Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystko o Vag-Com'ie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tyko podaj jaki to vcds jaka odmiana oznaczenie.
    G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

    Komentarz


    • Zamieszczone przez tomaszwrc
      Przed formatem smigal bo skanowalem i na pewno byl to.vcds
      Jeśli działa z kablem blue, to może być Lite, bo nowsze np od wersji 11.11 wymagają dedykowanego kabla do danej wersji programu. Na blue bardzo fajnie pracuje wcześniejsza wersja VCDS, czyli wspomniany wyżej VAG-COM 409.1.
      Moja OCT

      Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

      Komentarz


      • Potwierdzam wersja vcds lite

        Komentarz


        • Tyle ze na tym niebieskim nie posmigasz w aucie a canem.
          G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

          Komentarz


          • Cześć Wam. Mam nadzieję, że nie zdenerwuję tym pytaniem: czy ten kabel "aukcja eBay" będzie dobry? Bo wyskoczył mi błąd silnika a nie mam do kogo podjechać wpiąć się i sprawdzić (Irlandia) i muszę się bawić sam, a powiem szczerze, że z diagnostyki komp. na razie jestem zielony (w przeciwieństwie do mechaniki), ale szybko się uczę. Tak samo w grę w kupowaniu wchodzi tylko eBay. Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc w doborze kabla
            Octavia 1U2 BFQ Ambiente '04.

            Komentarz


            • Kacu, do Twojego auta wystarczy. Ale na Twoim miejscu poszukałbym możliwie najnowszego HEX+CAN, który obsłuży nowsze auta. Być może z czasem uświadomisz znajomych, że nie mają tak idealnego auta jak im się wydaje
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • Jakbym wiedział, gdzie się klika "pomógł", to bym kliknął. Dzięki bardzo

                [ Dodano: Nie 12 Cze, 16 22:54 ]
                A no i wersję programu mam VCDS-AKP-15.7.4.

                Komentarz


                • Ten kabel nie będzie działać z VCDS w wersji 15 (i w żadnej wersji w ogóle ....).

                  Komentarz


                  • czy taki kabelek Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji wystarczy do sporadycznego kasowania błędów, robienia logów i sprawdzania parametrów? O1 2003r ASZ

                    Komentarz


                    • Tak. Zrobisz nim tyle samo co takim za 2000 zł praktycznie.
                      G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                      Komentarz


                      • Koledzy, podrzucilibyście mi jakieś aukcje z Allegro na których kupię tani i w miarę sprawny komplecik do vagowania swojego Passata '08?
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • Nie ma bo sensowny to vcds a to pozostaje tylko w oryginale albo klon z Chin. Prawnie jest to ścigane i tak jak na allegro nie kupisz broni czy amunicji tak też i klona vcds.
                          G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                          Komentarz


                          • wesol, a te różne "kości" wpinane w OBD2 (elm327) łączące się ze smartfonem z darmowym programem skanującym również mi nie zadziałają?
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • Bzdury pokazują to raz a dwa ze łączy się z silnikiem i chyba z ABS. Szkoda kasy.
                              G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                              Komentarz


                              • Agamek12 możesz kupić chińczyka na aliexpress i sprawa załatwiona.
                                Jest też kilka ofert na olx'ie.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez pawelekm
                                  Agamek12 możesz kupić chińczyka na aliexpress i sprawa załatwiona.
                                  Jest też kilka ofert na olx'ie.
                                  Podrzucisz jakies linki?
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Agamek12
                                    Zamieszczone przez pawelekm
                                    Agamek12 możesz kupić chińczyka na aliexpress i sprawa załatwiona.
                                    Jest też kilka ofert na olx'ie.
                                    Podrzucisz jakies linki?
                                    Dla Ciebie wszystko - sprawdź nowe oferty!

                                    Komentarz


                                    • Panowie mam taki kabelek
                                      link

                                      Niestety jakis czas temu zgubiłem plytke do niego a musiałem zrobic format kompa. W jaki sposob wyczaic jakis programik do kabelka zeby nie puscic go z dymem?

                                      Komentarz


                                      • Wytezyc muzgownice i sobie przypomnieć jaka wersje miałeś dokładnie.
                                        G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                                        Komentarz


                                        • A z drugiej strony co pisze ?

                                          Komentarz


                                          • kabelek VAG 11.11

                                            Z ostatniego raportu ze skanowania wynika: VCDS Version: Release 11.11.3

                                            Komentarz


                                            • No to już wiesz jaki soft. Jeszcze tylko stery dopasujesz.
                                              G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                                              Komentarz


                                              • kadmar, podaj swój e-mail.
                                                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                ​​​
                                                Grzegorz

                                                Moja Ambitna Czarnula

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez rafiki
                                                  ... poszukałbym możliwie najnowszego HEX+CAN, który obsłuży nowsze auta. Być może z czasem uświadomisz znajomych, że nie mają tak idealnego auta jak im się wydaje
                                                  Zamieszczone przez Kacu
                                                  A no i wersję programu mam VCDS-AKP-15.7.4.
                                                  Zakupiłem właśnie taki kabel HEX USB+CAN z załączoną na płycie pełną wersją VCDS 15.7.4, instalacja automatyczna, komunikacja/identyfikacja bezproblemowa, odczyt parametrów, błędów, bloków ect. można by rzec cud malina, ALE, nie zapisuje kodowania i adaptacji, pomimo potwierdzenia prawidłowego ich wykonania . Początkowo myślałem, że błąd leży gdzieś po mojej stronie, przekopałem więc net, gdzie owszem, takich przypadków było kilka, lecz w żadnym nie zostało podane rozwiązanie. Zwróciłem się więc do sprzedawcy, który bez problemu, lecz bez podania przyczyny dosłał mi pełną wersję VCDS 15.7.1 i dopiero wszystko zaczęło hulać jak powinno. Może jest tu ktoś, kto głębiej zna zagadnienie i mógłby wyjaśnić o co chodzi ?

                                                  Komentarz


                                                  • Zainstalowałem VCDS lite i mam interfejs viakena kkl z com'em współpracujący z vcds.
                                                    Wszystko pięknie, tylko nie mogę zmieniać wartości np w adaptacjach abs nawet po wpisaniu loginu 40168, który przyjmuje. Jakieś porady co jest nie tak? Chciałem m.in zmienić siłę wspomagania hamulców.
                                                    Octavia I FL 2006 BFQ
                                                    Pozdrawiam

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X