Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jerryx
    Ambiente
    • 2010
    • 149

    Zamieszczone przez Enriquez
    gratulacje, rozumiem że widzimy się w Sielpi.
    Obiecałeś wpaść...
    O kotrej sie zjezdzacie jutro ? To jedyny dzien kiedy moge podjechac w drodze z Łodzi do Wawy (tak troche po drodze ;-))- w piatek niestety dla wojka Proc... musze porobic a w sobote wesele
    Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

    Komentarz

    • Enriquez
      RS
      • 2009
      • 7685
      • Superb III (3V3)

      jutro startujemy koło 14 odemnie
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz

      • jerryx
        Ambiente
        • 2010
        • 149

        to moze uda mi sie podskoczyc do Ciebie do Wisniowej zanim wyjedziecie.
        Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

        Komentarz

        • Enriquez
          RS
          • 2009
          • 7685
          • Superb III (3V3)

          OK.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz

          • Tesser
            Classic
            • 2014
            • 2

            Witam,

            Moje zamówienie zostało złożone 8 maja, przez firmę leasingową. Wstępnie podano mi 4 miesięczny okres realizacji zamówienia, ale patrząc na Wasze posty widzę, że jest szansa na szybszą realizację. Zamawiał, ktoś w podobnym terminie i ma jakieś info o terminie produkcji, dostawy do dealera?

            Zamówione Auto: Octavia 3 TDI 2,0 (sedan) pakiet amazing, pakiet dynamic, chrom itp

            Komentarz

            • kropi
              Ambiente
              • 2008
              • 153

              Zamieszczone przez trasat23
              Odbieram na Kocmyrzowskiej. Z przyjemnością spotkam się na wspólnym odbiorze, a potem może jakaś rundka na obwodnicy, żeby sprawdzić wyższość DSG nad manualem, albo odwrotnie
              Ja w Wieliczce. Życzeniowo celuję w 4-5 lipca, a jak będzie - zobaczymy. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak.

              Komentarz

              • trasat23
                Rider
                • 2010
                • 417

                Zamieszczone przez kropi
                Zamieszczone przez trasat23
                Odbieram na Kocmyrzowskiej. Z przyjemnością spotkam się na wspólnym odbiorze, a potem może jakaś rundka na obwodnicy, żeby sprawdzić wyższość DSG nad manualem, albo odwrotnie
                Ja w Wieliczce. Życzeniowo celuję w 4-5 lipca, a jak będzie - zobaczymy. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak.
                Dlaczego zdecydowałeś się na Wieliczkę. Z tego co pamiętam, nie byli w stanie dać mi takiego rabatu jak w Interauto.
                www.kawapelnaslonca.pl

                Komentarz

                • kropi
                  Ambiente
                  • 2008
                  • 153

                  Wysłałem zapytanie do kilkunastu dealerów, ci dali największy.

                  Komentarz

                  • trasat23
                    Rider
                    • 2010
                    • 417

                    Zamieszczone przez kropi
                    Wysłałem zapytanie do kilkunastu dealerów, ci dali największy.
                    No to jestem zaskoczony. Moje negocjacje z tym dilerem nie przyniosły spodziewanych rezultatów

                    [ Dodano: Pią 20 Cze, 14 12:26 ]
                    No i znowu się zesrało .
                    Samochód miał być na początku lipca, a tu nawet jeszcze nie ma daty produkcji. Diler powiedział mi, że przekazał sprawę już bezpośrednio do SAP. Poza tym wyjaśnił, że tym razem problem pojawił się z czujnikami parkowania z przodu.
                    Widzę, że kolejny miesiąc będzie trzeba poczekać.
                    www.kawapelnaslonca.pl

                    Komentarz

                    • jjankos
                      Drive
                      • 2013
                      • 43

                      W moim przypadku nikt nie był w stanie przebić oferty dealera z Wieliczki (nawet Interauto Kraków), tam też zamówiłem auto. Wieliczka teraz daje spore upusty, muszą jakoś konkurować z salonami Interauto.
                      O3 1.4 TSI DSG Elegance + Amazing

                      Komentarz

                      • bob_best
                        Rider
                        • 2013
                        • 744
                        • Octavia III (5E3)
                        • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                        Zamieszczone przez trasat23
                        Zamieszczone przez kropi
                        Zamieszczone przez trasat23
                        Odbieram na Kocmyrzowskiej. Z przyjemnością spotkam się na wspólnym odbiorze, a potem może jakaś rundka na obwodnicy, żeby sprawdzić wyższość DSG nad manualem, albo odwrotnie
                        Ja w Wieliczce. Życzeniowo celuję w 4-5 lipca, a jak będzie - zobaczymy. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak.
                        Dlaczego zdecydowałeś się na Wieliczkę. Z tego co pamiętam, nie byli w stanie dać mi takiego rabatu jak w Interauto.
                        tak jak w moim przypadku - przebili Interauto - zresztą opisałem to w wątki nasi dealerzy
                        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                        Komentarz

