Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] light asistant i corner light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak mam lampy (halogeny) fabryczne Dzięki.
    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Langusta
      Tak mam lampy (halogeny) Dzięki.
      No to na jakieś 90% uda się u Ciebie włączyć kornery.
      Pozdrawiam,
      Michał

      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

      Komentarz


      • Zamieszczone przez kropeck
        Zamieszczone przez Langusta
        Tak mam lampy (halogeny) Dzięki.
        No to na jakieś 90% uda się u Ciebie włączyć kornery.
        No to sprawdze dzieki za pomoc. :lol:
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

        Komentarz


        • A czy ktoś ma CL w parze ze skrętnymi ksenonami???
          Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

          Komentarz


          • Waciak, ja mam. Czemu?
            Mój "Batmobil"

            Komentarz


            • Zamieszczone przez winni77
              Waciak, ja mam. Czemu?
              Spytałem bo nie wiedziałem czy jedno nie wyklucza się z drugim :wink: pzdr.
              Życie zaczyna się po...wyżej 4 tyś obrotów

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kropeck
                Zamieszczone przez Langusta
                Tak mam lampy (halogeny) Dzięki.
                No to na jakieś 90% uda się u Ciebie włączyć kornery.
                Udało się włączyć cornery jest OK. Działa przy ruchu kierownicą.
                Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                Komentarz


                • cornery w OII fl 2010

                  Hej

                  A ja jakoś nie umiem włączyć Jak włączę na bicie 7 to cornery cały czas świecą.
                  Załączone pliki
                  Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                  Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                  Komentarz


                  • A nie masz przypadkiem wstecznego włączonego?
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Enriquez
                      A nie masz przypadkiem wstecznego włączonego?
                      ops: Miałem. Ech.. brak slow. Dzięki.

                      A jeszcze jedno. Cornery działają ale przy skręcie kierownica. A samo włączenie kierunkowskazu nie włącza doświetlenia. Test robiłem ze stojącego auta.
                      Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                      Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez grajewiak
                        A jeszcze jedno. Cornery działają ale przy skręcie kierownica. A samo włączenie kierunkowskazu nie włącza doświetlenia. Test robiłem ze stojącego auta.
                        z tego co ja mam to działają jak się włączy kierunek, z drobnym opóźnieniem ale działają i do tego w fl-kach powinny też działać przy włączonym wstecznym.
                        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez grajewiak
                          Test robiłem ze stojącego auta.
                          I tu właśnie może być problem. Spróbuj jadąc tak 20-30km/h. Oczywiście światła na ON.
                          Mój "Batmobil"

                          Komentarz


                          • Ze stojącego też działa, przynajmniej u mnie.
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • U mnie też działają i jak się stoi i jak się jedzie.
                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                              Komentarz


                              • grajewiak, Cornery działają na postoju tylko przy włączonych światłach!
                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • Nie no, wiem że światła muszą być włączone. Problem dobrze zdiagnozował Enriquez.

                                  Nie działają tylko z samych kierunkowskazów.

                                  No i spodziewałem się, że aby się włączyły trzeba jakiś większy ruch kierownicą zrobić, a u mnie to dosłownie obrót o 30-45 stopni wystarczy. Jak to jest u Was?
                                  Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                  Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                  Komentarz


                                  • no u mnie też lekko wystarczy skręcić i już się zapalają
                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                    Komentarz


                                    • Z kierunkowskazów też powinny. A silnik masz odpalony przy tym?
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • Tak, jeszcze dziś wieczorem zobaczę jak to będzie w jeździe.
                                        Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                        Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                        Komentarz


                                        • OK.
                                          Cornery przez kierownicę - to jest ten bit, to co pokazany na screenie, corner przez kierunkowskaz - to jest już inny bit - nie pamiętam teraz który.

