Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] light asistant i corner light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzięki za domykanie, kropeck. Jesteś jednak maniakiem, od razu po podróży żeby wejść na forum...
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Enriquez
      Dzięki za domykanie, kropeck. Jesteś jednak maniakiem, od razu po podróży żeby wejść na forum...
      A Ty byś nie wszedł?? :-)
      Pozdrawiam,
      Michał

      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

      Komentarz


      • Zamieszczone przez kropeck

        Za 404 | Nie znaleziono strony :

        "2.1- oznaczenie rodzaju światła na jakie jest nadana homologacja. Wyjaśnienie skrótów:
        Ale tu nie ma narożnych. Narożne mają swoja normę w krajach EU i na pewno muszą byc homologowane.
        Ja znalazłem coś takiego:
        Hella
        Tomek

        Komentarz


        • Kropek dzięki za cornery, elektronowi kopara opadła :roll: ciekaw jestem jak włączy to w samochodzie który włąśnie naprawiam :lol:

          Komentarz


          • Zamieszczone przez zwirek75
            Zamieszczone przez kropeck

            Za 404 | Nie znaleziono strony :

            "2.1- oznaczenie rodzaju światła na jakie jest nadana homologacja. Wyjaśnienie skrótów:
            Ale tu nie ma narożnych. Narożne mają swoja normę w krajach EU i na pewno muszą byc homologowane.
            Ja znalazłem coś takiego:
            Hella
            Cytowany przeze mnie fragment znałem od kilku miesięcy. Nie zwróciłem uwagi, że nie ma tam mowy o cornerach [po prostu wykorzystałem dwa z najbardziej popularnych skrótów w Windows: CTRL+C oraz CTRL+V] :-) mam nadzieję że będzie mi to wybaczone. Oczywiście 'K' oznacza lampy przystosowane do funkcji Corner.





            Zamieszczone przez fuego_2007
            Kropek dzięki za cornery, elektronowi kopara opadła :roll: ciekaw jestem jak włączy to w samochodzie który włąśnie naprawiam :lol:
            Możemy go jeszcze kilku sztuczek nauczyć :-)
            Pozdrawiam,
            Michał

            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

            Komentarz


            • Zamieszczone przez radik79
              kropeck, Andys,

              Dzięki chłopaki, w końcu CL działają tak jak powinny
              Podziękowania dla Kropeck`a za to, że mu się chciało wpaść na naszego mini spota.
              Moja drobna zasługa w tym taka, że udało mi się nakłonić ASO (za "symboliczną" opłatą :x ) do włączenia CL. Po mnie zdaje się Ventix był w tym samym ASO i jemu już się nie udało.
              Pozdrawiam,
              Andys

              Komentarz


              • Byłem ale strasznie kręcili żeby mi nie włączyć, w końcu powiedzieli że mają od niedawna zakaz włączania tej funkcji i że napewno mi nic nie zrobią.

                Octavia 2 FL 1.6MPI BSE Ambiente

                Komentarz


                • Tak swoją drogą ciekawe czy wlączyli by za 400 zł?
                  ... Èerná Magic s perle»ovým efektem, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací, dal¹í 4 reproduktory vzadu, navigaèní systém "COLUMBUS"...

                  Komentarz


                  • Byłem dzisiaj w serwisie.
                    Halogeny już działają łącznie z doświetlaniem zakrętów zarówno przez kierunkowskaz jak i przez ruch kierownicą.
                    Co do samych cornerów to bajt 14 musi mieć wartość 81 (dziesiętnie) i w bajcie 17 ustawia się doświetlanie przez kierunkowskaz (wartości nie pamiętam).

