Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • w tym roku i ja wyruszam do Cro autem. z tym, że będzie to końcówka września. Zobaczymy jaka pogoda będzie... :roll:
    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

    Komentarz


    • Zamieszczone przez lukasz3112
      w tym roku i ja wyruszam do Cro autem. z tym, że będzie to końcówka września. Zobaczymy jaka pogoda będzie...
      Taka jaka najlepsza może być nad Bałtykiem.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez lukasz3112
        z tym, że będzie to końcówka września. Zobaczymy jaka pogoda będzie... :roll:
        Z pogodą to może być rożnie , za to krótkie dni masz niestety pewne..
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz


        • Z pogodą to może być rożnie , za to krótkie dni masz niestety pewne..
          I ceny o połowę niższe
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • Zamieszczone przez AdamB
            I ceny o połowę niższe
            i pół apartamentów pozamykane..
            a ceny niższe o około 25%.. , już się wycwanili..
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • a w jakim tam języku się dogadywać trzeba ?
              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

              Komentarz


              • W międzynarodowym lengłudż ....

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Biszczu
                  lukasz3112, spokojnie dogadasz się po niemiecku, angielsku...czesku i polsku
                  no to loozik
                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez lukasz3112
                    a w jakim tam języku się dogadywać trzeba ?
                    Ty po swojemu, oni po swojemu i gra muzyka.....
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado
                      okioki, to też jakieś info na temat przejazdu by sie przydało
                      A więc byłem w Lignano Włochy i zwiedziłem Triestr wybrzeże Słoweńskie dojechałem nawet na Umag w Chorwacji niestety za przejazd kawałkiem autostrady w Słowenji chyba z 10km trzeba kupić winete na 7 dni bo nawigacja nie zna żadnego objazdu , zwiedziłem raz Koper .Piran i Umag a drugi raz Triestr z jaskinią Grota Giganti . ogólnie w Słowenji najtaniej i paliwo i zakupy Polecam
                      Jeździ się fajnie we Włoszech raz jechałem autostradą raz bocznymi drogami ale dla tych co wybierają się do Wenecji muszą dobrze wybrać termin bo w od piątku do niedzieli nie polecam autostrada Mestre ,Triestr strasznie się korkuje ze względu na zmianę turnusu , ja zwiedzam zawsze przez tydzień ,ogólnie Włochy mają najlepsze autostrady zaraz po Niemczech i nie ma czego się obawiać są bramki i płaci się za przejechane odcinki to była moja 6 podróż do Włoch wcześniej byłem już w Bari ,Brindisi,Weronie nad jeziorem Garda , zwiedziłem też wybrzeże Liguryjskie od od Genua po Monaco , Rzym , San Marino, Padwa ,Rawenna ,Ferrara . jak ktoś chce jakiejś podpowiedzi to chętnie odpowiem jak znajdę czas
                      Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez okioki
                        A więc byłem w Lignano Włochy i zwiedziłem Triestr wybrzeże Słoweńskie dojechałem nawet na Umag w Chorwacji niestety za przejazd kawałkiem autostrady w Słowenji chyba z 10km trzeba kupić winete na 7 dni bo nawigacja nie zna żadnego objazdu
                        My tzn krzynol, marbab, mirek_p11 przejechaliśmy z Triestu do Chorwacji przez Słowenię drogami lokalnymi nie płacąc ani grosza jechaliśmy jak dobrze pamiętam przez Dutovlje-Kriż-Seżana-Divaca-Kozina i dalej na Chorwację
                        Sebastian
                        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                        Wczasy nad morzem - klik

                        Komentarz


                        • okioki, czy naprawdę tak łapią za prędkość we Włoszech :?:
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez leszekmw
                            okioki, czy naprawdę tak łapią za prędkość we Włoszech :?:
                            i czy Włosi naprawdę tak tragicznie jeżdżą - nie uważają jak parkują samochody?
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ruwado
                              i czy Włosi naprawdę tak tragicznie jeżdżą - nie uważają jak parkują samochody?
                              Jak będę w domu, to może znajdę jakąś fotkę z Neapolu. To jest masakra. Samochody tam jeżdżą jakby je ktoś młotkiem poobijał.

                              [ Dodano: Pon 03 Wrz, 12 14:40 ]
                              Ot i rzeczone zdjęcia. Uwaga - nie dla ludzi o słabych nerwach :diabelski_usmiech





                              SPOT Poznań ->

                              Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez leszekmw
                                okioki, czy naprawdę tak łapią za prędkość we Włoszech :?:
                                Widziałem parę radarów na szczęście jechałem wolno, policja też raz mnie zatrzymała ale Włoscy Carabinieri bardzo pozytywni ,skończyło się na upomnieniu(moja żona blondynka zna włoski :lol: ) najbardziej upierdliwa policja to dla mnie Czesi nie raz tam płaciłem .

