Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] automatyczne otwieranie klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez piotrek_os
    tam jest jakis gwint?
    Tak tam jest gwint Prawy
    Daniel

    Komentarz


    • Deo, zakładaj topic w gadżetach i robim listę
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • a może najpierw zamówić 1-2 komplety na próbę :roll:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Maru 123
          a może najpierw zamówić 1-2 komplety na próbę :roll:
          no tak będzie najlepiej i najrozsądniej (jeden komplet sprawdzić na liftbacku, drugi na combi)
          bo tak to zamówi 20 osób u nikogo nie będzie działało i będzie :klnie:
          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

          Komentarz


          • Jak cos to sie pisze na te sprezynki. Super sprawa z tym otwieraniem.

            Komentarz


            • Maru 123, Mihau, listę można pomału tworzyć, a w międzyczasie Beta-testerzy sprawdzą springi.
              MARCIN
              Mój szkodnik

              Komentarz


              • Jak to wypali to co 2ga 0II bedzie miała automatyczne otwieranie......
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • Zamieszczone przez piotrek_os
                  Jak to wypali to co 2ga 0II bedzie miała automatyczne otwieranie......
                  przepraszam Was bardzo ale jak ten topic zakładałem i rzucviłem ten pomysł to ile było osób na nie :P :P a teraz ogólna euforia :lol:

                  [ Dodano: Czw 06 Maj, 10 16:48 ]
                  mogę się dorzucić i zasponsorować jeden komplet- kombi :wink:
                  1.8T AGU L&K

                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maru 123
                    Zamieszczone przez piotrek_os
                    Jak to wypali to co 2ga 0II bedzie miała automatyczne otwieranie......
                    przepraszam Was bardzo ale jak ten topic zakładałem i rzucviłem ten pomysł to ile było osób na nie :P :P a teraz ogólna euforia :lol:

                    [ Dodano: Czw 06 Maj, 10 16:48 ]
                    mogę się dorzucić i zasponsorować jeden komplet- kombi :wink:
                    i dalej są tacy na "nie" tylko milczą :diabelski_usmiech
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • bzyq_74, założę topic w gadżetach jak tylko dostanę potwierdzenie, że firma będzie w stanie wykonać sprężyny o parametrach podanych w linku przez lilo.

                      Tak z ciekawości przeglądnąłem wątek na skodacommunity.de i już widzę, że dałem
                      , bo sprężyny mają mieć Dh=20 i L0=51 a nie Dh=25 i L0=76 jak myślałem :roll:
                      Pozdrawiam,
                      Grzesiek


                      Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                      Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                      Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                      Komentarz


                      • Ja sie pisze

                        Komentarz


                        • Maru 123, tylko czy do kombi i htb są sprężyny o tej samej długości, czy będę musiał zamawiać dwa rodzaje ?
                          Pozdrawiam,
                          Grzesiek


                          Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                          Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                          Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Deo
                            Maru 123, tylko czy do kombi i htb są sprężyny o tej samej długości, czy będę musiał zamawiać dwa rodzaje ?
                            siłowniki sa napewno inne i o różnych parametrach.
                            liftbeck - 405N
                            combi 480N

                            nie wiem ile miejsca zostaje w combi - w liftbeck ma okoł 2,5 cm

                            Mysle ze nie ma sie co spieszyc z ogromnym zamówieniem.
                            Najpierw trzeba sprawdzić pojedynczo zebysmy nie wydali niepotrzebnie pieniedzy.

                            Ja zamówiłem sprezynke od wiatrówki - przytniemy i zobaczymy efekt
                            moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                            sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                            Komentarz


                            • Jeszce nie złożyłem zamówienia na Octavke a już z wypiekami na twarzy czytam ten temat
                              Ja oczywiście na pewno bym taką sprężynkę kupował.
                              Mam i ja

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Al_Capone
                                Jeszce nie złożyłem zamówienia na Octavke a już z wypiekami na twarzy czytam ten temat
                                Ja oczywiście na pewno bym taką sprężynkę kupował.
                                Bo Octavia to naprawde zacny samochód
                                Kupiusz i bedziesz zadowolony - tak jak MY w rodzinie OCP
                                moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                                sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                                Komentarz


