Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • same_oktany, Dramok11, bez OT :!:

    opony lato

    opony zima
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

    Komentarz


    • witam czy takie felgi będa pasować do octavi II przed fl


      et 35 szer 8cali 8jx17

      Komentarz


      • czy ktoś miał do czynienia z felgami Cades? jak wygląda ich trwałość?
        Interesuje mnie ten model:
        Alloy Wheels | Luton | Cades Alloy Wheels

        Komentarz


        • Zamieszczone przez lukaszek022
          witam czy takie felgi będa pasować do octavi II przed fl


          et 35 szer 8cali 8jx17
          wyjdzie z przodu i to w chuj
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • Link

            Ktos zna sklep i wie, ze to org. ADVAN czy to podrobki chinskie??

            Komentarz


            • Tippo, chińska robota

              Seat Leon ST FR by mirek_p11

              Fotki
              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
              Fotki

              Komentarz


              • ALU CENTER to gówno, z 2 lata temu mialem wizyte u nich bo mają siedzibe w moim miescie, to kpina jakas sami nie wiedzą co sprzedają, znajdą Ci "oryginalne" felgi do każdego auta (z tym że takich wzorów nie było nigdy w salonach, ale to szczegół :P). Pozatym ludzie pisali tutaj że to chińszczyzna, na Polskich drogach to strach jechac na takich aluskach :P
                Była O2 1.6 MPI
                JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                Komentarz


                • Tak przypuszczalem, na zapytanie w jakim kraju sa produkowane odpisali, ze "producentem jest austraslisjak frima PDW" a nie gdzie sa odlewane.

                  2 klikniecia i voila !!

                  "PDW Australia (Aust.) was formed in 2007 after signing a joint venture partnership with Zhejiang Shuguang Industrial Co. Ltd (China), a 20 year old enterprise that focuses in the manufacturing of automobile wheels an accessories. Shuguang manufacturers over 90,000 motor vehicle alloy wheels and over 100,000 motorcycle alloy and steel wheels every month."

                  Komentarz


                  • Tippo,

                    Takie wypowiedzi powinny być ''podwieszone'' zeby każdy następny zadający pytanie a`propos tych felg miał odpowiedź od razu pod ręką
                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                    Komentarz


                    • Mi też niewiele zabrakło, żeby kupić tam felgi, ale jak poszukałem ile na necie kosztują prawdziwe ADVANy to wiedziałem, że nie mogą być oryginalne. Można oryginały sprowadzić z USA, ale to koszt ~500$ sztuka + cło, więc od 6k PLN wzwyż... Poza tym ADVAN nie robi bodajże mniejszych felg niż 17"

                      A teraz z innej beczki. Poszukuję pierścieni centrujących do OZ superturismo GT. Strasznie ciężko je dostać bo to 75mm - 57.1mm z dodatkowym rantem. Wie ktoś może z Was może coś na ten temat? Bo już do połowy allegro pisałem i tylko na zamówienie toczą...

                      GARAŻ

                      Komentarz


                      • A teraz z innej beczki. Poszukuję pierścieni centrujących do OZ superturismo GT. Strasznie ciężko je dostać bo to 75mm - 57.1mm z dodatkowym rantem. Wie ktoś może z Was może coś na ten temat? Bo już do połowy allegro pisałem i tylko na zamówienie toczą...
                        Nie jestem pewnien na 100 ale takie duze pierscionki mam chyba do moich sparco, napisz do alusy.pl i moze beda miec.

                        Komentarz


                        • Siema.
                          Chce kupić felgi 16 do Octavii. Znalazłem coś takiego:
                          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl oraz
                          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                          doradzi ktoś które lepsze?
                          Co do ET to jak dobrze patrzyłem to powinno być 50? (jak się mylę to niech ktoś poprawi)
                          I jakie lepsze opony na takie felgi? : 205/55/r16 czy 195/60/r16?
                          Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
                          Skoda Felicia FL 1,6

                          Komentarz


                          • OEM 16x6.5 ET50 opona 205 55 16
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz


                            • Panowie czy gdzies moge znalezc liste oryginalnych 16" alu od skody/vw pasujacych do Octavii II?
                              jakis sklep w necie czy cos?

                              Komentarz


                              • Luk_as2, katalogi do skody daj e-maila na pw to Ci wyśle

                                teraz już tylko O III na stronie skody wisi
                                pozdrawiam Adam
                                Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                Spontany Katowickie

                                Komentarz


                                • DJ MŁODY, poszedl priv, dzieki

                                  Komentarz


                                  • panowie czy pasowały by te felgi do szkodnika octavi II białej pod względem et itp, malował bym je na czarno ;-) proszkowo. tylko mat czy połysk

                                    8Jx17H2 ET43
                                    T27B

                                    ]"]404 Not Found


                                    oraz cena 800 zł

                                    z oponami Continental ContiSport Contact 3 rozmiar 225x45 R17 bieżnik 5 mm opony 2011

                                    Komentarz


                                    • lukaszek022, będą
                                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                      Komentarz


                                      • felgi ILIAS - to sa ori od Skody?


                                        takie jak tu:

                                        Kod:
                                        [url="http://allegro.pl/nowe-5e0-felgi-octavia-skoda-5x112-ilias-superb-16-i5117010919.html"]Link[/url]

                                        Komentarz


                                        • tak to od O III ale pasują również do O II
                                          pozdrawiam Adam
                                          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                          Spontany Katowickie

                                          Komentarz


                                          • to mam dylemat

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez lukaszek022
                                              tylko mat czy połysk
                                              Ja brałbym mat lub półmat. Miałem czarne w połysku i nie podobały mi się. No ale wszystko jest kwestią gustu.

                                              GARAŻ

                                              Komentarz


                                              • Panowie a bawił się ktoś plasti dipem na felgach. Tak myśle czy felg na czarno na sezon nie machnąć?

                                                przykład


                                                za ok 200zl całkiem nie głupio to wygląda !!

                                                Komentarz


                                                • Angrekoo, słyszałem (nie sprawdzałem) że to lipa jest i że robią się odpryski od kamieni tak więc może sezonu nie wytrzymać. Poza tym 200zł to trochę sporo, za 400zł to można oddać komuś kto Ci wypiaskuje i pomaluje proszkowo więc przynajmniej będzie to trwałe.
                                                  Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
                                                  Skoda Felicia FL 1,6

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Angrekoo
                                                    Panowie a bawił się ktoś plasti dipem na felgach
                                                    Plasti dipem sie nie bawiłem, mam pomalowane Plasti Lakiem listwy w kolo, relingi... wygląd fajny ale trwałość.... szkoda gadać.
                                                    Oklejanie zajęło pół dnia, bardzo łatwo robią się zacieki które potem widać więc nie jest to proste.
                                                    Co do felg nie malowałem ale trwałość materiału nie wróży żeby się to utrzymało więcej jak kilka tyg. a słyszałem od kilku osób ze jak się zapiecze/zawulkanizuje na feldze od temperatury to dopiero są problemy z usunięciem
                                                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X