Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] FL classic\mint montaż halogenów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • no i oczywiście kabelki do bordnetza i przewody
    do tego kabelek z przelącznika do bordnetza
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • marektbg, ostatnio pytałem na przeglądzie o to i mi powiedział - że jeżeli są to muszą działać. Nie działają, albo wymontowujesz, albo nie da Ci pieczątki w DR.


      Odnośnie halogenów

      czy Bordnetz 3C0 937 049 AE będzie obsługiwał halogeny ? Ewentualnie jakie będą obsługiwać jeszcze ?
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Biszczu
        marektbg, ostatnio pytałem na przeglądzie o to i mi powiedział - że jeżeli są to muszą działać. Nie działają, albo wymontowujesz, albo nie da Ci pieczątki w DR.


        Odnośnie halogenów

        czy Bordnetz 3C0 937 049 AE będzie obsługiwał halogeny ? Ewentualnie jakie będą obsługiwać jeszcze ?
        Jest to HIGHEND'owy sterownik, więc raczej tak - będzie obsługiwał przeciwmgielne.
        Pozdrawiam,
        Michał

        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

        Komentarz


        • kropeck, ale pewności nie masz ? Nie chciałbym kupić złego i wydać niepotrzebnie kasę.
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Biszczu
            kropeck, ale pewności nie masz ? Nie chciałbym kupić złego i wydać niepotrzebnie kasę.
            Zamieszczone przez [url="http://www.my-gti.com/2269"
            Link[/url]]
            (...) different variants of this module called the Medium and the Highline, the latter is required for fog lights, bi-xenons and other features (...)
            czyli, że Highline obsługuje przeciwmgielne. Tylko osobiście szukałbym sterownika 30 bajtowego zamiast 23 bajtowego (wtedy da się włączyć dodatkowo cornery) :-) .
            Pozdrawiam,
            Michał

            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

            Komentarz


            • heh, zaraz padnie pytanie:

              "A jakie końcówki ma 30 bajtowy?"




              tu są:

              Forum - Octavia Club Polska

              Michał, nadal nie zmieniłeś Torx15 na Torx20 w tej fotostory 8)
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Enriquez
                Michał, nadal nie zmieniłeś Torx15 na Torx20 w tej fotostory 8)
                bo wiesz co .... ja chyba jednak tam miałem 15'stki ... :/ muszę to sprawdzić jak wrócę do domu.
                Pozdrawiam,
                Michał

                Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                Komentarz


                • to dziwne bo całą octavię rozkręca się torxem 20, torxem 8, zwykłą 10,13 i spline 12

                  reszta młotkiem i przecinakiem i własnymi ręcami :diabelski_usmiech

                  sorry za off topic
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kropeck
                    czyli, że Highline obsługuje przeciwmgielne. Tylko osobiście szukałbym sterownika 30 bajtowego zamiast 23 bajtowego (wtedy da się włączyć dodatkowo cornery) :-) .
                    Dziękuję za odpowiedź. Jakbym znalazł lepszy to byłaby możliwość, żebyś wszystko VCDSem mi aktywował jakbym był np. w Rybniku? ops:

                    Zamieszczone przez Enriquez
                    heh, zaraz padnie pytanie:

                    "A jakie końcówki ma 30 bajtowy?"


                    Nawet nie przyszło mi do głowy takie pytanie :P. Dobrze wiesz, że ja dużo pytam (vide scyzoryk), żeby było dobrze :wink:
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Biszczu
                      Zamieszczone przez kropeck
                      czyli, że Highline obsługuje przeciwmgielne. Tylko osobiście szukałbym sterownika 30 bajtowego zamiast 23 bajtowego (wtedy da się włączyć dodatkowo cornery) :-) .
                      Dziękuję za odpowiedź. Jakbym znalazł lepszy to byłaby możliwość, żebyś wszystko VCDSem mi aktywował jakbym był np. w Rybniku? ops:
                      Rybnik trochę daleko, ale jeśli wpadniesz do Katowic....... :-)
                      Pozdrawiam,
                      Michał

