Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LukaszRS2.0TFSI
    Drive
    • 2014
    • 68

    perfex , liczę jeszcze na dobrą negocjację cenową z powodu mojej krzywdy ;-)
    Był : GOLF IV 1.6 * BMW M3 E46 * Audi A4 1.9TDI Quattro...

    Komentarz

    • SilentEmpire
      Rider
      • 2009
      • 304

      A moze wiecie jaki jest czas oczekiwania na superby?
      SUPERB

      Komentarz

      • dawids
        Classic
        • 2014
        • 27

        Zamieszczone przez SilentEmpire
        A moze wiecie jaki jest czas oczekiwania na superby?
        Ja dostałem info że ok. 3-4miesiące (Gall-ICM Wrocław)

        Komentarz

        • misiek85
          Classic
          • 2014
          • 29

          Zamieszczone przez LukaszRS2.0TFSI
          misiek85 , ja tez zamawiałem na początku lutego i już mi potwierdzili że nie ma szans a jak nikt się nie wykruszy to dopiero końcówka roku....i h... babki strzelił wyjazd w wakacje . gdyby nie to że mi się ten samochód podoba to bym zabrał d..e w troki i poszedł za przykładem kolegów do innych salonów
          Ale widzę że zamawiałeś RS to nie dziwie się że taki termin po tym co czytam tutaj. Ja niestety musiałem pójść w normalną wersję...

          Komentarz

          • trasat23
            Rider
            • 2010
            • 417

            Problem dotyczy nie tylko RSek ale także pozostałych modeli. Dziś dowiedziałem się, że mogę zapomnieć o dostawie w 16 tygodniu (zamówienie początek marca), jak to było obiecane w momencie podpisania zlecenia
            Dodam tylko, że fabryka nie potwierdziła żadnego terminu. Zamawiałem 1,4tsi z kilkoma bajerami.

            [ Dodano: Wto 25 Mar, 14 23:03 ]
            Zamieszczone przez MarcinL
            Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
            Zapomnij lub żyj złudzeniami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
            www.kawapelnaslonca.pl

            Komentarz

            • NYK
              Drive
              • 2013
              • 76

              Zamieszczone przez trasat23
              Problem dotyczy nie tylko RSek ale także pozostałych modeli. Dziś dowiedziałem się, że mogę zapomnieć o dostawie w 16 tygodniu (zamówienie początek marca), jak to było obiecane w momencie podpisania zlecenia
              Dodam tylko, że fabryka nie potwierdziła żadnego terminu. Zamawiałem 1,4tsi z kilkoma bajerami.

              [ Dodano: Wto 25 Mar, 14 23:03 ]
              Zamieszczone przez MarcinL
              Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
              Zapomnij lub żyj złudzeniami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
              Ja zamówiłem 20 grudnia i do dziś nie mam terminu realizacji a nie jest to wersja RS tylko 1.4 TSI z dodatkami, także z podstawową wersją mają problem
              Moja czeszka

              Komentarz

              • big_ba7
                Classic
                • 2013
                • 15
                • Octavia III (5E3)
                • CXXB 1.6 TDI CR 110 KM

                Ja zamawiałem samochód (O3 kombi, elegance, 1.6 105KM) w ostatnim tygodniu października 2013. Termin miałem wyznaczony na pierwszy tydzień lutego.
                Samochodu oczywiscie nie było, a nowy termin przez deal'era podany był na połowę kwietnia. Dzisiaj odbieram.

                Samochód zamawiany przez firmę leasingową i myślę że miało to duże znaczenie w przyśpieszeniu realizacji.

                Komentarz

                • Gosi@czek
                  Rider
                  • 2013
                  • 418

                  NYK u Ciebie chodzi o lakier Biel Moon Metalizowany
                  owszem dostępny był w prospektach w grudniu, ale powinien cie uprzedzić dealer, że tak naprawdę produkcja z tym kolorem będzie zaczynała się w którymś tygodniu roku
                  Zamówiona (12.12.2013)
                  Zakończona produkcja (24.02.2014)
                  Odebrana (14.03.2014)
                  OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                  Moja długo wyczekiwana perła

                  Komentarz

                  • kecaj
                    RS
                    • 2009
                    • 1511
                    • Superb II (3T4)

                    Zamieszczone przez Gosi@czek
                    NYK u Ciebie chodzi o lakier Biel Moon Metalizowany
                    owszem dostępny był w prospektach w grudniu, ale powinien cie uprzedzić dealer, że tak naprawdę produkcja z tym kolorem będzie zaczynała się w którymś tygodniu roku
                    Jest taki RS w tym kolorze na 14 tydzień.
                    Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                    Komentarz

