Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znowu ciągnie mnie do CRO . Byłem już w okolicach Rijeki, Zadaru, Splitu, Makarskiej, Sibenika...Zastanawiam się gdzie tym razem pojechać.

    Czy ktoś z Was był na Korculi i może coś więcej napisać? Może polecicie jakieś inne miejsce?
    Moja FLka:

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

    Komentarz


    • polecam Pag
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • W zeszłym roku odwiedziłem Pag...
        Moja FLka:

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

        Komentarz


        • Zamieszczone przez xcracer
          Zastanawiam się gdzie tym razem pojechać.
          Atakuj dalej na południe. MNE
          Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

          _______
          Piotr

          Komentarz


          • Zamieszczone przez xcracer
            Czy ktoś z Was był na Korculi i może coś więcej napisać? Może polecicie jakieś inne miejsce?
            w ubiegłym roku byłem na Korèuli w Lumbardzie 8)
            mnie się podobało

            Minus taki, że tam ogólnie jest mało domów i dość ciężko znaleźć kwaterę (w ciemno).
            W Lumbardzie ładna piaszczysta plaża, choć mnie osobiście (niestety kawałek drogi od Lumbardy) najbardziej podobała się plaża Vaja (Racisce) ehhh 8)


            Miasteczko Korèuli bardzo ładne, na spacerki super.
            Ogólnie wyspa Korèula na (IMO) 5-7 noclegów jest super
            www.SPAmobile.pl

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Czarna_LK
              Zamieszczone przez xcracer
              Zastanawiam się gdzie tym razem pojechać.
              Atakuj dalej na południe. MNE
              Mam 3letnią córę i to trochę za długa podróż dla niej. Biorę pod uwagę miejsca gdzie mogę dojechać za jedną nockę kiedy będzie spała

              [ Dodano: Wto 19 Maj, 15 13:54 ]
              Zamieszczone przez no_fear
              Zamieszczone przez xcracer
              Czy ktoś z Was był na Korculi i może coś więcej napisać? Może polecicie jakieś inne miejsce?
              w ubiegłym roku byłem na Korèuli w Lumbardzie 8)
              mnie się podobało

              Minus taki, że tam ogólnie jest mało domów i dość ciężko znaleźć kwaterę (w ciemno).
              W Lumbardzie ładna piaszczysta plaża, choć mnie osobiście (niestety kawałek drogi od Lumbardy) najbardziej podobała się plaża Vaja (Racisce) ehhh 8)
              Obrazek

              Miasteczko Korèuli bardzo ładne, na spacerki super.
              Ogólnie wyspa Korèula na (IMO) 5-7 noclegów jest super
              Dzięki za info . Mógłbyś napisać jak się dostałeś na Korculę, skąd ewentualnie płynąłeś promem i jaki był koszt?
              Moja FLka:

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

              Komentarz


              • Ja też jadę na Korculę, od 20 lipca mam nocleg.
                Czarna Diablica

                Komentarz


                • Zamieszczone przez xcracer
                  Mógłbyś napisać jak się dostałeś na Korculę, skąd ewentualnie płynąłeś promem i jaki był koszt ?
                  to w skrócie ubiegłoroczne wakacje :wink:

                  Kraków - Orebić (bez noclegu, z drzemką na stacji, 3.5 letni człowieczek na pokładzie) :wink:
                  2-3 noclegi
                  promem Orebić -> Korèula (cen nie pamiętam, znajdziesz w necie)
                  w Lumbardzie ~7 noclegów
                  a potem Tuèepi i Primo¹ten :wink:
                  www.SPAmobile.pl

                  Komentarz


                  • A do Dubrownika jechałeś ? Jeżeli tak to samochodem czy wodą ? Bo słyszałem o wodolotach z Korculi.
                    Czarna Diablica

                    Komentarz


                    • jechałeś jechałeś, samochodem :wink:
                      o wodolotach niestety nic nie wiem :roll:
                      www.SPAmobile.pl

                      Komentarz


                      • Ponoć są, bo promy wycofali bo się nie opłacało je utrzymywać.
                        Faktycznie taki problem z parkowaniem w Dubrowniku ?
                        Czarna Diablica

                        Komentarz


                        • jak zapłacisz to problemu z parkowaniem nie ma :wink:
                          a tak na poważnie tam są wiecznie TŁUMY turystów, pełno samochodów, autokarów... :roll:

