Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co to za cena hehe, kiedys na naszym forum ktos sprzedawał Trifidy z oponami (5mm) za 1200zł jak dla użytkowników forum ocp. Za 2k to kupisz używke co chcesz do tego dobre opony dorzucą Szczerze to nie wiem kto kupi "oryginalne" felgi do O2 za ponad 2k, do tego używki... Ja swoje, co prawda zacofane troche bo z S1, żadnej rysy nawet nie ma jak nowe, proste itp itd z oponami(dwie 6,5mm, dwie 2mm) dałem 900zł, czy 800 nie pamietam juz

    Trzeba tylko wyhaczyc dobrą oferte, bo widziałem Solidy za 1600zł bez opon, to jakbym wyjebał 700zł w błoto albo i wiecej ....bo jesli jeszcze 50-100zł to pół biedy, ale prawie 1000zł to juz nie żarty
    Była O2 1.6 MPI
    JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Trigger
      Czy w ogóle ktoś widział gdzieś Zenith'y w rozmiarze 17? Ja tylko coś takiego...

      Link

      Link

      Wolał bym jednak oryginalne nawet używane.
      Podaruj sobie te felgi, bo to typowa konstrukcja na bazie ryżu i smażonych warzyw z dalekiego wschodu. Moim zdanie lepiej szukać używek i to w miarę blisko, aby można było podjechać i je obejrzeć. Nie wiem gdzie szukasz, ale tutaj masz pierwsze z brzegu:

      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

      OCP Poznań -> Mapa Spotów

      Komentarz


      • No właśnie na olx się widziałem właśnie zenith za 900 z gumami ale były podejrzane, na pewno do renowacji. Nie miałem z kim ich sprawdzić czy nie były też gdzieś klejone. No szkoda poczekamy zobaczymy.

        [ Dodano: Czw 19 Lut, 15 11:16 ]
        Generalnie jak by ktoś widział to niech krzyczy albo chociaż pisze na forum
        O II, 1.9 105KM. Było: BXE 110KM 255Nm Jest: ARL 171KM 348Nm

        Komentarz


        • Trigger, po sezonie zimowym moje 17" Zenithy bedą do opchnięcia.
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • Hej, jak myślicie do O2fl kombi granat będą pasować?
            szukać czegoś innego, może gdzieś taniej takie znajdę, co myślicie? : )
            Felgi Link

            Komentarz


            • czy felgi 16 z et 45 lub 42 będą pasowały do o2 fl ?
              Tomek

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kusnier
                czy felgi 16 z et 45 lub 42 będą pasowały do o2 fl ?
                Spokojnie wejdą i będą pasowały. Jeszcze jaka szerokość felg. Jak już to bierz et45. Ja mam 17 j7 et 45 i są ok.
                czarna perła

                Komentarz


                • Zamieszczone przez slawciol
                  Zamieszczone przez kusnier
                  czy felgi 16 z et 45 lub 42 będą pasowały do o2 fl ?
                  Spokojnie wejdą i będą pasowały. Jeszcze jaka szerokość felg. Jak już to bierz et45. Ja mam 17 j7 et 45 i są ok.

                  7x16, et 45, 5x112
                  Tomek

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kusnier
                    Zamieszczone przez slawciol
                    Zamieszczone przez kusnier
                    czy felgi 16 z et 45 lub 42 będą pasowały do o2 fl ?
                    Spokojnie wejdą i będą pasowały. Jeszcze jaka szerokość felg. Jak już to bierz et45. Ja mam 17 j7 et 45 i są ok.

                    7x16, et 45, 5x112
                    Spokojnie wejdą.
                    czarna perła

                    Komentarz


                    • To ma być tanie czy dobre?
                      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Trigger
                        Czy w ogóle ktoś widział gdzieś Zenith'y w rozmiarze 17? Ja tylko coś takiego...

                        Link

                        Link

                        Wolał bym jednak oryginalne nawet używane.
                        kupa z włosem...


                        Zamieszczone przez Bartasek
                        Hej, jak myślicie do O2fl kombi granat będą pasować?
                        szukać czegoś innego, może gdzieś taniej takie znajdę, co myślicie? : )
                        Felgi Link
                        tak jak wyżej...

                        przecież to nawet na półce obok OEM felg nie leżało...
                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                        Komentarz


                        • Witam, mam takie małe pytanko, zakupiłem takie felgi jak na zdjęciu na lato, a że zbliża się wiosna trzeba by pomyśleć o zmianie, i potrzebuję śruby(szpilki) ponieważ obecnie mam założone chyba oryginalne te zwykłe brzydkie, jakie śruby kupić do nowych felg(stożkowe czy kulowe) i jaką długość?

