Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzięki Panowie za wszystkie rady
    Moja FLka:

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

    Komentarz


    • owoc, o której przekraczałeś granicę CRO? I czy wjeżdżając na autobanę jechałeś prawym pasem dla płacących kartą?
      Moja Octavia

      Komentarz


      • Tobi77, Na granicy Słoweńsko Chorwackiej byłem ok 7.00 - 8.00 rano i już potężne korki. Jak wjeżdżasz na autostradę to pobierasz kuponik więc nie ma znaczenia którym pasem. Natomiast płaciłem potem kartą.
        Info dla cwaniaków drogowych :diabelski_usmiech . Jak przekroczycie granicę z Chorwacją a jest korek do bramek to można sobie lekko ułatwić ponieważ zaraz za granicą jest zjazd na jakieś miasteczko i tym zjazdem można ominąć jakieś 300 metrów korka :szeroki_usmiech

        PIS to kretyni

        Komentarz


        • Dzięki owoc, racja, zapomniałem, że tu na początku tylko się pobiera ticketa.
          A to jechałeś wczoraj czyli w sobotę? Dopytuję, bo widzę z roku na rok coraz większe korki i się zastanawiam czy coraz wcześniej nie wyjeżdżać.
          Moja Octavia

          Komentarz


          • Ja zawsze koło 20,21 wyjeżdżaliśmy i nigdy nie było korkóLink to moze dlatego ze to w czerwcu było.
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • Jakbym wyjechał ok 21.00 to pewnie by mnie częściowo te korki ominęły ale ruszałem przed północą stąd o tej porze byłem w Chorwacji. Zresztą w sobotę to i chorwaci nie pracują więc skumulowało się to pewnie.
              Wczoraj zahaczyłem o kaufland i ceny prawie identyczne jak u nas.
              Gałka lodów na deptaku to 7 kun więc da się przeżyć szczególnie że tam dwie gałki to jak nasze cztery :diabelski_usmiech

              PIS to kretyni

              Komentarz


              • Zamieszczone przez owoc
                Gałka lodów na deptaku to 7 kun więc da się przeżyć szczególnie że tam dwie gałki to jak nasze cztery :diabelski_usmiech
                Nie wszędzie, w tym roku nad polskim morzem jadłem tych samych rozmiarów kulkę co w CRO za cenę 3 zł. I równie dobrych.

                Jak tam pogoda i temp. wody w CRO ?

                Komentarz


                • O 20 to ja idę spać. Zazwyczaj wyruszam około 3 nad ranem.
                  Moja Octavia

                  Komentarz


                  • Rok z Bagien, Temp w tej chwili 33 st. a w wodzie jeszcze nie byłem :szeroki_usmiech
                    Jutro plitwickie a we wtorek plaża. Dzisiaj leniuchowanie a popołudniu przejść się po Zadarze. Ponoć rewelka są organy morskie przy promenadzie. jedyne na świecie no i starówka

                    PIS to kretyni

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Rok z Bagien
                      Zamieszczone przez owoc
                      Gałka lodów na deptaku to 7 kun więc da się przeżyć szczególnie że tam dwie gałki to jak nasze cztery :diabelski_usmiech
                      Nie wszędzie, w tym roku nad polskim morzem jadłem tych samych rozmiarów kulkę co w CRO za cenę 3 zł. I równie dobrych.

                      Jak tam pogoda i temp. wody w CRO ?
                      Pogoda od.tygodnia 31-34 stopnie. Woda w morzu aż za ciepła . Później pójdę, zmierzę.temp. wody termometrem rtęciowym i dam znać.

                      Jednym słowem rewelacja

                      [ Dodano: Nie 12 Lip, 15 13:19 ]
                      Zamieszczone przez Rok z Bagien
                      Zamieszczone przez owoc
                      Gałka lodów na deptaku to 7 kun więc da się przeżyć szczególnie że tam dwie gałki to jak nasze cztery :diabelski_usmiech
                      Nie wszędzie, w tym roku nad polskim morzem jadłem tych samych rozmiarów kulkę co w CRO za cenę 3 zł. I równie dobrych.

                      Jak tam pogoda i temp. wody w CRO ?
                      Pogoda od.tygodnia 31-34 stopnie. Woda w morzu aż za ciepła . Później pójdę, zmierzę.temp. wody termometrem rtęciowym i dam znać.

                      Jednym słowem rewelacja
                      Moja FLka:

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez owoc
                        Rok z Bagien, Temp w tej chwili 33 st. a w wodzie jeszcze nie byłem :szeroki_usmiech
                        Jutro plitwickie a we wtorek plaża. Dzisiaj leniuchowanie a popołudniu przejść się po Zadarze. Ponoć rewelka są organy morskie przy promenadzie. jedyne na świecie no i starówka
                        No to udanego wypoczynku. Zadar warto obejrzeć, ale lepiej to zrobić wieczorem. Do dźwięków organów dochodzi "kolorowa podłoga" :wink: . No i nie jest aż tak gorąco.