                        • Enriquez
                          RS
                          • 2009
                          • 7685
                          • Superb III (3V3)

                          W sumie nie dziwne, na serwis nikt normalny do nich nie jeździ, to muszą sprzedażą podciągnąć.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz

                          • trasat23
                            Rider
                            • 2010
                            • 417

                            Zamieszczone przez kropi
                            Życzeniowo celuję w 4-5 lipca
                            Zapytaj dilera, kiedy będziesz miał samochód do odbioru. Mój się znowu przesunął o nie wiadomo ile......
                            Fakt-bez "t"
                            www.kawapelnaslonca.pl

                            Komentarz

                            • jerryx
                              Ambiente
                              • 2010
                              • 149

                              Zamieszczone przez trasat23
                              Zamieszczone przez kropi
                              Życzeniowo celuję w 4-5 lipca
                              Zapytaj dilera, kiedy będziesz miał samochód do odbioru. Mój się znowu przesunął o nie wiadomo ile......
                              Fakt-bez "t"
                              Wspolczuje - ja nie moglem wysiedziec 2 miesiecy a co dopiero dluzej. A swoja droga to widze ze mialem farta z ta produkcja tak szybko
                              Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                              Komentarz

                              • Gosi@czek
                                Rider
                                • 2013
                                • 418

                                najgorsze jest niestety czekanie na samochód ;/
                                wytrwałości
                                Zamówiona (12.12.2013)
                                Zakończona produkcja (24.02.2014)
                                Odebrana (14.03.2014)
                                OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                                Moja długo wyczekiwana perła

                                Komentarz

                                • kropi
                                  Ambiente
                                  • 2008
                                  • 153

                                  2 miesiące to pikuś... najgorsze są ostatnie 2 tygodnie :-/ Zwłaszcza, że nie wiadomo, czy aby na pewno ostatnie...

                                  Komentarz

                                  • Amix
                                    Ambiente
                                    • 2014
                                    • 220

                                    Najgorszy jest ostatni tydzień !!
                                    Widzisz oklejoną na placu i czekasz, aż miłościwi łaskawcy....eeeee brak słów.
                                    Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                    Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                    Moja szara myszka - Octavia 3
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                    Komentarz

                                    • Dig Dug
                                      L&K
                                      S_OCP Member
                                      • 2005
                                      • 1306
                                      • Seat

                                      Amix, Najgorszy jest dzień odbioru. Zajeżdżasz i zastanawiasz się czy wszystko OK. Ja zajechałem i patrze stoi, ale kur... co jest grane, gdzie jest radio? i faktycznie dopiero mieli dokładać, a ja wróciłem z kwitkiem tego samego dnia, bo nie było elektryka żeby domontował. A sprzedawca, który mnie wezwał do odbioru nie zdawał sobie sprawy, z tego, że radio nie zamontowane.

                                      Jak słyszę o uszkodzeniach w transporcie, malowaniach itp. to odbiór auta z radosnego dnia staje się mega stresującym. :evil:
                                      Była O1 jest F2.

                                      Komentarz

                                      • Amix
                                        Ambiente
                                        • 2014
                                        • 220

                                        Ja miałem też problem. Wszystko uroczyście i z drobnymi gratisami, fotką, reklamówką z winem itp, ale po przyjeździe do domu okazało się, że zapomnieli zamontować chlapacze na nadkolach !!. Wszystko sprawdziłem, ale na dół nie spojrzałem. Samochód trzeba oblać, a tu taki obciach. Wróciłem i rzucając kluczyki na biurko powiedziałem, że nie odjadę bez chlapaczy. Było tuż przed zamknięciem i usiadłem wygodnie w fotelu udając, że mam wszystko w d..... Założyli i przeprosili za tę stresującą sytuację.
                                        Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                        Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                        Moja szara myszka - Octavia 3
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                        Komentarz

                                        • yuby123
                                          Classic
                                          • 2014
                                          • 21

                                          Witam

                                          Jestem zupełnie nowy, zdecydowałem sie na nową octavię combi 18 tsi elegance amazing z paroma dodatkami, z tym że dopiero w piątek podjąłem decyzję, w tym tygodniu załatwię wszystkie formalności. Mam następujące pytania.