                    • Gosi@czek
                      Rider
                      • 2013
                      • 418

                      kecaj pamiętam jak byłam zainteresowana również tym kolorem to w salonie powiedzieli mi wprost, że ten kolor dopiero od któregoś tam tygodnia będzie produkowany
                      Zamówiona (12.12.2013)
                      Zakończona produkcja (24.02.2014)
                      Odebrana (14.03.2014)
                      OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                      Moja długo wyczekiwana perła

                      Komentarz

                      • adamwo
                        Rider
                        • 2011
                        • 359

                        Z tego co pamiętam od 7 tyg wchodził biel metalizowany, gdyż taki zamawiałem.
                        RS Stage 2 335/450

                        Komentarz

                        • NYK
                          Drive
                          • 2013
                          • 76

                          Zamieszczone przez Gosi@czek
                          kecaj pamiętam jak byłam zainteresowana również tym kolorem to w salonie powiedzieli mi wprost, że ten kolor dopiero od któregoś tam tygodnia będzie produkowany
                          Według dilera największy wpływ na wydłużenie czasu realizacji nie ma kolor lecz DSG i ksenony. Poinformował mnie że jeżeli zrezygnuje z tych opcji to auto może (ale nie musi) być w ciągu 4 - 6 tygodni (oferta z 4 marca). Oczywiście się nie zgodziłem, jakbym chciał skodę bez DSG ksenonów to taką bym zamówił.
                          Moja czeszka

                          Komentarz

                          • perfex
                            L&K
                            • 2005
                            • 1117

                            Zamieszczone przez LukaszRS2.0TFSI
                            perfex , liczę jeszcze na dobrą negocjację cenową z powodu mojej krzywdy ;-)
                            Dywaniki ci sprezentują jak nic :szeroki_usmiech
                            Pozdrawiam
                            perfex

                            Octavia HTP

                            Komentarz

                            • pawelkub11
                              Ambiente
                              • 2011
                              • 186
                              • Octavia III (5E3)
                              • CHHB 2.0 TSI RS 220 KM

                              Zamieszczone przez kecaj
                              Jest taki RS w tym kolorze na 14 tydzień.
                              :twisted:
                              Moja OIII RS TSI Moon White
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78980

                              Komentarz

                              • trasat23
                                Rider
                                • 2010
                                • 417

                                Mój diler powiedział mi wczoraj, że samochód wypadł z 16 tygodnia (zamówienie 07.03.2014) i na razie nie wiadomo nic na temat daty produkcji.
                                Przy okazji oglądania innej octavii w innym krakowskim salonie, sprzedawca sprawdził coś w komputerze i powiedział mi, że mój samochód jest przewidziany na produkcję w 20 tygodniu, więc dostawa kroi się na ostatni tydzień maja lub pierwszy czerwca.
                                To jest 1,5 miesiąca opóźnienia.


                                :twisted:
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz

                                • Basik_
                                  Rider
                                  • 2013
                                  • 667

                                  Zamieszczone przez trasat23
                                  Mój diler powiedział mi wczoraj, że samochód wypadł z 16 tygodnia (zamówienie 07.03.2014) i na razie nie wiadomo nic na temat daty produkcji.
                                  Przy okazji oglądania innej octavii w innym krakowskim salonie, sprzedawca sprawdził coś w komputerze i powiedział mi, że mój samochód jest przewidziany na produkcję w 20 tygodniu, więc dostawa kroi się na ostatni tydzień maja lub pierwszy czerwca.
                                  To jest 1,5 miesiąca opóźnienia.


                                  :twisted:
                                  Jeszcze się nie nastawiaj na ten termin bo może się zmienić kilka razy. Dopóki nie jest zamrożona data produkcji to mogą ją przesuwać.
                                  Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                  Komentarz

                                  • mufel
                                    Ambiente
                                    • 2014
                                    • 194

                                    Zamieszczone przez trasat23
                                    Mój diler powiedział mi wczoraj, że samochód wypadł z 16 tygodnia (zamówienie 07.03.2014) i na razie nie wiadomo nic na temat daty produkcji.
                                    Przy okazji oglądania innej octavii w innym krakowskim salonie, sprzedawca sprawdził coś w komputerze i powiedział mi, że mój samochód jest przewidziany na produkcję w 20 tygodniu, więc dostawa kroi się na ostatni tydzień maja lub pierwszy czerwca.
                                    To jest 1,5 miesiąca opóźnienia.


                                    :twisted:
                                    Może to problem z wersją kombi, ja zamawiałem liftback mam mieć informację czy się coś zmieni, ale jak narazie nic się nie opóźnia, chyba że o czymś nie wiem...