                        pzdr

                        Komentarz


                        • xcracer, to wyobraź sobie wode w Zatoce Kotorskiej Temp na zewnątrz dzisiaj 37C. Jakiekolwiek zwiedzanie dopiero po 18.00. We wtorek corka nam padla z gorączką z przegrzania. Dzisiaj syn to samo....W Cro nigdy nie mieli problemów. Tutaj jest tropik po prostu.
                          A propos Dubrownika (od nas 85 km ale 2h jazdy po nabrzezu)- dla mnie o tej porze porażka- tłumy koszmar.

                          Komentarz


                          • siemka
                            chcę jechać do Cro tak od 15 sierpnia . Moze ktoś podeslal by namiar na kwaterke lub jak ktoś jest na miejscu to może coś by wylukał.W zasadzie co do miejscowości to nie mam wymagań , 4 osoby dorosle i troje dzieci.
                            KOLEJNY ZADOWOLONY Z SERWISU DOBRYGRZESWAWA

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez owoc
                              Jutro plitwickie
                              Proponuję zakupić pelerynki przeciwdeszczowe w sklepiku na przeciw kasy biletowej :wink:

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez leonn
                                Proponuję zakupić pelerynki przeciwdeszczowe w sklepiku na przeciw kasy biletowej :wink:
                                A po co??
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • leonn, Jutro zapowiadają tylko ok południa lekkie opady i to jest szansa na 50% więc spokojnie :szeroki_usmiech
                                  Sprawdzałem :diabelski_usmiech

                                  PIS to kretyni

                                  Komentarz


                                  • link

                                    Chyba kurtka przeciwdeszczowa nie będzie potrzebna.
                                    OIII 1,4 TSI Elegance

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez AdamB
                                      A po co??
                                      Zapytaj w tych sklepikach, po co je tam sprzedają

                                      Zamieszczone przez owoc
                                      więc spokojnie
                                      Co po niektórzy juz sie dowiedzieli które pół dnia dłuższe wybierając sie na Plitwickie w japonkach, krótkich spodenkach, koszulce na ramiączkach i snikerasem w kieszeni :P




                                      Oby, Wam się udało przejść te trasy w słońcu :wink:

                                      Komentarz


                                      • leonn, :szeroki_usmiech
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez himi
                                          xcracer, to wyobraź sobie wode w Zatoce Kotorskiej Temp na zewnątrz dzisiaj 37C. Jakiekolwiek zwiedzanie dopiero po 18.00. We wtorek corka nam padla z gorączką z przegrzania. Dzisiaj syn to samo....W Cro nigdy nie mieli problemów. Tutaj jest tropik po prostu.
                                          A propos Dubrownika (od nas 85 km ale 2h jazdy po nabrzezu)- dla mnie o tej porze porażka- tłumy koszmar.
                                          Ja tym razem odpuszczam Dubrovnik. Nie mam ochoty pół dnia kisić się w aucie.

                                          Może dziś po południu pojadę do Splitu.
                                          Moja FLka:

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez leonn
                                            Zamieszczone przez AdamB
                                            A po co??
                                            Zapytaj w tych sklepikach, po co je tam sprzedają

                                            Zamieszczone przez owoc
                                            więc spokojnie
                                            Co po niektórzy juz sie dowiedzieli które pół dnia dłuższe wybierając sie na Plitwickie w japonkach, krótkich spodenkach, koszulce na ramiączkach i snikerasem w kieszeni :P




                                            Oby, Wam się udało przejść te trasy w słońcu :wink:
                                            Obawiam się, że ja nie rozumiem Twojej wypowiedzi Byłem dwukrotnie w Plitvickich, zawsze w krótkich spodenkach, sandałach, T-shirtach i zawsze była super pogoda. Więc co masz na myśli negując taki ubiór i sugerując zakup pelerynek?????
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz


                                            • aro_40, może chwilowe opady się trafiają. Nie mniej jednak ja tam miałem zawsze ukrop.
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • Ktos odnotowal po ile paliwo na trasie ??
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • leonn, Wykrakałeś :diabelski_usmiech
                                                  Dopadła mnie ulewa na końcówce trasy. Dobrze że był teren zalesiony to nie było tak źle :szeroki_usmiech
                                                  Ale inni to wyglądali jakby tyle co z tych jezior wyszli :szeroki_usmiech
                                                  Ogólnie plitvickie super i godne polecenia ale trzeba tam być rano bo potem tłumy jak na Krupówkach. :P

                                                  [ Dodano: Pon 13 Lip, 15 17:30 ]
                                                  Maicroft, ceny lpg mogą być? :diabelski_usmiech

                                                  PIS to kretyni

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez owoc
                                                    ceny lpg mogą być?
                                                    też
                                                    OII sprzedana


                                                    Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X