                                [ Dodano: Pon 03 Wrz, 12 20:15 ]
                                Zamieszczone przez sebastian7905
                                Zamieszczone przez okioki
                                A więc byłem w Lignano Włochy i zwiedziłem Triestr wybrzeże Słoweńskie dojechałem nawet na Umag w Chorwacji niestety za przejazd kawałkiem autostrady w Słowenji chyba z 10km trzeba kupić winete na 7 dni bo nawigacja nie zna żadnego objazdu
                                My tzn krzynol, marbab, mirek_p11 przejechaliśmy z Triestu do Chorwacji przez Słowenię drogami lokalnymi nie płacąc ani grosza jechaliśmy jak dobrze pamiętam przez Dutovlje-Kriż-Seżana-Divaca-Kozina i dalej na Chorwację
                                Ja jechałem wtedy autostradą i z autostrady wbijałem omiń drogi płatne i ni chu chu nie znalazła objazdu , Acha! ale ja koniecznie chciałem jechać do miasta Koper i może temu :idea:

                                [ Dodano: Pon 03 Wrz, 12 20:23 ]
                                Zamieszczone przez ruwado
                                Zamieszczone przez leszekmw
                                okioki, czy naprawdę tak łapią za prędkość we Włoszech :?:
                                i czy Włosi naprawdę tak tragicznie jeżdżą - nie uważają jak parkują samochody?
                                Jeżdżą jak wszyscy jest ich dużo a miejsc parkingowych mało (To bardziej przerażają mnie Chorwaci na krętych górskich zakrętach idą pełną parą ) , jak jedziecie do Wenecji to w ogóle autem tam się nie pchać sa dwa półwyspy przed Wenecją jeden od południa Fusina ogromy parking skąd odpływają statki do centrum a drugi na północy niedaleko Lido di lesolo
                                ,w Wenecji zwiedziłem też pobliskie wysepki Burano i Murano wszystko stateczkami cen za bilety już nie pamiętam

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez okioki
                                  Widziałem parę radarów na szczęście jechałem wolno,
                                  czyli że łapią . tzn mi chodziło o autostrady .
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Walt
                                    Ot i rzeczone zdjęcia. Uwaga - nie dla ludzi o słabych nerwach :diabelski_usmiech
                                    no to masakra - strach się bać :shock:
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez leszekmw
                                      Zamieszczone przez okioki
                                      Widziałem parę radarów na szczęście jechałem wolno,
                                      czyli że łapią . tzn mi chodziło o autostrady .
                                      Na autostradach nie widziałem , radary widziałem na lokalnych drogach policja w cywilu rozstawia taki trójnóg coś jak aparat na statywie ciężko go dostrzec

                                      Komentarz


                                      • Kolezanka w pierwszym dniu pobytu we Wloszech otarla sie lekko o autobus. Kierowca zatrzymal sie, popatrzyl i pojechal w sina dal. Ona ostatecznie tez pojechala, wypozyczalnia cos tam doliczyla extra do platnosci za auto i tyle, wiec tam jest taki styl
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • Pozdrowienia z Zivogosce, od conana i Yarwa

                                          [img]]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs


                                          ps: co do porozumiewania to serio lepiej z nimi gadać po polsku bo słabo rozumieją angielski nie mówiąc już o niemieckim, polski idzie im znacznie łatwiej :lol:
                                          Moja skodzinka o2
                                          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez conan
                                            Pozdrowienia z Zivogosce, od conana i Yarwa
                                            znam to ,znam , poznaje
                                            2 lata tam jeździłem ostatnio .zazdraszczam . cisza i spokój już czy sa jeszcze niedobitki turystów?
                                            niezły jest rejs na korculę Felunem , jak jest dobrana międzynarodowa ekipa to potem zejść ze statku nie można. tylko trzeba sobie wziąść coś ciepłego do ubrania bo rano może być hebel na górnym pokładzie. Felun w głębi pierwszy z prawej
                                            404 Not Found

                                            polecam wjechać na górę do Strjna /w drodze do Drwenika w lewo ok 2km od Z.Bl ato/ i kupić sobie oliwę w pierwszym domu po prawej u tej pani . my przywozimy zawsze 5l baniak po wodzie i naprawdę jest super. ta pani to ta starsza oczywiście , ta druga to Krysia aaa..i do kieliszków coś do nalania też się kupi u niej . rogacica np...
                                            404 Not Found

                                            przejdźcie przez cały Strjn , za nim jest taki szutrowy parking z niezłymi widokami .
                                            404 Not Found

                                            na pierwszym planie po lewej nasza kwatera /zawsze ta sama/ willa Dalmatina .zdjęcie robione w zasadzie z brzegu , więc do morza ok 40m
                                            404 Not Found

                                            generalnie Zivogosce .B jest zajebiste jak ktoś chce odpocząć w ciszy. /po sezonie oczywiście /
                                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                            GVI 1.4TSI
                                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                            Komentarz


                                            • kumpel wracał z okolic Zadaru w sobotę ok. 12 w południe. na Śląsku był w niedzielę o 10 rano (w tym 2h spania w Austrii). porażka totalna :| żeby 1000km jechać 20h i to autostradami. i jeszcze za to płacić :|

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Andja
                                                żeby 1000km jechać 20h i to autostradami.
                                                fakt, ja w tym roku z Orebica pod Warszawę (około 1750 km) 23 godziny
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Trogir - Olkusz 12h. Tryb ECO. Przez słowacje 1170km.

                                                  Było YETI Jest LEON

                                                  Komentarz


                                                  • Bo z Chorwacji nie wraca się w sobotę :wink:
                                                    SPOT Poznań ->

                                                    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X