Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] automatyczne otwieranie klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czyli mocniejsze siłowniki plus pstryczki odbijaczki ?

    Komentarz


    • Numery czesci :?: :twisted:
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz


      • Zamieszczone przez slavi
        czyli mocniejsze siłowniki plus pstryczki odbijaczki ?
        inne mocowanie, innego siłownika plus pstryczki - i się otwiera

        Zamieszczone przez misiek^wro
        Numery czesci :?: :twisted:
        1J6827439A - czop kulisty 10mm 2 szt. (leon)
        1k8827761C - odbojnik regulowany 2 szt. (scirocco)
        5j6827550 - siłownik gazowy 2 szt (fabia)

        mi na razie działa - więc nie ruszam a jak przestanie to się zobaczy co można zrobić - jak jest cieplej to działa lepiej zimniej=gorzej w sumie logiczne ;-)
        - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Jac_ek
          mi na razie działa
          mi też ale dobrze mieć jakąś alternatywę :wink:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Maru 123
            mi też ale dobrze mieć jakąś alternatywę
            no to jest rozwiązanie jednak dla Golfa - ale może kogoś natchnie żeby również pokombinować w tym kierunku, bo to znowu może być lepsze niż sprężyny - ale dobór siłowników będzie kluczowy, trzeba by do salonu VW podjechać i popatrzeć na tą klapę w Golfie jak ona się otwiera ;-)
            - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

            Komentarz


            • to ja mam tylko jeszcze pytanie... co on kodował w Vag-u?
              RENT COMPLEX

              DACAR.team

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Andrev3
                to ja mam tylko jeszcze pytanie... co on kodował w Vag-u?
                Wygląda, że trzeci przycisk. Pewnie miał nieaktywny. :P
                Alfee
                Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                Kawasaki ER5 :-)

                Komentarz


                • alfee, wiedziałem że na Ciebie można liczyć :P
                  RENT COMPLEX

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • 1J6827439A - czop kulisty 10mm 2 szt. (leon)
                    1k8827761C - odbojnik regulowany 2 szt. (scirocco)
                    5j6827550 - siłownik gazowy 2 szt (fabia)
                    No to teraz pytanie, czy do O2 Kombi to podpasi ?

                    Bo ja sprezyny wywalilem, jedna prawie mi nadwozie uszkodzila :evil:
                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                    Komentarz


                    • misiek^wro, znając nasze szczęście to nie podejdzie(siłowniki mam na myśli) :twisted:

                      Komentarz


                      • w golfie trzeci przycisk w serii jest ustawiony zeby otwierac sam zamek - czylki klapa nie odskakuje - inaczej niz w oct. (poszukaj opcji softtouch w module komfortu)

                        Komentarz


                        • Ja chciałbym powiedzieć, że po pół roku działa rewelacyjnie. Jedynie popękała mi czarna taśma izolacyjna więc już nie wygląda jak przedłużenie siłownika tylko jak sprężyna, ale przynajmniej jest czarna a nie niebieska. Działa super i jeszcze raz wam dziękuję i polecam moda.

                          Pytanie tylko:
                          czy przy minusowych temperaturach, tak poniżej -5 i zimnym samochodzie też wam nie idzie do samej góry?

                          A propos tego regulowanego odbojnika to może mieć sens. Jeżeli wybije tak mocno jak sprężyna to siłowniki mogą byc ORI a lepszy od sprężyny no nie ma ryzyja uszkodzenia siłownika.

                          A w ogóle w temacie uszkodzenia to może ci którzy mieli to uszkodzenie może nie przymocowali do siłownika sprężyny, i ta zamiast naciskać na krawędź, opuściły się i naciskały na wylot ramienia rozszczelniając je?
                          Mam i ja

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Al_Capone
                            A w ogóle w temacie uszkodzenia to może ci którzy mieli to uszkodzenie może nie przymocowali do siłownika sprężyny, i ta zamiast naciskać na krawędź, opuściły się i naciskały na wylot ramienia rozszczelniając je?
                            Ja zastosowalem rurke gumowa, ktora unieruchamiala sprezyne na tloku. Tym samym sprezyna nie latala na boki jak zyd po pustym sklepie.

