Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ksenony O2 FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez sparrov
    mrfazi, masz szczęście, bo właśnie chciałem ci je zwinąć z allegro :>
    masz jeszcze tu:
    Link
    ale gołe, za komplet z przetwornicą gość chce 900, i ma jeszcze do tego sterownik za 175

    ... ostro jadę z zakupami gratów, więc kto pierwszy ten lepszy :P, kto wie, może na 1-ego uda się pośmigać z "zenonami" :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • Jak by ktoś chciał to mam lewą oryginalną Lampe na zbyciu [img][/img]
      O3
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
      O2
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

      Komentarz


      • mrfazi, a masz spryski? Bo jeśli nie, to chyba zapomniałeś o dość istotnym modzie
        Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

        Komentarz


        • sparrov, będą , w swoim czasie, graty zamówione, czekam na przesyłki & go to the work, spryski po świeczkach, lub w trakcie - hurtem

          Komentarz


          • Hej, witam wszystkich. Piszę tego posta ku przestrodze innych użytkowników O2FL przed montowaniem zestawów hid Po zamontowaniu HID 55W miałem dziwny przypadek tzn. świecący non stop lewy przedni kierunkowskaz... Nie ważne czy samochód zamknięty czy otwarty, zy odpalony. Okazało się, że padł bordnetz.
            Wymiana bordnetza załatwiła sprawę ale jestem 400zł w plecy
            Dobrze, że sam wszystko ogarnąłem, łącznie z kodowaniem...
            Po dzisiejszym użytkowaniu auta z nowym bordnetzem stwierdzam, że mimo tego ,iż numery bordnetzow się zgadzają, nie są to takie same sterowniki.
            Doszła mi samoistnie funkcja doświetlania po włączeniu kierunkowskazu a wczesniej była tylko po obrocie kierownicy. Do tego brak jest auto lock i unlock a te funkcje w vcds są uaktywnione. Zniknęła też możliwość zamknięcia auta przy otwartych drzwiach co akurat było przydatne
            Dziwne dziwy...

            Tyle w temacie
            Pozdrawiam

            Rafał

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Felix_
              Po zamontowaniu HID 55W ... padł bordnetz.
              raczej mało prawdopodobne aby jedno miało coś wspólnego z drugim, ale ja tam się nie znam, generalnie trzeba mieć niezdrowo pod sufitem aby pakować się w HID-y, jak nie masz kasy na moda to kup po prostu dobre żarówki i tyle
              EOT

              Komentarz


              • mrfazi, a miałeś hidy w soczewce, że takiego opinie wygłaszasz?
                Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                Komentarz


                • Zamieszczone przez mrfazi
                  Zamieszczone przez Felix_
                  Po zamontowaniu HID 55W ... padł bordnetz.
                  raczej mało prawdopodobne aby jedno miało coś wspólnego z drugim, ale ja tam się nie znam, ...
                  Ma bardzo dużo. Kiepskie przetwornice w tanich HID-ach tak "sieją" zakłóceniami w instalacji, że uszkodzenie procków czy magistrali w modułach to tylko kwestia czasu i/lub szczęścia.
                  Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                  Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                  Komentarz


                  • andrzej111, gdyby to było "normalne" to po jakiego czorta wymyślono reflektory dedykowane do tego typu źródła światła?? Sorki ale nie ma bata aby te wynalazki nie oślepiały innych użytkowników drogi, co często można spotkać.
                    Zamieszczone przez kowal 2002
                    Kiepskie przetwornice w tanich HID-ach tak "sieją" zakłóceniami w instalacji
                    faktycznie masz racje, tego nie wziąłem pod uwagę

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez mrfazi
                      Zamieszczone przez Felix_
                      Po zamontowaniu HID 55W ... padł bordnetz.
                      raczej mało prawdopodobne aby jedno miało coś wspólnego z drugim, ale ja tam się nie znam, generalnie trzeba mieć niezdrowo pod sufitem aby pakować się w HID-y, jak nie masz kasy na moda to kup po prostu dobre żarówki i tyle
                      EOT
                      Proponuje przemyśleć to co napisałeś...
                      A co do moda to raczej nie chodzi tu o koszty ale o łatwość instalacji
                      Pozdrawiam

                      Rafał

                      Komentarz


                      • Felix_, ori to ori a hidy to hidy

                        funkcjonalność która Ci się włączyła/wyłączyła to kwestia kodowania zapewne
                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                        poprzednie modele:
                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez mrfazi
                          andrzej111, gdyby to było "normalne" to po jakiego czorta wymyślono reflektory dedykowane do tego typu źródła światła?? Sorki ale nie ma bata aby te wynalazki nie oślepiały innych użytkowników drogi, co często można spotkać.
                          N. w S1 (o ile się nie mylę) soczewka nie różni sie niczym od zwykłej lampy, to powiedz mi gdzie ta dedykowana lampka - pomijam samopoziomowanie
                          Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez krzynol
                            Felix_, ori to ori a hidy to hidy