                                    Komentarz

                                    • kecaj
                                      RS
                                      • 2009
                                      • 1511
                                      • Superb II (3T4)

                                      Zamieszczone przez pawelkub11
                                      Zamieszczone przez kecaj
                                      Jest taki RS w tym kolorze na 14 tydzień.
                                      :twisted:
                                      Możesz w podpisie zmienić na " w produkcji"
                                      Jeden z nielicznych co będzie się cieszył z białego RS-a.... :szeroki_usmiech
                                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                      Komentarz

                                      • SilentEmpire
                                        Rider
                                        • 2009
                                        • 304

                                        A ja miałem mieć początek maja, teraz mam info, że powinno się udać na czerwiec...
                                        SUPERB

                                        Komentarz

                                        • mufel
                                          Ambiente
                                          • 2014
                                          • 194

                                          Jeśli moja produkcja przesunie się o miesiąc to odpuszczę, czekam długo, ale uważam że czekanie na octavię dłużej niż 3 miesiące to za długo, bardzo żałuję że nowy golf nie ma w ofercie 1.8 tsi, tak naprawdę auto dużo lepiej wykończone w wersji variant dość spore, ale te silniki..., szkoda że gti nie ma w tej opcji bo zwykły 5 drzwiowy jest za mały dla 3 osób

                                          [ Dodano: Czw 27 Mar, 14 11:04 ]
                                          Zamieszczone przez trasat23
                                          Mój diler powiedział mi wcztygodnie samochód wypadł z 16 tygodnia (zamówienie 07.03.2014) i na razie nie wiadomo nic na temat daty produkcji.
                                          Przy okazji oglądania innej octavii w innym krakowskim salonie, sprzedawca sprawdził coś w komputerze i powiedział mi, że mój samochód jest pprzewidzianyna produkcję w 20 tygodniu, więc dostawa kroi się na ostatninformacjezień maja lub pierwszy czerwcpowiedziec ze5 miesiąca opóźnienia.


                                          :twisted:
                                          Nie wiem jak to możliwe ze zamawiales 4 tygodnie po moim zamowieniu i sprzedawca informował cie o 16 tygodniu produkcji. Ja zamawiajac wczesniej tez mam ustalony na ten sam czas. Myślę ze moze byc w tym gra sprzedawcy. Patrząc na to realnie twoja produkcja powinna byc skierowana na 20 tydzien. Te wszystkie opóźnienia to w większości przypadków wynikaja z blednych informacji sprzedawcow ktorzy boja sie powiedziec ze na octavie czeka sie 3-4 miesiecy jesli auto jest indywidualnie konfigurowane. oczywiscie nie dotyczy to rs

                                          Komentarz

                                          • ryjeks
                                            Rider
                                            • 2010
                                            • 488
                                            • Octavia III combi (5E5)
                                            • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                            Zamieszczone przez mufel
                                            bardzo żałuję że nowy golf nie ma w ofercie 1.8 tsi, tak naprawdę auto dużo lepiej wykończone w wersji variant dość spore, ale te silniki...,
                                            Na Golfa też się czeeeeeeka po pół roku i lepiej teraz

                                            Komentarz

                                            • Festexx
                                              Rider
                                              • 2013
                                              • 286

                                              Wychodzi na to, że Ci co kupili to mogą teraz sprzedawać po takiej samej cenie albo wyższej Cena jak z fiatem 126p używany był droższy od nowego
                                              Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                              Komentarz

                                              • Himenek
                                                Rider
                                                • 2014
                                                • 412

                                                ja tam dalej mam nadzieję, że mój się w 16 tygodniu wyprodukuje i będę miał już spokojną głowę. Poprzednie samochody nie kosztowały mnie tyle nerwów łącznie co ten jeden... :P

                                                Komentarz

                                                • SilentEmpire
                                                  Rider
                                                  • 2009
                                                  • 304

                                                  Podobno w drugiej połowie kwietnia będzie wiadomo, na kiedy zamówione RSy będzie można wyprodukować. Założenie jest, aby wszystkie zaległe zamówienia zrealizować do końca tego roku. Więc w kwietniu można dostać info, że uda się na czerwiec, ewentualnie na grudzień. Rozrzut spory...
                                                  SUPERB

                                                  Komentarz

                                                  • Dig Dug
                                                    L&K
                                                    S_OCP Member
                                                    • 2005
                                                    • 1306
                                                    • Seat

                                                    Jak zamówień dużo to cwaniaki podnieśli cenę o 2 tys. wycofując upust. Jeszcze brakuje, żeby było jak w reklamie jakiegoś środka na grzybice nóg chyba, żeby "poprosić o preparat w aptece" - chyba kogoś poj...... z tym oczekiwaniem. Skrzynie DSG to rozumiem, bo cały koncern bierze, ale żeby zakup ksenonów lub pakiety chrome (jak kiedyś pisano) opóźniały produkcje to kpina.
                                                    Była O1 jest F2.

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...