Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez no_fear
    Rzućcie swoje typy
    Primosten, Podgora

    Komentarz


    • Zamieszczone przez AdamB
      Lopar - całokształt nie fajnie,
      :szeroki_usmiech
      :lol:
      Zamieszczone przez JanuszF
      Zamieszczone przez no_fear
      Rzućcie swoje typy
      Primosten, Podgora
      Podgora w sumie to to samo co Tucepi...w którym byłem

      Primosten - poczytam
      www.SPAmobile.pl

      Komentarz


      • __atomek__, to wreszcie się dogadaliśmy
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Dzisiaj w Tucepi od 17 nie ma słońca, zachmurzyło się i zobaczymy co z tego będzie. Na deszcz raczej nie liczę. Jutro wycieczka do Dubrovnika, może jakieś sugestie odnośnie parkowania? Mam 17 miesięczną pociechę poruszającą się głównie wózkiem i nie chciałbym przejeżdżać całego miasta. Tym bardziej, że tu są jakieś straszne upały bo nawet nasza gospodyni narzeka na temperaturę :shock:
          Aktualizacja. Słońce znów świeci
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • Zamieszczone przez no_fear
            Ktoś coś ? 8)
            Rogoźnica.

            Płasko (coby wózek pchać), mieścina rozstrzelona po wybrzeżu = relatywnie mały tłok nawet w top sezonie, jest gdzie pochodzić. Bez wymuszonej atmosfery. Każdy znajdzie coś dla siebie.

            Polecam. Podobało mi się bardziej niż w tym roku w Pakostane.

            pzdr

            Komentarz


            • Widzę, że pojęcie "tłoku" rzeczywiście jest relatywne. Dla mnie Rogoźnica to masakra pod tym względem - mnóstwo ludzi i hałasu, ale za to jest bar na plaży, prysznice i wypożyczalnia sprzętu wodnego - co kto woli. Za to okoliczne wioski są przyjazne i bardzo mało zatłoczone, dla chętnych adres miejscówki i kontakt na PW.
              Gdzie na trasie PL - CR widywaliście radary i jakie? Bo ja nie kojarzę, a może jeszcze przyjdzie jakaś pamiątka z wyjazdu pocztą.
              Moja Octavia

              Komentarz


              • SS, ja w zeszłym roku parkowałem na parkingu podziemnym - drogi, ale przynajmniej po powrocie autko w cieniu. Jakieś 10 minut od starówki.
                Parking w Dubrovniku przy ul. Baltazara Bogišića | Cro.pl - Chorwacja online
                To jest przy B. Bogisica róg Zagrebackiej.

                Sign in - Google Accounts
                tu gdzie na mapce są dwa boiska - łezka jest w trochę złym miejscu
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Tobi77
                  Gdzie na trasie PL - CR widywaliście radary i jakie
                  Okolice wiedeńskiej autostrady, głównie tunele :tunning
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • ruwado, dziękuję sprawdzę to dzisiaj wieczorem i zdecydujemy na który pojedziemy.
                    Tobi77, w Austrii widziałem kilka razy jakieś takie większe do polskich skrzynki przy autostradach, ale czy to jest fotoradar to nie wiem. Mam nadzieje, że nie był bo to będą najdroższe wakacje w życiu ops:
                    Pisał Sebastian

                    Komentarz


                    • SS, podobno na Autobahnach w A - takie braki jak nasze Via toll - są kamery ale i radary - celują od tyłu. Więc na każdej bramie - noga z gazu.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • ruwado, proszę bo nie będę mógł spać. Jak ja Austrię na tempomacie 150km/h przejechałem to strach co w skrzynce leży...
                        A tych bramek ala Viatol to nasrane jest na maxa
                        Pisał Sebastian

                        Komentarz


                        • SS, ja też na autostradach trzymam 150 jestem z Tobą
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Dobra Panowie
                            objazd płatnej autostrady jest ładnie opisany i rozrysowany 8)
                            ale ja potrzebuję leciec na Ljubliane :cry:
                            co byście proponowali w ramach objazdu tego płatnego odcinka???
                            NajtFukinPatrol North-West

                            UNIDEN 510 XL + ML145

                            BYŁ ASZ
                            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                            BYŁA TEŻ CEGA
                            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                            Komentarz


                            • WIELKIBONGO, to ja bym jechał A2 z Graz na Klagenfurt bo i tak winietę będziesz miał na Austrię. A potem w dół drogami 91, 101, w kierunku Kranj i dalej 104 do Ljubljany.


                              Moja furka:
                              -------------------------
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez kris17009
                                WIELKIBONGO, to ja bym jechał A2 z Graz na Klagenfurt bo i tak winietę będziesz miał na Austrię. A potem w dół drogami 91, 101, w kierunku Kranj i dalej 104 do Ljubljany.
                                w pełni popieram, zwłaszcza, że droga z Klagenfurtu może nie jest do bicia rekordów prędkości, ale za to jest bardzo malownicza...
                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz


                                • My juz mamy zaliczone Plitvickie jeziora i Dubrovnik. Stamtad ruszylismy w gore droga nr 8 (wzdluz wybrzeza) i obecnie jestesmy w okolicach Splitu dzisiaj jedziemy nad wodospad Krk, a jutro ruszamy w okolice Zadaru(Nin)na kilka dni. Pozniej Wenecja(2dni) i Szwajcaria (3dni) i do domu. Wszystko w ciemno,gdzie nam sie podoba tam sie pytamy o kwatere,na razie wszystko na plus.Jest goraco,nawet 37st, w nocy popadal deszczyk. Woda super przejzysta i ciepla.
                                  Respect All,Fear No One!