                    Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • a czy zdarzyło się komuś w o2 ambiente 2006 brak możliwości włączenia cornerów przez brak czujnika skrętu w kierownicy?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez wisnia27lodz
                        a czy zdarzyło się komuś w o2 ambiente 2006 brak możliwości włączenia cornerów przez brak czujnika skrętu w kierownicy?
                        teoretycznie jeśli samochód nie ma ESP to nie musi mieć tego czujnika - jeśli ma ESP to czujnik MUSI być - więc teraz jest pytanie czy masz ESP
                        - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                        Komentarz


                        • nie mam esp , więc jak sądzę nie mogę włączyć kornerów ?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez wisnia27lodz
                            nie mam esp , więc jak sądzę nie mogę włączyć kornerów ?
                            do tego jeszcze sterownik który obsłuży doświetlanie i odpowiednie halogeny.
                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez wisnia27lodz
                              a czy zdarzyło się komuś w o2 ambiente 2006 brak możliwości włączenia cornerów przez brak czujnika skrętu w kierownicy?
                              Ja mam tę samą O2 i nie mogę włączyć, ale ze względu na nie obsługujący tę funkcję sterownik. A czujnik mam, dlatego, ze w VCDS mogę podglądać dane z kierownicy (kąt skrętu, siła skrętu, prędkość skrętu kierownicy itd.).
                              Pozdrawiam,
                              Michał

                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                              Komentarz


                              • sterownik mam 21 bitowy i gdzieś na forum wyczytałem że to ma duże znaczenie. mimo to dzieki za naukę , zaczne od audio

                                Komentarz


                                • W OII można ustawić kilka rzeczy związanych z cornerami poprzez adaptacje:
                                  Forum - Octavia Club Polska
                                  W OIIFL też powinniście coś takiego mieć.
                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                  Komentarz


                                  • W sprawie COMING HOME/ LEAVING HOME w FL'kach:
                                    No to ja otrzymałem odpowiedź od SAP SKODA, że "(...) zapytanie skierowaliśmy do naszych Specjalistów ds. Techniki (...)" i aby uruchomić w FL funkcje COMING HOME i LEAVING HOME, MUSZĄ być zainstalowane: włącznik świateł z funkcją AUTO oraz czujnik światła.

                                    Na razie niestety muszę się z tym zgodzić, bo sam nie znalazłem rozwiązania problemu. Choć niczego nie wykluczam, bo jak pokazuje praktyka SAP nie zawsze wie co i jak :-) albo nie mówi prawdy, że wie
                                    Pozdrawiam,
                                    Michał

                                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                    Komentarz


                                    • kropeck, mam co prawda O II z przed FL ale u mnie działa funkcja Leaving Home pomimo braku czujki światła (światła mijania właczają sie po każdorazowaym odryglowaniu zamków w aucie. Dodatkowo na Maxi Dot -cie mam możliwość regulacji czasu ich świecenia), takze może w O II FL tez da się ją aktywować bez tej czujki.
                                      Czarny Elegance

                                      Komentarz


                                      • kropeck, u mnie też działa, też nie mam czujnika, napisz proszę, czy działa u Ciebie funkcja COMING HOME, czy w tym przypadku potrzebny jest jednak czujnik? U mnie nie działa . Z funkcji, które chciałem jeszcze uruchomić a nie udało mi się tego zrobić, to włączanie się wstecznych świateł po otwarciu tylnej klapy. Czy tu też potrzebne są jakieś dodatkowe wymagania?
                                        TadFi
                                        Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                                        Komentarz


                                        • LUDZIE!! czytać ze zrozumieniem!!
                                          Napisałem wyraźnie dwa razy w swojej wypowiedzi, że chodzi o FL. Skoda Octavia 2 FL. O CH/LH w O2 już pisałem na forum, że nie ma problemu (sam mam LH włączone).

                                          Big, uwierz mi, ze BARDZO dużo czasu spędziłem w FL'ach na znalezieniu choć jednej z tych opcji. Tylko dlatego napisałem do SAP'a. Ale jak obiecałem - jeśli tylko uda mi się cokolwiek uruchomić, w choćby szczątkowej formie, to dam znać.
                                          Chociaż ..... ostatnio gość mi powiedział, że u niego działa CH, ale tylko tak, ze jak wychodzi z auta, to jak 'mrugnie' długimi, to włączają się światła na ustaloną ilość sekund.

