Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam
    Ja kupiłem do swojej O2FL felgi w takim rozmiarze:
    7J, 5x112 ET 37
    Będą pasowały?
    Taki sam rozmiar jest w superbie. Te co kupiłem są od passata b6

    Komentarz


    • Zamieszczone przez leonZawodowiec
      Ja kupiłem do swojej O2FL felgi w takim rozmiarze:
      ale że niby w jakim rozmiarze :?:

      Zamieszczone przez leonZawodowiec
      7J, 5x112 ET 37
      domyślam się, że siedemnastki

      przód może być na styk z nadkolem, tył bez problemu
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • Sorry
        Z rozpędu nie napisałem, są to 16" nie 17"

        Komentarz


        • Wszystko będzie git. Przód równo z nadkolem, lub dosłownie 1mm sie schowa . Tył ładnie wejdzie.
          Była O2 1.6 MPI
          JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

          Komentarz


          • Kupiłem właśnie aluski do O2FL
            Ronal 6Jx16H2 ET50 5x112
            Powinny pasować nie? I co sądzicie o Ronalach??
            Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
            Skoda Felicia FL 1,6

            Komentarz


            • Ronal 6Jx16H2 ET50 5x112
              Fabrycznie na oponke 205 sa 6,5x16 a ja mam teraz 7x16 i jeszcze lepiej lezy, miejmy nadzieje na 6x16 tez bedzie znosnie, ronal ok, nieraz robili fele dla skody i vw na pierwszy montaz.

              Komentarz


              • To jest właśnie fabryczna felga VW od Golfa/Tourana 1T4 071 496 C
                Znalazłem że sygnowany rozmiar o 205/55R16 w Caddy


                Pytanie: czy będą pasowały śruby ze stalówek? Bo słyszałem że muszą być dłuższe. Jak to sprawdzić czy będą dobre lub jakie należy kupić??
                Skoda Octavia II Combi FL 1,9 TDi
                Skoda Felicia FL 1,6

                Komentarz


                • Panowie a czy felgi
                  7J x 17H2 x ET37 17cali od superba siądą mi w O2?
                  Diesel kopci, diesel czadzi, DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!

                  Komentarz


                  • castagnet, od S2 będą pasowały.

                    Seat Leon ST FR by mirek_p11

                    Fotki
                    Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                    Fotki

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez castagnet
                      Panowie a czy felgi
                      7J x 17H2 x ET37 17cali od superba siądą mi w O2?
                      weź pod uwagę, że przód będzie poza obrys albo na styk...

                      a moim zdaniem mega chujowo to wygląda
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez LUKI
                        że przód będzie poza obrys
                        A czy łożyska nie będą dostawały po dupie?
                        Diesel kopci, diesel czadzi, DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!

                        Komentarz


                        • A czy łożyska nie będą dostawały po dupie?
                          Ja mam ET 35 i ponad 100kkm W połowie października wymiana piasty LP ale to raczej konsekwencje uderzenia podczas wakacji o uskok na moście w Albanii a samochód z kompletem pasażerów i max załadowany
                          [youtube] [/youtube]



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz


                          • Jeśli było podobne pytanie to sorki.
                            ale co byście polecili:
                            to:
                            Link
                            czy:
                            Link

                            Jestem zmuszony zostawić swoją strzałę na 15" ze względu na to iż mam opony 15" a nie wchodzi w grę odsprzedaż oraz kupienie nowego kompletu 16" (chodzi o kasę) max ile mogę wydać to 1300~1400 zł

                            Czy ktoś może miał styczność z felgami (chodzi o firmę) z 1 linku albo z 2 ? polecilibyście ? Dziękuję.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez aryziomex
                              czy:


                              Zamieszczone przez aryziomex

                              pierwsze kupa z włosem chińskie gówno

                              weź DEZENT'y
                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                              Komentarz


                              • LUKI, Dziękuję
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez LUKI
                                  weź DEZENT'y
                                  Zdecydowanie tak, mam 2 komplety dezentow i oba na zime, zadnych wzerow , felgi dosc lekkie, tamte drugie to chinski syf.

