Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ale jake parametry tych felg... no i dowiedz się o wagę ?

    daj linki do allegro

    Komentarz


    • AluCenter to IMHO jest chiński "Szit". Lepiej już jakieś oryginalne używki kupić, albo pójść w Dezent, ATT czy coś innego, ale markowego.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • Nie wiem czy umiem. Bo na telefonie to robie.

        Link

        Druga jest na olx. 5x112 7j 16h et35 piasta 57 mm
        Ślicznotka: O2 FL :-)

        Komentarz


        • karoldab82, Mówiłem Ci że alucenter będą Ci odradzać )

          Ja kupiłem takie: 6Jx16 ET50 1T407496C RONAL
          Co o nich sądzicie?

          I pytanie czy można gdzieś znaleźć date produkcji?
          Bo mam taki napis: RONAL 100603



          Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
          Skoda Felicia FL 1,6

          Komentarz


          • Zamieszczone przez antun007
            I pytanie czy można gdzieś znaleźć date produkcji?
            data na tych felgach jest mniej tam gdzie masz cos tam piskakiem namalowane 16.....poszukaj tam.
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • Czyli na boku felgi?
              To wlasnie jest nadruk : Ronal 100603. To pewnie to, nie?
              Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
              Skoda Felicia FL 1,6

              Komentarz


              • co myślicie o takim kole i rozmiarze? Link
                widziałem na żywo na B8 i jest mega moim zdaniem
                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                Komentarz


                • Kupione i założone 18" Autec Wizard w kolorze Gun Metal

                  Podziękowania za porady i pomoc zwłaszcza dla Tippo,

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kras
                    Kupione i założone 18" Autec Wizard w kolorze Gun Metal

                    Podziękowania za porady i pomoc zwłaszcza dla Tippo,
                    pokaż - fura obniżona?
                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez marcin607
                      co myślicie o takim kole i rozmiarze? Link
                      widziałem na żywo na B8 i jest mega moim zdaniem
                      Mnie osobiscie razi zakladanie kol ze znaczkiem audi do skody i odwrotnie, ale sam wzor obreczy ladny.

                      Komentarz


                      • Mam:
                        OII 1.8 TSI DSG - 210 KM - po tuningu
                        OIII 1.8 TSI DSG - 180KM

                        Założyłem właśnie do OII felgi 17" z OIII, a na OIII dam 16". Dlaczego? Przyrost mocy po tuningu jest tak duży, że w OII 16" nie wyrabiają. A w OIII zimówki 16" są OK tak więc i letnie 16" pewnie będą dobre. A look OIII na 16"? Fack... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                        A potem się zobaczy...

                        Komentarz


                        • dzis zostaly zamontowane Craterisy do mojej O2

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez marcin607
                            co myślicie o takim kole i rozmiarze? Link
                            widziałem na żywo na B8 i jest mega moim zdaniem
                            moim nie
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz


                            • też trochę mi się nie widzi znaczek OOOO ale oe sa tak śliczne- muszę obczaić jak dekielek pod spodem wygląda- może można wydłubać ałdi a wsadzić kuraka :szeroki_usmiech


                              ma ktoś pomysł na jakieś fajne koło 17-18 nie koniecznie skody?
                              MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                              KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                              Komentarz


                              • To jest bardzo fajne koło i 2k to w sumie dobry hajs jak za komplet.
                                Link
                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Mihau
                                  To jest bardzo fajne koło i 2k to w sumie dobry hajs jak za komplet.
                                  Link
                                  nawet nawet-trza do aso podjechać - dzięki

                                  jeszcze takie bbs Link zawsze na nie chorowałem choć w 19" ale tutaj tez jest kosa
                                  MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                  KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                  Komentarz


                                  • marcin607, zrób najpierw coś z zawieszeniem, bo z tego co kojarzę masz serię

                                    co z tego że wrzucisz osiemnaście albo dziewiętnaście cali jak to będzie z dupy wyglądać...
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez LUKI
                                      marcin607, zrób najpierw coś z zawieszeniem, bo z tego co kojarzę masz serię

                                      co z tego że wrzucisz osiemnaście albo dziewiętnaście cali jak to będzie z dupy wyglądać...
                                      nawet przez sekundę nie miałem zamiaru zakładać koło na taką kozę będę springi eibach a póżniej gwint.
                                      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez marcin607
                                        muszę obczaić jak dekielek pod spodem wygląda- może można wydłubać ałdi a wsadzić kuraka
                                        po I - każda z marek grupy VAG ma dekielki o innej średnicy, najmniejsze są w skodach :evil:

                                        po 2 - nie we wszystkich rodzajach dekielków z grupy VAG da się wydłubac logo ze środka (w seacie i audi - nie)

                                        niestety z dekielkami jest rzeźba :P
                                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                        Komentarz


                                        • Panowie mam pytanko.
                                          Parametry alufelgi 7J 16" 5x112 ET 35
                                          I na to opony 205/55 R16
                                          1. Czy felga wejdzie i nie będzie problemu z dopasowaniem. Wiem że jak 6,5J to ET może być 50 bo węższa jest.
                                          2. Czy opona wejdzie i jakoś będzie wyglądać.
                                          Dzięki za szybką odpowiedź.
                                          Pozdrawiam.
                                          Ślicznotka: O2 FL :-)

                                          Komentarz


                                          • 1. Wejdzie i nie będzie obcierało.
                                            2. Będzie ok. Teraz na zimę mam 7" i 205 i jest ok.
                                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                            Komentarz


                                            • eaglemirek, juz widzę co by było z moimi tomasonami przy takim strzale jak u ciebie w Albani :roll:
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez piramida
                                                eaglemirek, juz widzę co by było z moimi tomasonami przy takim strzale jak u ciebie w Albani :roll:
                                                Ale zobacz że przy takim strzale Brock nie ucierpiały - znaczy się dobry felunek a najważniejsze że mi się nadal mega podobają :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • Witam,
                                                  Mam pytanko felgi te z obrazka
                                                  6,5x16" Et50 bez problemu wejdą do o2fl? Były takie ori?


                                                  Z góry dziękuję za opowiedź : )

                                                  Komentarz


                                                  • Bartasek, bez problemu wejdą

                                                    oem to właśnie 16x6.5 ET50
                                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X