[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Mr0czny
    Elegance
    • 2009
    • 948
    • Octavia III (5E3)
    • CHHB 2.0 TSI RS 220 KM

    nic nie będzie obcierać

    Komentarz

    • Britos
      Ambiente
      • 2014
      • 185
      • Octavia II (1Z3)
      • CDAA 1.8 TSI 160 KM

      Zamieszczone przez lukaszek022
      witam czy takie felgi będą pasować do octavi II przed fl i nić nie będzie wystawać ani obcierać


      8Jx17H2 ET43
      T27B

      pozdrawiam
      Z przodu mogą troche wystawac, bądź na styk. Ja mam 7j et 37 i przód mam na styk z błotnikiem. U ciebie napewno nie będzie lepiej.
      Była O2 1.6 MPI
      JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

      Komentarz

      • lezak13
        Classic
        • 2015
        • 35
        • Octavia II combi (1Z5)
        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

        Witam

        Czy felgi z linku poniżej będą pasowały do Octavi 2 FL Combi? Czy będą do niej potrzebne jakieś specjalne śruby, dystanse etc.? Czy będą przycierały lub wystawały?

        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


        Z góry dziękuję za pomoc/Thank you from the Mountian.
        "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

        Komentarz

        • Enriquez
          RS
          • 2009
          • 7685
          • Superb III (3V3)

          otwór centrujący mają za duży - być może trzeba będzie jakiegoś adpatera
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz

          • lezak13
            Classic
            • 2015
            • 35
            • Octavia II combi (1Z5)
            • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

            W jakich granicach szukać otworu centrującego i ET, żeby nie trzeba było niczego zakładać? Szerokość, żeby nie wystawała i nie przycierała 6,5 -7 ?

            Czy te felgi by pasowały?
            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
            "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

            Komentarz

            • Tippo
              L&K
              • 2009
              • 1349
              • Octavia III (5E3)
              • CJSB 1.8 TSI 180 KM

              Zamieszczone przez lezak13
              jakich granicach szukać otworu centrującego i ET, żeby nie trzeba było niczego zakładać? Szerokość, żeby nie wystawała i nie przycierała 6,5 -7 ?
              Ja mam aktualnie 7x16 et48 5x112 i jest ladnie ,ale zapas jeszcze jest, szczegolnie jak masz zawias nie obnizany, wiec et40 bedzie ladnie poszerzac o 8mm na strone w stosunku do mojej felgi, lepiej szukaj 7x16 bo opona ladniej sie uklada (205na55)
              otwor fabryczny jest 57.1 .

              Tu masz pierscienie centrujace , a nie siakies "adaptery" :P, to normalne, bo praktycznie tylko ori felgi obywaja sie bez pierscieni, ja osobiscie polecam marki tpi - wytrzymuja wiecej niz 1 seozn

              Komentarz

              • Britos
                Ambiente
                • 2014
                • 185
                • Octavia II (1Z3)
                • CDAA 1.8 TSI 160 KM

                6.5j et max 35?
                7j et max (40-42) ?, chociaz ja mam 37 i nie narzekam jest wporządku wszystko.
                7,5j et max chyba 42-44 żeby to jakos wyglądało.

                Niższego et juz nie trzeba żeby to jakos wyglądało. Wyższe może byc, poprostu et jest podane w mm, jesli ja mam 7jx17 et 37 i ty wezmiesz np to samo o et 47 to poprostu każde koło u ciebie wejdzie 10mm do środka, a w drugą strone np et 27 wyjdzie 10mm na zewnątrz od mojego ustawienia.
                Była O2 1.6 MPI
                JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                Komentarz

                • lezak13
                  Classic
                  • 2015
                  • 35
                  • Octavia II combi (1Z5)
                  • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                  Czyli do tych BBS wystarczy założyć te pierścienie i wszystko będzie pasować bo nie ukrywam, że te BBS najbardziej mi się podobają z tych co oglądałem do tej pory?