                                          Natomiast kornery przez kierunkowskazy działają po WŁĄCZENIU kierunkowskazu (uruchamiają się po około dwóch mignięciach [półtora mignięcia :-) ]). Działają tylko przy włączonym silniku i tak jak przy skręcaniu - do prędkości 40 km/h i również przy zaparkowanym aucie, czyli prędkość 0 km/h. Ponadto nie uruchamiają się od "dotknięcia" kierunkowskazu - musi on być włączony.

                                          I jeszcze jedno - jak skręcisz kierownicę w lewo, włączy się lewy corner, ale jak wrzucisz przy skręconej w lewo kierownicy prawy kierunkowskaz, to włączy się prawy korner - kierunkowskazy są wyżej ustawione w priorytecie włączania kornerów niż kierownica.
                                          Pozdrawiam,
                                          Michał

                                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez kropeck
                                            OK.
                                            Cornery przez kierownicę - to jest ten bit, to co pokazany na screenie, corner przez kierunkowskaz - to jest już inny bit - nie pamiętam teraz który.

                                            Natomiast kornery przez kierunkowskazy działają po WŁĄCZENIU kierunkowskazu (uruchamiają się po około dwóch mignięciach [półtora mignięcia :-) ]). Działają tylko przy włączonym silniku i tak jak przy skręcaniu - do prędkości 40 km/h i również przy zaparkowanym aucie, czyli prędkość 0 km/h. Ponadto nie uruchamiają się od "dotknięcia" kierunkowskazu - musi on być włączony.

                                            I jeszcze jedno - jak skręcisz kierownicę w lewo, włączy się lewy corner, ale jak wrzucisz przy skręconej w lewo kierownicy prawy kierunkowskaz, to włączy się prawy korner - kierunkowskazy są wyżej ustawione w priorytecie włączania kornerów niż kierownica.
                                            No to juz prawie wszytko wiem.
                                            Jak się pojawi info jak zakodować kierunkowskazy to sobie dokoduję. A na razie zostanie tak jak jest.

                                            Dzięki wszystkim za info.
                                            Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                            Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kropeck
                                              Ponadto nie uruchamiają się od "dotknięcia" kierunkowskazu - musi on być włączony.
                                              eeee nie koniecznie , jak nie włączysz kierunki a jedynie go przytrzymasz żeby działał ten 3-rzy mrugnięcia przez cały czas to się włączą, przynajmniej u mnie.
                                              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                              Komentarz


                                              • Potrzebuje pomocy, ale sprawa dotyczy Golf-a MK6. Czy w aucie z takim sterownikiem da sie wlaczyc swiatla przeciwmglowe (teraz ich nie ma, ale gdyby mial) oraz Corner-y?
                                                Ma oryginalne dzienne swiatla.

                                                Kod:
                                                Address 09: Cent. Elect. (J519)       Labels: 1K0-937-08x-09.clb
                                                   Part No SW: 1K0 937 084 H    HW: 1K0 937 084 H
                                                   Component: BCM PQ35  B   111 0709  
                                                   Revision: AB111709    
                                                   Coding: 40180A3A8025F3C0408000C0100000644B010288524D8960648000200040
                                                   Shop #: WSC 01357 011 00200
                                                   VCID: 33611BFF29F5
                                                
                                                   Subsystem 1 - Part No: 5K1 955 119 
                                                   Component: Wischer 03071  26  0512 
                                                   Coding: 009795
                                                
                                                   Subsystem 2 - Part No: 1K8 951 171 
                                                   Component: DWA-Sensor 00  001 0104 
                                                
                                                   Subsystem 3 - Part No: 1K0 951 605 C
                                                   Component: LIN BACKUP HO  H05 1501 
                                                
                                                No fault code found.
                                                Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                                                Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                                                Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                                                Komentarz


                                                • Nie.
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • ok, dzieki. Krotko i na temat. Trzeba szukac innego. Czy to jest tak, ze kolejne litery na koncu oznaczaja kolejne (nowsze/lepsze(?)) wersje sprzetu? I od ktorejs tam litery mozna miec przeciwmglowe, cornery itd?

                                                    A czy w tym obecnym da sie wlaczyc oswietlenie nog?
                                                    Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                                                    Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                                                    Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X