Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wróciłem.
    Przy życiu trzymają mnie dwie zgrzewki litrowych Ożujsko.

    Tutaj też pozdrowię kierownika zielonej O I Combi widzianego na Zagrzeb Lućko i autostradzie w kierunku Budapestu !!!

    Świat to jednak, kurna, strasznie mały jest.... :roll: :lol:

    Komentarz


    • Może ktoś zamieścić link do mapy prezentującej przejazd przez Austrię i Słowenię? Chodzi mi jakimi drogami tam lecicie, bo navi różnie mi pokazuje.

      Moja Trasa

      Komentarz


      • danielus7, http://www.cro.pl/objazd-platnych-au...ii-t28771.html

        Komentarz


        • ja startuję 25.08 po południu z Warszawy w kierunku Makarskiej
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • lukasz3112, uważaj w cro na ciemne BMW serii 3 na autostradzie. Kolega nie wiedział, że to tajniacy i jest "lżejszy" o 500 kun
            Pisał Sebastian

            Komentarz


            • SS, a o ile szybciej jechał?
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Miał 147km/h w tunelu, a tam chyba zawsze jest ograniczenie do 100km/h. Najgorsze jest to, że złapali go dosłownie 5 km za granicą, jeszcze się nie zdążyliśmy rozpędzić. Chyba ktoś nas nadał telefonicznie bo jak widziałem w lusterku to BMW szło chyba z 200km/h, od momentu jak zobaczyłem światła do chwili wyprzedzenia mnie (jechałem jako drugi) minęła chwila.
                Miejscowi mówią, że od pierwszego lipca trzeba płacić bo są w Unii i mandat do domu przyjdzie odpowiednio powiększony Panowie z BMW wyszli od 1000kun, ale kolega poprosił o "rabat" (jeszcze się z tego śmieje) i dostał 500 (miejscowi twierdzą, ze przy płatności gotówką jest 50% "rabat"). Szerokiej drogi. My staliśmy w korku na Słowacji i w Austrii, w sumie jakieś 2 godziny w plecy Pozdrówka z Tucepi
                Pisał Sebastian

                Komentarz


                • SS, raczej jak za Maceljem, to mogło być w tunelu też 80, wtedy dał czadu :diabelski_usmiech
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Aktualny komunikat drogowy :!: Za Wiedniem w kierunku Graz-u na kilku kilometrach remont prawej jezdni. Ruch przełożony na lewą jezdnię. Ograniczenie 80 i 60 km/h :szeroki_usmiech Za Graz-em w kierunku Słowenii podobna sytuacja w stronę tejże na kilku kilometrach. Jedzie się płynnie oczywiscie w nocy :drive: Tourany niebiesko święcoce w okolicy Wiednia grasują :!:
                    A największą ciekawostką jest to, że na odcinku objazdu M-L-P już na stronie słoweńskiej pomiędzy mieściną Trate a Lenartem zwinęli całkowicie dywanik asfaltowy i jest klepisko kamienisto-piaszczyste Stoją światełka sygnalizacji tymczasowej I UWAGA :!: pas ruchu wahadłowy został wyznaczony taśmą kolorową przez drogowców. Takich zapewne jak w Olsztynie :lol :lol :lol
                    W tunelach na cestach w HR ograniczenie 100 lub 80 km/h
                    aly w HR widziałem z oddali tylko jednego na wrotce, który na obwodnicy Zagrzebia obrabiał :klnie: :zlo: mobilka z wypasionego Taureg-a. A poza tym drużka czysta :drive:
                    W CZ tylko w okolicy Kralik-ów chowali się O2 FL w krzaczkach z wynurzonym odblaskowym noskiem na jezdnię :yay:
                    Upał :!: Upał :!: I chłodne
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz


                    • ruwado, nie wiem ile był, bo tak tym BMW szli, że zamiast patrzeć na drogę patrzyłam jak się zmieścić na prawym między autami żebym mi na rozpęd nie dali (kiedyś w Słowenii wjechali mi w tył i jestem troszkę na tym punkcie uczulony). Po tym zdarzeniu już jechaliśmy wolniej.... przez 10 kilometrów później 150
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • Melduję (wyjazd 24 .07 g 20.30, przyjazd 25.07 g 16.00) dotarłem na miejsce. Miejscówka superowa (Petrovac) Dzięki za sugestię.
                        Przejazd super dopiero po minięciu granicy Cro/CG totalne zwolnienie przejazdu a już przejazd wokół Zatoki Kotorskiej sam Kotor i Budva to koszmar!
                        Objazd Słowenii mamy między Mureck a Lenart ruch wahadłowy ale o świcie szło bez większych zakłóceń. Tym razem na tym odcinku nie widziałem żadnych „fotopstryczków”
                        Temperatury powyżej 37 st. ale woda w Jadranie tylko około 22 st. Wczoraj wypad szybki do Albanii (temp. 39 st) tak na szybko to inny świat. Na ulicach brudno i wolna amerykanka jeśli chodzi o zasady poruszania się. Jedzenie tanio i smacznie zwłaszcza rybka .
                        Neta niestety mam tylko na deptaku przy piwku także więcej info jak wrócę lub jeśli ktoś chce jakieś konkrety to pytać , w miarę możliwości odpowiem przy piwku 



