szkopa117 napisał/a:
gdzie tu porównywać bete i octavie
Biorąc pod uwagę że producentem silnika CDAA jest AUDI AG to czemu nie...
gdzie tu porównywać bete i octavie
Biorąc pod uwagę że producentem silnika CDAA jest AUDI AG to czemu nie...

albo tylko ja kręcę silnik do końca
Dla mieszkających w okolicach stolicy polecam warsztat MCCGas. Miałem problem z fabryczną pompą wysokiego ciśnienia, ktory nie zależał od instalki, ale też udało się ogarnąć.
no i przewody pod autem,mocowanie butli widoczne od spodu samochodu.

Jeśli chodzi o bezpośredni wtrysk gazu jest tego jak widać, tylko nie wiadomo czemu jeszcze nie wprowadzają. W galerii jest zdjęcia RS6
gościa, który gazował mi skodziankę.

Zostaw komentarz: