Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystko o Vag-Com'ie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • To jak chcesz żeby to działało ?
    Ten kabel możesz wykorzystać do vag coma 3.11 ewentualnie VCDS Lite.

    Komentarz


    • a ewentualnie VCDS-AKP-805.1 pl czy by nie poszedł? bo chciałbym działac z programem po polsku.

      Komentarz


      • Z tego co pisałeś to rocznik twojego auta to 1998.
        Wobec tego do czego jest ci potrzebna wersja 805 ?

        Komentarz


        • pomylony ty nie rozuzniasz co kupiles i za ile czy jak. Kupiles kabel od viakena kkl czyli ten do aut bez cana czylinowszych. Co za tym idzi ezaden vcds ci na nim ni ebdzie smigal Nie licze vcds lite bot o tylko z nazwy jest a nic wspolnego z vcdsem nie ma. Zainstlauj vag com 3.11.2 z crackiem i masz co chesz. a i poducz sie jezyka angielskiego bo to co jest po PL to nei zawsze musi byc przetumaczone idealnie. No chyba z epozniej bedziesz glupoty wypisywal co ci ten vag wyswietlil. Lepiej pisz pozniej po angielsku to ci pomozemy.
          G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

          Komentarz


          • dzieki wszystkim za podpowiedzi, zastosuje sie do nich

            Komentarz


            • Cześć, byłem ostatnio u mechanika, i robił diagnostykę mojej skody (octavia 1, 1.8 turbo 150km, 2002 rok - modelowo 2003) za pomocą programu DELPHI - czy to jest do samo co VAG-COM ? Czy program jest darmowy (nie mogę tego znaleźć w sieci) i najważniejsze - jakiego kabla potrzebowałbym do swojego samochodu, żeby móc używać tego programu ?

              z góry wielkie dzięki za odpowiedź
              pozdrawiam!

              Komentarz


              • chlopie nie wymyslaj. A do twojego auta wystarczy kable z viakena z Krakowa za niecale 30 zl i diagnozujesz wzystko co potrzebujesz w swoim aucie.
                G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                Komentarz


                • Wesol, który kabel konkretnie ? I jakie oprogramowanie ? z góry dzięki pozdr!

                  Komentarz


                  • kliken Masz tam dwa i niebieski i czarny za 26 zl i 90 groszy. Oporgramowanie w sieci i na forach dostepne czyli vag com wszelakiej masci ale chyba najlepsze to 311.2
                    G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                    Komentarz


                    • Koledzy a jakiego kabla potrzeba aby działał na nim VCDS.PL ? Dotychczas używałem niebieskiego kabla z allegro i działał na nim tylko Vag-Com 311.2 ale ostatnio kabelek przestał działać i mysłałem teraz o czymś na czym zadziała VCDS czyli Vag-Com po polsku

                      Komentarz


                      • vcds to nie vag com po polsku. Poprostu zmienili nazwe bo:
                        Co znaczy skrót VCDS?

                        VAG-COM Diagnostic System.

                        kabelek tradycyjny ten stary za neicale 30 zl to kabel smigajacy na oprogramowaniu vag com w wersjach roznych ale do 409 plus jeszcze VCDS LITE. Sam VCDS to program i kabel stanowiacy calosc i nie mieszalny z innymi bez upgradu wsadu w chipsecie kabla. Czyli tu nie ma ze sobei kupujesz kabel i sciagasz z neta co popadnie bo gwarantuje ci ze kabel uwalisz. Zakladam ze mowa o klonie bo tylko warsztaty kupuja ori kabel vcds'a za prawie 2300 zl.

                        W swoim aucie nic wiecej nei zrobisz nawet takim kablem za 2300 zl. Taki za niecale 27 zl zrobisz tyle samo.
                        G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                        Komentarz


                        • wesol, ja mam ten niebieski. W O1, Passat b5 i b5 fl i A4 B6 szło wszystko zrobić nawet adaptacje skrętu koła kierownicy. O liczniku i kodowaniu pomp, sterowników i jakiś tam innych opcjach nie wspominam :diabelski_usmiech
                          O1 MS-Design TDI AHF+216+G60+chip 140KM 330Nm
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...543723#1543723

                          Komentarz


                          • Otym mowie. Niebieski itp kable są do aut bez cana i tym kablem zrobisz tyle samo co vcds za 2230 zł.
                            A kabel za nikogo roboty nie wykona. 90% sukcesu to myślenie diagnozujacego nie kabel.
                            G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                            Komentarz


                            • wesol, zgadzam się z Tobą w 100% głowa to podstawa
                              O1 MS-Design TDI AHF+216+G60+chip 140KM 330Nm
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...543723#1543723

                              Komentarz


                              • Na moim poprzednim kablu VCDS Lite nie miał ochoty działać. Działał tylko Vag-Com 311.2 i robiłem nim adaptacje przepustncy itp.

                                Taki czarny kabel od Viakkena będzie się nadawał do VCDS-Lite ?

                                Komentarz


                                • Tak i taki czarny i taki niebeiski to jest to samo. Smiga i z lite i ze starszymi cag comamiod 208 po 311 i 409.
                                  G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                                  Komentarz


                                  • Kabel

                                    Witam
                                    Mam problem z kablem dokładnie z takim http//allegro.pl/show_item.php?item=5408960276
                                    Chodzi o to zr jak zainstaluje sterowniki i program vcde biorę test to wyskakuje mi że port ok ale nie wykrywa interfejsa. Gdzie szukać przyczyny? Może trefny program ściągam z neta ma ktoś może możliwość wyskania sprawdzonej wersji? System operwcyjny mam Windows 7
                                    Pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • Test robisz na podłączonym kabelku do auta i włączonym zapłonie?

                                      Komentarz


                                      • Niee, myślałem że bez podłączania się sprawdza

                                        Komentarz


                                        • Bez podłączenia nie ruszy.

                                          Komentarz


                                          • ma ktoś pełną wersje programu bo mój który mam tylko czyta silnik

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Lawus21
                                              ma ktoś pełną wersje
                                              VAG-COM 409.1 - aktywacja do pełnej wersji.
                                              Program VAG-COM 409.1.
                                              Moja OCT

                                              Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

                                              Komentarz


                                              • Panowie chcąć dziś przeskanować mojego szkodnika, jak zawsze podłączyłem VCDS kabel blue i nic. Fakt że formatowałem kompa i nie pamiętam wersji VCDS. Ktoś może podpoiwedzieć jaka wersja VCDS do OI 2001 rok? będę mega wdzięczny

                                                Komentarz


                                                • Vcds na takim kablu nie śmiga. Tylko vag com i to praktycznie dowolny. Ostatni wypust vag coma nazwano juz Vcds lite wiec pewnie ten to był.
                                                  G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                                                  Komentarz


                                                  • Przed formatem smigal bo skanowalem i na pewno byl to.vcds

                                                    [ Dodano: Nie 29 Maj, 16 14:15 ]
                                                    Vcds z kablem blue działa poprawnie.
                                                    Mimo wszystko dzięki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X