                                • Deo,
                                  Dobre pytanie :|
                                  Daniel

                                  Komentarz


                                  • z filmików widać, że do liftbacka są o 2 zakręty dłuższe (przynajmniej tak mi się policzyło)
                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Mihau
                                      z filmików widać, że do liftbacka są o 2 zakręty dłuższe (przynajmniej tak mi się policzyło)
                                      Całkiem możliwe trzeba jeszcze gdzieś poszperać na forach zagranicznych 8)
                                      Daniel

                                      Komentarz


                                      • A wie ktoś czy do O1 Combi by te sprężynki podeszły czy muszę szukać jakiś innych?
                                        Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
                                        !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
                                        Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

                                        UNIDEN USER

                                        Komentarz


                                        • Jedna rzecz mnie jednak zastanawia od początku tego wątku... Czy nie będzie przez tę sprężynę niedogodności z domykaniem... Skoro odpycha na otwieranie to i odpycha na zamykanie
                                          Pytanie czy nie trzeba będzie za każdym razem.... przyzwoicie pieprznąć żeby się zamknęło. I czy nie popękają osłony siłowników.
                                          Mam i ja

                                          Komentarz


                                          • No ja mam dalej założone te moje, i trzeba dużo mocniej zamykać, a będą jeszcze mocniejsze

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Al_Capone
                                              Jedna rzecz mnie jednak zastanawia od początku tego wątku... Czy nie będzie przez tę sprężynę niedogodności z domykaniem... Skoro odpycha na otwieranie to i odpycha na zamykanie
                                              Pytanie czy nie trzeba będzie za każdym razem.... przyzwoicie pieprznąć żeby się zamknęło. I czy nie popękają osłony siłowników.

                                              tego jeszcze nie wiemy
                                              ale sprezyny mają za zadanie nadac tylko rozpedu klapie która po osiagnieciu jakiegos stanu i tak samoczynnie sie podnosi w góre.
                                              przy zamykaniu tez jest tak, ze w pewnym momencie siłowniki juz nie ciagną w góre i klapa opada swoim ciezarem.
                                              Mamy nadzije, ze sprezyny beda sciskane własnie tym ciezarem klapy
                                              moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                                              sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Al_Capone
                                                Pytanie czy nie trzeba będzie za każdym razem.... przyzwoicie pieprznąć żeby się zamknęło. I czy nie popękają osłony siłowników.
                                                Na pewno trzeba będzie mocniej zamykać, ale w zasadzie jest to pytanie do wróżki ;-), do póki się nie przetestuje to nie będzie wiadomo, na filmikach na YT nie widać jakiegoś wielkiego problemu z zamykaniem. Wszystko ładnie działa.
                                                - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                                                Komentarz


                                                • No to jak z tymi zamówieniami zamawia ktoś .Kto się tego podejmie :?:

                                                  Bo już się nie mogę doczekać :diabelski_usmiech

                                                  [ Dodano: Pią 07 Maj, 10 07:19 ]
                                                  Może ktoś pomierzy długość tych siłowników w kombi 02 dla porównania.
                                                  Daniel

                                                  Komentarz


                                                  • Ja nadal nie odstałem odpowiedzi od firmy, do której wysłałem zapytanie.
                                                    Zadzwonię po 8 będę to wiedział co i jak.

                                                    Poza tym przydałby mi się datasheet od siłowników.

                                                    [ Dodano: Pią 07 Maj, 10 08:29 ]
                                                    W przyszłym tygodniu dostane dwie sztuki do testów.

                                                    Sprężyny będą miały następujące parametry:

                                                    wykonanie z drutu fi 4mm a nie taśmy 4,0x2,4.
                                                    średnica wewnętrzna 12mm a nie 10
                                                    wysokość 50mm a nie 51
                                                    Maksymalny skok sprężyny oraz siła przy maksymalnym skoku będą takie same.

                                                    Cena przy zamówieniu 50 sztuk wyniesie 5-6PLN netto.
                                                    Pozdrawiam,
                                                    Grzesiek


                                                    Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                                    Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                                    Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X