Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • xcracer, będzie pan zadowolony :wink:


    TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

    Komentarz


    • Zamieszczone przez damian1975
      xcracer, będzie pan zadowolony :wink:
      Ja myślę
      Moja FLka:

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

      Komentarz


      • xcracer, A w jakim rejonie Baśki załapałeś kwaterę jeśli nie tajemnica :?:



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz


        • Ja mam inne pytanie czy ktoś korzystał z komunikacji publicznej w Dubrovniku i coś może rzec w tej sprawie?
          - Superb
          - Panda 1.2

          Komentarz


          • Możecie polecić mi nocleg po drodze do Cro, w Mikulovie lub okolicach?
            OIII 1,4 TSI Elegance

            Komentarz


            • Ja już od sobty moczę d..sko w morzu w Baśka Voda. Pogoda piekna. Nawet furka jak juz stoi to ma co podziwiać. 8)

              ]"]Error 404 - Zapodaj.net

              Komentarz


              • Angrekoo, no to pozazdrościć.

                Jaka temp wody i powietrza ???
                O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                Komentarz


                • Zamieszczone przez JerzyM73
                  Angrekoo, no to pozazdrościć.

                  Jaka temp wody i powietrza ???
                  Nie mam czym pomierzyć, ale od soboty było bardzo ciepło a od dzisiaj z nieba leje się żar a woda idealna żeby z niej nie wychodzić.
                  Specjalnie wybralem czerwiec bo jestem z rocznym dzieckiem, a tu taki psikus. Patrząc na prognoze to ma być tylko cieplej.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Tobi77
                    Pierwszy raz jadę w okolice Dubrovnika, czy w tym rejonie znajdę jakieś niezaludnione plaże, miejscowości? Im mniej ludzi, tym lepiej.
                    myśę że w sezonie nie istnieją takie plaże chyba że bez dostępu z lądu albo podczas buży

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Angrekoo
                      Zamieszczone przez JerzyM73
                      Angrekoo, no to pozazdrościć.

                      Jaka temp wody i powietrza ???
                      Nie mam czym pomierzyć, ale od soboty było bardzo ciepło a od dzisiaj z nieba leje się żar a woda idealna żeby z niej nie wychodzić.
                      Specjalnie wybralem czerwiec bo jestem z rocznym dzieckiem, a tu taki psikus. Patrząc na prognoze to ma być tylko cieplej.
                      Wolę to niż ubiegoroczne deszcze w Cro Przy okazji zastanawiam się nad jakimś noclegiem przy trasie główniej (autostrada) między Zadarem a Splitem. Niby znam dobrze okolice, bo 3 razy byłem w okolicach Sibenika na wakacjach, ale jak człowiek nie musi nocować tranzytem ( bo zajeżdża na raz) to nie zwraca uwagi. Ale tym razem nie pocisnę na raz 1700 km do Czarnogóry Liczę, że dojadę za Zadar może w pierwszy dzień. Planuję zrobić 1000-1100 pierwszego dnia. Może się uda 1200. Bezpiecznie rzecz jasna.

                      Komentarz


                      • Ja lecę 19 lipca na Korculę a nocleg na trasie mam w Grazu Page Not Found - OEKOTEL polecany przez znajomych.
                        Czarna Diablica

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez okioki
                          Zamieszczone przez Tobi77
                          Pierwszy raz jadę w okolice Dubrovnika, czy w tym rejonie znajdę jakieś niezaludnione plaże, miejscowości? Im mniej ludzi, tym lepiej.
                          myśę że w sezonie nie istnieją takie plaże chyba że bez dostępu z lądu albo podczas buży
                          W takim razie chyba będzie znowu Dalmacja, tam jest w czym wybierać, a na wypad do Dubrovnika poświęcę jeden dzień i tyle.
                          Moja Octavia

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Angrekoo
                            Specjalnie wybralem czerwiec bo jestem z rocznym dzieckiem, a tu taki psikus. Patrząc na prognoze to ma być tylko cieplej.
                            my jedziemy za tydzien takze dobrze ze pogoda dopisuje

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Luk_as2
                              my jedziemy za tydzien takze dobrze ze pogoda dopisuje
                              Ja też za tydzień startuję, w jakie rejony CRO się wybierasz?
                              MOJA WYMARZONA KOCHANKA
                              tymczasowy dupowóz
                              następnie kochanka
                              zaczęlo się od

                              Komentarz


                              • celuje w Baska Voda lub Pag - a skonczy sie pewnie na tygodniu tu i tu, a ty gdzie planujesz?

                                orientuje sie ktos jakie pre paidy na necik najlepiej wychodza w Cro?

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Luk_as2
                                  celuje w Baska Voda lub Pag - a skonczy sie pewnie na tygodniu tu i tu, a ty gdzie planujesz?

                                  orientuje sie ktos jakie pre paidy na necik najlepiej wychodza w Cro?
                                  Omiś od soboty tam stacjonować będę
                                  MOJA WYMARZONA KOCHANKA
                                  tymczasowy dupowóz
                                  następnie kochanka
                                  zaczęlo się od

                                  Komentarz


                                  • niedaleko

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Luk_as2
                                      orientuje sie ktos jakie pre paidy na necik najlepiej wychodza w Cro?
                                      tego nie wiem ale rok temu to gdzie sie nie ruszyłem wszedzie było jakies darmowe wifi.
                                      BYŁA o1 rs
                                      BYŁA o2 1.6
                                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                      Komentarz


                                      • blackrs, dobrze pisze. W Tucepi na całym deptaku było darmowe, na kwaterze też. Na deptaku coś migało, że tylko 5 minut ale syn nie narzekał, że mu bajki z YT tnie :szeroki_usmiech W 2014 miałem na kwaterze WiFi z GSM i do 20:00 było ok, później masakra
                                        Pisał Sebastian

                                        Komentarz


                                        • Kupował ktoś winiety na tej stronie:

                                          Buy vignettes online for Europe - Tolltickets
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Maicroft
                                              Kupował ktoś winiety na tej stronie:

                                              Link
                                              Tak. Sprawnie i szybko. Koszt przesyłki 2,20 euro alternatywą dla polskich naciągaczy. :idea:

                                              namo do bani te Twoje panie :kciukminus
                                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                              =================================================

                                              Komentarz


                                              • blackrs, SS, dzieki

                                                w temacie winiet, czy jest gdzies dokladny opis jak ominac platna autostrade w Slowenii? szkoda mi 15ojro za 30km jazdy 8)
                                                ostatnio do Cro jechalem jakies 12 lat temu wiec z tego co widze troche sie pozmienialo

                                                Komentarz


                                                • Viniet nie kupuje się się w internecie. Jedziesz autostradą, nawigacja informuje o zbliżaniu się do granicy państwa. Po drugiej stornie stajemy na pierwszej stacji, kawę i winietu poproszę i po sprawie. Polecam objechać autostradę w Słowenii, piękne widoki. Na Chorwackich autostradach i tak płacisz na bramce.

                                                  Komentarz


                                                  • Luk_as2, Poczytaj, pooglądaj Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja | Cro.pl - Chorwacja online i zaoszczędź

                                                    [ Dodano: Sro 10 Cze, 15 12:45 ]
                                                    Zamieszczone przez namo
                                                    Viniet nie kupuje się się w internecie
                                                    Kupuje, kupuje Nie patrz tylko na swoją osobę. Bardziej obiektywnie :szeroki_usmiech
                                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                    =================================================

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X