                      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                      Komentarz


                      • kropeck, też dobrze :lol:


                        Czyli jak mam taki zestaw:
                        1. Bordnetz 3C0937049AJ - 30 Byte - doświetlanie zakrętów?, jako światła dzienne?, halogeny
                        2. Przełącznik świateł 1Z0 941 431 J szt 1.
                        3. Halogeny szt 2.
                        4. żarówki H8 szt 2.
                        5. żółte kabelki 000 979 244 E szt 2.
                        6. kostki 7H0 941 165 szt 2.
                        7. kodowanie

                        To coś jeszcze potrzebuję? Czy za 3C0937049AJ 120 plnów to dobra cena?
                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Komentarz


                        • brakuje pinów do bordnetza
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • Enriquez, one jakieś oznaczenie mają ?
                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Komentarz


                            • w FL i nowym tourze jest 000 979 026
                              natomiast w O2 nie wiem, może to samo.

                              tu masz jak to wygląda w FL:
                              Forum - Octavia Club Polska
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • jeszcze jedno pytanie - halogeny z Toura 2011 będą pasowały do O2 ?
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz


                                • yes sir
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • Te części już posiadam:
                                    Bordnetz
                                    3C0 937 049 AJ - 30 byte
                                    Lampy
                                    1Z0 941 702 A
                                    1Z0 941 701 A
                                    Kostki:
                                    7H0 941 165 x 2

                                    Brakuje mi przełącznika świateł i tych żółtych kabelków. I tu rodzą się moje kolejne pytania:

                                    Czy przełącznik do świateł mogę mieć z funkcją auto czy musi być standardowy oznaczony 1Z0941431K?

                                    Czy te żółte kabeki 000 979 244 to te z tematu Enriguez'a :
                                    404 Not Found
                                    Forum - Octavia Club Polska :?: ?

                                    Brakuje jeszcze kodowania i pinów do Bordnetza 000 979 026 (chyba pozostaje mi kupić to w ASO, bo na allegro nie znalazłem, ani pinów, ani żółtych kabelków).

                                    Z brakujących rzeczy to jeszcze Jacka Danielsa nie mam dla kropeck :wink:, który by mi to zakodował na Śląsku lub przejazdem w Zielonej Górze :wink:
                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                    Komentarz


                                    • Przełącznik możesz dać Auto, będzie tylko generował błędy, ale będzie działał poprawnie.
                                      Piny 026 w ASO.
                                      Czy są takie same w przed FL (te pzy lampach) - nie wiem. Jeżeli w O2 w halogenach jest żarówka H8 to tak.
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Enriquez
                                        Przełącznik możesz dać Auto, będzie tylko generował błędy, ale będzie działał poprawnie.
                                        Będzie generował błędy mimo kodowania ?
                                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                        Komentarz


                                        • tak, ponieważ nie masz czujnika zmierzchu
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • Enriquez, jak będzie wyglądał taki błąd? tzn co będzie się działo ?
                                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                            Komentarz


                                            • bez podpinania VCDSa nie zauważysz...
                                              Będzie błąd impausible signal light switch, ale na szafie będzie czysto.
                                              Jakbyś kiedyś chciał zakładać czujnik, to Auto będzie w sam raz.
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • teraz rozumiem :wink: myślałem, że będzie coś mi się na liczniku świecić :wink: I normalnie włącznik auto będzie działał (tzn nie będę musiał się martwić włączaniem świateł) ?
                                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                Komentarz


                                                • ta jasne, takie rzeczy tylko w Erze.
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • czytając wątki zacząłem wątpić czy mam dobre rzeczy kupione.

                                                    Dzida i kropeck napisał, że trzeba wymienić Bordnetz i to kupiłem.

                                                    Enriquez, pisał w wątku
                                                    Forum - Octavia Club Polska
                                                    , że trzeba zmienić "Moduł centralnej elektryki 1K0 937 087 H "

                                                    i już nie wiem - zgłupiałem :?
                                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X