Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W ichnim rozumieniu piaszczysta plaża to taka wysypana drobnym żwirkiem (w naszym rozumieniu). Niestety, woda wtedy jest troszkę mętna w porównaniu z plażą skałkową. Nie mniej jednak znacznie bardziej to bezpieczne dla dzieci, a także dla niektórych dorosłych, którzy nie potrafią się poruszać po śliskich skałkach i ich wyprawa w wodę przypomina taniec chochoła
    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
    _______________________________________
    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

    Komentarz


    • Czy polecacie tankowac na jakis konkretnych stacjach benzynowych w Czechach, Austrii, Słowenii oraz Chorwacji?
      Moze jakis unikac?
      VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
      VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

      Komentarz


      • idas, w Cro masz kilka do wyboru, ale ja zawsze tankowałem na stacjach gdzie cena była "wyświetlana". JAk brak ceny to nawet się nie zatrzymywałem. Tankowałem na Lukoil lub OMV . Wszędzie płaciłem kartą.
        A jeśli chodzi o tankowania to w Cieszynie do pełna a później na pierwszej stacji w Cro. Słowenia, Słowenia i Austria mają wyższe ceny paliwa.
        Pisał Sebastian

        Komentarz


        • idas, Ja tankuję w PL przed granicą a potem to już za Zagrzebiem :!:
          To samo w przeciwną stronę tzn gdzieś na stacji między Zagrzebiem i Słowenią i na spoko dociągam do PL



          CB Harry II ASC + Triflex

          Pozdrawiam Mirek!!

          Komentarz


          • Panowie, ruszam za 2 tyg w rejon Baska Voda. Wyjazd w niedziele planuje kolo 15 z warszawy. Jaka trasa najlepiej jechac teraz? Mam nadzieje ze nie bedzie tam duzo ludzi w tym czasie.
            Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

            Komentarz


            • lukasz3112, ja jechałęm na Cieszyn, Żylinę, Bratysławę, Wiedeń a później jak wszyscy Gratz, Maribor, Zagrzeb, Karlovac i dalej w dół autostradą. Zjazd przy Baska Voda.
              Ludzi może być trochę mniej bo to koniec sezonu plażowiczów, ale zaczynają zjeżdżać niemieccy emeryci. A czego jest więcej to nie wiem Na pewno będzie trochę chłodniej niż w szczycie sezonu. Udanego wypoczynku.
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • Zamieszczone przez idas
                Czy polecacie tankowac na jakis konkretnych stacjach benzynowych w Czechach, Austrii, Słowenii oraz Chorwacji?
                Moze jakis unikac?
                Unikaj tankowania w Czechach i Austrii - najdrożej
                Ponoc Słowenia jest tania, ale jak zatankuje pod korek w PL to następne tankowanie gdzies w CRO
                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                _______________________________________
                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                Komentarz


                • lukasz3112, a ja bym pojechał przez lublin , barwinek chyba.. .
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • Jeżeli chcesz byc kilkanascie euro do przodu to objazd slowenskiej autostrady. Czyli mureck lenart ptuj.
                    Audi A4 1.8TFSI

                    Komentarz


                    • Podpowiedzcie bo będę na Słowenii i chcę zaliczyć jeszcze kąpiel w adriatyku tak na jeden nocleg. Nie wiem czy lepiej na plaże po stronie Słoweńskiej czy może Chorwackiej przy granicy. Powiedzmy że gdzieś pomiędzy Triestem a Umag (Hr). Jak ma ktoś jakieś doświadczenia w tamtych terenach to proszę o informację.


                      Moja furka:
                      -------------------------
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez lukasz3112
                        Panowie, ruszam za 2 tyg w rejon Baska Voda. Wyjazd w niedziele planuje kolo 15 z warszawy. Jaka trasa najlepiej jechac teraz? Mam nadzieje ze nie bedzie tam duzo ludzi w tym czasie.
                        poszukaj kilka stron wstecz - znajdziesz opis jak ominąć roboty w Częstochowie.

                        co do trasy... kazdy ma swoje widzimisię ja też z Wawki latam Częstochowa - Siewierz - A1 - Brno - Mikulec lub Breclav - Graz - MURECK - LENART - PTUJ - Zagrzeb i dalej autostradką.
                        Oczywiście mijam szerokim łukiem autostradę Słoweńską, bo nie tylko trzeba płacić, ale koło Mariboru i przed granica z CRO potrafią się robić duuuuże korki
                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                        _______________________________________
                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                        Komentarz


                        • Nie ma sensu omijac czestochowy jak juz to stwierdzilismy w innym watku. :wink:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • W tym roku "padło" Sv. Jure



                            Rewelacyjna trasa, 1,6 dało radę :diabelski_usmiech
                            SPOT Poznań ->

                            Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                            Komentarz