                                          tadfi, funkcja o której mówisz: "Reverse Driving Light off when Rear Lid open", co oznacza, że chodzi o WYŁĄCZENIE wstecznego światła przy otwartej klapie bagażnika
                                          Szczerze mówiąc, ponieważ mi to nie było na rękę, nie sprawdziłem jak to faktycznie działa Ale opis całkiem przejrzysty.
                                          Pozdrawiam,
                                          Michał

                                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                          Komentarz


                                          • tadfi, funkcja o której mówisz: "Reverse Driving Light off when Rear Lid open", co oznacza, że chodzi o WYŁĄCZENIE wstecznego światła przy otwartej klapie bagażnika
                                            Szczerze mówiąc, ponieważ mi to nie było na rękę, nie sprawdziłem jak to faktycznie działa Ale opis całkiem przejrzysty.
                                            Nie zrozumiałeś mnie, albo po prostu źle się wyraziłem. Jak usunę tego "ptaszka" z kwadraciku (czyli odznaczę) to światła powinny świecić. U mnie nie ma znaczenia, czy ta opcja jest włączona, czy wyłączona - światła się nie świecą.
                                            TadFi
                                            Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez tadfi
                                              tadfi, funkcja o której mówisz: "Reverse Driving Light off when Rear Lid open", co oznacza, że chodzi o WYŁĄCZENIE wstecznego światła przy otwartej klapie bagażnika
                                              Szczerze mówiąc, ponieważ mi to nie było na rękę, nie sprawdziłem jak to faktycznie działa Ale opis całkiem przejrzysty.
                                              Nie zrozumiałeś mnie, albo po prostu źle się wyraziłem. Jak usunę tego "ptaszka" z kwadraciku (czyli odznaczę) to światła powinny świecić. U mnie nie ma znaczenia, czy ta opcja jest włączona, czy wyłączona - światła się nie świecą.
                                              Czyli, że po prostu jak otwierasz klapę bagażnika to wsteczny gaśnie?? bez względu na ustawienie tego 'ptaszka'?? Hmmm ..... dziwne. Do przetestowania na żywym organiźmie.
                                              Pozdrawiam,
                                              Michał

                                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                              Komentarz


                                              • Re: [O2 FL] light asistant i corner light

                                                Czy w nowych Octaviach II FL Mint można włączyć fukcje Coming home, Leaving Home, Tunel Light i Corner Light, nie zamawiając ich w fabryce.




                                                Będę wdzięczny za odpowiedź.
                                                Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez kropeck
                                                  Chociaż ..... ostatnio gość mi powiedział, że u niego działa CH, ale tylko tak, ze jak wychodzi z auta, to jak 'mrugnie' długimi, to włączają się światła na ustaloną ilość sekund.
                                                  u mnie działa to dokładnie w ten sam sposób - jak zgaszę samochód i mignę długimi to wtedy po otwarciu drzwi włączają się światła i gasną za jakieś 10 sekund (zaświecają się i gaszą płynnie). Ale wydaje mi się że takie coś mam dopiero po tym jak mi cośtam pozmieniałeś w kompie
                                                  restauracja Zajazd Ostoja --> www.zajazdostoja.pl
                                                  wesela, przyjęcia, bankiety, prezentacje... miejsce gdzie gotowanie staje się pasją....

                                                  Komentarz


                                                  • Re: [O2 FL] light asistant i corner light

                                                    Zamieszczone przez Langusta
                                                    Czy w nowych Octaviach II FL Mint można włączyć fukcje Coming home, Leaving Home, Tunel Light i Corner Light, nie zamawiając ich w fabryce.




                                                    Będę wdzięczny za odpowiedź.
                                                    O coming home i leaving home oraz tunel light masz cały ten wątek, więc przejdź do pierwszej strony i czytaj od zera - nie ma tego dużo.

                                                    Co do corner light - masz lampy odpowiednie?? Jeśli nie, to poczytaj wątek Forum - Octavia Club Polska
                                                    Pozdrawiam,
                                                    Michał

                                                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X