                          Ja parkowałem gdzieś na ulicy, w jakiejś "zonie" chyba 3 ?
                          Wiem, że kawałek z buta darłem - zabij mnie, nie pamiętam dokładnie co i gdzie ops:

                          Na pewno ktoś zaraz powie co i jak 8)
                          www.SPAmobile.pl

                          Komentarz


                          • Ja w Dubrovniku parkowałem na parkingu podziemnym - ul Zagrebacka. Ale też kawałek z buta trzeba było iść
                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                            _______________________________________
                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                            Komentarz


                            • O ile nic nie pokrzyżuje planów to 28 sierpnia kierunek Baśka Voda :!:


                              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez tomek.wlkp
                                Faktycznie taki problem z parkowaniem w Dubrowniku ?
                                wesoło nie jest, chyba że skoro świt. ja parkowałem na parkingu podziemnym przy Baltazara Bogisica. Przynajmniej autko nie nagrzane w słońcu. Parę minut piechotką do starówki - wchodzisz od strony Fontanny św. Onufrego.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • gdzieś znalazłem takie info
                                  Atlantas Center ul. Vukovarska
                                  5 kun / h
                                  kawałek do przejścia :wink:
                                  www.SPAmobile.pl

                                  Komentarz


                                  • Kto nocował na trasie w tym hotelu Page Not Found - OEKOTEL
                                    Czarna Diablica

                                    Komentarz


                                    • też się naszukałem miejsca do parkowania. Przy murach koszt był przesadnie duży o ile pamiętam. 10 kun za 1h albo więcej (to było w roku 2012). Wszędzie był problem, w końcu zaparkowałem pod Konzumem przy ul. Vladimira Nazora 7.
                                      Okazało się że jest tam jakiś chorwat biorący kasę za parkowanie, nawet jakaś budka stała. Ale cena była chyba 10 - 20 kun za cały dzień (dokładnie nie pamiętam). W sumie było to tylko ok. 1,5km marszu do murów, uważam że w mieście to nie jest żadna odległość, tym bardziej że można od razu zwiedzać zabudowę miejską oraz z drogi którą szedłem jest niezły widok na morze oraz na hotel Rixos. Naprawdę nieźle to wygląda. Na trasie tej można również zahaczyć o należący do uniwersytetu (na mapie to Sveuciliste u Dubrovinku) mały park - warto tam wejść na chwilę.


                                      Poniżej link do trasy z Konzuma do murów. Trasa opisana powyżej. Między ulicą Splitski put a ulicą branitelja Dubrovnika można przejść po prostej po jakiś tam różnych schodkach i nie trzeba się cofać i robić łuku jak pokazuje google. Jak ktoś będzie na miejscu to zobaczy o co chodzi.

                                      Dynamic Link Not Found

                                      Komentarz


                                      • Yarwa, wszystko fajnie tylko wracając po samochód dymasz pod górę w 2013 zostawiłem samochód na parkingu podziemnym (w połowie Twojej drogi) i wracając do samochodu wypociłem chyba z litr bo jeszcze miałem córkę w wózku. O schodach nie wspomnę :wink: Ale kto co lubi
                                        Pisał Sebastian

                                        Komentarz


                                        • SS, no ja też z 2-latka byłem. Rzeczywiście zapomniałem o górce, troche się wk.. ale jakoś dało radę.

                                          Komentarz


                                          • Yarwa, ja też ale lepiej widzieć wcześniej :twisted:
                                            Pisał Sebastian

                                            Komentarz


                                            • Link
                                              Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                              _______
                                              Piotr

                                              Komentarz


                                              • Nie da się ukryć, że islamiści uaktywnili się na Bałkanach - zarówno w BiH, Kosowie jak i Macedonii, ale bez paniki.
                                                OIII 1,4 TSI Elegance

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez tomek.wlkp
                                                  Kto nocował na trasie w tym hotelu Page Not Found - OEKOTEL
                                                  Nocowałem w ub.r. w Traiskirchen k/Wiednia.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez tomek.wlkp
                                                    Kto nocował na trasie w tym hotelu Page Not Found - OEKOTEL
                                                    pytasz o warunki? całkiem przyzwoite jak za tą cenę.
                                                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                                    _______________________________________
                                                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X