Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Luk_as2, Zjazd 226 na Mureck

    Objazd autostrady



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez namo
      Viniet nie kupuje się się w internecie. Jedziesz autostradą, nawigacja informuje o zbliżaniu się do granicy państwa. Po drugiej stornie stajemy na pierwszej stacji, kawę i winietu poproszę i po sprawie. Polecam objechać autostradę w Słowenii, piękne widoki. Na Chorwackich autostradach i tak płacisz na bramce.
      Nie zgodzę się, każdy robi wg własnego uznania. Ja od lat zawsze kupuję internet, naklejam na szybę i zapominam. Kawy nie piję, nie mam potrzeby zatrzymywania się na stacji, pierwszy postój robię kiedy wskazówka zbliża się do rezerwy

      Te kilka złotych więcej przy koszcie całego wyjazdu nie robi żadnej różnicy.
      Moja FLka:

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

      Komentarz


      • Zamieszczone przez xcracer
        Te kilka złotych więcej przy koszcie całego wyjazdu nie robi żadnej różnicy.
        Dokładnie :!: W ubiegłym roku postanowiłem kupować na granicy, nie dość że spędziłem 45min na Shellu w Ostrawie bo akurat mieli wieczorną zmianę i rozliczali tylko paliwo a sklep był nieczynny (ludzi zebrało się ze 20 osób) to jeszcze okazało się że muszę kupić miesięczną na Czechy bo innych zabrakło :!:



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz


        • Dlatego żeby uniknąć takich sytuacji kupuję i będę kupował przez internet. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie ale każdy zrobi jak uważa...

          Będąc w nocy na granicy na prawdę nie widzę sensu szukania winiety aby zaoszczędzić kilka złociszy. Przykład Mirka pokazuje, że zamiast zaoszczędzić można dopłacić
          Moja FLka:

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

          Komentarz


          • Namówiliście mnie, kupię w tym roku przez internet.

            Komentarz


            • endryu, eaglemirek, dzieki

              Komentarz


              • Zamieszczone przez eaglemirek
                Dokładnie :!: W ubiegłym roku postanowiłem kupować na granicy, nie dość że spędziłem 45min na Shellu w Ostrawie bo akurat mieli wieczorną zmianę i rozliczali tylko paliwo a sklep był nieczynny (ludzi zebrało się ze 20 osób) to jeszcze okazało się że muszę kupić miesięczną na Czechy bo innych zabrakło :!:
                Miałeś akurat wyjątkowego pecha, zresztą i tak na Czechy chyba lepiej opłaca się kupić miesięczną winietkę jeżeli jedziesz na dłużej niż 8 noclegów. Ja nigdy nie kupiłem jeszcze winiety przez neta, zawsze na granicach i nigdy problemów nie miałem. Zawsze łączyłem kupno winiety z prostowaniem nóg.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • Spróbujcie kiedyś nocą drogi przez Węgry, wtedy w grę wchodzi tylko jedna winieta. Tak jeżdżę od zawsze i czasowo jest to praktycznie to samo w porównaniu do drogi jaką jeździ większość.
                  Moja FLka:

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                  Komentarz


                  • Slowacja i Wegry wtedy wchodza w gre, chociaz google maps twierdzi ze cala trase, bez zadnej winiet da sie pokonac
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Tylko Słowacja, jadąc przez Węgry w większości drogą 86 winieta nie jest potrzebna.
                      Moja FLka:

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                      Komentarz


                      • Ja jechałem w nocy przez Węgry, więcej tirów do Budapesztu, potem ogień w dół. Kolejka na przejściu z pokazywaniem bagażnika. Trasa taka jakby dłuższa, byłem po niej bardziej zmęczony.

                        Komentarz


                        • xcracer, a Słowacja ?
                          jak miałem roczną na Czechy to tamtędy jeździłem, ostatnie lata przez Słowację i Węgry.
                          na Węgrzech pare razy trafiłem sytuację, że terminale płatnicze nie działały, a wiadomo - na LPG to dużego zasięgu nie mam :szeroki_usmiech
                          więc zawsze pare euro w kieszeni trzeba mieć.

                          a winiety to na stacji zawsze kupowałem, nie było problemów jak pisze Mirek. zależy od pory dnia i dnia tygodnia.
                          OII sprzedana


                          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Maicroft
                            Kupował ktoś winiety na tej stronie:

                            Buy vignettes online for Europe - Tolltickets
                            Zawsze kupuje na ich stronie.
                            4 max 5 dni roboczych i masz w domu.

                            Przy prowizji w PL na PZM travel ceny super.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez tomek.wlkp
                              Ja lecę 19 lipca na Korculę a nocleg na trasie mam w Grazu Page Not Found - OEKOTEL polecany przez znajomych.
                              A ja nie polecam. Latem - patelnia. Stoi to w polu kukurydzy nagrzane na maksa. Dodaj do tego tabuny ruskich z autokarów i masz okotel Graz. W nocy musisz mieć otwarte okno ( tak koszmarnie gorąco) wiec siłą rzeczy słuchasz jak podjeżdżają kolejne autokary z ludźmi. Najgośniejsi są właśnie ruscy.

                              Spaliśmy tam dwa razy. Dwa lata pod rząd. Wystarczy, żeby wyrobić sobie zdanie.