                  Jeszcze takie mi się podobają ale nie wiem czy nie będą wystawać?
                  OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                  Zawieszenie jest fabryczne nic nie było obniżane.
                  "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

                  Komentarz

                  • gusiak11
                    L&K
                    • 2013
                    • 1362
                    • Ford

                    Zamieszczone przez Britos
                    7,5j et max chyba 42-44 żeby to jakos wyglądało.
                    ja mam ET 35 jest ok, wygląda mega lepiej niż ory. 15x6,5 Et48, nic nie ociera nawet przy max załadunku

                    Zamieszczone przez lezak13
                    Czyli do tych BBS wystarczy założyć te pierścienie i wszystko będzie pasować bo nie ukrywam, że te BBS najbardziej mi się podobają z tych co oglądałem do tej pory?
                    Chyba Borbety ???

                    a tak pozatym tym wystarczą te pierścienie





                    tak to wygłąda na zywo

                    Zamieszczone przez Tippo
                    otwor fabryczny jest 57.1
                    tak jak pisze kolega, taki wymiar ma otwór fabryczny natomiast pierścieni centrujących jest ponad 140 wymiarów więc napewno coś dobierzesz, nie polecam metalowych bo bywają problemy z ich demontażem po sezonie nawet wysmarowanych pasta miedziana na grubo
                    http://carsdetailing.blogspot.com/

                    Komentarz

                    • chesttero
                      Classic
                      • 2014
                      • 31

                      Dylemat 17" czy 17"

                      Witam,
                      Mam pytanie, mianowicie co wybrać pomiędzy tymi dwoma modelami felg do mojej O2FL
                      (beż cappucino). Felgi są w tej samej cenie. :
                      1. TERON 7Jx17 ET 49 (Octavia III)
                      2. TRIFID 7.5Jx17 ET 49 (Superb 2FL)

                      Może ktoś widział jak wyglądają na żywo w O2FL i mógłby się podzielić spostrzeżeniami?


                      Teron:


                      Trifid:


                      Dzięki za pomoc!

                      Komentarz

                      • eaglemirek
                        RS
                        • 2010
                        • 14098
                        • Octavia II combi (1Z5)
                        • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                        chesttero, Oba wzory ciekawe ale ja bym wybrał te z SBaśki bo łatwiejsze w utrzymaniu w czystości :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz

                        • bohen
                          L&K
                          • 2009
                          • 1260
                          • Audi
                          • CCZA 2.0 TSI RS 200 KM

                          chesttero, Terony na O2 FL możesz zobaczyć m.in. w moim wątku

                          albo w wątku kolegi dawidmarceloli

                          Komentarz

                          • chesttero
                            Classic
                            • 2014
                            • 31

                            @eaglemirek, bohen dzięki za szybką odpowiedź

                            A powiedzcie mi jeszcze czy warto z jakimiś dystansami się bawić?? np 10mm na przód i 15mm na tył? bo z tego co przeglądałem ten wątek to wiele osób pisze że z mniejszym et lepiej to wizualnie wygląda.

                            Aha jeszcze jedno pytanie...mianowicie tryfid jest szerszą felgą bo ma 7,5" w porównaniu do 7" teron'a czyli przez to lepiej wypełni nadkole?

                            Komentarz

                            • eaglemirek
                              RS
                              • 2010
                              • 14098
                              • Octavia II combi (1Z5)
                              • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                              chesttero, Ja mam przy 17" ET 35 wiec u ciebie bym spokojnie dał te 10mm dla wyglądu :!: :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz

                              • Britos
                                Ambiente
                                • 2014
                                • 185
                                • Octavia II (1Z3)
                                • CDAA 1.8 TSI 160 KM

                                Najpierw załóz felgi które kupisz, oceń jak to wygląda, a dopiero pózniej pomyśl o dystansach.
                                Moim skromnym zdaniem Trifid bardziej pasuje wizualnie do O2, ale to kwestia gustu, kupisz co zechcesz
                                Była O2 1.6 MPI
                                JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                                Komentarz

                                • bastek1080
                                  Drive
                                  • 2014
                                  • 77
                                  • Octavia II combi (1Z5)
                                  • BSE 1.6 MPI 102 KM

                                  Witam
                                  Bardzo proszę o pomoc w doborze felg aluminiowych 15" (dobór właściwego rozmiaru) do O2 Combi Tour 2012 opony 195/65 r 15. Bardzo zależy mi właśnie na tym rozmiarze, nie większe i nie szersze gdyż z pewnych względów nie mogę jeździć na "naleśnikach". Jestem otwarty na konkretne propozycje modeli jak również sprzedaży jeśli ktoś z Was ma do odsprzedania nowe lub używane w stanie idealnym.

