Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ruwado
    ja pierwsze wyjazdy zpiątku na sobotę na noc
    Ja nigdy nie miałem korków, owszem ostatnio jakaś tam kolejka była na przejściu, ale to 10-15min.
    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

    Komentarz


    • Trzymajcie kciuki :!: Jeśli jutro wszystko pójdzie jak się tego.spodziewam wieczorem jednak startujemy

      Walizki stoją w pogotowiu
      Moja FLka:

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

      Komentarz


      • czy do Chorwacji potrzebuje EKUZ?
        Leczenie za granicą / Dla Pacjenta / Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) – finansujemy zdrowie Polaków
        czy wystarczy mi ubezpieczenie zdrowotne wykupione w jakimś TU?
        z gory dziękuję za odp.
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • Arek, EKUZ jest na podstawową opiekę a ubezpieczenie TU jeśli dobrze pamiętam to np od 50 euro. Jeśli zapłacisz za lekarza mniej z TU nie dostaniesz zwrotu. Dlatego ja zawsze mam EKUZ i TU :szeroki_usmiech
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • Arek, EKUZ załatwisz w parę minut. Wypełnij wcześniej formularz online i wydrukuj to będzie szybciej. Przy okazji załatwiania EKUZ załatw sobie hasła do ZIP Link za jednym razem.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • A jednak...jedziemy :!: :szeroki_usmiech

              Dziś wieczorem kierunek :arrow: Baśka Voda
              Moja FLka:

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

              Komentarz


              • xcracer, to dobrze, że się wszystko wyklarowało.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • xcracer, Udanego wypoczynku :!:



                  CB Harry II ASC + Triflex

                  Pozdrawiam Mirek!!

                  Komentarz


                  • Dzięki
                    Moja FLka:

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                    Komentarz


                    • A pytanko mam odnośnie znalezienia noclegu na miejscu jadąc w ciemno np 25 lipca , macie jakieś doświadczenia z tym związane?
                      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Arek
                        A pytanko mam odnośnie znalezienia noclegu na miejscu jadąc w ciemno np 25 lipca , macie jakieś doświadczenia z tym związane?
                        Nocleg zawsze znajdziesz, tylko musisz być do południa aby komfortowo wybrzydzać.
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • Tak jak AdamB pisze - zawsze znajdziesz nocleg, stoją przy drogach z tabliczkami, w miasteczkach, gdzie byś nie zapytał miejscowego to Ci coś poleci albo okaże się, że sam wynajmuje.
                          Moja Octavia

                          Komentarz


                          • Planujemy wyjechać o 16 z polski żeby nastepnego dna ok 10 być na miejscu , może się uda. Planujemy okolice Omisu.
                            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                            Komentarz


                            • Jeśli okolice Omisu to zerknij na Lokve Rogoźnice. Cisza, spokój a.do Omisu rzut beretem.
                              Moja FLka:

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                              Komentarz


                              • Arek, fajna okolica tylko z komarami
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • Hmm czyli na komary muszę coś zabrać. A gdzie ew indziej proponujecie z dziećmi?
                                  -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                  Komentarz


                                  • Arek, te komary miałem w Duce Luka koło Omisu i tylko w nocy w mieszkaniu, na plaży i w dzień nie atakowały.
                                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                    Komentarz


                                    • A wybiera się ktoś pod koniec sierpnia do Baśki Vody :?: planuje wyjazd na noc z 28/29 sierpnia :wink: :szeroki_usmiech


                                      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez xcracer
                                        Jeśli okolice Omisu to zerknij na Lokve Rogoźnice. Cisza, spokój a.do Omisu rzut beretem.
                                        I korek do Omnis z jednej i drugiej strony na godzinę :-)
                                        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                        Komentarz


                                        • Waluta idzie w górę. Warto przekalkulować płatność kartą :idea:
                                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                          =================================================

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez AdamB
                                            Arek, te komary miałem w Duce Luka koło Omisu i tylko w nocy w mieszkaniu, na plaży i w dzień nie atakowały.
                                            kupujesz raida wsadzanego do kontaktu i nie masz komarów także w domu
                                            komary w mieszkaniu są chyba wszędzie, na całym wybrzeżu
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez aro_40
                                              komary w mieszkaniu są chyba wszędzie, na całym wybrzeżu
                                              Ja się spotkałem tylko w okolicy Omisu. W okolicy Zadaru np. Bibinje czy Sv.Peter , czy na Pagu nie miałem komarów.

                                              Ale tak jak piszesz Raid załatwia sprawę.
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez AdamB
                                                aro_40 napisał/a:
                                                komary w mieszkaniu są chyba wszędzie, na całym wybrzeżu


                                                Ja się spotkałem tylko w okolicy Omisu. W okolicy Zadaru np. Bibinje czy Sv.Peter , czy na Pagu nie miałem komarów.

                                                Ale tak jak piszesz Raid załatwia sprawę.
                                                dopisane do listy rzeczy które muszę zabrać
                                                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez endryu
                                                  Waluta idzie w górę. Warto przekalkulować płatność kartą :idea:
                                                  polecam sprawdzic, bo czesc bankow od 1 czerwca br wprowadzila dodatkowe oplaty za przewalutowanie

                                                  Zamieszczone przez Arek
                                                  A gdzie ew indziej proponujecie z dziećmi?
                                                  troche dalej na poludnie ale nie duzo - Tucepi

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Luk_as2
                                                    endryu napisał/a:
                                                    Waluta idzie w górę. Warto przekalkulować płatność kartą
                                                    polecam sprawdzic, bo czesc bankow od 1 czerwca br wprowadzila dodatkowe oplaty za przewalutowanie
                                                    A ile to wyjdzie placac 2000zl. Jak koszt tych wszystkich operacji to 100zl, to chyba nie ma sobie glowy zaprzatac, gdy te wakacje zagraniczne malo kiedy schodza ponize 5kpln.
                                                    Spritmonitor.de

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X