Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Doposażenie lusterek w lampki oraz drzwi w lampki ostrzegawcze - kilka pytań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Koleś a może łatwiej jak byś podał jakie sterowniki siedzą obecnie ? , rocznik 2012 a szczególnie końcówka był można powiedzieć takim zbiorowiskiem wszystkiego co mieli i wypychali na koniec w tym modelu i może akurat trafiłeś na te sterowniki co tego nie obsługują .

    Komentarz


    • #77
      Wojtenio gdyby sterowniki nie obsługiwały funkcji, to po zakodowaniu raczej nie waliły by błędami. Tak mi się przynajmniej wydaje.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
        brak tych pinów?
        No jestem na 99% pewien, że ich nie było jak zaglądałem do sterownika choć była 2 w nocy i może odwrotnie spojrzałem?
        Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
        11 to jest wspólne zasilanie (masa) dla kierunku, grzania lusterka i tej lampki
        nic by nie działało
        No to właśnie sprawdziłem dopiero po powrocie do domu.
        Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
        Koleś a może łatwiej jak byś podał jakie sterowniki siedzą obecnie ?
        Drzwi kierowcy 1T0 959 701 T
        Drzwi pasażera 1T0 959 702 R

        Ja te lampeczki podłączyłem pod 10 i 11 i myślę, że gdybym się pomylił to teraz by świeciły. A nie świecą.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #79
          Sterowniki T jak i R mają piny 10 i 11, mam takie ze swojej OC2FL z 2012r. Sprawdź jeszcze raz wtyczka 16pin idąca z wiązką z lusterka. Podłącz żarówki nie ledy bo może to jest powodem. W OC3FL niema to znaczenia ledy czy żarówki w lusterkach czy oświetlenie w drzwiach nie powodują błędu. W OC2FL ledy powodowały błędy chyba że były z rezystorami.

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
            Sterowniki T jak i R mają piny 10 i 11
            No to musiałem źle spojrzeć.
            Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
            Podłącz żarówki nie ledy bo może to jest powodem.
            Są tam zwykłe żarówki.

            Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
            11 to jest wspólne zasilanie (masa) dla kierunku, grzania lusterka i tej lampki
            nic by nie działało
            We wtyczce na 100% nie było kabelka 11 niebiesko-czarnego. Żaden nie miał tych kolorów.
            Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #81
              Mam problem. Podłączyłem lampke w prawym lusterku + do 10 i - do 11. Lampka działa ale kierunek w lusterku nie. Jedna dioda w kierunku miga. Po rozłączeniu pinu 10 kierunek działa.

              Komentarz


              • #82
                Sprawdzałem na krótko to samo. Lampki ledowe. Wykodowałem lampki dalej brak kierunku. Dopiero po wyjęci pinu 10 z kostki kierunek wraca. Tak jakby sam pin problem robił a pin 000979009

                Komentarz


                • #83
                  Problem rozwiązany. Zamiast konektorów luty oraz pin 13 od kierunku nalot zielony - pin wymieniony na nowy. Przeczyszczona kostka oraz gniazdo. Lampka działa, kierunek działa 0 błędów

                  Komentarz


                  • #84
                    20240104_215335.jpg W octavi 2fl założyłem podświetlenie pod drzwiami z tyłu wykorzystując lampki led z BMW e60 nr części 63316972605 i wtyczki 3-1452577-1
                    Wyszło praktycznie na styk.
                    Przód tak samo na takich lampkach.
                    Do podświetlenia klamek użyłem 5E0919173.
                    Ostatnio edytowany przez mikolaj93; 5755.
                    Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
                    !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
                    Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

                    UNIDEN USER

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X