                                  Z góry dziękuję i pozdrawiam
                                  bastek1080

                                  Komentarz

                                  • LUKI
                                    RS
                                    • 2005
                                    • 5776

                                    bastek1080, oem parametry piętnastu cali

                                    15x6.5 ET50

                                    tutaj masz w oryginale 15 PYXIS

                                    generalnie typa polecam, kilka tematów z nim ogarnąłem
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz

                                    • gusiak11
                                      L&K
                                      • 2013
                                      • 1362
                                      • Ford

                                      Zamieszczone przez LUKI
                                      15x6.5 ET50
                                      ale wg. mnie ta felga chowa się za głęboko i wygląda słabo.... mam takie na wersje zima, jak sie nie ma co sie lubi .... ale nie przepadam za nimi... są... bo lepsze jak stal, a kupiłem je z autem więc zostały...

                                      z własnego wyboru bym nie kupił

                                      na blogu znajdziecie jakie sa letnie a jakie zimowe ( ja sie w nazwach nie orientuje)
                                      http://carsdetailing.blogspot.com/

                                      Komentarz

                                      • marcin607
                                        Elegance
                                        • 2014
                                        • 767
                                        • Octavia II (1Z3)
                                        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                        Zamieszczone przez gusiak11
                                        dziś mierzyłem te felgi

                                        Obrazek
                                        wymiar 19x9 cala
                                        tak wyglądają na skodzie bez opon
                                        Obrazek

                                        chyba by nie weszła

                                        poza tym bardzo fajne

                                        et52 jak by ktoś pytał
                                        idealna :diabelski_usmiech
                                        MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                        KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                        Komentarz

                                        • glizdeczek
                                          Classic
                                          • 2015
                                          • 2

                                          Mam pytanie czy felgi z Superba będą mi pasować do mojej Octacii II FL Combi?

                                          Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź- bo mi się aukcja skończy:-)



                                          [ Dodano: Sob 18 Kwi, 15 13:28 ]
                                          Bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem co robić a i słyszałem zdanie że mogę mieć z nimi problem...

                                          Komentarz

                                          • LUKI
                                            RS
                                            • 2005
                                            • 5776

                                            glizdeczek, żadnych problemów nie będzie...
                                            przecież oem to 16x6.5 ET50 a tutaj będzie 16x7 ET45
                                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                            Komentarz

                                            • Tippo
                                              L&K
                                              • 2009
                                              • 1349
                                              • Octavia III (5E3)
                                              • CJSB 1.8 TSI 180 KM

                                              Zamieszczone przez LUKI
                                              glizdeczek, żadnych problemów nie będzie...

                                              przecież oem to 16x6.5 ET50 a tutaj będzie 16x7 ET45
                                              Bedzie nawet ladniej niz org do octy, bo lepiej odsadzone i opona 205 sie ladniej uklada na 7x16, a przy takim et do obcierki i tak daleko.

                                              Komentarz

                                              • lu5asz
                                                RS
                                                • 2011
                                                • 2006
                                                • Octavia II combi (1Z5)
                                                • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                                glizdeczek, świetne te felgi są,sam o takich myśle
                                                Kondziu

                                                OCP

                                                Komentarz

                                                • glizdeczek
                                                  Classic
                                                  • 2015
                                                  • 2

                                                  Dzięki Panowie za informacje:-)

                                                  Komentarz

                                                  • marcin607
                                                    Elegance
                                                    • 2014
                                                    • 767
                                                    • Octavia II (1Z3)
                                                    • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                                    Panowie wiem że et trochę duże - bardzo będzie wystawać ? http://allegro.pl/nowe-felgi-r761-ru...214012980.html ewentualnie jaką oponę?
                                                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...