                              Obok - 500 metrów - wprawdzie zagospodarowana żwirownia - kąpielisko, ale dla dzieciaków niebezpieczne. Z knajpką i zimnym piwem za sporo ojro ale to nie rekompensuje warunków w Okotelu. Aha - plusem jest niezłe śniadanie w cenie (szwedzki stół). Ale nie wyspałem się tam ani razu. A o to w trasie chodzi.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez kapi
                                xcracer, a Słowacja ?
                                jak miałem roczną na Czechy to tamtędy jeździłem, ostatnie lata przez Słowację i Węgry.
                                na Węgrzech pare razy trafiłem sytuację, że terminale płatnicze nie działały, a wiadomo - na LPG to dużego zasięgu nie mam :szeroki_usmiech
                                więc zawsze pare euro w kieszeni trzeba mieć.

                                a winiety to na stacji zawsze kupowałem, nie było problemów jak pisze Mirek. zależy od pory dnia i dnia tygodnia.
                                Na Słowację kupujesz winietę...gdzies przy trasie za 10 ojro lub przez neta za 55 zł.

                                Od siebie jeżdżę zawsze na Cieszyn-Żilina(Słowacja)-Bratysława-Letenye(przejscie granicznie na Węgrzech) i dalej autostradą przez CRO. W tym roku również tak pojadę.

                                [ Dodano: Sro 10 Cze, 15 15:13 ]
                                Zamieszczone przez Angrekoo
                                Zamieszczone przez Maicroft
                                Kupował ktoś winiety na tej stronie:

                                Buy vignettes online for Europe - Tolltickets
                                Zawsze kupuje na ich stronie.
                                4 max 5 dni roboczych i masz w domu.

                                Przy prowizji w PL na PZM travel ceny super.
                                Nigdy nie miałeś problemu z nimi?

                                Różnica jakaś w porównaniu do PZM jest, do wyjazdu mam jeszcze sporo czasu więc można skorzystać.
                                Moja FLka:

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez xcracer
                                  jeżdżę zawsze na Cieszyn-Żilina(Słowacja)-Bratysława-Letenye(przejscie granicznie na Węgrzech) i dalej autostradą przez CRO. W tym roku również tak pojadę.
                                  OII sprzedana


                                  Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                  Komentarz


                                  • A jaka jest korzyść w kupowaniu winiet przez neta? To są jakieś realnie sensowne kwoty? Bo nie sądzę.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez himi
                                      A jaka jest korzyść w kupowaniu winiet przez neta? To są jakieś realnie sensowne kwoty? Bo nie sądzę.
                                      Kiedyś chciałem kupić przez PZMot i cena ścięła mnie z nóg. Od tamtej pory kupuję na Mapy Google
                                      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                      _______________________________________
                                      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez himi
                                        A jaka jest korzyść w kupowaniu winiet przez neta? To są jakieś realnie sensowne kwoty? Bo nie sądzę.
                                        Finansowo żadna. Sens jest taki, że kupując przez neta przyklejasz na szybę jeszcze w PL i...jedziesz, jedziesz, jedziesz aż paliwa zacznie brakować
                                        Moja FLka:

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez xcracer
                                          .jedziesz, jedziesz, jedziesz aż paliwa zacznie brakować
                                          Dokładnie Dla mnie prostowanie nóg po 20 km przed Ostrawą to zbędny luksus :!: Ja to pierwsze prostowanie w Mikulov a potem za Zagrzebiem już z tankowaniem



                                          CB Harry II ASC + Triflex

                                          Pozdrawiam Mirek!!

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez eaglemirek
                                            Zamieszczone przez xcracer
                                            .jedziesz, jedziesz, jedziesz aż paliwa zacznie brakować
                                            Dokładnie Dla mnie prostowanie nóg po 20 km przed Ostrawą to zbędny luksus :!: Ja to pierwsze prostowanie w Mikulov a potem za Zagrzebiem już z tankowaniem
                                            Tak jak ja . Nie mam potrzeby zatrzymywania się wcześniej tym bardziej, że zawsze jadę na noc i wszyscy pasażerowie śpią. Jadę dopóki nikt nie marudzi
                                            Moja FLka:

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez himi
                                              A jaka jest korzyść w kupowaniu winiet przez neta?
                                              Dla wielu komfort psychiczny
                                              Zamieszczone przez himi
                                              To są jakieś realnie sensowne kwoty? Bo nie sądzę.
                                              Do innych sprzedawców w Polsce dość znaczne. Przesyłka kosztuje 2,20 E.
                                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                              =================================================

                                              Komentarz


                                              • Mnie wlasnie zastanawia problem z zakupem w nocy winiet. W ciagu dnia, to wiem, ze to nie problem.
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez xcracer
                                                  Zamieszczone przez himi
                                                  A jaka jest korzyść w kupowaniu winiet przez neta? To są jakieś realnie sensowne kwoty? Bo nie sądzę.
                                                  Finansowo żadna. Sens jest taki, że kupując przez neta przyklejasz na szybę jeszcze w PL i...jedziesz, jedziesz, jedziesz aż paliwa zacznie brakować
                                                  Latam w dzień, z dzieciakami i zawsze tankuję w Międzylesiu na max. Ostatnia stacja po polskiej stronie. Więc i tak winietę na Czechy kupię. Potem obiad Mikulov i w Austrii postój moment na winietę. Czasu zabiera to niewiele.

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy (i koleżanki) ja lecę koło Rogoznicy 20.06 na 2 tygodnie.
                                                    Może kogoś po drodze bedzie mi dane obtrąbić?
                                                    Wspieram Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą - www.ptwm.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X