                                  Komentarz


                                  • Właśnie wróciłem z Dubrovnika. Miasto super, starówka dech zapiera. Przeszedłem po murach z córką w wózku, odradzam każdemu. Nie dość, że schody co chwila to jeszcze wąsko i ciasno, a co 30 sekund jakiś ktoś chce sobie zrobić zdjęcie i wózek w rękach robi sznyty
                                    Zwiedzanie zaczęliśmy od góry SRD, rewelacja chociaż podjazd może spowodować małe spocenie. Parking przy kolejce jest za darmo. Można zostawić samochód na górze i zjechać na dół. Koszt zjazdu dla dorosłego to chyba 94Kuny w dwie strony, jesli dobrze pamiętam.
                                    ruwado, koszt godziny na parkingu który wskazałeś o 20Kun za godzinę. Najgorzej było wrócić na ten parking bo uliczki w okolicy to są same schody a ja z tym wózkiem...
                                    Po drodze jeszcze kilku maruderów jeżdżących psj, którzy na 80 jeżdżą 40 do momentu jak chce się ich wyprzedzić. Wtedy ogień... Dobrze, że pod nogą trochę jest.
                                    A i jeszcze bośniacki Policjant próbował mnie naciąć na 20 euro... Ale się nie dałem
                                    Ogólnie było bardzo fajnie i polecam to miasto. Właśnie kończę 2l Karlowaćko. Pozdrawiam
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • SS,
                                      Srd - podjazd to luzik.

                                      Ale te uliczki są piękne - kwiaty!!!!

                                      Bośniacy mnie nie molestowali (i w przejeździe do Dubrovnika i do Mostaru)

                                      Ja też kończę 2 l ale Żubra - po remisie z Barceloną

                                      [ Dodano: Wto 30 Lip, 13 22:49 ]
                                      Już w czwartek ruszam do Jelsy
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • w czwartek ja mam powrót. Nie wiem o co chodziło, ale w trakcie zwiedzania murów Chorwaci strasznie komuś kibicowali. Może to ten mecz o którym pisałeś.
                                        Przy podjeździe i zjeździe miałem z przeciwka miejscowego cwaniak co to na grubość lakieru szedł. Mój pokładowy sykacz aż się prostował :wink:
                                        Powodzenia na wyjeździe i wypoczynku.
                                        Pisał Sebastian

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez SS
                                          Właśnie wróciłem z Dubrovnika. Miasto super, starówka dech zapiera. Przeszedłem po murach z córką w wózku, odradzam każdemu. Nie dość, że schody co chwila to jeszcze wąsko i ciasno, a co 30 sekund jakiś ktoś chce sobie zrobić zdjęcie i wózek w rękach robi sznyty
                                          SS, bo mury zwiedza się z rana !!! jak nie ma jeszcze tłoku na nich. Dla mnie wrażenia ze zwiedzania murów są niezapomniane

                                          SS & ruwado, polecam wizytę w Splicie pod katedrą (w Pałacu Dioklecjana) kiedy ma grac Hajduk (tak się chyba nazywa ichni klub). Niesamowite widowisko w połączeniu z echem odbijającym sie od murów... a potem przemarsz przez miasto... Naprawdę polecam
                                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                          _______________________________________
                                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez SS
                                            Nie wiem o co chodziło, ale w trakcie zwiedzania murów Chorwaci strasznie komuś kibicowali
                                            pewnie lechii gdańsk w meczu z barcą :lol: :diabelski_usmiech
                                            .... a to tylko dinamo zagrzeb męczyło się w 1-szym meczu 3 rundy kwalifikacyjnej do LM z jakimiś cieniasami z mołdawi 8)
                                            SPOT Poznań:
                                            .....
                                            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                                            Error 503 Wojtas Unavailable :P

                                            Komentarz


                                            • Wojtas_Poznań, właśnie odrobiłem zaległości i już wiem z kim grała Barca
                                              Doping wskazywał raczej na Dinamo...
                                              aro_40, żeby z rana zwiedzać to trzeba wyjechać wcześniej. Ja mam 2h go Dubrovnika + 2 smyków do ogarnięcia. Spóźnienie do 1h uważam za sukces :wink: Wyrwanie ich o 6 rano z łóżek prawie niewykonalne, przerabiałem przy wyjeździe na wakacie...
                                              Pisał Sebastian

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez aro_40
                                                Zamieszczone przez kris17009
                                                WIELKIBONGO, to ja bym jechał A2 z Graz na Klagenfurt bo i tak winietę będziesz miał na Austrię. A potem w dół drogami 91, 101, w kierunku Kranj i dalej 104 do Ljubljany.
                                                w pełni popieram, zwłaszcza, że droga z Klagenfurtu może nie jest do bicia rekordów prędkości, ale za to jest bardzo malownicza...
                                                wiem, miałem okazje nią kiedys za gówniarza okazję jechać z rodzicami

                                                przejscie graniczne to w rzeczywistości był tunel jak dobrze pamietam i po stronie Jugosławii nazywało sie to Dravograd
                                                NajtFukinPatrol North-West

                                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                                BYŁ ASZ
                                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                                BYŁA TEŻ CEGA
                                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                                Komentarz


                                                • Jeszcze 3 godzinki i wyjazd do Zadaru, micha sama się cieszy, warto było czekać rok na kolejny urlopik

                                                  Komentarz


                                                  • Ja już w drodze do Jelsy - właśnie nadaje z Tomaszowa Mazowieckiego. Kawka u rodzinki. Około 17 00 w stronę granicy.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X