                                          1. Czy ktoś ma doświadczenie z finansowaniem "skoda niskich rat" jak wygląda procedura?
                                          2. Czy ktoś kupował auto w salonie na 2 końcu kraju (najlepsza oferta) chciałbym ograniczyć ilość "wycieczek" do minimum.
                                          3. Najważniejsze jak sądzicie na kiedy będzie auto do odbioru, zakładam że w tym tygodniu załatwie wszystkie formalności ...?

                                          Dziękuje
                                          Pzdr
                                          Kris
                                          zamówiona: 26.06.2014
                                          produkcja:23.07.2014
                                          zarejestrowana:04.08.2014
                                          odbiór:07.08.2014

                                          Komentarz

                                          • rafiki
                                            RS
                                            • 2012
                                            • 15968
                                            • Octavia II combi (1Z5)
                                            • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                                            yuby123, 1. Nie pomogę.
                                            2. Jest tu trochę takich ludzi, aczkolwiek ja się do nich nie zaliczam, więc dużo nie powiem.
                                            3. Wszystko zależy od tego kiedy będziesz miał zamrożony termin produkcji. Do tego czasu to wróżenie z fusów.
                                            رافال
                                            Spoty
                                            Cause freedom is a lonely road
                                            My O2FL

                                            Komentarz

                                            • ryjeks
                                              Rider
                                              • 2010
                                              • 488
                                              • Octavia III combi (5E5)
                                              • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                              1. pewnie uproszczona ale nie zgłębiałem tematu
                                              2. wycieczka w zasadzie jedna po odbiór auta, reszta mail/poczta.
                                              Najkorzystniej z tą ofertą iść do okolicznych i kupić na miejscu po prostu.
                                              3. na combi to ze 3-4 miesiące pewnie.

                                              Komentarz

                                              • trasat23
                                                Rider
                                                • 2010
                                                • 417

                                                1. Czy ktoś ma doświadczenie z finansowaniem "skoda niskich rat" jak wygląda procedura?
                                                Podbij do salonu to się wszystkiego dowiesz

                                                2. Czy ktoś kupował auto w salonie na 2 końcu kraju (najlepsza oferta) chciałbym ograniczyć ilość "wycieczek" do minimum.
                                                Zależy od wysokości rabatu, ale Twoja obecność będzie konieczna tylko przy odbiorze samochodu. Reszta to telefon, mail i ewentualnie przelew zaliczki na konto dielra.

                                                Zamieszczone przez yuby123
                                                3. Najważniejsze jak sądzicie na kiedy będzie auto do odbioru, zakładam że w tym tygodniu załatwię wszystkie formalności ...?
                                                Ja czekam już 5 miesięcy, a będzie pewnie jeszcze jeden, albo i dwa.... Ale są koledzy, którzy zamawiali w kwietniu i na początku lipca odbierają kurczaki. Teraz podobno coś w Mladej Bolesłav zesrało się z czujnikami parkowania i dlatego znowu jest przestój. Poza tym na przełomie lipca i sierpnia mają 3 tygodniową przerwę produkcyjną, choć mi się to w głowie nie mieści, to podobno tak jest. Poza tym, co z tego, że diler obieca Ci samochód za 6 tygodni, jak będzie poślizg i tak mu nic nie zrobisz.
                                                www.kawapelnaslonca.pl

                                                Komentarz

                                                • yuby123
                                                  Classic
                                                  • 2014
                                                  • 21

                                                  Dziękuje za odpowiedź

                                                  Co do terminów, też słyszałem że jest jakiś problem z czujkami parkowania. Diler powiedział mi że mają w ciemno zgłoszone do produkcji auta więc jest szansa na szybszy termin, ale i tak nie może wpisać w umowie krótszego niż 3 miesiące...

                                                  Tak czy inaczej pozostaje czekać, swoją drogą zdumiewające w takich czasach, za w sumie niemałą kasę.

                                                  Załóżmy że formalności załatwię w ciągu tego tygodnia, czy diler od razu mnie poinformuje o dacie produkcji ?
                                                  zamówiona: 26.06.2014
                                                  produkcja:23.07.2014
                                                  zarejestrowana:04.08.2014
                                                  odbiór:07.08.2014

                                                  Komentarz

                                                  • kecaj
                                                    RS
                                                    • 2009
                                                    • 1511
                                                    • Superb II (3T4)

                                                    trasat23, urlop jest 2 tygodniowy w Mlada Boleslav.
                                                    yuby123, Dealer nie poinformuje Ciebie o dacie produkcji bo jej nie zna. Może zobaczyć 1 harmonogramowy termin. To tyle.
                                                    Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...