Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - diesel

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Właśnie.. Jeżdżę dynamicznie, 80% trasa spalanie na poziomie 7 < a kiedy spokojnie to 6.5 do 120 km/h. Zatankuje do pełna( do odbicia) to do zapalenia się rezerwy przejezdzam 700, max 750km..
    Octavia AMBIENTE Ice 1.9 tDI

    Komentarz


    • Wczoraj Kraków-Wiedeń. 3 dorosłe osoby, dziecko i bagażnik wypchany po brzegi. Spalanie 5,8 przy średniej 90 km/h.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • 80% miasto 20% trasa - jazda mocno dynamiczna - 8,5, silnik diesel 230 km
        Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

        Komentarz


        • Od ostatniego tankowania przejechane 900km i rezerwa sie jeszcze nie zapaliła :P
          Wiekszosc to trasa.
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • Zamieszczone przez lu5asz
            Od ostatniego tankowania przejechane 900km i rezerwa sie jeszcze nie zapaliła :P
            Wiekszosc to trasa.
            Trasa, przejechane 900 km, komputer pokazuje 5,2 przy średniej 64 km/h, a komp wskazuje zasięg 250 km. :szeroki_usmiech

            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

            Komentarz


            • Zamieszczone przez kabanos
              a komp wskazuje zasięg 250 km.
              Pieeeknie U mnie bedzie ze 140 jeszcze:P
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • moj rekrd do 4,5l/100KM
                http://carsdetailing.blogspot.com/

                Komentarz


                • Zamieszczone przez gusiak11
                  moj rekrd do 4,5l/100KM
                  Najciekawsze jest to, że na autostradzie jadąc 100 km/h mam spalanie na poziomie 4,4 l/100 km. Czyli jadąc z taką prędkością do Paryża dojeżdżam na 1 baku :P

                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kabanos
                    na autostradzie
                    to nie na autostradzie i nie szpanuj ze do Paryża na jednym baku
                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                    Komentarz


                    • gusiak11, ok. Jadąc na DK max do 90, bez trudu zejdę poniżej 4,5 :wink:

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • Srednia z baku 5.4.Wiekszosc trasa max 130km/h
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • lu5asz, No i gdzie tam do katalogowych 3.2l :lol:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • U mnie średnie wychodzi 5.5 do 6. Przeważnie trasa. W miarę dynamicznie Chodź jadąc ekonomicznie do 5 da się zejść bez problemu i to nie w terenie nizinnym.

                            Komentarz


                            • Motostat mam i ja.
                              Średnie spalanie z 14 000 km.
                              '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
                              '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
                              '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez andreaw317
                                U mnie średnie wychodzi 5.5 do 6. Przeważnie trasa.
                                Z samych tras mam od ~5 do ~6, zależy gdzie,z czym/kim/jak daleko i szybko się jeździ.

                                W samym mieście (Białystok), w większości w godzinach szczytu na dość krótkich odcinkach niestety są to raczej okolice ~7.5/~8.

                                Komentarz


                                • U mnie na trasie od 4,5 do 7 w mieście lato-ziama ok. 7,5L

                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  katalogowych 3.2l
                                  Takie spalanie to ja robię w C3 1,4HDI a nie w prawie 2x większym kombi
                                  naciągane wyniki z laboratorium :evil:
                                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                                  Komentarz


                                  • Zabrze - Olsztynek - Wawa - Konstancin - Zabrze 1000km; vśr=82km/h; sam bez bagażu, prędkość przelotowa 100-120km/h -
                                    spalanie 5,3 l z kompa i 5,15l z dystrybutora. :szeroki_usmiech

                                    Wcześniej 500 km tylko po mieście wyszło 8,3l przy vśr=30km/h.
                                    MARCIN
                                    Mój szkodnik

                                    Komentarz


                                    • Wczorak do Warszawy i z powrotem wyszło 5,26/100 z tankowania, bez korków, średnia prędkość to 82km/h, powrót w totalnym deszczu więc wolniej.
                                      Marek

                                      Komentarz


                                      • Tydzień temu wypad Poznań-Śrem, Śrem-Poznań średnio 5,6l. - w miarę normalna jazda. Za to wczoraj wieczorem wypad po brata do Poznania (samochód odmówił mu posłusszeństwa) podobna trasa jak tydzień wcześniej z tym ,że kawałek jechałem autostradą spalanie 6,0l jazda na 3-4 biegu. 5-6 wrzucona dopiero na drodze szybkiego ruchu i autostradzie! Jazda fatalna jedna szklanka!
                                        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                        Komentarz


                                        • Excelowy motostat - Przejechane 48 150 km średnie spalanie 5,81 l/100km. Może pominięte kilka tankowań.

                                          Komentarz


                                          • Trasa Koszalin-Mielno prędkość średnia 90km/h, dwie osoby dorosłe plus dwoje dzieci. Spalanie 5.4

                                            Komentarz


                                            • Wawa Kraków 7.2, średnia 84km/h

                                              nie często widuję 7 z przodu :lol:
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez strumyk81
                                                Trasa Koszalin-Mielno prędkość średnia 90km/h, dwie osoby dorosłe plus dwoje dzieci. Spalanie 5.4
                                                Toś trasę wykręcił :szeroki_usmiech
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz


                                                • piramida, starzejesz się, czy był lód na drodze :diabelski_usmiech

                                                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                                  Komentarz


                                                  • kabanos, nie wyspany byłem w dodatku śmigam na letnich 8)
                                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X