Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koledzy doradzicie? potrzebuje żarówki do:
    długich żeby ładnie świeciły i jak tylko to możliwe dobrze wyglądały z xsenonem oczywiście z legalizacją
    oraz żarówki do p.mgielnych tak samo legalizacja ładne białe światło no i najważniejsze by spełniały swoje właściwości nie tylko estetyczne ale przede wszystkim jezdne....
    Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
    Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
    ...
    A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

    Komentarz


    • Mialy byc Osram NightBreaker ale poniewaz nigdzie nie moglem znalesc padlo na Philips NighGuide Plus kupione w Norauto za 99,00 zl.
      Zobaczymy jak z zywotnoscia ale z swiecenia jestem bardzo zadowolony. Trzy kolory na prawde widac. Swiatlo w porownaniu do standardowych zarowek jest biale, o wiele mocniejsze. Fajnie doswietla pobocza w efekcie o wiele lepiej i wczesniej widac znaki.
      Z powodu pogodzy raczej nie mam co liczyc na szybki test podczas deszczu ale i tak wydaje mi sie ze lepiej widac malowanie na jezdni.
      Ogolnie bardzo polecam, chociaz duzym minusem jest cena.

      Komentarz


      • firmek, a mógłbyś zrobić fotki z wnętrza samochodu? Bo po selekcji zostały właśnie philips nightguide oraz osram nightbreaker.
        mkII 20VT (600h worked)
        Roooooomster

        Komentarz


        • blind_walker, Sorki dopiero dzisiaj doczytalem. Zrobie zaraz po pracy i wrzoce wieczorem - ale tylko komorka.

          Komentarz


          • firmek, nie ma sprawy.
            mkII 20VT (600h worked)
            Roooooomster

            Komentarz


            • Zdjecia najlepsze na pewno nie sa, ciezko znalesc kawalek pustej i nie oswietlonej przestrzeni w miescie. Do tego robione komorka ale moj kompakt w nocy tez ladnie szumi Przepraszam za zla jakosc.

              W kazdym razie zarowki swieca na bialo (jak na H4). Na zdjeciach dosyc latwo zauwazyc ze lewa strona jest doswietlana zolta poswiata. Przy blizszym przyjzeniu, po prawej stronie mozna dopatrzyc sie niebieskiego. Wiec z 3 kolorami to nie sciema. Wg producenta ma to dawac lepsza widocznosc znakow oraz malowania jezdni, szczegolnie w czasie deszczu czy mgly.
              Czy Osran NB czy Philips NG nie wiem, najlepiej jak by wypowiedziala sie osoba ktora miala obie zarowki. Uwazam ze Philipsy sa mimo wszystko troche przydrogie chociaz jak na razie z zakupu jestem bardzo zadowolony. Duzo zalezy od tego ile wytrzymaja.
              Załączone pliki

              Komentarz


              • firmek, niedawno własnie ta temat Ostrmów i Philipsów rozmawiałem z kumplem Miał Osramy które baaardzo szybko mu się przepaliły a teraz od paru miesięc ma Philipsy NG i twierdzi że światło dawane przez Philipsy jest duzo jasniejsze i ma większy zasięg. Takze ja do Clio II mojej zony chyba zdecyduję sie na Phiplipsy NG, tym bardziej ze miałem kiedys w Lagunie Philipsy Vision +50% i były rewelacyjne a dodatkowo nie samowicie rtwałe (1,5 roku i jeszcze sprzedałem z nimi auto).
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • ja rowniez polecam philipsy ng, już 3 komplet używam, ojciec ma osramy i to w porownaiu do philipsow lipa, a porownanie torche nierowne, ojciec ma nissana primerę z reflektorami projekcyjnymi

                  Komentarz


                  • firmek, dzięki za fotki, ale puki co wstrzymuję się z kupnem żarówek, bo miałem dzisiaj stłuczkę i chyba zamontuje ksenony.
                    mkII 20VT (600h worked)
                    Roooooomster

                    Komentarz


                    • Ja kiedyś jeździłem na Osramach NB w Lanosie, dawały sporo światła, wytrzymały sporo czasu, jak furkę sprzedawałem to je wyciągnąłem i podarowałem szwagrowi u którego świeciły jeszcze z pół roku, teraz są nowsze wersje, dłużej świecą więc warto, polecam.
                      Marek

                      Komentarz


                      • Dziś załozylem Osramy NB Plus 90 świecą jaśniej niz Tungsram megalight +60 na których jeżdziłem 2 lata i byłem z nich zadowolony. Zobaczymy jak z żywotnością. Zmieniłem z ciekawości
                        OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                        DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                        Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez rOBERTO795
                          Dziś załozylem Osramy NB Plus 90 świecą jaśniej niz Tungsram megalight +60 na których jeżdziłem 2 lata i byłem z nich zadowolony. Zobaczymy jak z żywotnością. Zmieniłem z ciekawości
                          Powiedz mi kolego ile kasiorki za nie dales ?

                          W Poradniku Auto Swiata je reklamuja. Tez sie zastanawiam nad ich kupnem.