                            Jesli idzie o przymocowanie jej gdziekolwiek to masz racje, tego nie zrobilem, ale siedziala tak sztywno w tym kapturku, ze nie bylo mowy o zjezdzaniu itd.

                            Ot co - zdemontowalem to, bo widzialem, ze mi lekko 1 mocowanie silownika sie przekrzywilo o 2mm w nadwoziu - wolalem nie ryzykowac wyrwania.

                            Moze mialem zle sprezyny ? Tj za mocne :evil: Tego nie wiem. Zestaw wyrzucilem, zeby nie korcilo.
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • u mnie po także pół roku bez uszkodzeń. wszystko działa tak jak powinno, w mróz trochę gorzej ale to wynika z fizyki i tego nie oszukamy. ogólne bardzo się już do tego przyzwyczaiłem a i miny innych np. na parkingu pod marketem są bezcenn e :P
                              1.8T AGU L&K

                              2.0TDI BKD ELEGANCE

                              TOYOTA LAND CRUISER J95

                              Komentarz


                              • zwłaszcza, jak na rzeczonym parkingu zgarnąłem klapą prawie pewną nieprzytomną panią
                                Mam i ja

                                Komentarz


                                • Witam czy ma ktoś na sprzedanie te niebieskie sprężynki
                                  MEBLE KUCHENNE www.meblefox.pl
                                  laurenek http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...9243&highlight

                                  Komentarz


                                  • tomy_2000, mam jeszcze dwie pary nieużywanych niebieskich sprężyn.
                                    Jak coś to uderzaj na PW.

                                    EDIT:

                                    Panowie prosiłbym o listę osób chętnych na sprężyny.
                                    Wprawdzie mam tylko dwa komplety, ale mogę domówić kilka par ekstra.
                                    Koszt z wysyłką nie powinien przekroczyć 30PLN, ale tego dowiem się jutro jak skontaktuję się z firmą z którą współpracuję.
                                    Pozdrawiam,
                                    Grzesiek


                                    Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                    Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                    Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                    Komentarz


                                    • tomy_2000, jak będziesz przejazdem przez Warszawę to daj znać mam jeden komplet wolny (jeden sobie zostawiam na wszelki W)

                                      w razie czego można zamówić TU -> Strona główna | MX NORM


                                      Zdając okresowy raport z użytkowania to jest tak, że wciąż działa świetnie 8) choć przy temperaturach poniżej 0 st C zatrzymuje się - jednak sprężyny już osłabły, ale do póki otwiera się normalnie jak jest powyżej 0 st C to nic nie zmieniam - a drugi komplet już czeka jak by co ;-)
                                      - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                                      Komentarz


                                      • Jac_ek dzięki już kupiłem od Deo
                                        MEBLE KUCHENNE www.meblefox.pl
                                        laurenek http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...9243&highlight

                                        Komentarz


                                        • Jac_ek. Daj pls na priv kontakt do siebie. Mi pordzewiały, chętnie wymienię. A jeżeli chodzi o działanie... nadal rewelacyjnie!
                                          Mam i ja

                                          Komentarz


                                          • ja tam to wywalam od jesieni i nie mogę(czyt. nie chce mi się) zdemontować

                                            przymierzam się do zestawu od VW :diabelski_usmiech

                                            Komentarz


                                            • lilo masz linka Link i pokombinuj :P :hammer :hacker może zakończy się tak :slinka
                                              tylko ta cena

                                              Komentarz


                                              • DAREKGDA,
                                                Cena jak dla mnie zaporowa
                                                Daniel

                                                Komentarz


                                                • Ja jeszcze nie mam Octavii i zamowilem sprezyny w metalimpex Zbieram graty i jak odbiore auto to bedzie modzenie
                                                  Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                                  www.nawmar.pl

                                                  Komentarz


                                                  • I jak wasze siłowniki po takim modzie?
                                                    Ciągle żyją?
                                                    O2 skradziona - szukam nowej

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X