9 TDI AGR

                                      Komentarz


                                      • marbab, i tak mi się na szafie świeci "żarówka" non stop - już się przyzwyczaiłem, ale to raczej nie przez diody w postojach i rejestracji, tylko przez "skopsane" poziomowanie ksenów chyba - mam je ustawione na "sztywno". No chyba nic nowego się nie zaświeci myślę

                                        Komentarz


                                        • sew1981, to jak zalozysz te LEDy to wpadnij na spota, chetnie olukam
                                          Marek



                                          Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                          Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                          Komentarz


                                          • marbab, zawsze obiecuje, a później lypa...bo środa to najcięższy dzień w robocie. Więc wolę tego nie robić więcej - bo mnie zlińczujecie w końcu :|
                                            , chociaż bardzo chętnie bym zajrzał.

                                            Komentarz


                                            • Wczoraj po 11 miesiacach użytkowania i przejechaniu ok 80 tkm przepaliła mi się jedna żarówka Philips X treme + 80% byłem z nich bardzo zadowolony super oswietlaja droge i pobocze. teraz sie zastanawiam jakie zarówki kupic i w gre wchodzi OSRAM NIGHT BREAKER lub Philips X treme +100%. Co polecicie moze ktos juz je ma zamontowane w swoim szkodniku?

                                              филип
                                              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ahmed799
                                                Wczoraj po 11 miesiacach użytkowania i przejechaniu ok 80 tkm przepaliła mi się jedna żarówka Philips X treme + 80% byłem z nich bardzo zadowolony super oswietlaja droge i pobocze. teraz sie zastanawiam jakie zarówki kupic i w gre wchodzi OSRAM NIGHT BREAKER lub Philips X treme +100%. Co polecicie moze ktos juz je ma zamontowane w swoim szkodniku?
                                                Używałem Osram Night Breaker H7 i wytrzymały 7 miesięcy / ok. 15 tys. km jazdy głównie miejskiej (częste wł/wył). To kiepski wynik, ale efekt był tego warty, bo świeciły wyraźnie lepiej niż standard. Zamierzam wkrótce założyć ponownie H7+H1, tym razem Night Breaker PLUS, które rzekomo mają być nieco bardziej trwałe. Mam już takie na H1 w drogowych w Vectrze z biksenonami, ale trudno coś powiedzieć, bo to auto generuje na długich tyle światła co reflektor przeciwlotniczy i nie wiem na ile w tym również zasługa NB :szeroki_usmiech
                                                Jeśli na Philipsach przejechałeś aż 80 kkm w 11 miesięcy (szacunek! wysiadasz czasem z auta?) i do tego ładnie świeciły, to ponownie kupiłbym dokładnie takie same i nie kombinował. Osramy na pewno tyle nie wytrzymają.

                                                M.

                                                P.S. Ja również miłośnik krzyżackich "zadymiaczy" z Marlboro Pierwotnie to wychowałem się wprawdzie na nieodżałowanych dwudziestych trzecich ze Słupska i bisach z Babich Dołów, ale z braku laku i smokerem nie pogardzę
                                                666 4U

                                                Komentarz


                                                • beaviso, dzięki za wypowiedź . Zainwestuje ponownie w Philipsa.
                                                  P.S. Zapraszam kiedys do Malborka jak bedziemy mieli loty :szeroki_usmiech . A z auta wysiadam czasami :wink: .

                                                  филип
                                                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                  Komentarz


                                                  • Link
                                                    w SI
                                                    niestety nie zadziało ani na chwile, teraz czekam na wzrot kasy, odesłałem. Wywalało mi bezpiecznik od halogenów, nawet jak zapodałem 25A.
                                                    Więc poszedłem na inne rozwiązanie - h3 o jasniejszej barwie - nie są przynajmniej żółte teraz i mocniejsze diody w postojowe bosmy 4xled w5w t10 - polecam, bardzo ładnie świecą.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X