Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - diesel

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Rauxel
    wiekszosc A4 ze srednia predkoscia 120 km/h, chwilowo nawet i 160. Spalanie 5.2 na 100. Mysle, ze mozna zejsc nizej - na krajowce z eco drivingiem wychodzi 4,7 na 100 .
    Ale najpierw musiales dojechac na A4, przed tym pokreciles sie po okolicy, potem wjechales na A4 i jechales z predkoscia okolo 120 i sprawdziles czy pojdzie te 160 i wyszlo 5,2l, ale nie nie ma nic wspolnego z przejazdu tych 149km ze srednia predkoscia 120km/h, bo taki wpis ze srednia 120km/h robi duze zamieszanie w porownywaniu sredniego spalania dla roznych aut, nawet z takimi samymi silnikami.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • marcyg, nie ten temat :roll:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • Po mieście ok 7l, w trasie poniżej 5l, średnie według kompa 5.7 z 3000km.
        Najniższe zrobiłem 4l/100km jadąc bardzo oszczędnie.

        Komentarz


        • 100% miasto, krótkie trasy do 6 km w godzinach szczytu. 8,78l/100 km. przy średniej prędkości 17 km/h

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • Dzisiaj Cz-wa - Warszawa przez DK 50 i A2.
            246km, średnia 105 km/h, średnio 5.2 l/100km według kompa
            Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

            _______
            Piotr

            Komentarz


            • Czarna_LK, i jak tu się pozbyć takiego auta

              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

              Komentarz


              • kabanos, o tym nie ma mowy w najbliższym czasie (latach). Musi jeszcze posłużyć. Jak na razie wszystko jest cacy.
                Czasami rodzą się w głowie pomysły na co zmienić - ale na dobre by mi to nie wyszło. :wink:
                Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                _______
                Piotr

                Komentarz


                • Czarna_LK, mam takie same przemyślenia. Niedługo czeka mnie wymiana oleju, filtrów, rozrządu. Jak to zrobię, to jeszcze lata polata

                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                  Komentarz


                  • Czarna_LK, kabanos, no zaraz się popłaczę ze wzruszenia :szeroki_usmiech
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • AdamB, wiem, że ci się łezka w oku kręci i potajemnie poszukujesz zadbanej I-neczki koniecznie z niezatapialnym silnikiem 1,9 TDI, ASV :diabelski_usmiech

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • kabanos, no przyznam Ci się, że nie miałem I-ki ops:
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • Ostatni weekend, trasa Tychy - Łochów, 1, S8, DK50, A2, S8, DK62 i z powrotem w odwrotnej kolejności, korki W Markach i na budowie odcinka S8 w Wawie, średnia prędkość z kompa 102 km/h, spalanie z kompa 5,2/100. Rzeczywiste z dystrybutora to 5,7/100
                          Marek

                          Komentarz


                          • pstrykacz, i to przy 170 kucykach na pokładzie. Oszczędna jest ta Twoja kobitka

                            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                            Komentarz


                            • Jak nie szarżujesz to jest oszczędna. Gorzej jak jedziesz nerwowo hamując i przyspieszając co chwila
                              Marek

                              Komentarz


                              • Wczoraj z racji że mi się nie śpieszyło do klienta, sprawdziłem ile moja może najmniej spalić :
                                Trasa: Zabrze - Brzezinka (k/ Oświęcimia) 53 km - v śr 66 km/h.
                                Na A4/S1 pomykałem za "TIR-em" 85, potem lokalnymi spokojnie i spalanie wyszło 3,7 z kompa (realne 3,8)
                                Produkuje paliwo, więc chyba otworzę rafinerię :diabelski_usmiech
                                Z powrotem już normalnie v śr - 95, spalanie 5,5 z kompa
                                MARCIN
                                Mój szkodnik

                                Komentarz


                                • Ja co 1-2 tyg. robie trasy do domu i z powrotem w sumie wszytskiego 500km i srednia z tego wychodzi mi z kompa srednio 4.6l. Najmniej udało mi się zejść wg kompa do 3.7. JHednka komp mi przekłamuje i zaniża. Metodą zalewania pod korek z odpowietrzeniem i jazdą do rezerwy wychodzi mi rzeczywiste spalanie ok. 4.8-5.2. Zdarzylo mi sie tez wyjezdzic 2 pełne zbiorniki na Vervie ale roznicy nie widzei juz wiecej nie przeplacam 8) a najczęściej tankuję na BP przed Zakrętem.
                                  Pozdrawiam,
                                  Paweł

                                  Komentarz


                                  • Sobota - niedziela, blisko 600km krajową jedenastką i trochę A1/A4 - wyszło 4,6/100 na kompie, a 5/100 z dystrybutora
                                    Marek

                                    Komentarz


                                    • W niedzielę Przeworsk - Częstochowa przez A4. 354km, średnie 7.2l.100km z kompa.
                                      Ale cała A4 ile fabryka dała. Czas 2h55.
                                      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                      _______
                                      Piotr

                                      Komentarz


                                      • Droga na zlot 2015:
                                        Zabrze->Kruklanki->Zabrze - 1177 km; vśr 80 km/h (vmax=110km/h); spalanie 4.7 z dystrybutora.
                                        Trasa przejechana na baku 8)
                                        MARCIN
                                        Mój szkodnik

                                        Komentarz


                                        • Witam.
                                          Kilka moich doświadczeń:
                                          -wyjazd nad morze(Konstancin - Łeba - Konstancin)
                                          do Łeby - A2-A1-S6-DK6 a powrót "starą" DK7 z Gdańska do W-wy. W dniu wyjazdu tankowanie do pełna. W drodze powrotnej tankowanie w Mławie po przejechaniu 880km, około 1/4 zbiornika. Jazda na A - między 130-140km/h; na DK około 100km/h przy wyprzedzaniach więcej :wink:. Spalanie z kompa 5.4 według dystrybutora 5.6
                                          -wyjazd do rodziców (Konstancin - Kościan - Konstancin)
                                          Trasa głównie A2/S2 (około 270km) i 80km wojewódzkie. Prędkości na A - tempomat na 150km/h na wojewódzkich około 110km/h. Spalanie z kompa 6.2 a z dystrybutora 6.4
                                          Pozdrawiam

                                          Komentarz


                                          • bzyq_74, czyli jeszcze lepiej niż w zeszłym roku

                                            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                            Komentarz


                                            • kabanos, tak , założenie było takie by obrócić na 1-nym baku
                                              Na stacji weszło 55,5l (pokazywał 35 km zasięgu)
                                              MARCIN
                                              Mój szkodnik

                                              Komentarz


                                              • A mnie wyszło 1250 km, spalanie średnie to 5,6/100 licząc w tym korki niedzielne. To wynik z dystrybutora
                                                Marek

                                                Komentarz


                                                • pstryczek, Ktoś tu Komuś zmienił nick

                                                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                                  Komentarz


                                                  • 7.2l z 1500km. Jazda na trasie dom praca dom (13km miasto 9 autostrada A4)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X