Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Widzę, że ładnie nas łupią w Gdańsku

    25 groszy na litrze to trochę dużo :evil:

    Komentarz


    • Kris86, chcą zarobić na turystach a miejscowi ...
      Pisał Sebastian

      Komentarz


      • Jedyna nadzieja w Lotosie, który na ten weekend obniżył ceny paliw Dynamic widziałem, że Dynamic 98 kosztuje 5.16 zł na jednej stacji Lotosu

        Komentarz


        • Masakra, Lotos we wrocku za 98 5,35 a w lukoil nawet jak bym miał pchać swoje cudo to nie kupię !!!
          jmors44

          Komentarz


          • Dokladnie....ja tez tam nie zatankuje.
            W Krk na zakopiance mamy stacje Orlenu i Lukoil i poprzez obecnosc ruskich mozemy trochę taniej tankować na Orlenie.

            Komentarz


            • Dziś Lukoil w Zabrzu

              ON - 4,51,
              E95 - 4,83,
              E98 - 5,11,
              LPG - 1,71
              MARCIN
              Mój szkodnik

              Komentarz


              • Lublin Orlen ul. Krochmalna:

                ON 4,61
                Verva ON 4,68 !!!
                Pb 95 4,91
                Verba Pb 98 4,98 !!!


                Rozmawiałem z pracownikiem stacji i w cenach nie było błędu, a obniżka cen na Vervę jest już od wczoraj, przypuszcza, że może to być jakiś nowy wakacyjny pomysł ORLENU.
                Z tego co zauważyłem na dwóch innych Orlenach w Lublinie różnice między Vervą a standardowym paliwem była już ok 20-25 gr.

                Komentarz


                • PT, ten pomysł (w przypadku ON) może się nazywać wycofanie z oferty. W moich okolicach już kilka miesięcy nie sprzedają Verva ON
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • Tankowałem dzisiaj drugie auto na tej samej stacji i generalnie nikt nic nie wie na temat rezygnacji z paliw premium na tej konkretnej stacji. Ceny bez zmian

                    Komentarz


                    • Shell w Gdańsku wczoraj przeszedł sam siebie :P Pb 95 za 5,19 zł 1

                      Za to na Lotosie zatankowałem Dynamic 98 w promocji rajdowej za 5,11 zł

                      Komentarz


                      • U mnie jeszcze źle nie jest, praktycznie na każdej stacji 5.02- 5.04 za 95 ale znalazłem jedna RIA gdzie za 95 4.99 a przy dystrybutorze wychodzi 4.98

                        Komentarz


                        • Zobaczymy jak będą kształtowały się teraz ceny paliw, bo w przeciągu tygodnia ropa potaniała o 10% zaś dolar jest na podobnym poziomie

                          Komentarz


                          • Kris86, kiedyś w takiej samej sytuacji (stabilny dolar i ropa w dół) pracownik orlenu na moje pytanie czemu paliwo podrożało powiedział, że "owszem, ropa staniała, ale w Arabii Saudyjskiej, a Pan tankuje w Polsce" :roll:
                            رافال
                            Spoty
                            Cause freedom is a lonely road
                            My O2FL

                            Komentarz


                            • Orlen Suchedniów Pb 95 5.14zeta. Wczoraj było 4,99zł
                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                              Komentarz


                              • Czy na LPG jakis koncern daje wakacyjny rabat ?? :diabelski_usmiech

                                1,69 brzmi lepiej niz 5,14zl :diabelski_usmiech
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • LPG w Łodzi na Orlenach od 1,81 do 1,85. Przy promocji 60pkt vitay -20gr/l wychodzi 1,61 :P:P

                                  PB95 wszędzie na Orlenach powyżej 5,10 - najtaniej na jakims no name widziałem bodajże 4,86


                                  ON już 30 gr tańszy

                                  Benza masakrycznie nieekonomiczna at the moment

                                  Komentarz


                                  • Wczoraj 1-2-3 Statoil w Zabrzu:

                                    ON - 4,46
                                    E95 - 4,92
                                    E98 - 5,17
                                    MARCIN
                                    Mój szkodnik

                                    Komentarz


                                    • Cena 98 w Zabrzu jest niższa niż średnia cena 95 w Gdańsku, która wynosi 5,19 zł...

                                      Komentarz


                                      • Kris86, z wczoraj Tarnowskie Góry (Strzybnica) coby taniej było :diabelski_usmiech

                                        ]"]403 Forbidden
                                        MARCIN
                                        Mój szkodnik

                                        Komentarz


                                        • Dzisiaj Shell Kalisz 5,04,
                                          Na drugim końcu miasta ta sama stacja a cena 4,99

                                          Komentarz


                                          • Orlen z Przeworsku:
                                            ON 4,49zł/1l
                                            ON Verva 4,74zł/1l
                                            Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                            _______
                                            Piotr

                                            Komentarz


                                            • Gdańsk - PB = 4,89 (leclerc), lpg = 1.87 zl.

                                              Strasznie wysoka roznica miedzy PB a LPG... prawde mowiac zaczalem sie zastanawiac czy czasem kolejnego auta nie kupic pod gaz... np. A4 B7 1.6 MPI (trudno trafic ale czasem mozna) + dolozyc lpg...

                                              przy 20.000 km rocznie to sie robi w kosztach juz spora roznica na korzysc gazu...
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • Zabrze - LPG 1.89.PLN
                                                Sarajevo - 0,90 BAM ( 1BAM - ok. 0,50 EUR)
                                                Rab (Cro) - 4,57 Kuna
                                                Makarska - 3,57 Kuna
                                                Jarovce (SK) - 0,699 EUR
                                                Ceny dla LPG.


                                                marlej, widzę że zaczynasz iść w właściwym kierunku
                                                OII sprzedana


                                                Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez kapi
                                                  marlej, widzę że zaczynasz iść w właściwym kierunku
                                                  jeszcze sie okaze, ze bede mial trzecia Octavie II tyle ze teraz 1.6 MPI + dolozone lpg... ale po prostu sobie tu licze koszty spalania na 20.000 km rocznie i przewaga na korzysc lpg jest gigantyczna...
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                  Spalanie - Motostat.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Intermarche PB95 - 4,69, ON 4,29 :shock:
                                                    AGR 112KM, 232Nm
                                                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X