                            • Walt, Potwierdzam fajna traska :szeroki_usmiech



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez leonn
                                Przypuszczam, że idiotycznego przepisu picia z torebki nie mają i go nie wprowadzą pomimo że weszli do EU :wink:
                                Nie wszystkie kraje EU mają taki przepis - np. Niemcy nie mają i można do woli żłopać publicznie Ale zastanawiam się jak to w Cro czy można sobie spokojnie czy raczej w lekkiej przyczajce na spacerku żłopczyć ;P
                                - Superb
                                - Panda 1.2

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maicroft
                                  Nie ma sensu omijac czestochowy jak juz to stwierdzilismy w innym watku. :wink:
                                  a lepiej stać w korku???? ja objechałem jakimiś ulicami Czewy.... i byłem do przodu kilkadziesiąt minut
                                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                  _______________________________________
                                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez crom.de
                                    zastanawiam się jak to w Cro czy można sobie spokojnie czy raczej w lekkiej przyczajce na spacerku żłopczyć ;P
                                    W Cro policja pojawia się tylko wtedy gdy jest potrzebna, i w przeciwieństwie do naszej nie dop*erdala się do byle czego.
                                    SPOT Poznań ->

                                    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                    Komentarz


                                    • Czy w wiekszoscy tych apartamentow na wynajem mozna placic karta?
                                      Czy ktos zna jakis osrodek z podziemnym parkingiem?
                                      VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                      VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez crom.de
                                        Zamieszczone przez leonn
                                        Przypuszczam, że idiotycznego przepisu picia z torebki nie mają i go nie wprowadzą pomimo że weszli do EU :wink:
                                        Nie wszystkie kraje EU mają taki przepis - np. Niemcy nie mają i można do woli żłopać publicznie
                                        No tak :wink: przeciez to wyszło z USA :szeroki_usmiech A np. we Francji nie można po 22.00 kupić alkoholu, :roll: jak by sie ktoś tam wybierał. :wink:



                                        Zamieszczone przez idas
                                        Czy w wiekszoscy tych apartamentow na wynajem mozna placic karta?
                                        Watpie, z tego co ja wiem to tylko gotówka jest preferowana i to €uro.

                                        Komentarz


                                        • leonn, takie same mam doświadczenie
                                          Pisał Sebastian

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez aro_40
                                            Maicroft napisał/a:
                                            Nie ma sensu omijac czestochowy jak juz to stwierdzilismy w innym watku.


                                            a lepiej stać w korku???? ja objechałem jakimiś ulicami Czewy.... i byłem do przodu kilkadziesiąt minut
                                            Na zwezeniu przy Tesco ustalismy ze nie ma korkow. Co innego na moscie. Ja jezdze prosto, na 8 razy (w ostatnich miesiacach) jak tam jechalem stalem 1 raz i to zajelo z 20minut. Na radiu zawsze mowia, czy jest korek czy go nie ma, wiec wtedy podejmuje sie decyzje.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • idas, w większości apartamenty wynajmowane sa przez osoby prywatne i płacić musisz gotówka , i jak ktoś nadmienił w ełro. chyba ze wybierasz sie do hotelu wtedy z karta nie będzie problemu.
                                              podziemny parking..hmmm, być może jakiś hotel go posiada ale wątpię , troszkę się autka pieką w HR.
                                              ale widzę ze jesteś jeszcze nie zdecydowany co do miejscowości i rodzaju kwatery..
                                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                              GVI 1.4TSI
                                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez leonn
                                                No tak :wink: przeciez to wyszło z USA :szeroki_usmiech A np. we Francji nie można po 22.00 kupić alkoholu, :roll:
                                                To właśnie Ameryka krzewi takie idiotyzmy i różne "armagiedony" pod hasłem wolności a to wszystko przychodzi do Europy... Ale koniec OT

                                                Jeszcze tylko 3 tygodnie do wyjazdu!
                                                - Superb
                                                - Panda 1.2

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez leszekmw
                                                  idas, w większości apartamenty wynajmowane sa przez osoby prywatne i płacić musisz gotówka , i jak ktoś nadmienił w ełro. chyba ze wybierasz sie do hotelu wtedy z karta nie będzie problemu.
                                                  podziemny parking..hmmm, być może jakiś hotel go posiada ale wątpię , troszkę się autka pieką w HR.
                                                  ale widzę ze jesteś jeszcze nie zdecydowany co do miejscowości i rodzaju kwatery..
                                                  Dokładnie, cały czas poszukuję. Na niektórych zdjęciach widać jakieś podziemne, lub zadaszone miejsca parkingowe. Traktuje to jako duży plus.
                                                  To co mnie denerwuje, to brak cen wynajmu na wiekszosci strony z apartamentami.
                                                  VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                                  VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez idas
                                                    To co mnie denerwuje, to brak cen wynajmu na wiekszosci strony z apartamentami
                                                    u nich tez jest szara strefa..
                                                    a kiedy sie wybierasz? i o jakiej okolicy myślisz ?
                                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                    GVI 1.4TSI
                                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X