                                  Komentarz


                                  • LUKI, Tippo, akurat tak się składa, że felgi z 1 linka (tylko w wersji czarnej + front polerowany) mam u siebie w O2 bo takie dostałem do auta - sam bym pewnie nie kupił. Ale po sezonie zimowym bo mam je z zimówkami zero widocznych uszkodzeń. Felgi proste.
                                    Gdybym miał jednak wybrać je pomiędzy 1 a 2 wziąłbym również wersję 2.
                                    i ciekawa sprawa, że można już dokupić jedna sztukę tych chińczyków a nie tak jak było kiedyś że tylko komplety - dowiadywałem się jak kupiłem octavię.
                                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                    Komentarz


                                    • Co myślicie o założeniu 17" do 1,6 MPI+LPG. Opona zapewne 225/45/17. Nie za słaby silnik ?? A może ktoś już jeździł ?? Bardziej interesuje mnie czy silnik da radę itd.

                                      z góry dzięki za wszystkie opinie (również te niewyszukane ).
                                      Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                      Komentarz


                                      • Co myślicie o założeniu 17" do 1,6 MPI+LPG. Opona zapewne 225/45/17. Nie za słaby silnik ?? A może ktoś już jeździł ?? Bardziej interesuje mnie czy silnik da radę itd.



                                        z góry dzięki za wszystkie opinie (również te niewyszukane ).
                                        Troszke zmuli, ale jesli najwazniejsze dla ciebie jest by auto bylo ladne to zakladaj 17ki, seryjny zawias w o2 jest na tyle miekki ze dramatu z komfortem nie bedzie ,
                                        ps. jak chcesz zminimalizowac efekt mulenia zapomnij o chinskiej feldze, pogrzeb w moich postach, o lekkich 16l,17 i 18kach piaslem juz pierdyliard razy.

                                        Komentarz


                                        • Tył mam po wymianie sprężyn na ORI te z pakietu na bezdroża.

                                          Zamieszczone przez Tippo
                                          ps. jak chcesz zminimalizowac efekt mulenia zapomnij o chinskiej feldze, pogrzeb w moich postach, o lekkich 16l,17 i 18kach piaslem juz pierdyliard razy.
                                          W grę wchodzą tylko ori Zenithy 17" dlatego czekam na opinie czy warto.
                                          Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                          Komentarz


                                          • howard, bardzo dobry wybór :!:

                                            zakładaj i będziesz zadowolony ;-)
                                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                            Komentarz


                                            • Witam forumowiczów. Potrzebuję fachowej oceny.
                                              Chcę zakupić alufelgi DEZENT TC DARK 6,5' 5x112 16" ET 50.
                                              Mam trzy pytania:
                                              1. Czy nie będzie problemu odnośnie ET? Opona 205/55 R16"
                                              2. Lepiej 6,5' czy 7' bo jest i taka do wyboru.
                                              3. Czy oryginalne szpilki będą pasowały czy muszę kupić jakieś specjalne do tych felg.

                                              Dzięki za odpowiedź.
                                              Pozdro.
                                              Załączone pliki
                                              Ślicznotka: O2 FL :-)

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez castagnet
                                                Panowie a czy felgi
                                                7J x 17H2 x ET37 17cali od superba siądą mi w O2?
                                                spasują... sam mam 17x8 i ET35

                                                na ten sezon kupiłem nowe dekielki LINK-Allegro i będzie git... zero zielonego na zewnątrz

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez karoldab82
                                                  1. Czy nie będzie problemu odnośnie ET? Opona 205/55 R16"
                                                  nie będzie problemu

                                                  przecież OEM to właśnie 16x6.5 ET50

                                                  Zamieszczone przez karoldab82
                                                  2. Lepiej 6,5' czy 7' bo jest i taka do wyboru.
                                                  jak wolisz

                                                  przy szesnastu i 205 55 16 ja zostałbym przy 6.5

                                                  Zamieszczone przez karoldab82
                                                  3. Czy oryginalne szpilki będą pasowały czy muszę kupić jakieś specjalne do tych felg.
                                                  pod DEZENTY śruby OEM to tak średnio (inny kształt łba śruby)
                                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                  Komentarz


                                                  • Mam jeszcze jedna prośbę. Wiem, że mnie zaraz skrytykujecie ale naprawdę mam ograniczony budżet bo jeszcze musze opony dokupić. Alu center kiedyś już z tej firmy miałem alu i nie narzekam.
                                                    Co byście doradzili. ..
                                                    Załączone pliki
                                                    Ślicznotka: O2 FL :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X