                            funkcjonalność która Ci się włączyła/wyłączyła to kwestia kodowania zapewne
                            Teraz już wiem, mądry Polak...
                            A co do kodowania to jest takie same jak w starym sterowniku
                            Pozdrawiam

                            Rafał

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Felix_
                              Hej, witam wszystkich. Piszę tego posta ku przestrodze innych użytkowników O2FL przed montowaniem zestawów hid Po zamontowaniu HID 55W miałem dziwny przypadek tzn. świecący non stop lewy przedni kierunkowskaz... Nie ważne czy samochód zamknięty czy otwarty, zy odpalony. Okazało się, że padł bordnetz.
                              Miałem to samo u siebie, z tą różnicą, że u mnie palił się prawy przedni kierunek. :diabelski_usmiech Na szczęście wymianę BCM-a miałem na gwarancji.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez krzynol
                                Felix_, ori to ori
                                No niestety ...... ale nie zawsze "ori" rozwiązania są dobre....

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez yunior81
                                  nie zawsze "ori" rozwiązania są dobre
                                  nie ma to jak dobry drut ad:

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez mrfazi
                                    Zamieszczone przez yunior81
                                    nie zawsze "ori" rozwiązania są dobre
                                    nie ma to jak dobry drut ad:
                                    Smacznego :lol:

                                    Komentarz


                                    • No i znowu ta sama dyskusja.. równie bezsensowna jak na każdym innym forum i w każdym innym temacie o HIDach i innych ksenonach...

                                      Ja miałem w Scorpio Hidy w soczewkach i nie oślepiałem, nikt nie mrugał, policja się nie czepiała, diagności nie mieli problemów..
                                      Mimo że nie było ani samopoziomowania ani spryskiwaczy czy wycieraczek.
                                      Swieciło rewelacyjnie.. ale teraz chcę ori ksenon do skody włącznie ze spryskami, samopoziomowaniem, skretnością itp itd..

                                      Komentarz


                                      • Panowie najlepsze jest to, że board na etykiecie ma literkę D a po zalogowaniu na vcds J. Teraz pytanie czy mój vcds 908 nie ogarnie go? Bo mam bardzo mało widocznych opcji
                                        Oryginalnie był Bordnetz 1k0 937 087 D ale czy J będzie ok?
                                        Pozdrawiam

                                        Rafał

                                        Komentarz


                                        • andrzej111,kiedyś napisałeś:
                                          Forum - Octavia Club Polska
                                          Wysłany: Sro 15 Sie, 12 00:23
                                          sew1981, ja mam hida i wsiadając do auta z ori ksenonem widać kolosalna różnice. ORI ksenon oświetla cała drogę i pobocze a hid kawałek drogi...
                                          Podsumowując HID napierdala jak zły, ładnie wygląda no i ładnie wygląda
                                          Zamieszczone przez Subaru
                                          Zamieszczone przez andrzej111
                                          sew1981, ja mam hida i wsiadając do auta z ori ksenonem widać kolosalna różnice. ORI ksenon oświetla cała drogę i pobocze a hid kawałek drogi...
                                          Dokładnie, bo soczewki w halogenowych lampach są inne niż w xenonie
                                          hmmmm a więc jednak ori to ori :diabelski_usmiech

                                          Komentarz


                                          • Ostatnio zainstalowałem Light Assist. Tu dopiero trzeba mieć twarde cohones, żeby oprzeć się pokusie wyłączenia automatu, który trzyma biksenon z dodatkową H3 w odbłyśniku przy dojeżdżaniu do wzniesienia zza którego już widać tira, lub do kogoś o słabych tylnych światłach. Ori nie zawsze znaczy dobrze.
                                            Pozdrawiam
                                            Marcin

                                            Komentarz


                                            • Enriquez, mógłbyś wypowiedź rozwinąć dla tych mniej kumatych?
                                              Bo zamierzam właśnie BiXenon założyć sobie ori i myślałem o light assist.. ale z tego co czytałem to "la" nie ma nic wspólnego z jazdą a tylko coming/leaving home i zmianę DRL mijania..
                                              Czyżbym czegoś nie wiedział?

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Jurij
                                                Bo zamierzam właśnie BiXenon założyć sobie ori i myślałem o light assist.
                                                Jurij, nie załozysz sobie bixenonu bo nie ma takiej opcji- zwróć uwagę, że Marcin ma S2 a nie Octavię
                                                z light assist jest lekki problem- nie ma takich szyb do O2, chyba, że będziesz rzeźbić nowy uchwyt do szyby :wink:
                                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                                  zwróć uwagę, że Marcin ma S2 a nie Octavię
                                                  Uuuu.. prawda to .. odwołuję więc całe pytanie :P.. sorki nie popaczałem.
                                                  Ale Xenon i tak chcę..

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Jurij
                                                    Ale Xenon i tak chcę..
                                                    to zakładaj
                                                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X