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez eaglemirek
                          Miejscówka superowa (Petrovac) Dzięki za sugestię.
                          Petrovac jest k
                          Stoi jeszcze czerwona gwiazda na wzgórzu po lewej stronie :?:

                          Zamieszczone przez eaglemirek
                          Temperatury powyżej 37 st. ale woda w Jadranie tylko około 22 st.
                          Przynajmniej można się porządnie schłodzić
                          MARCIN
                          Mój szkodnik

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez endryu
                            Za Wiedniem w kierunku Graz-u na kilku kilometrach remont prawej jezdni. Ruch przełożony na lewą jezdnię. Ograniczenie 80 i 60 km/h :szeroki_usmiech Za Graz-em w kierunku Słowenii podobna sytuacja w stronę tejże na kilku kilometrach.
                            czyli jak w zeszłym roku :? nie mamy się czego wstydzić w PL
                            Zamieszczone przez endryu
                            że na odcinku objazdu M-L-P już na stronie słoweńskiej pomiędzy mieściną Trate a Lenartem zwinęli całkowicie dywanik asfaltowy i jest klepisko kamienisto-piaszczyste Stoją światełka sygnalizacji tymczasowej I UWAGA :!: pas ruchu wahadłowy został wyznaczony taśmą kolorową przez drogowców.
                            tu mnie zasmuciłeś - ruszam za 4 dni
                            Zamieszczone przez endryu
                            W tunelach na cestach w HR ograniczenie 100 lub 80 km/h
                            to też norma
                            Zamieszczone przez eaglemirek
                            Tym razem na tym odcinku nie widziałem żadnych „fotopstryczków”
                            czyli w tym roku żadnych kastingów :szeroki_usmiech
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • ruwado, ja ruszam w piatek....
                              Pozdrawiam
                              Tomek

                              Komentarz


                              • __atomek__, ja w czwartek - Jelsa
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • ruwado, spoko, dogonię cię po drodze:P:P:P
                                  Pozdrawiam
                                  Tomek

                                  Komentarz


                                  • __atomek__, chyba, że prom w Drveniku zastrajkuje :diabelski_usmiech

                                    Dokąd zmierzasz?
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • tak jak mam w podpisie - Ruda Śląska
                                      Pozdrawiam
                                      Tomek

                                      Komentarz


                                      • __atomek__, To wracasz w piątek, czy wyjeżdżasz?
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Ale to jest super kop po monotonii autobahny :shock: :shock: :shock:
                                          Spokojnie-tak prawie w zwolnionym tępie po opuszczeniu nieprzyjaznych terenów Mureckstad gdzie kasting jest ponoć dość częsty :diabelski_usmiech nagle rozbłyska czerwony sygnał na sygnalizatorze umieszczonym na rurze hydraulicznej dwucalowej, która czasy czystej wody ma już za sobą, i nawet mogą odezwać się lampki kontrolne na zestawie centrum sterowania ruchem galaktycznym abs-u i esp-eu bo tam jest taki zonk :niewiem :niewiem :niewiem
                                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                          =================================================

                                          Komentarz


                                          • ruwado, wyjeżdżam
                                            Pozdrawiam
                                            Tomek

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez ruwado
                                              Dokąd zmierzasz?
                                              Zamieszczone przez __atomek__
                                              tak jak mam w podpisie - Ruda Śląska
                                              _atomek_, zmierzasz w piątek do Rudy Śląskiej?
                                              Marek

                                              Komentarz


                                              • pstrykacz, widzisz- starość nie radość. Trochę namieszałem. Startuję RS - kierunek Murter
                                                Pozdrawiam
                                                Tomek

                                                Komentarz


                                                • Plany się powoli klarują i chyba we wrześniu zaatakuję CRO...

                                                  Na razie w głowie mętlik 8)

                                                  3 dorosłych + 2.5letni BARDZOOO aktywny potomek :wink:

                                                  Rzućcie swoje typy (7dni w miejscu X + 7dni w miejscu Y):
                                                  - łagodne zejścia do wody, płytka woda przy brzegu, małe kamyczki (skały i betonowe plaże odpadają),
                                                  - deptaki, sklepy, cywilizacja wskazana - na popołudniowe spacery.

                                                  To był by 3-ci wyjazd do Cro:

                                                  2009r - bez potomka:
                                                  Tuèepi - fajnie,
                                                  ©imuni (na Pagu) - dzikie plaże (Bo¹ana) - super.

                                                  2012r - z 1.5 letnim szkrabem:
                                                  Baśka na Krk - bardzo fajnie,
                                                  Lopar - całokształt nie fajnie,
                                                  Rabac - sympatycznie.


                                                  Ktoś coś ? 8)
                                                  www.SPAmobile.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Lopar - całokształt nie fajnie,
                                                    :szeroki_usmiech
                                                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X