                          Ladnie tez wypadly w tescie Auto Swiata:
                          BOSCH Plus 50 - 88 luxow
                          OSRAM Cool Blue - 83 luxy
                          BOSCH PureLight - 80 luxow

                          dla porownania :
                          NARVA Standard - 75 luxow
                          OSRAM Standard - 69 luxow
                          BOTTARI (hipermarket) - 57 luxow



                          Tak wiec to tez mozna rozwazyc.
                          <<>> MACIEJ <<>>
                          Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

                          Komentarz


                          • NightGuide DoubleLife

                            Ja dziś będę zakładał Philips NightGuide DoubleLife w swojej Okcie bo orginały sa co najmniej mierne (zobaczę przy okazji co jest orginalnie włożone)
                            Zerówki kupiłem w Just a moment...
                            Dosyć dużo jeżdzę to będę mógł obiektywnie stwierdzić jak z żywotnością.
                            Gość w sklepie powiedzieł mi że żywotnośc zalezy głównie od napięcia ładowania jakie mamy w samochodzie - nie ma wpływy ilośc właczeń i wyłączeń
                            O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                            Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                            Komentarz


                            • Re: NightGuide DoubleLife

                              Zamieszczone przez JerzyM73
                              Gość w sklepie powiedzieł mi że żywotnośc zalezy głównie od napięcia ładowania jakie mamy w samochodzie - nie ma wpływy ilośc właczeń i wyłączeń
                              ... gosc w sklepie ma polowiczna racje - oczywiscie ze to tez zalezy od ilosci cykli wl/wyl - szczegolnie jak jest bardzo zimno.
                              <<>> MACIEJ <<>>
                              Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

                              Komentarz


                              • Do tej pory mialem Philips X treme 80%, ale że po 11 miesiacach użytkowania sie jedna spaliła, w piątek zamontowałem Philips X treme 100%. Wrażenia na nowych rewelacja. Poprzednie dawały super światło ale te bija je bez porównania. Daja białe światło oświetlają pobocze z prawej i lewej, na drogowych to już robi się jak w dzień, a do tego w kloszu widać fajny niebieskawy pierścień. Zobaczymy tylko jak z ich żywotnością. Mam nadzieje, że wytrzymaja tyle co poprzedniczki. Wieczorem wrzucę fotki.

                                филип
                                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                Komentarz


                                • [quote="Trusek"]
                                  Zamieszczone przez rOBERTO795
                                  Dziś załozylem Osramy NB Plus 90 świecą jaśniej niz Tungsram megalight +60 na których jeżdziłem 2 lata i byłem z nich zadowolony. Zobaczymy jak z żywotnością. Zmieniłem z ciekawości
                                  Powiedz mi kolego ile kasiorki za nie dales ?

                                  W Poradniku Auto Swiata je reklamuja. Tez sie zastanawiam nad ich kupnem.


                                  Ladnie tez wypadly w tescie Auto Swiata:
                                  BOSCH Plus 50 - 88 luxow
                                  OSRAM Cool Blue - 83 luxy
                                  BOSCH PureLight - 80 luxow

                                  dla porownania :
                                  NARVA Standard - 75 luxow
                                  OSRAM Standard - 69 luxow
                                  BOTTARI (hipermarket) - 57 luxow

                                  zapłaciłem 60 zł za 2 sztuki H4 ale osobno pakowane -nie było duo-packu .
                                  OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                  DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                  Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ahmed799
                                    Do tej pory mialem Philips X treme 80%, ale że po 11 miesiacach użytkowania sie jedna spaliła, w piątek zamontowałem Philips X treme 100%. Wrażenia na nowych rewelacja. Poprzednie dawały super światło ale te bija je bez porównania. Daja białe światło oświetlają pobocze z prawej i lewej, na drogowych to już robi się jak w dzień, a do tego w kloszu widać fajny niebieskawy pierścień. Zobaczymy tylko jak z ich żywotnością. Mam nadzieje, że wytrzymaja tyle co poprzedniczki. Wieczorem wrzucę fotki.
                                    Panowie jak piszecie ile Wam wytrzymały żarówki to oprócz miesięcy piszcie też ile km na nich zrobiliście bo jeden może zrobić przez 11 miesięcy 10 tys. km a ja np. robię w tym czasie 60 tys. km.
                                    O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                    Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                    Komentarz


                                    • JerzyM73, przez te 11 miesiecy zrobilem ok 70 tkm

                                      филип
                                      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez ahmed799
                                        JerzyM73, przez te 11 miesiecy zrobilem ok 70 tkm
                                        No to wynika że miały suter trwałość. Ciekaw jestem jak te które założyłeś dadzę radzą radę tyle wytrzymać.

                                        PS.
                                        Widzię, że twoja Okta to drugi dom - jak umnie. [/fade]
                                        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                        Komentarz


                                        • Okta to trzeci dom można powiedziec
                                          Tak świecą X treme 100% tylko fotki kiepskie troszke bo robione telefonem
                                          Mijania
                                          ]"]404 Not Found
                                          Drogowe
                                          ]"]404 Not Found

                                          филип
                                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                          Komentarz


                                          • a mi sie philipsy 150 wysrały dwa tygonie temu
                                            chyba z pół roku były
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez karlito1982
                                              chyba z pół roku były
                                              no to dość OK, nie narzekaj.
                                              saport techniczny baj DGW
                                              była BKD+DSG '05 120kkm
                                              była BXE '08 190kkm
                                              no i nie ma :-)

                                              Komentarz


                                              • Osram NB, żywotność 7 miesięcy oraz przejechane 8 tys. km. 2 tygodnie temu padła pierwsza dziś druga żarówka. Fakt że ładnie świeciły, ale drugi raz ich nie kupie. Na razie do łask wróciły fabryczne żarówki.
                                                Mój liftback scout

                                                Komentarz


                                                • bzik13, no to u mnie już zrobiły z 35 tyś i świecą dalej bez problemu

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Adam204
                                                    bzik13, no to u mnie już zrobiły z 35 tyś i świecą dalej bez problemu
                                                    H7 czy H4?
                                                    Mój liftback scout

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X