                          Komentarz


                          • batman-26, do tych felg nie podejdzie oem śruba

                            łeb stożkowy a długość taka jak oem
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz


                            • Wiem że nie podejdzie, ale teraz pytanie trochę z lenistwa jaka jest długość org śrub?

                              Komentarz


                              • batman-26, jedź do wulkanizacji i nie będzie problemu. Tam otrzymasz śruby takiej długości jakiej potrzebujesz.

                                średnica gwintu M14
                                skok gwintu 1,5
                                długość 27-28 mm

                                Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                Fotki
                                Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                Fotki

                                Komentarz


                                • Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                                  Jak myślicie gdyby udało mi się namówić gościa na sprzedaż tylko felg to jaką rozsądną cenę powinien zaproponować?/ile warte są. Argumenty jakieś na zbicie ceny?

                                  Komentarz


                                  • po co rzeźbić w gównie

                                    szukaj samych felg

                                    poza tym nie sądzę żeby sprzedał same felgi
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz


                                    • Panowie mam do was takie pytanie, czy na letnie oponki do O2, indeks 89V wystarczy? Opona 205/50/17. Generalnie też pytanie jesli chodzi o wage opon. Średnio która opona jest lżejsza 205/50/17 czy 225/45/17. Mam dośc cięzkie felgi, i przydałoby się troche masy zaoszczedzić przy wyborze opon.

                                      Parametry alufelgi: 7x17, więc z tego co się orientuje 205 wejdzie bez problemu

                                      Nie piszcie żebym kupywał 225 i bez kombinowania, bo miałem juz w ciągu 2 miesiecy 2 sytuacje z tymi oponami przy wyprzedzaniu na naszych drogach jak wpadłem w koleiny to myslalem że skończe w najlepszym przypadku w rowie.
                                      Była O2 1.6 MPI
                                      JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                                      Komentarz


                                      • never ending story


                                        Britos, już Ci wcześniej napisałem

                                        sprzedaj siedemnaście cali i wróć do szesnastu cali albo i piętnastu
                                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Britos
                                          Generalnie też pytanie jesli chodzi o wage opon. Średnio która opona jest lżejsza 205/50/17 czy 225/45/17. Mam dośc cięzkie felgi, i przydałoby się troche masy zaoszczedzić przy wyborze opon.
                                          o_O pierwsze słyszę, żeby jednym z kryteriów dobierania opon była ich waga. IMO to opony raczej ważą tyle samo więc jak chcesz zaoszczędzić wage to kup sobie lżejsze felgi.
                                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                          Komentarz


                                          • A ja już Ci odpisałem i myslalem że temat zamknęlismy

                                            Może to są głupie pytania, ale Ja jak mam wiedze na dany temat to z chęcią się nią dziele, jeśli ktos by mnie o takie zagadnienie zapytał....
                                            Była O2 1.6 MPI
                                            JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                                            Komentarz


                                            • Britos, tylko nie pisz ze odczuwasz 1kg różnicy na wadze koła, pytam ponieważ chcesz odchudzić oponę zamiast felgę, kosztem lżejszej gumy możesz stracić na prowadzeniu i stabilności szczególnie w zakrętach gdzie najlepiej sprawdzają sie opony wzmocnione czyli np z indexem XL które są zazwyczaj cięższe od zwykłych ale to zapewne wiesz. :wink:

                                              Tak ze proponuje nie ruszać opon a skupić sie na zawieszeniu skoro sponiewierały cię koleiny przy wyprzedzaniu :szeroki_usmiech
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Dzięki za odpowiedź. Bo wiesz im cięższe koło tym mniejsze korzysci, gorsze przyspieszenie, większe spalanie. Alusów póki co narazie nie zamierzam się pozbywac, myslalem że troche ugram na oponkach. Bo przyznasz że waga alufelgi - 13,5 kg to dosyc dużo . No ale nic, kij w to, całe koło waży mi 23,5kg, jak trifid z oponą 225 waży 22 z kawałeczkiem to nie będe sobie dupy zawracał na 1kg...
                                                Była O2 1.6 MPI
                                                JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                                                Komentarz


                                                • A gdzie kupujecie opony? Co sądzicie o Motointegrator?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Dramok11
                                                    A gdzie kupujecie opony?
                                                    gdzie "taniej" - osobiście kupowałem w norauto
                                                    kilka kompletów kupowałem po hurtowniach PSO, i mam taka jedną niedaleko ale jak Poprosiłem o konkretny model do mojego szkodnika, a Pan sprzedawca zaczął mi wciskać co ma na stanie z letnich to podziękowałem.
                                                    Jeden telefon do norauto załatwił temat - taka opona taki rozmiar, jaka cena? - i dlaczego tak drogo bo tu mam taką cenę 5 minut i miałem to co chciałem za rozsądne pieniążki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X